|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zavjese
25.8.2011 13:06:34   
damma
ja nemam nikakve zavjese na prozorima, samo žaluzine. sad me nešto spucalo da ih stavim, samo ne znam kakve, imam puuno prozora u boravku pa se bojim da će bit kičasto kakve god da stavim.
ako imate neku ideju pišite.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: zavjese
18.10.2011 22:28:16   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: esma*

kako sam vidjela do sada svi ganjaju novu modu, a kod mene su velanine zavjese "rebra" + paravani, za održavanje sve skupauser posted image

user posted image

a imam i ja malo modernije, ali ću to drugi put postavitiuser posted image


Kraaasneee! :)
Meni se jako svidaju. Gdje se mogu nabaviti ovakve zavjese? Znas li cijenu? :)

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: zavjese
19.11.2011 21:11:04   
salmy
Ja sam cvrsto odlucila da hocu zavjese u kuhinji
eh sad....danas sam obisla sve prodavnice,i nisam odusevljena...sto cjenom sto izborom
Gdje ima fincukastih a jeftinihuser posted image user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: zavjese
1.12.2011 14:04:20   
emirita
Ja juce gledala u skafi,4,5 KM po metru,ima super zavjesna,prelijepih boja i kombinacija...al ja nemam zivaca to da nosam krojacici,da sijem. ja sam vise za gotove zavjese. U jysku ima predivnih,na akciji znaju biti i po 10 KM jedna zavjesa,u principu mislim da su dovoljne 2 do 3 zavjese za kuhinju.
Ja sam se odlucila za ove "spageti" zavjese imaju u OBI-ju,nisam 100% sigurna dal su 11 ili 13 KM. drugarica mi je rekla za njih ,evo upravo se spremam da idem kupiti,ne mogu vise da razgledam,danima se nerviram oko zavjesa user posted image


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: zavjese
1.12.2011 14:09:35   
palachinken
Ima kod mene u komšiluku teta, iz Dojčladna uvozi predobre i prejeftine zavjesem paravane, dječije posteljine, moderne. Ja sam prugica i boja-tip. Kod nje sve kupujem, posto nije skupa, godisnje ih promijenim - ma ljepota.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: zavjese
1.12.2011 14:15:34   
henna ze
ja nemam niti garniže niti zavjese...
nešto jedva čekam proljeće da okrečim..tako mi sve djeluje prljavo..mada nije..pa sam kontala možda ipak malo za promjenu metnem neke zavjese....ja sam ih izbacila zbog bronhitisa heninog

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: zavjese
1.12.2011 14:18:16   
damma
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja nemam niti garniže niti zavjese...
nešto jedva čekam proljeće da okrečim..tako mi sve djeluje prljavo..mada nije..pa sam kontala možda ipak malo za promjenu metnem neke zavjese....ja sam ih izbacila zbog bronhitisa heninog


ni ja ih nemam, nikad nisam ni stavljala. nekad mi dodje zelja da ih stavim, pa me prodje user posted image
imam puno prozora, mislim da bi bilo kicasto previse kakve god da stavim

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: zavjese
1.12.2011 14:18:24   
salmy
Ja sam jos uvijek u potrazi,ko zna mozda se potraga nastaviuser posted image user posted image nisam ljubitelj nikako,ali sam primorana da ih imamuser posted image
Jisk otpada ne sviđaju mi se,i ne uklapaju se u ambijent 

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: zavjese
1.12.2011 14:29:10   
Nedi
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ima kod mene u komšiluku teta, iz Dojčladna uvozi predobre i prejeftine zavjesem paravane, dječije posteljine, moderne. Ja sam prugica i boja-tip. Kod nje sve kupujem, posto nije skupa, godisnje ih promijenim - ma ljepota.


Ima li kod tete jednobojnih zavjesa i paravana?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: zavjese
1.12.2011 14:43:44   
palachinken
Ima, vjerovatno :) MA to je onaj Mašala tekstil u Londji

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: zavjese
1.12.2011 14:46:01   
Nedi
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ima, vjerovatno :) MA to je onaj Mašala tekstil u Londji


Što odmah ne kažeš? Nisam nikada ušla unutra a prolazila bezbroj puta. Tnxuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: zavjese
1.12.2011 14:48:03   
palachinken
Samo se zarovi, ja nikad ne stignem sve pregledati, sad imaju i tetu koja ce to jeftino sašiti. Ja maloprije kupila 5m paravana, traku i tetino šivenje, sve ukupno 28km.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: zavjese
1.12.2011 14:59:23   
Medić*
IZVORNA PORUKA: palachinken

Samo se zarovi, ja nikad ne stignem sve pregledati, sad imaju i tetu koja ce to jeftino sašiti. Ja maloprije kupila 5m paravana, traku i tetino šivenje, sve ukupno 28km.


Je li to u Sa ? user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: zavjese
1.12.2011 15:01:31   
Nedi
Znači sama trebam otići i sve polako pregledati.

Nekako je uvučena radnjica, ne znam da li bi ušla da mi sad nisi rekla

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: zavjese
1.12.2011 15:06:14   
palachinken

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: palachinken

Samo se zarovi, ja nikad ne stignem sve pregledati, sad imaju i tetu koja ce to jeftino sašiti. Ja maloprije kupila 5m paravana, traku i tetino šivenje, sve ukupno 28km.


Je li to u Sa ? user posted image



Zenica


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: zavjese
1.12.2011 15:08:42   
Medić*
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: palachinken

Samo se zarovi, ja nikad ne stignem sve pregledati, sad imaju i tetu koja ce to jeftino sašiti. Ja maloprije kupila 5m paravana, traku i tetino šivenje, sve ukupno 28km.


Je li to u Sa ? user posted image



Zenica



Hvala user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: zavjese
1.12.2011 17:55:44   
R&T@
IZVORNA PORUKA: emirita

Ja sam se odlucila za ove "spageti" zavjese imaju u OBI-ju,nisam 100% sigurna dal su 11 ili 13 KM. drugarica mi je rekla za njih ,evo upravo se spremam da idem kupiti,ne mogu vise da razgledam,danima se nerviram oko zavjesa user posted image




Molim te, javi koje boje imaju i tacnu cijenu...

Neke zenice su pisale da imaju i u Peniju...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: zavjese
1.12.2011 23:50:23   
milenium
meni nisu jasni ljudi koji nemaju NITI jednu zavjesu u kućiuser posted image meni kao da su s drugog planeta,ono..heloooou pa vidiš li na što ti kuća liči,goli zidovi sve nekako hladno... ne volem touser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: zavjese
2.12.2011 15:13:02   
emirita
U OBI-ju imaju samo drecavo narandzaste i zelene po 13.90 KM.
Na kraju nadjoh svoje spageti zavjesice u jysku na akciji, 1 komad 12,5 KM.
Ja sam uzela dva komada,jer mi sastrane stoje paravani,pa su mi dovoljne dvije,stim da se jedan komad sastoji od kombinacije niti smedje,bez i bijele boje.
Super izgledaju na prozoru :))))))
Imaju jos i sive,ljubicaste,zelene,smedjkaste koje su po 12.5,ima jos nekih boja koje nisu na akciji tako da nisam ni gledala,one su cini mi se 25 pokomadu.
akcija je do 7.12.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: zavjese
2.12.2011 21:34:56   
R&T@
Hvala, emiritauser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: zavjese
2.12.2011 22:10:18   
salmy
IZVORNA PORUKA: milenium

meni nisu jasni ljudi koji nemaju NITI jednu zavjesu u kućiuser posted image meni kao da su s drugog planeta,ono..heloooou pa vidiš li na što ti kuća liči,goli zidovi sve nekako hladno... ne volem touser posted image
Lici lici i bas bas.... lici na dom,ima tu toplinu u kojoj uzivamo.I da uzivaju ljudi koji dođu....user posted image   

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: zavjese
2.12.2011 23:15:50   
niki83
Oh, vidim Salmy i ti si s drugog planeta, kao i ja user posted image
Ja uzivam vidjeti lijepe zavjese kod nekog kuci, ali kod sebe NEuser posted image user posted image
Ustvari imam jednu, tamno ljjubicaste boje izmedju kuhinje i ostave, ona mi sluzi umjesto vrata..


_____________________________

N&N

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: zavjese
2.12.2011 23:18:26   
salmy
IZVORNA PORUKA: niki83

Oh, vidim Salmy i ti si s drugog planeta, kao i ja user posted image
Ja uzivam vidjeti lijepe zavjese kod nekog kuci, ali kod sebe NEuser posted image user posted image
Ustvari imam jednu, tamno ljjubicaste boje izmedju kuhinje i ostave, ona mi sluzi umjesto vrata..

user posted image  

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: zavjese
2.12.2011 23:22:40   
mama75
IZVORNA PORUKA: milenium

meni nisu jasni ljudi koji nemaju NITI jednu zavjesu u kućiuser posted image meni kao da su s drugog planeta,ono..heloooou pa vidiš li na što ti kuća liči,goli zidovi sve nekako hladno... ne volem touser posted image

Nisu goli, imaju radijatore. Tako da nije ni hladno user posted image
I ja sam od onih: volim vidjeti zavjese od drugoga, ali kod sebe u kuci ne. Sem wixica u djecijoj sobi user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: zavjese
3.12.2011 7:35:36   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: milenium

meni nisu jasni ljudi koji nemaju NITI jednu zavjesu u kućiuser posted image meni kao da su s drugog planeta,ono..heloooou pa vidiš li na što ti kuća liči,goli zidovi sve nekako hladno... ne volem touser posted image
Lici lici i bas bas.... lici na dom,ima tu toplinu u kojoj uzivamo.I da uzivaju ljudi koji dođu....user posted image   


Bas tako...eto zavjesa ce pomoci nekome da mu kuca lici na topli dom...jah user posted image
Meni se mnoge dopadnu, ali ni jedne toliko da ih nakacim sebi. user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *