|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva trudnoca :-)
15.10.2008 8:21:57   
Arijana2
user posted image


[img noborder]http://bd.lilypie.com/QBy8p2.png[/img]
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prva trudnoca :-)
15.10.2008 8:38:10   
Anoniman
pozz arijana... kako si uspjela napraviti ticker da si trudna samo 4 dana? user posted image

btw.. cestitam na trudnoci user posted image

(odgovor članu Arijana2)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prva trudnoca :-)
15.10.2008 19:35:37   
Arijana2
heheheh joj to sam nesto ne znam ni ja trudna sam 5 sedmicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prva trudnoca :-)
15.10.2008 19:38:30   
Arijana2
user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prva trudnoca :-)
15.10.2008 19:39:08   
Arijana2
joj ja nikako da napravim stikeruser posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prva trudnoca :-)
15.10.2008 19:39:40   
mamy Sabina
Što ti je ticker u postu?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prva trudnoca :-)
15.10.2008 19:42:40   
Arijana2
user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prva trudnoca :-)
15.10.2008 22:13:46   
trudnica
.

< Poruku je uredio trudnica -- 15.10.2008 22:14:33 >

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prva trudnoca :-)
9.12.2008 18:28:39   
dina_89
da nebi otvarala novu temu postaviti cu svoje pitanje ovdje jer nemam bas iskustva prva trudnoca pa molim iskusne da mi odgovore user posted image  inace idem kod doktorice privatno i ono super je zadovoljna sam medjutim kad mi da preporuke svoje pa ono da uradim nalaze krvnu sliku itd za to moram imati uputnice,koje mi ona nije dala i onda moram ponovo se spremiti i otici u dom zdravlja kod ginegologa gdje su uzasne guzve jedan doktor radi (ostali su na nekim godisnjim) a 100 zena ceka a sve to samo zbog tih uputnica.Da li mi ta privatna doktorica moze dati te uputnice da bi izbjegla guzvu?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trudnica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prva trudnoca :-)
9.12.2008 19:01:48   
Visnja RR
mislim da ne moze... ali mozes otici privatno uraditi te pretrage... nije to skupo ... ja sam sve pretrage radila u laboratoriji u Luzanima (Ilidza)... ne ceka se vise od par minuta...rezultati gotovi istog dana...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prva trudnoca :-)
10.12.2008 0:20:23   
Anoniman
Joj moram i ja te nalaze raditi, sve nešto odugovlačim..... a čula sam da ima na više mjesta u privatnim klinikama i da košta cca 50 KM.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prva trudnoca :-)
27.12.2008 22:10:23   
Anoniman
meni je prva trudnoca ,,kao sto znate drage moje.Pa me sad zanima dali je uredu da stomak upocetku trudnoce boli,meni ima mjesec i po tako mi dokt,izracunao.Medjutim meni dodje bolovi u podnu stomaka uzas ,sinoc bas ja legla kad sanjam kao ja i mm uzivamo u sexuser posted image user posted image kad zavrsi sex mene poce stomak boliti,istog momenta mene probudi izasna odma bolovi u stomaku uzas,i nekako prodjose.Zatim opet ujutro obavezno uvijek boli,ginic mi rekao kao mora boliti siri se maternica do mi sestrica,rece da bas nesmije boliti na pocetku trudnoce tako stomakuser posted image user posted image hmm bas me zbunila...Idem u srijedu prvi put na ultrazvuk dobila sam opet neke nalaze da vadim ,pa cemi propisati neke lijekove..Isto dok.mi je rekao da nesmijem dugo sjediti,zato sto dobijem onda grceve u stomaku pa me boli nego samo da lezim....Sex sa nisam otkako,sam saznala zauser posted image jer,se iskreno bojim pogotovo zato sto me stomak zaboli neusudjujem se...Pitat cu ginica kad odem na ultrazvuk dali,smijem imat odnose..I da jos nesto me zanima ja sam dole otvorena osjetim,recimo kad god piskim ja virimuser posted image user posted image cudno mi,i strah bas kao kad se hoces sex pa bude malo predigre,i onda si spreman za sex odnosno,otvoren e tako se dole osjecam otvoreno.Pa me zanima ssad dali to sta smeta trudnoci ili ne neznam a bojim se....


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prva trudnoca :-)
27.12.2008 23:36:55   
Rabi
Sto se tice tih bolova, ja sam ih isto imala na pocetku trudnoce....
Bili su jaki i kratkiuser posted image  Ja sam na momente pomisljala da cu dobiti, a nisam znala da sam user posted image  mislim da je to OK! A za ostalo, a svakako i za to, se posavjetuj sa dr. Zelim ti sretnu i laganu trudnocu i po mogucnocti bez mucnine i povracanjauser posted image  A ako i do tog dodje..... Pa Boze moj, sve su to slatke mukeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prva trudnoca :-)
28.12.2008 11:31:58   
Anoniman
Ti bolovi su savsim normalni, ono kao da ces dobiti i pritisak...meni je barem bio pritisak ne znam s cim da usporedimuser posted image ..cak i malo sukrvice na samom pocetku, i to je navodno normalno....sto se tice ovih tvojih sexy kepsy fantazija...ma i to je normalno, pa ne zove se djaba drugo stanje...e sad za ovo trece to ne'nam...ne'nam sta je pisac htio da kaze...al' sigurno je i to normalnouser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *