|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zavjese
8.12.2011 12:26:48   
D_K
IZVORNA PORUKA: salmy

Evo ih danas stigle

user posted image

Obzirom da mi je "cunar" na stolu,a user posted image visi po njemu nisam uspjela slikati cjelu trpezariju.


extra user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: spageti zavjese
8.12.2011 12:48:40   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

...Malenaa kako se zove i na koji nacin si stavljala ovo cudo po plafonu.Kod mene su rigips ploce na ljeto smo htjeli raditi edelpuc(valjda sam pravilno napisala) a ovo mi se kod tebe bas svidjelo user posted image



Ove ploče imaš kupiti u OBI-ju, mi smo ih postvljali isto na ploče rigipsa, jer je isti počeo da puca po sastavima, jer mi iznad imamo prostorije u kojima se boravi. Ploče se lijepe ljepilom, režeš oštrim skalperom, i možeš sama sa mužem postaviti - tako sam makar ja sa svojim u kuhinji i hodniku i čekam da se nakanim za dnevnu i radnu sobu :)
A ima raznih dezena, i dvije boje, preliveno zlatnožutom i zelenom .


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: spageti zavjese
9.1.2012 23:21:28   
Ilhana RR
Moram da se pohvalim =)

Danas mi stigle nove i nisam mogla iscekati slobodni dan tako da sam ih odma postavila =)

user posted image

Na obadva prozora su ovakve a sto je najbolje imaju funkciju da ih mozes spustiti kao roletnu... zovu se u prevodu "Lift zavjese" =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: zavjese
10.1.2012 0:52:12   
Medić*
IZVORNA PORUKA: bebacha

Dido mi smo ovo radili od sriropor ploca.ima ih sa razlicitim dezenima i bas lijepo izgleda


I mi smo radili ovo od stiropor ploca ali u kupatilu. Ima razlicitih dezena, lako se postavlja.mi uzimali u Peniyu.

Cure, zavjese su vam extra.

malena imas kao moju zavjesu u spavacoj, Ilhana svaka cast, ne znam sta bih prije gledala u tvom domu user posted image Salmy a gdje su te zavjese u novom robotu, voljela bih ovako nesto, koja im je cijena bila po metru user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: zavjese
10.1.2012 16:33:02   
emma.L
I mene zanima gdje su sad zavjese u novom Robotu? Vidim da je na mjestu one radnje sa zavjesama Haris Export sada user posted image .
Ja sam pronašla na jednom mjestu sve za novi stan, super garniže i zavjese, ali kako smo se sabrali - 800 KM bi nas došlo sve pa planiram još malo prohodati i uporediti cijene.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: zavjese
10.1.2012 16:37:27   
R&T@
emma, kakve hoces garnize?

Kod mene su one "oklagije" sto sve posebno kupujes (drzace, ukrase, zakacke...)
Platila sam ih po 100 KM (OBI)

A na isti fazon su 32 KM u Penny plus... i dobijes sve u paketu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: spageti zavjese
10.1.2012 16:57:20   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Moram da se pohvalim =)

Danas mi stigle nove i nisam mogla iscekati slobodni dan tako da sam ih odma postavila =)

user posted image

Na obadva prozora su ovakve a sto je najbolje imaju funkciju da ih mozes spustiti kao roletnu... zovu se u prevodu "Lift zavjese" =)

E ove zavjese su meni zakon, meščini da su to tzv rimljanke, nabiru se po vertikali. Ljepota. Ja ću u svom stanu 'vake staviti aBd.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: spageti zavjese
10.1.2012 17:32:38   
Anoniman
Jesu, to su rimske zavjese. Ilahan, pre predivne su.

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: zavjese
12.1.2012 11:49:44   
emma.L
Ovdje dođu oklagije, ali neću sa halkama nego sa vodilicom unutra. I 3m garniže sa kvačicama je 79KM a nastavci za krajeve se posebno uzmu.
E toga mi treba 4,5m + 3 m aluminijske bijele plafonske garniže, negdje oko 200 KM će nas doći to. Zadvoljna sam pronađenim, ali eto gledam gdje bi još moglo to biti da nešto i uštedim ako se može user posted image .
I po mogućnosti naći još negdje izbor dječijih zavjesa, iako je moja klinka oduševljena pronađenim patkama, briga nju što one imaju perje koje će Bog zna kako izgledati poslije pranja u mašini user posted image .  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: zavjese
12.1.2012 12:08:56   
anidla
Ilahana imam jednumolbu za tebe user posted image

Prije svega kad dolazis u BiH?

Moja sveki je kupila u Istanbulu u Ikei a prosle godine je iste takve kupila u Parizu u Ikei zavjese koje su meni predivne. Nista specijalna, totalno su jednostavne,placala ih je ponevjerovatnih 6 eura (2 komada) cini mi se.

one su kao gaza (ako me razumijes) bijele....

meni se svidjaju a nisam ih bila pronasla u Grazu u Ikei kad smo bili...

e sad mozes li mi ti tamo pogledati pa ako budu da mi kupis plssssssssssss user posted image user posted image user posted image

reci mi samo kako se kazu zavjese pa da ih pronadjem na stranici i da ti dam link :)




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: zavjese
12.1.2012 12:10:43   
Ilhana RR
Gardiner su zavjese na svedskom =) pogledaj i javi mi koje su pa cu vidjeti sta mogu uciniti...

a za moj dolazak se jos ne zna :D

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: zavjese
12.1.2012 12:13:18   
Ilhana RR
da nisu ove http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/90111980/

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: zavjese
12.1.2012 12:16:33   
anidla
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

da nisu ove http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/90111980/


meni se cini da jesu, koja je ovo cijena? po tome bih znala?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: zavjese
12.1.2012 12:32:25   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

da nisu ove http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/90111980/


meni se cini da jesu, koja je ovo cijena? po tome bih znala?



40 kr, pogledaj kursnu listu, ja ne znam koliko je trnutno :P


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: zavjese
12.1.2012 20:26:16   
H....
hej mile moje...da se i ja javim na ovom forumu...i prvo da vas sve pozdravim...

nemam zavjese...user posted image

ustvari dobila sam tzv.spageti zavjese ali nisam jos karnise kupila tako da jos cekaju...proljece da radim kucu pa da malo osvjezim...

eh sada pitanje je gdje ima povoljno kupiti karnise od inoxa ( metalne) i kako se odrzavaju ove spageti zavjese????

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: zavjese
12.1.2012 21:57:31   
Dida79
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

...Malenaa kako se zove i na koji nacin si stavljala ovo cudo po plafonu.Kod mene su rigips ploce na ljeto smo htjeli raditi edelpuc(valjda sam pravilno napisala) a ovo mi se kod tebe bas svidjelo user posted image



Ove ploče imaš kupiti u OBI-ju, mi smo ih postvljali isto na ploče rigipsa, jer je isti počeo da puca po sastavima, jer mi iznad imamo prostorije u kojima se boravi. Ploče se lijepe ljepilom, režeš oštrim skalperom, i možeš sama sa mužem postaviti - tako sam makar ja sa svojim u kuhinji i hodniku i čekam da se nakanim za dnevnu i radnu sobu :)
A ima raznih dezena, i dvije boje, preliveno zlatnožutom i zelenom .



Ma i mi na ljeto planiramo napraviti dvije sobe za nase momke u potkrovlju a kako nema ploce neko je mm rekao da nije preporucljivo to da se radi kao navodno pucaju user posted image
Jos me interesuje da li se mogu kreciti ne bi zeljela da mi se za par godina desi isto kao sa rigipsom

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 12.1.2012 23:38:41 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: zavjese
12.1.2012 23:37:35   
Ilhana RR
H... imas u Jysku i u OBI- mislim da su u OBI jeftinije ;)

Dido, kod nas nije drugi sprat ploca vec je drveni na kojem je na plafonu posebne neke gipsane ploce za plafon stavljene... imas sigurno u OBIju te plafonske gipsane ploce...

samo da mi se napuni mobitel dovoljno pa ti pokazem kako to izgleda ;) ne radi mi blic ako nije baterija puna ;)

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 12.1.2012 23:39:03 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: spageti zavjese
28.5.2012 19:55:00   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Moram da se pohvalim =)

Danas mi stigle nove i nisam mogla iscekati slobodni dan tako da sam ih odma postavila =)

user posted image

Na obadva prozora su ovakve a sto je najbolje imaju funkciju da ih mozes spustiti kao roletnu... zovu se u prevodu "Lift zavjese" =)


Ilhana, i ja razmišljam o ovakvim zavjesama za dječiju sobicu. Nisam ih još "uživo" vidjela pa ne znam baš puno o njima. KAko se održavaju? Čula sam da se mogu prati, je li to tačno? Vidjela sam na nekom letku i neki fazon (neka kombinacija prozirnog i neprozirnog platna) kojim možeš potpuno zamračiti prozore, što nam je potrebno jer je stan prilično sunčan, a prozori veliki.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: spageti zavjese
28.5.2012 20:16:31   
Pingvina
Ilhana, divne su!!!user posted image user posted image
Vinetu, moje se mogu prati kao i obicne zavjese.Izvadim "sipke" koje omogucavaju to dizanje i spustanje, "okrenem" ih na 30 i kraj price.Ja sam svoje dobila, ali sam cula da sama mozes birati kombinacije materijala od kojih ce ti ih napraviti.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: spageti zavjese
28.5.2012 20:46:14   
Vinetu
Hvala, Pingvina. I ja sam čula da mogu sama odabrati materijale... ali se sve to svodi na "čula sam...". Trebam ovih dana otići i pogledati to svojim očima : )

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: spageti zavjese
29.5.2012 8:50:43   
damma
Konacno i ja narucih zavjese, sutra bi trebale bit gotove. Ovaj put cu se potrudit da stavim sliku.
Malo sam zabrinuta kako ce to sve bit, al svi kazu da ce u svakom slucaju bit ljepse user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: spageti zavjese
31.5.2012 19:57:16   
damma
evo mojih zavjesa
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: spageti zavjese
1.6.2012 9:07:17   
henna ze
lijepe su damma..joj valja ti ovo prati i održavati..svaka čast..ja za to nemam vremena ni živaca ....prelijepe su zaista

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: zavjese
1.6.2012 9:46:26   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: emma.L

I mene zanima gdje su sad zavjese u novom Robotu? Vidim da je na mjestu one radnje sa zavjesama Haris Export sada user posted image .
Ja sam pronašla na jednom mjestu sve za novi stan, super garniže i zavjese, ali kako smo se sabrali - 800 KM bi nas došlo sve pa planiram još malo prohodati i uporediti cijene.


Emma, prodavnica sa zavjesama MITEX (mislim da se tako zove) je i dalje u novom Robotu, samo na 2 spratu. Kada izadjes iz lifta, samo idi pravo, preko puta Profitexa. I ja sam to tek nedavno skuzila, jer mi je ta prodavnica imala neki prihvatljiv omjer cijene i kvalitete i bilo mi je zao jer sam mislila da su se zatvorili. user posted image  Radno vrijeme im je od 9 do 19. Ja sam sinoc isla tamo, htjela da kupim neke zavjese za L sobu i dosla sam oko pola 8 i zeznula se. Moram ipak malo ranije otici.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: zavjese
1.6.2012 11:21:37   
Blue rose RR
Pitanje, ako stavljate zavjese je li stavljate i paravane?
Ja u svakom sobi gdje su mi zavjese tu su i paravani, i nekako mi sobu čine punijom!
Navukla sam se na kombinaciju crno/sive paravane - još samo da nađem ono što mi se sviđa :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *