|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:48:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sa mnom je bio drugi slucaj, ali nebitno!!!

Samo kazem da je svaki slucaj poseban!

ja znam za slucajeve kad su doktori trazili od trudnica pare da ih porode ako krene porod kad nisu u smjeni, sto mi je i logicno jer to nije njihovo radno vrijeme i zasto bi onda oni dolazili da rade kad ne trebaju. al isto tako znam masu slucajeva da su doktori unaprijed placeni pa nisu ni dosli da porode jer tada nije bila njihova smjena. nije mi palo napamet da platim dr. jer ima svoju placu, kao sto imam i ja svoju. pa kako bi bilo da ja uzimam od ucenika pare svaki put kad mi ucenik dobro nauci ili dobije 5?! al trudnice donose pare i poklone, pa cak i na UZ, sto mi je van svake pameti, jer se to odbija od moje plate (zdravstveno i socijalno)a doktori su navikli i naravno da uzimaju, nijedan nece vratiti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:50:05   
ena23
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja to žene kontam kad ima se da ono nakon porodda ko za muštuluk...a to cjenovnik ma nema govora...al tačno mi smo krive same, nemislim naravno na neku do nas prstom upirati, nego općenito...spremiti kovertu i ići na porod nema potrebe...samo tako stvarju se očekivanja od onih koji nas porađaju...ja kovertu nosila nisma al je mm častio babice i doktora nakon obavljenog poroda...i baš kao muštuluk i to sa mojim prvim porodom...za drugi ništa nije ni muštulisano jer je bio carski samo je mm tortu donio na odjeljenje.


ovo mi je bas ok i naravno da se tada kao ono od dragosti nesto da... a eto mm i ja ni to nismo... bila je trka taj dan, 15 beba i zena cekaju na red, ja prva uletila, babica sprema bebu, sprema mene, daje ga mm-u i govori hajmo sljedecaaaaaaa user posted image i mi u kolima se tek sjetili da smo trebali dati bar nesto... bice drugi put, sad smo pametniji user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:51:34   
leona81
najsmjesnije mi je bilo to za uz?wtf pa sto onda ne odes privatno i platis taj uz koji je bolji i dobijes bolju uslugu, ne cekas i sl...a ne tamo na Kosevu u podrumu na prahistorijskom uz-u i jos platis za onaj odron?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:53:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

najsmjesnije mi je bilo to za uz?wtf pa sto onda ne odes privatno i platis taj uz koji je bolji i dobijes bolju uslugu, ne cekas i sl...a ne tamo na Kosevu u podrumu na prahistorijskom uz-u i jos platis za onaj odron?

pa da, i meni je to bilo smijesno, i to plate isto 50 km ko da idu na najsavremeniji 3d ultrazvuk, a jos smjesniji su mi bili oni sto su dolazili sa cekerima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:54:13   
vjestica
meni to nije ok
ok je počastiti u smislu nakon porda, operacije i sl odnjet tortu, kafu ili sokove
davanje para bilo prije ili poslije je mito !



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:55:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

meni to nije ok
ok je počastiti u smislu nakon porda, operacije i sl odnjet tortu, kafu ili sokove
davanje para bilo prije ili poslije je mito !



potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:55:54   
Leva
Lijepi privatluk!! Barem znas koliko sta kosta, dobijes racun za tu uslugu i niko te ne pravi budalom.
Nakon svega kroz sta sam prosla ako mi neko bude trazio novac za porod udavicu ga golim rukama i strpati u zatvor!

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:57:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Leva

Lijepi privatluk!! Barem znas koliko sta kosta, dobijes racun za tu uslugu i niko te ne pravi budalom.
Nakon svega kroz sta sam prosla ako mi neko bude trazio novac za porod udavicu ga golim rukama i strpati u zatvor!

najbolje bi bilo fino da ima privatna klinika sa strucnim osobljem za porodjaj, kao vani i fino platis pa znas zasto placas, sve lijepo uredno i organizovano, cisto i na papiru-koliko para toliko muzike

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:57:50   
leona81
i meni je to ok, sokovi i torta, tata je to nosio i kad sam bila klinka sestrama, operisala slijepo crijevo pa naravno da ce i mm kad je dobio dijete, al pare? ja ne bih ni znala ni mogla od stida dat nekome pare, zamisli pridjem doktoru i kazem hvala vam i koverta u ruke? pa onda bi otisla u susjednu nam zemlju i porodila se u privatnoj klinici

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:57:54   
mama2009
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: leona81

najsmjesnije mi je bilo to za uz?wtf pa sto onda ne odes privatno i platis taj uz koji je bolji i dobijes bolju uslugu, ne cekas i sl...a ne tamo na Kosevu u podrumu na prahistorijskom uz-u i jos platis za onaj odron?

pa da, i meni je to bilo smijesno, i to plate isto 50 km ko da idu na najsavremeniji 3d ultrazvuk, a jos smjesniji su mi bili oni sto su dolazili sa cekerima



da ne spominjem cekanje po 2-3 sata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 23:58:53   
ena23
IZVORNA PORUKA: vjestica

meni to nije ok
ok je počastiti u smislu nakon porda, operacije i sl odnjet tortu, kafu ili sokove
davanje para bilo prije ili poslije je mito !




sta ja znam, meni je to ostalo u sjecanju nekako kao obicaj jer gdje god se ikad iko porodio znam da se poslje casti bas ta babica sto je bebu presvukla, najvise parama ali eto i tortom i kolacima, kafom, bla bla...  al u pravu si, i to je vid mita..


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:00:24   
Hanady RR
ma neznam to plaćanje UZ, baš mi smješno ...al ima žena svašta i pričaju...mislim nebih se ja puno prepirala oko tego jale il nije.

Evo moj lični primjer...

na 1 godini faxa dobila sma napad slijepog crijeva i tamo me po koševu vazdan vucali da utvvrde šat je u pitanju i oko 5 poslije podne kažu operacija...ja već bila punoljetna i potpišem da neću. Dođemo kući i mam sva zabrinuta kaže moraš djete to operisat šta sad da radimo i ja joj kažem ja ću kod dr.Nakaša ( rahmetli-pojma nemam otkud mi on čula od raje za nje) elem moja mam nadigla svu familiju i komšiluk traži ona štelu za Nakaša i dođe kod nas komšinica za koju znamo da joj je kćer operisao on i kaže odeš dole i poneseš 500KM daš sekretarici i ona te pozove i operiše te. Moja mamstavi lovu i mi dole utorak jutro čovjek prima pacijente mi uđemo kod sekretarice žena kaže da sačekamo red, i mi pravo kod njega...ja da sjednem on kaže jel to boli slijepo crijevo...ja potvrdim on me odmah uputi na 5 sprat na pripremu za operaciju. Moja mam nikad nije taj novac dala nikome...niti ga je on tražio niti ta sekretarica...samo bezvezne priče...još smo se mogle i obrukat...kasnije sam skontal da moja kona sebi rejting diže pričajući o koverti koju on uzeo nije.

Mislim ovo je malo OT al je ipak tema o doktorima..meni sve smješno kad sam išla na UZ sve žene nose bombonjere doktoru, ni jedan te bombonjere kući nenosi sve to sestre dobiju...tako je moja zaova u noćnoj smjeni dobila bombonjeru koju je doktor dobio od nekog čovjeka i unutra u papiru 50KM...ona kad je vidjela išla da da doktoru a on joj rekao...kupite vi sebi na odjeljenju da jedete neznam kome je to palo na pamet.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:01:29   
ena23
lijepo mi oftopicarismo ali ev: u tuzli posotji (a ne znam u sarajevu dal ima) plava poliklinika u kojoj se svaka moze poroditi za 5000KM. hitne slucajeve, medjutim, poslat ce na gak, za to nisu spremni.... 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:02:42   
lila25
meni je na kosevu bilo sasvim ok,sestre super ljubazne dr ok,jedina zamjerka sto mi niko nije prije carskog objasnio o cemu se radi jer su me hitno uradili kao bebi usporavalo srce,i samo su me vodali bez rijeci kao bice sve u redu.tek kad me je anesteziolog poceo ispitivati shvatila sam da ce mi sekciju raditi,sve se zavrsilo nekako na brzinu sad se oporavljam i zadovoljna sam...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:03:20   
leona81
IZVORNA PORUKA: ena23

lijepo mi oftopicarismo ali ev: u tuzli posotji (a ne znam u sarajevu dal ima) plava poliklinika u kojoj se svaka moze poroditi za 5000KM. hitne slucajeve, medjutim, poslat ce na gak, za to nisu spremni.... 


nema u sarajevu, da ima, to bi bila posebna prica


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:06:03   
Leva
Ja sam stvarno izbacena iz cipela user posted image
Ne znam da li vi mame koje ste regularno zatrudnile znate koliko kosta neplodnost? Da li znate da mjesec ne mozete zapoceti barem bez 700 KM ako radite inseminaciju ili bez 4000 KM ako radite vantjelesnu...ako to ne upali pravite pauzu i idete opet iz pocetka...
Nakon toga ste finansijski icrpljeni do maksimuma i posto vam ne pada na pamet da dajete novac nekom doktoru da vam napravi porod koji vase osiguranje poklapa treba jos da se plasite da ce vam ubiti bebu nepaznjom (do koje ste jedva dosle) ili da cete podleci user posted image user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 29.1.2010 0:08:17 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:06:15   
lila25
i da nikom nisam dala ni markicu osim cascenja sestre koja je iznijela bebu do muza...a ni to nisam morala ali kao to je obicaj...

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:06:25   
Hanady RR
ma vještice da ti pravo kažem nije ni meni bilo Ok što je te pare dao...ali ja sam prvo djete prirodnim porodom rodila  i tu noć kad smo došli dole doktor mi muža uvede u salu da prisustvuje porodu...on je jadan bio sav izgubljen i jednostavno iz džepa im pare dao..i najsmješnije je što je doktoru dao manju novčanicu nego babici. Al hajd neka je njoj je i potrebnije nego njemu, halal bilo...vala su me i pazili.

A drugi porod mi je bio carski rez...nisma vala nikome para dala neznam što bi tortu na dojeljenje smo donijeli jer sam ležela mjesec dana prije poroda u bolnici pa sam sa svim onim babicama stalno bila budna i sve me zavolile a i ja njih.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:07:46   
ena23
ma draga leona postoji eto u tuzli ali 5000KM ????? pa nece oni nista uraditi, zena kad se poradja sama se poradja (mislim na prirodan porod) doktor i babice ne rade nista osim da provjere ctg i "otvorenost"i nakraju usiju sto se eventualno rascjepilo.... i za to oni naplacuju 5000 km... doduse, ne znam rade li carski rez... a zamisli i da si bila tu recimo dan- dva, cekalo se na prirodan prood, pa te opet posalju na gak radi komplikacije.... ufff... znaci postoji privatluk ali je jako jako nepouzdana alternativa...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:09:36   
teacher75
mm i ja smo bili odlucno protiv davanja para, kosilo se s nasim principima, medjutim nakon poroda sam saznala da je svekrva ipak dala babici nesto para bez naseg znanja- ne znam koliko. ja doktoru novac nisam dala, naknadno je dobio mali poklon u znak zahvalnosti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:10:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Leva

Ja sam stvarno izbacena iz cipela user posted image
Ne znam da li vi mame koje ste regularno zatrudnile znate koliko kosta neplodnost? Da li znate da mjesec ne mozete zapoceti barem bez 700 Km ako radite inseminaciju ili bez 4000 ako radite vantjelesnu...ako to ne upali pravite pauzu i idete opet iz pocetka...
Nakon toga ste finansijski icrpljeni do maksimuma i posto mi ne pada na pamet da dajem novac nekom doktoru da mi napravi porod koji moje osiguranje poklapa treba jos da se plasim da ce mi ubiti bebu (do koje sam jedva dosla) ili da cu ja podleci user posted image user posted image


mila samo opušteno i nismo normalne...kad posmilim koliko ste financijski isrpljeni dok čekate da zagrlite svoje čedo baš smo bezobrazne i glupe al jednostavno neke stavri se tako blesavo namjeste. eto možeš li ti garantirati da tvoj mm kad se inšalah porodiš neće razbacat 100-200 po GAKU od sreće za muštuluk...toliko čekao i dočekao...ma šta je ta 100 za svu lovu koju ste već dali jel? samo nek je živo, zdravi i tvoje samo tvoje milo bebče.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:17:24   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Leva

Ja sam stvarno izbacena iz cipela user posted image
Ne znam da li vi mame koje ste regularno zatrudnile znate koliko kosta neplodnost? Da li znate da mjesec ne mozete zapoceti barem bez 700 Km ako radite inseminaciju ili bez 4000 ako radite vantjelesnu...ako to ne upali pravite pauzu i idete opet iz pocetka...
Nakon toga ste finansijski icrpljeni do maksimuma i posto mi ne pada na pamet da dajem novac nekom doktoru da mi napravi porod koji moje osiguranje poklapa treba jos da se plasim da ce mi ubiti bebu (do koje sam jedva dosla) ili da cu ja podleci user posted image user posted image


mila samo opušteno i nismo normalne...kad posmilim koliko ste financijski isrpljeni dok čekate da zagrlite svoje čedo baš smo bezobrazne i glupe al jednostavno neke stavri se tako blesavo namjeste. eto možeš li ti garantirati da tvoj mm kad se inšalah porodiš neće razbacat 100-200 po GAKU od sreće za muštuluk...toliko čekao i dočekao...ma šta je ta 100 za svu lovu koju ste već dali jel? samo nek je živo, zdravi i tvoje samo tvoje milo bebče.


ja sam radila inseminaciju gore na GAk, pa smose oboje uvalili u minus zato što naše zdravstveno ne pokriva lijekove za liječenj neplodnosti
sad pokušavam da se riješim minusa prije porodiljskog
vjerujem da će i MM poletiti da da pare i znam da ću moram ga dobro ubjeđivati da to ne radi, nego radije ako već nešto mora, nek odnese poslije tortu i sokove
jer davanje novca mi je stavrno fuj, ne mogu vam opisati koliko
moždazato što sma i ja zdr. radnik i ja bi se osjećala da ponižavam svoju struku davanjem novca, jer novac ja primam samo od svog poslodavca ili ako nekom privatno odem, ali to je druga priča


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:17:50   
Leva
Oboje smo protiv davanja novca ljekarima ako to nije privatno, ma ne znam vise, da mi je vec jednom zatrudniti cini mi se da bih mogla roditi i u Taxiju ako moram user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:20:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Leva

Oboje smo protiv davanja novca ljekarima ako to nije privatno, ma ne znam vise, da mi je vec jednom zatrudniti cini mi se da bih mogla roditi i u Taxiju ako moram user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za uspješan porod u taxiju, evo pozitivne vibre se šire biće ABd uspješan pokušaj...SRETNO i kad rodiš...ma ja ću ba da dođem gore i da djelim cenere koga god sretnem na hodniku jesi čula.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:24:30   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Leva

Oboje smo protiv davanja novca ljekarima ako to nije privatno, ma ne znam vise, da mi je vec jednom zatrudniti cini mi se da bih mogla roditi i u Taxiju ako moram user posted image


ma ja sma uvijek govorila, dok sam se borila sa neplodnošću, ma lako se poroditi, da mi je zatrudniti, jer kad dođe do poroda, moraš se poroditi, pa dal ovako ili onako user posted image user posted image
i uvijek se sjetim riječi naše Ribice da je nama zatrudniti, pa nek nas porađaju kako hoće


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *