|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetni umor!!
10.4.2012 16:14:30   
Hurma

IZVORNA PORUKA: irisss

Izgleda da je ipak željezo u pitanju, iznosi jadnih 5, a norm. od 8-30user posted image Iako moja dr. hoće da idem i neurologu, tvrdi da tolika slabost ekstremiteta ne može biti samo zbog anemijeuser posted image Ima li neko dobar domaći recept za poboljšanje krvne slike?



moze... ;)

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Proljetni umor!!
10.4.2012 16:21:57   
sheri
ja znam za suhe sljive i vino, zagarantovano pomaze.ili kupinovo vino.  ako ne koristis alkohol, onda mogu i same suhe sljive, ili grozdjice, svaki dan po nekoliko

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Proljetni umor!!
10.4.2012 19:21:48   
Anoniman



IZVORNA PORUKA: irisss

Izgleda da je ipak željezo u pitanju, iznosi jadnih 5, a norm. od 8-30user posted image Iako moja dr. hoće da idem i neurologu, tvrdi da tolika slabost ekstremiteta ne može biti samo zbog anemijeuser posted image Ima li neko dobar domaći recept za poboljšanje krvne slike?



Ja sam imala strasnu anemiju pred sami porod i za 20 dana je sredim, hB.
Jela sam svako drugi, treci dan iz pretis lonca mladu junetinu, svaki dan po casu soka od cvekle(ako ti je mrsko cijediti, imas super od Fructala 700ml cca 4KM), stalno grickala grozdjice, pistacije, orahe, ljesnjake...Jela svaki dan naribanu jednu jabuku(vecu), 1 cveklu, 2-3 mrkve i na to stavim 1-2 kasike meda. Za dorucak sam gotovo svako jutro jela samo blago na ulju poprzen spinat(nekad ubacim jedno jaje sa pavlakom, nekad ne) i pila sam Ferum tablete. Ako se budes pridrzavala ovog, SIGURNO ces popraviti KS.Sretno!

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 10.4.2012 19:26:34 >

(odgovor članu Hurma)
  Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
10.4.2012 19:54:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Proljetni umor!!
11.4.2012 12:41:59   
irisss
Hvala cure na receptima, bacam se danas na pripremanje, a sve nabrojano volim, posebno vinouser posted image pa mi neće biti problem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *