|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecja odjeca
4.10.2008 22:02:48   
hanabanana
Sniženje u Orkestri počinje u decembru ( sinze 30 % ), zatim januar ( 50 % ) i februar ( 70 % ).

Sada možda ima na sniženju ljetnih stvari i ovih za jesen.

Najpametnije ti je kada bude sniženje kupiti jaknu za iduću godinu. A jakne su im odlične kvalitete, moja malena ih je znala nositi po tri godine.

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Djecja odjeca
4.10.2008 22:14:27   
mama_e
Višnja pogledaj i radnju Atlas na Dobrinji.Ja sam Erminu tamo kupila skafander za 79 km kao pero
u kojem se on kao beba od 4-5 mj super mogao pomjerati a ne kao oni standardni u kojima nam djeca izgledaju
(a tako se i osjećaju) kao roboti.
Pozdrav

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Djecja odjeca
4.10.2008 23:39:38   
mamin sin
Hej Visnja bude fakat odlicnih skafandera u Azelu na Dobrinji samo kad se naleti...Svakako ce ti to nositi samo ovu godinu, pa mislim da se ne isplati davati velike pare za to. Ja prosle godine gledala u Chhico-u i cijena je 150 KM bila!!! Ludo! A nisu nista posebno..A bili su i preslatki skafnderi u Mercatoru na Pofalicima ono u hipermarketu i nisu bili ni skupi nekih 40 - 50 KM.

(odgovor članu mama_e)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Djecja odjeca
5.10.2008 0:35:05   
norah
A gdje je Orkestra u Sarajevu? Bas mi se ide tamo.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Djecja odjeca
5.10.2008 1:07:56   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: norah

A gdje je Orkestra u Sarajevu? Bas mi se ide tamo.


kod Velepakare...

drage moje hvala na odgovorima za skafander potrazicu user posted image

< Poruku je uredio Visnja -- 5.10.2008 1:08:50 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Djecja odjeca
5.10.2008 1:32:02   
camm
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Sniženje u Orkestri počinje u decembru ( sinze 30 % ), zatim januar ( 50 % ) i februar ( 70 % ).

Sada možda ima na sniženju ljetnih stvari i ovih za jesen.

Najpametnije ti je kada bude sniženje kupiti jaknu za iduću godinu. A jakne su im odlične kvalitete, moja malena ih je znala nositi po tri godine.


kakve su sad cijene posto vidim da si informisana dobro sa snizenjimauser posted image ja nisam bila dugo tu.

a ko moze cekati do decembra vjerovatno se isplati user posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Djecja odjeca
5.10.2008 1:56:12   
camm
hanabanana blago tebi pa ti curica nosi jaknu po 3 g
ja svojoj evo 2g.kupujem nosi jednu zimu i ne moze
stacu kad dijete raste.
nekako volim da joj je taman ne znam uzeti veci br.sve mislim
da bi bila slampava u tome .

ja volim da se curica modira svake godine sa novim odjevnim predmetom
isto kao i mama. user posted image

< Poruku je uredio camm -- 5.10.2008 2:01:25 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Djecja odjeca
5.10.2008 2:15:36   
batterfly
IZVORNA PORUKA: camm



ja volim da se curica modira svake godine sa novim odjevnim predmetom
isto kao i mama. user posted image


I kod mene je djecak,pa volim svake godine da promjenim,jer mi nekako dosadi jednu te istu,a mislim da mu ne bi ni mogla do iduce godine,jer djete bas raste ko iz vodeuser posted image

A ko ima priliku,moze u Fisu naci jeftinih ,a DOBRIH(moram da naglasim)jer imaju sad u snjizenje na "Todoru",pa su im jaknice sad oko 40KM,a snizene su sa 80KM,ja svom nisam mogla naci broja,pa sam mu uzela u Fisu,preslatka je, a kostala je samo 30KM,tako da ko ima priliku isplati mu se doci do Fisa!!!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Djecja odjeca
5.10.2008 2:19:18   
camm
IZVORNA PORUKA: mishka

A ko ima priliku,moze u Fisu naci jeftinih ,a DOBRIH(moram da naglasim)jer imaju sad u snjizenje na "Todoru",pa su im jaknice sad oko 40KM,a snizene su sa 80KM,ja svom nisam mogla naci broja!


to je tako sa snizenjima i da mi da djaba ako joj ne moze
imam ja dosta takvog iskustava.user posted image

< Poruku je uredio camm -- 5.10.2008 2:20:48 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Djecja odjeca
9.10.2008 9:36:42   
Hannah
Je li neko našao skafander bebi? Gledala sam u oviesse, tl, a oni u chicco-u su stvarno precijenjeni...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Djecja odjeca
9.10.2008 10:19:11   
lida
Skafanderi Todor u Fisu snizeni 35KM 

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Djecja odjeca
9.10.2008 10:31:12   
ElmaB
Dosli su u Tiffaniju. Mislim da kostaju 25-30 KM! Imas u Robot komercu na socijalnom!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Djecja odjeca
9.10.2008 10:38:26   
Hannah
Hvala, mame!!!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Djecja odjeca
9.10.2008 12:38:51   
Gigana
IZVORNA PORUKA: mamina cura

Nije bas sve skupo, nadje se i kvalitetno i jeftino. Samo treba znati gdje kupovati a gdje samo gledati. A mislim da nam vasi katalozi ne trebaju jer ipak nismo toliko ocajni. Ja kad narucujem iz Amerike postarina me uvijek odere i neke stvari budu mi prevelike a moje su velicineuser posted image
Cijene cipela su po meni jedine sa velikim cijenama ali ja volim da mi dijete ima pravilno stopalo pa ni na tome ne stedim.


Mamina cura, možeš li mi reći kako naručuješ robu iz Amerike, je li preko interneta?  Ako jeste, sa kojih stranica naručuješ, pošto ja šta god da nađem, ne vrše dostavu izvan Amerike.  Baš bih voljela naći neku stranicu na internetu koja vrši dostavu worldwide.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Djecja odjeca
23.10.2008 18:11:58   
andji
ja danas uzimala bodiće 2 veličine 80,i jedan veličine 86,platila ih po 9 km,u bojama na prugice,i uzela mu zimsku jaknu u Švrći kod nas u Do,onako plišana a futrovana,onaj debeli pliš,svijetlo plava koštala 35km,a u fisu uzela jesenju neku tanju,koštala 15km,ja anjviše dajem na štramplice,i to kupujem one bodić štramplice plaćam po 13km,ali su extra,djetetu je baš toplo u tome,sad valja skafander kupiti i vidjela sam da su stigle i one tregerice futrovane,čarape sam jedne platila 6km,to je baš skupo,jesu one termo i onako malo dublje,pa za odrasle koštaju 2-4km

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Djecja odjeca
23.10.2008 20:09:36   
larina
kad god odem u esprit da sebi nesto kupujem i djeci uvijek nesto nadem pogotovo jakne ,a i sve stvari su im dobre.Majice i neke sitnice kupujem svugdje-ovdje gdje zivim ima dosta raznih butika,a i bude uvijek i snizenja.Obucu djeci kupujem uvijek udobnu kao sto su adidas,nike,esprit,elefanten i sl.svake sedmice po nesto kupim,troje djece,pa uvijek nesto treba ili nesto mi se svidi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Djecja odjeca
23.10.2008 20:51:45   
Visnja RR
mi smo dobili skafander od jednog deckica.. plavi al sta fali ... taman da se priprema da bude navijacica Zelje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Djecja odjeca
23.10.2008 21:07:46   
Romali
I  mi imamo crveni, ali ne navijamo za Sarajevouser posted image user posted image . Ma boje ništa ne predstavljaju, a stavi joj trakicu  i znat će se da je cujicauser posted image (ja bih tako rado mom Omaru stavljala trakice raznih boja)user posted image user posted image

< Poruku je uredio Romali -- 23.10.2008 21:09:44 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Djecja odjeca
23.10.2008 21:13:12   
jasmina_mm
Mi smo toliko gardarobe nadobijali kad se Benjo rodio, tako da ja nemam uopste potrebu kupovati. Jedino sipere i bodije kupujem, sipere sam nedavno uzela u jednom supermarketu i fantasticni su, a bodije gdje stignem i u radnjama i na pijaci cijena im je u nekoliko maraka. A dobili smo dva skafandera iz njemacke jedan bez jedan plavi i tek ovu zimu nam mogu. Inace Benjo je napunio godinu a nosi broj 74 ili 80 gardarobe user posted image . A majice, pantole, kosuljice, jaknice toga imam da mogu komotno troje djece obuci vise nemam gdje da slazem....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Djecja odjeca
23.10.2008 21:18:42   
Romali
Blago se vama, jasmina. Mi ne možemo ni nogu staviti u odjeću koju smo dobili na babinama . Sve nam je malo, jer su svi očekivali bebicu,a moj Omar čudo od bebeuser posted image . Zato mi imamo našu dragu tweety i njenog sinčića koji su nas spasili sa robicom, tako da mama i tata kupuju samo nešto što nam se aman svidiuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Djecja odjeca
23.10.2008 21:30:34   
jasmina_mm
ja sam neki dan preslagala ormare kad u jednom cosku kesa, aj pogledam kad unutra gardaroba sa babina, gotovo mu okracala desetak stvari, ja skroz bila zaboravila user posted image user posted image user posted image . Al eto hB pa imate od koga dobijati, Moj sin je jedino malo bebce u blizoj familiji pa mu stalno svi saljuuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Djecja odjeca
24.10.2008 8:56:01   
lejlaze
do sada smo vecinu stvari kupili u turbo limacu. ne zaobidjem ni pijacu.
za babine je dobio super stvari od rodica i tetke iz njemacke iz H&M. rodica je voljna kupiti, da narucim, pa posalje po muzu ili licno donese, tako da nema te famozne postarine.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Djecja odjeca
24.10.2008 9:26:46   
Gigana
Jedna kratka informacija za one koje naručuju robu iz inostranstva ili žele to da ucine, a imaju dilemu oko plaćanja carine i poreza.
Naime, ako narucite robu u vrijednosti do 200 KM (uključujući i troškove dostave), onda ste oslobođeni carine i PDV-a i plaćate samo poštarinu od 3,5 KM.
Međutim, ako naručite preko 200 KM, e onda ćete platiti 11% carine, 17% PDV-a, 10 KM taksi, 2,5 KM carinske poštarine. user posted image


Ovo je malo off topic, ali je korisna informacija za one koji ne znaju.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Djecja odjeca
24.10.2008 9:26:53   
Hannah
Ja još nisam našla skafander, u Tiffanyju ih bilo nestalo... Ja izgleda inače imam problema sa nalaženjem stvari (rižine pahuljice, recimo user posted image ).

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Djecja odjeca
27.10.2008 21:35:10   
mynxlee
ja se jos nisam porodila, ali sam kupila odjecu za prvu ruku i to sve u KIK. tu je najjeftinije, a i kvalitet je dobar.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *