|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:54:08   
Kviki
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sma pokušala babici dati novac u opštojuser posted image  ( da se razumijemo, poslije poroda kao nagradu za divan odnos) ali nije htjela uzeti. Dr. Mašiću se nisam usudila ponuditi ni novac ni poklon


Na GAK-u se nimalo ne opiru, od portira preko nekih sestara pa do doktora.

< Poruku je uredio Kviki -- 28.1.2010 13:57:33 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:54:49   
teacher75
porodio me dr Murtezic, jedan od najboljih akusera u gradu, on mi je pred kraj i vodio trudnocu, ja sam prezadovoljna

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:58:13   
Amrino
IZVORNA PORUKA: pingpong

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Izvini draga- ali ja stvarno ne mogu da vjerujem da bi joj ti , poslije svega, ikada vise mogla otici...Ja definitivno ne bih ni pomislila na to.
Ispada da je ona jedina "strucna"? Ma vala nije i to je nidje veze...a poslije onoga sto je tebi napravila ja bih je nogom u dupe prije nnego bi se njoj dala u ruke! user posted image



heheh... ma samo sam se šalila (doduše, neslana šala)... Fakat je ne bih mogla ni pogledati.  Bogu hvala da je sve dobro završilo i da je ne moram više ni gledati.


Uh...dobro je...user posted image

Ma neku noc naletim na "onu" temu koju si otvorila...Uh kad se sjetim draga zeno...Jedva sam se suzdrzala da ne pocnem ridat...Hvala samo dragom Allahu sto se sve super zavrsilo!
Ljubi princezu!!!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 14:05:15   
Anoniman
Amrino, user posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 14:28:23   
aida.

IZVORNA PORUKA: pingpong

Amrino, user posted image


ja sam sinoc prelistavala teme i naletim bas na tu... kad si ti bila otvorila o svom problemu user posted image user posted image u grlu mi se tako steglo..jer tad nisam bila na forumu tako da nisam pojma imala o cemu se radi... i citala redom... na kraju sam taaako odahnula kad sam vidjela da je sve hvala Bogu dragom dobro zavrsilo... to treba da bude primjer svima nama da se ne treba odmah predavati nego da treba pokucati na hiljade vrata dok ne vidimo postojili ikakav postotak za neki drugi put od onog najgoreg... mila, svaka ti cast kako si sve hrabro podnijela! user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 14:35:46   
Anoniman
aida., i tebi user posted image  

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 14:39:41   
Super dada
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Ja sam takodjer razocarana stanjem i uslovima u porodilistu, pisala sam vec o tome na drugoj temi (porodiliste u Tuzli), osjecala sam se blago receno jadno...
Ali nemam volje upustati se ponovo u rasprave o tome jer sam na toj drugoj temi od jedne forumashice dobila odgovor "...a niste zvale doktore i sestre kad ste se j...", mislim stvarno... Dok god je nas takvih nece nista ni biti bolje, nazalost...


Ovo potpisujem, blago receno razocarana sam postupkom osoblja, cast izuzecima.

Takodje sam pisala na nekoj dr temi o svom lošem iskustvu, naravno bila sam "popljuvana" od pojedinih forumasica. user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Super dada -- 28.1.2010 14:40:09 >


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 14:46:06   
aida.

IZVORNA PORUKA: Super dada

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Ja sam takodjer razocarana stanjem i uslovima u porodilistu, pisala sam vec o tome na drugoj temi (porodiliste u Tuzli), osjecala sam se blago receno jadno...
Ali nemam volje upustati se ponovo u rasprave o tome jer sam na toj drugoj temi od jedne forumashice dobila odgovor "...a niste zvale doktore i sestre kad ste se j...", mislim stvarno... Dok god je nas takvih nece nista ni biti bolje, nazalost...


Ovo potpisujem, blago receno razocarana sam postupkom osoblja, cast izuzecima.

Takodje sam pisala na nekoj dr temi o svom lošem iskustvu, naravno bila sam "popljuvana" od pojedinih forumasica. user posted image user posted image user posted image user posted image


jos nemam iskustva ali imat cu uskoro ili u gracanici ili u tz..

al toooooliko mi je glupo kad se nadje neko kao sto su kazete vas "popljuvale"... pa svako ima svoje iskustvo i ima pravo da kaze kakvo je.. prema nekome su dobri, prema nekome uzasni... i ne znam sta si neko da za pravo da napada nekoga drugog... al takav smo narod valjda.. primitivan... na zalost u bolnicama ima svakakvog osoblja.. dovoljno mi je bilo 6 mjeseci staza da se nagledam svega... samo daj Boze svakome sto prije kuci.. :)

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 14:48:18   
misica
Po meni svako ima pravo na svoje misljene ali, cinjenice su opet cinjenice

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 22:11:08   
mamma mumi
n1kky imas li kakvih informacija za tvoju prijateljicu?kako je' To je strasno, majkemi kako sam procitala samo mislim o tome.A neko je pitao za dr murtezica, pa s njim imam dobro iskustvo, mada i on voli pare uzimati, ali je strucan, i zna posao.

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 22:28:54   
n1kky
danas su joj radili nalaze labaratorijeske jer joj temperatura nikako  ne spada ispod 40...pa kao eto bit ce bolje...tako su joj rekli...navodno to je reakcija organizma ceka se jos nalaz analize posteljice koju su izvadili...

ja sam se prije 5 mj porodila na GAK-u, dr Dekovic mi je vodio trudnocu ali me porodio dr Rama...nikad nikome nisam feninga dala a nosili su me ko kap vode na dlanu, nisam imala ni stelu jos sam im dosla u 4 sata ujutro kad su me trudovi uhvatili...




_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 22:32:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

n1kky imas li kakvih informacija za tvoju prijateljicu?kako je' To je strasno, majkemi kako sam procitala samo mislim o tome.A neko je pitao za dr murtezica, pa s njim imam dobro iskustvo, mada i on voli pare uzimati, ali je strucan, i zna posao.

mene je pred kraj trudnoce vodio i na kraju porodio dr murtezic, nisam mu dala ni marke, super je porod prosao

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 22:42:01   
taurus
Mene je na GAK-u porodila dr Lejal Imširija i baica Mirsada. Bilo mi je super i što se tiče poroda svima bih poželila takav a osoblje je više nego dobro. Ja sam samo prije ulaska u salu dala babici kovertu a dr sam dala poslije i to je jedva uzela. U svakom slučaju moje iskustvo je pozitivno i ne bih mijenjala kliniku.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:18:48   
vjestica
IZVORNA PORUKA: taurus

Mene je na GAK-u porodila dr Lejal Imširija i baica Mirsada. Bilo mi je super i što se tiče poroda svima bih poželila takav a osoblje je više nego dobro. Ja sam samo prije ulaska u salu dala babici kovertu a dr sam dala poslije i to je jedva uzela. U svakom slučaju moje iskustvo je pozitivno i ne bih mijenjala kliniku.

pozitivno iskustvo, a dala pare user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:26:52   
ena23
IZVORNA PORUKA: taurus

Mene je na GAK-u porodila dr Lejal Imširija i baica Mirsada. Bilo mi je super i što se tiče poroda svima bih poželila takav a osoblje je više nego dobro. Ja sam samo prije ulaska u salu dala babici kovertu a dr sam dala poslije i to je jedva uzela. U svakom slučaju moje iskustvo je pozitivno i ne bih mijenjala kliniku.


dok god bude takvih kao ti situacija se nece promjeniti...



< Poruku je uredio ena23 -- 28.1.2010 23:27:25 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:31:10   
vjestica
ja mogu pohvaliti dr Godinjaka kao stručnjaka, a prije svega kao čovjeka
2 g sam kod njega zbog neplodnosti, radio mi sev nalaze, laproskopiju, inseminecije 2 od toga je ta druga i uspješna, zahvaljujući njemu sam zatrudnila, a da mu nisam nikad ni kafu odnjela, a kamoli kovertu (pričale su žene da su mu neke pokušale dati pare, ali nije primio)
e to je meni pozitivno iskustvo, a ne dala pare, pa me pripazili


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:35:12   
leona81
ja nikome nisam dala ni dinara, niti bi...sramota, jos mi kaze nekidan jedna cura Nikulin trazi kao pare nidje veze, znam milion ljudi koje je porodio i vodio trudnoce nije nikad nista trazio i divan je covjek, jedan od rijetkih na Kosevu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:36:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

ja nikome nisam dala ni dinara, niti bi...sramota, jos mi kaze nekidan jedna cura Nikulin trazi kao pare nidje veze, znam milion ljudi koje je porodio i vodio trudnoce nije nikad nista trazio i divan je covjek, jedan od rijetkih na Kosevu

ma ne trazi vecina, nego su budale zene sto daju, a isto ce ih poroditi i ako su dale i ako nisu. naravno, nijedan dr nece odbiti kad mu se da...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:37:52   
mama2009
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: leona81

ja nikome nisam dala ni dinara, niti bi...sramota, jos mi kaze nekidan jedna cura Nikulin trazi kao pare nidje veze, znam milion ljudi koje je porodio i vodio trudnoce nije nikad nista trazio i divan je covjek, jedan od rijetkih na Kosevu

ma ne trazi vecina, nego su budale zene sto daju, a isto ce ih poroditi i ako su dale i ako nisu. naravno, nijedan dr nece odbiti kad mu se da...



laz je da Nikulin trazi bar koliko sam ja do sada upoznala covjeka .....samo rijeci hvale imam za njega





_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:38:59   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: leona81

ja nikome nisam dala ni dinara, niti bi...sramota, jos mi kaze nekidan jedna cura Nikulin trazi kao pare nidje veze, znam milion ljudi koje je porodio i vodio trudnoce nije nikad nista trazio i divan je covjek, jedan od rijetkih na Kosevu


Meni je vodio trudnocu i super sam zadovoljna, ali ne bi se slozila za tvoju izjavu da je on nidje veze sa parama!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:39:47   
leona81
pa i ja, a ona me ubjedjuje da kao nakon svakog uz-a ceka da mu se da?pa kako ljudi mogu takve lazi govoriti, i da je kao uzeo 500 za carski?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:41:35   
leona81
@skvo meni licno niti je sta trazio niti je natuknuo niti sam ja nudila ni dala, a super mi je uradio carski i brinuo se kao da sam mu rodjena kcer?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:42:57   
Skvo RR
Sa mnom je bio drugi slucaj, ali nebitno!!!

Samo kazem da je svaki slucaj poseban!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:44:29   
Hanady RR
ja to žene kontam kad ima se da ono nakon porodda ko za muštuluk...a to cjenovnik ma nema govora...al tačno mi smo krive same, nemislim naravno na neku do nas prstom upirati, nego općenito...spremiti kovertu i ići na porod nema potrebe...samo tako stvarju se očekivanja od onih koji nas porađaju...ja kovertu nosila nisma al je mm častio babice i doktora nakon obavljenog poroda...i baš kao muštuluk i to sa mojim prvim porodom...za drugi ništa nije ni muštulisano jer je bio carski samo je mm tortu donio na odjeljenje.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:45:18   
leona81
znaci istina je? nevjerovatno, ja stvarno nisam vjerovala kad su mi rekli

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *