|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
9.10.2008 23:29:51   
neki
Eminice,ova pravo dobro izgleda,mogu li znati koja je cijena,ja jos nikako da se odlucim koju da kupim,mada mi treba drugacija naravno za tek rodjenu bebuuser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.10.2008 7:14:39   
ebru
Emina uzeli so AS i mogu reci da je super!Ima 4 polozaja a najzadnji je kao lezeci polozaj.To stavim kad Mona spava.Kad sjedi fino gleda kroz prozoruser posted image
I jednostavna je za vezanje,imas i upute na linku gore sto sam postavila.Mi smo je platili na snizenju 129 eura(bila 199),koliko kosta u BiH?
Ako te jos nesto interesuje pitaj.

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.10.2008 8:14:52   
Emina*
Evo, onda ujedno odgovor i za neki i za ebru user posted image
U Njemackoj je trenutno na snizenju, i kosta oko 99 Eura, zato sam i pitala, jer smo je trebali dobiti na poklon, a sinoc smo bili u TL-u, i kosta 250 KM...
Vidjeli smo crnu, sve pregledali i bas nam se svidjela, pa cemo najvjerovatnije kupiti ovdje, jer mi ne vrijedi zamucavati ljude da uzmu gore radi 50 KM....

Triplemama, vidjela sam ja tu Tobi, mada mi nesto suhva uzeti tako snizenu, jer mi je previse snizena user posted image   user posted image   Ko ce nama ugoditi.....  Ne godi nikako user posted image   user posted image
Tobi, nisam ni gledala, jwer mi je nekako manja u odnosu na ovu Priori SPS, bas je manja, mada pise da je kilaza za bebu ista, ali eto.......

Hvala vam svima, bas ste duse user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.10.2008 8:44:40   
ebru
99 eura! Svasta,ja sam gledala ovdje i po radnjama gdje prodaju opreme za bebe vidjela sam samo jednu snizenu i kostala je 159 eura...a ja sam narucila preko stranice www.mytoys.de i tu sam nasla najnizu cjenu,bila je jedna plava 119 eura,ali eto nisam je htjela zbog boje...sigurno su oni u nekom vecem gradu pa su nasli to snizenje...nemam pojma...
a sto ih ne bi zmucavala,mislim ako ti je to neko od rodbine,i ako nemaju svog prtljaga puno,zasto da ne...kazu kad najvise imas tad najvise treba cuvat...ja bi svakom nesto donijela al sta cu kad nam je auto malo,pa ni svoje stvari nemam gdje stavit,samo Monineuser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.10.2008 8:58:36   
Emina*
U Heidelbergu su to vidjeli, u stvari, radnja je u Heidelbergu, a oni su podalje...
To goriva sto ce dati da odu do tamo se odmah ne isplati njima, pa mi i to bezveze...
A nisu jos sigurni kad ce doci, mozda tek oko Nove Godine,
a to mi je pokasno, jer Bakira zaista jedva strpam u ovu malu user posted image   user posted image

Evo ebru link, u njihovom katalogu su nasli...


http://www.toysrus.de/


Klikni na onaj akcijski katalog "Aus unsere Werbung", i ja mislim na 6-oj stranici ima ta AS Maxi Cosi...
Hvala ti u svakom slucaju.....

< Poruku je uredio Emina* -- 10.10.2008 8:59:23 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.10.2008 9:06:18   
ebru
Evo vidjela sam,kud ne vidjo prije,toysras ima ovdje kod mene u blizini cccc.....

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.10.2008 12:23:23   
triplemama
Ja probala stavljati Emira u SPS, XP i Tobi i Tobi nam najviše odgovara user posted image .
Tako da će najvjerovatnije biti Tobi

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2008 16:05:27   
Rabi
Jesam li dobro skontala? Ove sve autosjedalice imaju i opciju lezeceg polozaja???

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2008 16:24:35   
mamina cura
Autosjedalica maxicosi Priori ima 3 polozaja. Prvi ispadne kao korpa a treci je pravo sjedenje. Idealno je za bebe koje mogu sjediti pa zaspu u autu, jednim pokretom prebacite ih u lezeci polozaj da glava ne pada naprijed.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
17.10.2008 0:57:01   
triplemama
Sve maxi cosi imaju poluležeći položaj, a i većina ostalih AS

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.10.2008 20:06:28   
neki
Evo ja se moram pohvaliti...Upravo smo kupili AS i to u TL-u,BUBU,tamno plava boja,ma ko med medeniuser posted image user posted image user posted image Jedva cekam ako Bog da da vidim bebaru u njojuser posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.11.2008 15:52:34   
neki
Zene,mene zanima dali je stvarno pametno tek rodjenu bebu iznijeti iz bolnice u AS?Imam osjecaj da ce biti bas skupljena u njoj,i malo mi zao bebareuser posted image Hajde pomozite mi i ohrabrite meuser posted image Svi me vec peglaju zaboga zar ces stvarno tako malu bebu iznijeti u tomeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.11.2008 16:00:31   
jasmina_mm
neki ja koliko znam da u stranim zemljama ne smijes bebu iznijeti bez AS, rodjak od MM (on je u Bremenu) kada je dosao po zenu i dijete pitali su ga a gdje je AS onda je on morao ici kupovati jer mama i beba nisu mogli izaci bez iste. E sad vjerujem da si kupila onu za male bebe (polulezeci polozaj) jer je kod njih takva, a i kod mene premda je vakat da mjenjam.
Ja sam sina pocela stavljati od 2,5 mjeseca premda su mi ovi nasi govorili da je i to preranouser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.11.2008 16:01:21   
sanelicaaa
hehehe,tako su i mene peglali!
sta sam ja uradila: stavila sam malo deblji jastuk u nju,tako da beba nije bukvalno upala u AS! nije bilo nikakvih problema! iz bolnice u auto i kuci! ;)
neko kaze nemoj stavljati tako malu bebu u AS,neko kaze stavi,ovaj pise ovako ovaj onako,haj budi pametan user posted image
uglavnom,ja sam stavila i nije bilo problema...
beba ce u auto i treba da je u AS! u nas je chicco-va od 0-12 mj!


< Poruku je uredio sanelicaaa -- 5.11.2008 16:06:19 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.11.2008 16:01:27   
nesanica
Mi smo oboje djece iznijeli u tim AS i po meni je puno prakticnije nego je iz one korpe prebacivati u AS.
Koliko znam bebe trebaju tokom voznje biti u AS i  svezane jos auto pojasom!
Ja ne vidim nista u tome lose, jer naime iz bolnice do kuce ne putuje se satima.....
U svakom slucaju sretno!!!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.11.2008 16:05:00   
jasmina_mm
da vas jos nesto pitam
gdje u Sarajevu osim u TL-u imaju AS MAxi Cosi, pa ako znate u kojim radnjama javnite

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.11.2008 16:26:24   
neki
Hvala vam puno.Mi smo naravno vec odlucili i kupili AS,ali svekrva vec neko vrijeme pegla sto se tice toga.Pa naravno da beba u autu mora biti u AS,i nece se zaboga voziti danima u autuuser posted image Nasa je od 0-13,i jedva cekamuser posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.11.2008 18:52:30   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: jasmina_mm
neki ja koliko znam da u stranim zemljama ne smijes bebu iznijeti bez AS, rodjak od MM (on je u Bremenu) kada je dosao po zenu i dijete pitali su ga a gdje je AS onda je on morao ici kupovati jer mama i beba nisu mogli izaci bez iste.


U pravu si, barem ovdje je tako, beba i mama ne mogu izaci iz bolnice ukoliko neate autosjedalicu. Bebi mozda i nije bas udobno u tom polozaju, ali nece dugo boraviti u toj autosjedalici, od bolnice do kuce i to je to....

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
5.11.2008 19:32:50   
suncan_dan
i mi trebamo novi



< Poruku je uredio semi83 -- 5.11.2008 19:37:48 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.11.2008 11:12:14   
Gigana
e mi smo prekjuče kupili drugu po redu AS i to Maxi Cosi Priori XP (cijena 349 KM) u TL, naravno. 

Imali su ih nekoliko izloženih, tako da sam odmah kupila jedan od tih modela, pošto nisam mogla čekati narudžbu.  Odmah sam je postavila u auto i mogu vam reći da sam jako zadovoljna.  Postavljanje je vrlo jednostavno, cijela sjedalice je praktična i sviđa mi se što je malo viša, pa beba fino gleda kroz prozor.  Čini mi se vrlo stabilna i oni remeni su baš kako treba, ne žuljaju, dođu fino u visini ramena, ko pravljeno za mog bebača.




_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.11.2008 15:31:57   
stella
Mi smo kupili Brevi.Ima vise polozaja.Maca je vec probala spavati u njoj :)Izgleda udobno,jer je bas fino napunjena.Kostala 200km na Otoci u Merkuru.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.11.2008 15:33:12   
stella
I sto je najvaznije radjena je po poslednjim propisima sigurnosti as.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.11.2008 15:37:52   
beni29
Ja sam imama ova kolica i sjedalicu koja je isla na kolica i u auto( kao vecina sada) To je jedna pozbata francuska marka koja se zove bebe confort ali i Brevi je jako dobar ovdje vidjam dosta beba u brevi kolicima i sjedalicama.
http://www.bebeconfort.com/collection-2008/FR/prom_poussette_high_trek.htm

Sjedalica je bila super laka za nositi staviti u auto jer ovdje je beba u ovoj vrsti sjedalice okrenuta ledjima prema cesti i tek polije kada ih svavimo u sjedlise za djecu od 9 kila mozemo ih okrenuti " normalno" i mislim da je to super jer je vrlo vazno za sigurnost bebe.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
12.11.2008 10:26:18   
lu
mi smo se odlucili za Romer Safefix Isofix, a za sve one koji zive u Njemackoj preporucujem web stranicu na kojoj sam nasla prihvatljive cijene u odnosu na aktualne cijene u prodavnicama:

http://www.baby-markt.de

user posted image

< Poruku je uredio lu -- 12.11.2008 10:28:22 >

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
12.11.2008 12:54:40   
neki
Uh ova stranica je mrak,bas ima slatkih stvarcicauser posted image

(odgovor članu lu)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *