|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otkucaji srca kod bebe
26.1.2012 8:59:32   
Arminaa
tuzne oči, od srca ti želim pozitivan ishod tvoje priče.
Nazalost, ja sam svoju trudnoću morala prekinuti početkom devete sedmice. Juče sam izasla iz bolnice i još nisam svjesna svega. Ali da krenem iz početka: svoju sam trudnoću jako rano otkrila budući da mi je menstruacija tačna kao švicarski sat. Nakon 3 dana kašnjenja, uradila sam test koji je bio pozitivan i odmah otišla privatniku da mi potvrdi trudnoću što je ista i učinila, te mi je rekla da dodjem za dvije sedmice, dakle u 6. sedmici da pogleda otkucaje srca, odnosno embrionalni odjek.
Nakon 15 dana sanjarenja otišla sam ponovno doktorici koja me je spustila na zemlju rekavsi da nema ploda nikako, a vec se je trebao pojaviti, ali da sacekamo jednu sedmicu, jer smo mozda pogrijesili prilikom računanja trudnoće, u suprotnom moram se ocistiti. ne moram Vam ni opisivati šok koji sam osjećala. Jos mi je rekla, mrtva hladna, da to nije nista strasno, da se to stalno dešava, da se ne brinem, da smo mi abortivna nacija i slično. U tom trenutku sam znala da je to posljednji put da sam došla u njenu ordinaciju. Ne treba sad da plače, ali je bar malo sažaljenja mogla pokazati, jer mi je u tom trenutku to i trebalo.
Nakon 7 dana, odem kod dr. Murtezića privatno koji mi je potvrdio da ploda nema, da je u pitanju Blighted ovum i da to treba ocistiti, jer nece doci do razvitka embrija. Moram napomenuti da je dr. Murtezić bio divan sa mnom, tako prijatan kao da se znamo godinama, zaista sam bila oduševljenja sa njim.
Prekjuče sam otišla u Jezero na UZ, doktorica Kandić me je pogledala i napisala hospitalizacija, odmah su me primili, ja u šoku, nemam pojma šta se u stvari dešava, 2 sata nakon prijema, uradili su mi kiretažu, prenoćila sam u bolnici (svidja mi se ta praksa) i juče došla kući. Budući da sam ionako previše odužila, završni dio priče sam skratila, ali ako ima pitanja, biće mi drago da odgovorim na ista. Zaista moram naglasiti da je tretman na Jezeru bio kao kod privatnika, prezadovoljna sam, nisam imala nikog, nisam zvala nikog, prvi put sam otišla uopšte na Jezero i moji utisci su savršeni, u stvari, pored prvobitnog ushićenja i radosti zbog trudnoće, jedina svijetla tačka u svemu ovome je bila klinika Jezero i moja porodica naravno.
Izvinjavam se na ovako dugom postu, tuzne oči zaista ti zelim sve najljepse i pozitivan ishod sa tvojom bebicom.

(odgovor članu tuzne oci)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Otkucaji srca kod bebe
17.2.2012 8:27:41   
pralina
pozz svima,jucer sam bila na prvom pregledu,ginekolog je ustanovio da sam trudna 7 sedmica,kada sam dosla na ultrazvuk pokazao mi je bebu i kaze-"ma sve je super,dobra si Hvala Bogu,odlicno"-i zavrsio pregled koji nije trajao ni minutu.Propisao mi vitamine Pregrentcare i dao standardno uputnicu za nalaze(krv,urin,zeljezo).Sada mi nista nije jasno,dali je ta njegova recenica podrazumjevala da je i srce pocelo kucati???Sada sam uplasena jako.....Uzasan je ginekolog

_____________________________

"Samo vjera u Allaha dz.š.zaista pomaže"

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Otkucaji srca kod bebe
17.2.2012 11:33:29   
pralina
Dali se nekome nesto slicno desilo?????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Samo vjera u Allaha dz.š.zaista pomaže"

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Otkucaji srca kod bebe
17.2.2012 12:55:02   
jakosretna
pralina da meni je tako bilo,on bas i nema sta dugo da ceka osim da potvrdi trudnocu jer jos je to plod i slabo sta da se vidi,nesikiraj se mila user posted image

(odgovor članu pralina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Otkucaji srca kod bebe
17.2.2012 13:13:47   
pralina

IZVORNA PORUKA: jakotuzna

pralina da meni je tako bilo,on bas i nema sta dugo da ceka osim da potvrdi trudnocu jer jos je to plod i slabo sta da se vidi,nesikiraj se mila user posted image


Jao bas ti hvala,samo sam o tome razmisljala,mislila sam da se to samo meni desava...A raspitala sam se malo i taj ginekolog u Ilijasu ako je sve uredu tek oko 7mjeseca pusti majci otkucaje da i ona cuje,a do tad prati trudnocu i razvijali se plod normalno.user posted image

_____________________________

"Samo vjera u Allaha dz.š.zaista pomaže"

(odgovor članu jakosretna)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Otkucaji srca kod bebe
2.4.2012 9:58:32   
Tinak29

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

evo nasla sam, prvi pregled bio u 8-oj sedmici, doktorica rekla da je rano za otkucaje, samo je vidjela da zumanjcana vrecica pulsira, sto je nazvano srcanom aktivnosti, iduci put me narucila u 12-oj sedmici i tada smo slusali malo srce prvi put user posted image

ti moras znati da je rana trudnoca osjetljiva i stoga ne smijes da se brines pretjerano...


Blago tebi i tvojoj pozitiva doktorici. Ja sam nova ovdje, inace iz Zg-a...u petak bila u privatnoj poliklinici na uzv...6 tj. trudna, plod 0,36mm, ali nije čula tj. vidjela otkucaje! Narucila me ponovno danas ( ponedjeljak ) i kaze ako se ne budu vidjeli da će pustiti da samo " ode ". Pitam je ja, pa zar to nije ipak malo rano za takve odluke....kaze ona " vjerujem da ce sve biti ok do pon. ali ja imam high tech uzv i opremu koji jako rano biljezi takve stvari ".
Po vašim iskustvima ne bi trebala imati razloga za brigu jos uvijek, ali svejedno...nije lako ne razmišljati o njenim rijecima ! Po meni malo netakticno...iako je to 2. najbolja poliklinika u Hrv....
Inace nemam hematome, papa ok, nema iscjetka....
Molim bilo ciji odgovor sa istim/slicnim iskustvom!

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Otkucaji srca kod bebe
2.4.2012 10:02:54   
Emmy

IZVORNA PORUKA: pralina


IZVORNA PORUKA: jakotuzna

pralina da meni je tako bilo,on bas i nema sta dugo da ceka osim da potvrdi trudnocu jer jos je to plod i slabo sta da se vidi,nesikiraj se mila user posted image


Jao bas ti hvala,samo sam o tome razmisljala,mislila sam da se to samo meni desava...A raspitala sam se malo i taj ginekolog u Ilijasu ako je sve uredu tek oko 7mjeseca pusti majci otkucaje da i ona cuje,a do tad prati trudnocu i razvijali se plod normalno.user posted image

Pralina šta ti piše na nalazu? Ima li da negdje piše KČS+ (to ti je oznaka za otkucaje srca kod bebe).

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu pralina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Otkucaji srca kod bebe
2.4.2012 10:04:57   
Emmy

IZVORNA PORUKA: Tinak29


IZVORNA PORUKA: KupusLivada

evo nasla sam, prvi pregled bio u 8-oj sedmici, doktorica rekla da je rano za otkucaje, samo je vidjela da zumanjcana vrecica pulsira, sto je nazvano srcanom aktivnosti, iduci put me narucila u 12-oj sedmici i tada smo slusali malo srce prvi put user posted image

ti moras znati da je rana trudnoca osjetljiva i stoga ne smijes da se brines pretjerano...


Blago tebi i tvojoj pozitiva doktorici. Ja sam nova ovdje, inace iz Zg-a...u petak bila u privatnoj poliklinici na uzv...6 tj. trudna, plod 0,36mm, ali nije čula tj. vidjela otkucaje! Narucila me ponovno danas ( ponedjeljak ) i kaze ako se ne budu vidjeli da će pustiti da samo " ode ". Pitam je ja, pa zar to nije ipak malo rano za takve odluke....kaze ona " vjerujem da ce sve biti ok do pon. ali ja imam high tech uzv i opremu koji jako rano biljezi takve stvari ".
Po vašim iskustvima ne bi trebala imati razloga za brigu jos uvijek, ali svejedno...nije lako ne razmišljati o njenim rijecima ! Po meni malo netakticno...iako je to 2. najbolja poliklinika u Hrv....
Inace nemam hematome, papa ok, nema iscjetka....
Molim bilo ciji odgovor sa istim/slicnim iskustvom!

Sretno danas Tinak29 i no sikiriki, biće to OK, razmišljaj pozitivno. Doktori su inače neosjetljivi na te stvari, nagledaju se svega pa im je to normala, mada bi trebali malo pripaziti, jer često očekuju da mi imamo razumijevanja za njih, a oni za nasuser posted image . Takvo nešto reći trudnici baš bezveze. Držim ti fige za danas!!!!!

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Tinak29)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Otkucaji srca kod bebe
2.4.2012 10:13:24   
Tinak29
Hvala Emmy...nadam se da cu se javiti danas sa pozitivnom srcanom akcijom!
Luda sam cijeli weekend. Cas sam mirna i spokojna, onda se sjetim pregleda u petak i srusi mi se idilicna slika u glavi!!! user posted image
Inace to mi je druga trudnoca...imam malca od 18mj. i prva je bila uredna ,osim hematoma prva 2 mj., te sam zbog toga trosila utrogestane...a kasnije sve ok!

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Otkucaji srca kod bebe
2.4.2012 10:18:03   
Emmy

IZVORNA PORUKA: Tinak29

Hvala Emmy...nadam se da cu se javiti danas sa pozitivnom srcanom akcijom!
Luda sam cijeli weekend. Cas sam mirna i spokojna, onda se sjetim pregleda u petak i srusi mi se idilicna slika u glavi!!! user posted image
Inace to mi je druga trudnoca...imam malca od 18mj. i prva je bila uredna ,osim hematoma prva 2 mj., te sam zbog toga trosila utrogestane...a kasnije sve ok!


Mogu misliti kako ti je bilo provesti vikend razmišljajućiuser posted image , ali ne daj da ti to pokvari raspoloženja niti da na bilo koji način utiče na tvoje trenutno stanje. I ja sam u drugoj trudnoći imala hematom, utrogestan koristila sve OK ispalo, hematom se resorbirao. Štedi se maksimalno i sretno danas!

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Tinak29)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Otkucaji srca kod bebe
2.4.2012 10:20:08   
Tinak29

IZVORNA PORUKA: Emmy


IZVORNA PORUKA: Tinak29

Hvala Emmy...nadam se da cu se javiti danas sa pozitivnom srcanom akcijom!
Luda sam cijeli weekend. Cas sam mirna i spokojna, onda se sjetim pregleda u petak i srusi mi se idilicna slika u glavi!!! user posted image
Inace to mi je druga trudnoca...imam malca od 18mj. i prva je bila uredna ,osim hematoma prva 2 mj., te sam zbog toga trosila utrogestane...a kasnije sve ok!


Mogu misliti kako ti je bilo provesti vikend razmišljajućiuser posted image , ali ne daj da ti to pokvari raspoloženja niti da na bilo koji način utiče na tvoje trenutno stanje. I ja sam u drugoj trudnoći imala hematom, utrogestan koristila sve OK ispalo, hematom se resorbirao. Štedi se maksimalno i sretno danas!


Hvala na podršci zemljaci moji user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Otkucaji srca kod bebe
2.4.2012 18:06:18   
novi kolacic
Za utjehu....Meni dr.u 7.sedmici nije mogao cuti otkucaje i narucio me oko 8-9. sedmice, ne sjecam se tacno i tad su se fino culi otkucaji... Sve je to individualno, ali dr.ne valja ako te u 6.sedmici ubija u pojam. Meni je moj u 7.rekao da je sve to individualno, da to nista ne znaci i da datum menstruacije i stvarno zacece se ne moraju podudarati, sto je kod mene sl., naravno, ako ti nije menstruacija svakih 28 dana kao sat tacna. Ali ni tada ne znaci da srce mora se cuti tada i ja sam prestrasena surfala po netu i nasla slucajeve gdje je zenam "uhvacen" ton srca tek u 9.sedmici

(odgovor članu Tinak29)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.4.2012 11:16:28   
Tinak29

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Za utjehu....Meni dr.u 7.sedmici nije mogao cuti otkucaje i narucio me oko 8-9. sedmice, ne sjecam se tacno i tad su se fino culi otkucaji... Sve je to individualno, ali dr.ne valja ako te u 6.sedmici ubija u pojam. Meni je moj u 7.rekao da je sve to individualno, da to nista ne znaci i da datum menstruacije i stvarno zacece se ne moraju podudarati, sto je kod mene sl., naravno, ako ti nije menstruacija svakih 28 dana kao sat tacna. Ali ni tada ne znaci da srce mora se cuti tada i ja sam prestrasena surfala po netu i nasla slucajeve gdje je zenam "uhvacen" ton srca tek u 9.sedmici


Hvala na utjesnim rijecima, ali ja sam bas jucer imala spontani...
Krenulo samo od sebe, a nadam se da je i otislo sve, da ne moram trckarati po bolnicama da me ociste do kraja. Naime nakon pregleda u pon. dr. mi je rekla da i dalje ne cuje otkucaje, ali i da se plod prestao razvijati, te da je velicina ista kao u petak, 3.6mm.
Nije davala apsolutno nikakve nade i pitala me da li zelim na kiretazu ili cekati da samo ode, pa sam se ja odlucila za ovu drugu opciju, te tako i prokrvarila dan nakon...
Zao mi je naravno, ali utjeha mi je ta da ja i MM zaista nemamo problema sa zacecem...do sada je bilo kad odlucimo " ajmo sad "- odmah tada i upali :).
Bozja volja je daleko jaca od nasih zelja i ocekivanja i takvu je trebamo prihvatiti!

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.4.2012 11:39:48   
Emmy

IZVORNA PORUKA: Tinak29


IZVORNA PORUKA: novi kolacic

Za utjehu....Meni dr.u 7.sedmici nije mogao cuti otkucaje i narucio me oko 8-9. sedmice, ne sjecam se tacno i tad su se fino culi otkucaji... Sve je to individualno, ali dr.ne valja ako te u 6.sedmici ubija u pojam. Meni je moj u 7.rekao da je sve to individualno, da to nista ne znaci i da datum menstruacije i stvarno zacece se ne moraju podudarati, sto je kod mene sl., naravno, ako ti nije menstruacija svakih 28 dana kao sat tacna. Ali ni tada ne znaci da srce mora se cuti tada i ja sam prestrasena surfala po netu i nasla slucajeve gdje je zenam "uhvacen" ton srca tek u 9.sedmici


Hvala na utjesnim rijecima, ali ja sam bas jucer imala spontani...
Krenulo samo od sebe, a nadam se da je i otislo sve, da ne moram trckarati po bolnicama da me ociste do kraja. Naime nakon pregleda u pon. dr. mi je rekla da i dalje ne cuje otkucaje, ali i da se plod prestao razvijati, te da je velicina ista kao u petak, 3.6mm.
Nije davala apsolutno nikakve nade i pitala me da li zelim na kiretazu ili cekati da samo ode, pa sam se ja odlucila za ovu drugu opciju, te tako i prokrvarila dan nakon...
Zao mi je naravno, ali utjeha mi je ta da ja i MM zaista nemamo problema sa zacecem...do sada je bilo kad odlucimo " ajmo sad "- odmah tada i upali :).
Bozja volja je daleko jaca od nasih zelja i ocekivanja i takvu je trebamo prihvatiti!

Tinak29 žao mi je što se to desilo, istovremeno mi je drago što si pozitivnog duha, nadam se da će ovo uskoro biti iza vasuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Tinak29)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.4.2012 11:58:38   
Tinak29
hvala Emmy...draga si user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 9:50:39   
jasmina_ze
vidim da je zadnji post poodavno postavljen ali stim da sam se pronasla u ovoj temi i ja da sta dodam....juce sam bila kod gin.i po nekom njenom proracunu trudna sam 6 sedmica i 1 dan ali nije VIDJELA otkucaje....kada mi je to rekla kao da me neko ne hladnom,nego vrelom vodom polio jer sam prosle godine izgubila bebu u 11-toj sedmici trudnoce missed ab.od kako sam saznala da sam sad trudna nikako da se opustim jer sam u nekom grcu i samo mi se stvari .rekla mi je da dodjem za 10 dana jer ne zna da li je jos malo pa se ne vidi ili ih nikako nema.....drage moje sta da radim ja sam na rubu zivaca,nervnog sloma...nemam djece ovo mi je sve za sta zivim da se rodi....

(odgovor članu Tinak29)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 9:55:39   
Lady26
Jasmina, prvo cestitam od srca user posted image
Drugo, moras se smiriti, ne misli na lose stvari, bit ce to uredu aBd, mislim da je 6 sedmica rano za otkucaje srca...otprilike oko 8 sedmice srce pocne kucati...zato te narucila za 10 dana, nemoj samo paniciti unaprijed, jer takvim opstim stanjem organizma neces nista dobro postici...user posted image
Posto si bila trudna vec jednom, sjecas li se kad je tada prokucalo srculence?
Ja sam sa 6 sedmica isla na potvrdu trudnoce, a vec sa 8 se culo i srce....
Zato, nemoj unaprijed crno misliti, sretno i bit ce dobro aBd user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu jasmina_ze)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 9:56:54   
Emmy
jasmina_ze još je rano, nemoj sebi zadavati stres i misliti negativno. Iako je jako teško iščekivati naredni pregled u ovakvim situacijama, moraš biti strpljiva i razmišljati pozitivno. Do narednog zakazanog pregleda radi ono što najviše voliš, čuvaj se stresa, crnih misli i vijesti, budi u krugu dragih ljudi. Na neke stvari jednostavno ne možemo uticati, nadam se da ćeš provesti ugodnih 9 mjeseci i da dočekaš svoju user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu jasmina_ze)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 9:57:31   
Pingvina
Jasmina, nemoj stvarati paniku prije vremena.Stetis svojoj bebici da se razvije kako treba.Dr je trebala lijepo da ti kaze da je rano da cuje otkucaje.Evo pogledaj iskustva i zenica na forumu-otkucaji  user posted image  bebe se vecinom cuju oko 7 sedmice.
Zao mi je zbog spontanog..i sama sam nedavno prosla kroz jedan i znam kakva je to trauma.Zelim ti urednu trudnocu i da se sto manje sekiras. InsaAllah javices se ti nama za 10 dana sa lijepim vijestima.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu jasmina_ze)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 10:04:02   
Hanady RR
Jasmina najprije četitke...
želim ti ugodnu trunoću i lagani poroduser posted image

na tvoje pitanje odgovor ti može dati bezbroj ženica ovoga foruma koje su rprerano bile na UZ pregledu...
otkucaje srca čule su na narednom za 10-15 dana...

zato poalko, znam da je tebi sad 10 dana preveliko...no bez stresa i sa lijepim mislima sačekaj bebeće otkucaje user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 10:05:02   
jasmina_ze

IZVORNA PORUKA: Lady26

Jasmina, prvo cestitam od srca user posted image
Drugo, moras se smiriti, ne misli na lose stvari, bit ce to uredu aBd, mislim da je 6 sedmica rano za otkucaje srca...otprilike oko 8 sedmice srce pocne kucati...zato te narucila za 10 dana, nemoj samo paniciti unaprijed, jer takvim opstim stanjem organizma neces nista dobro postici...user posted image
Posto si bila trudna vec jednom, sjecas li se kad je tada prokucalo srculence?
Ja sam sa 6 sedmica isla na potvrdu trudnoce, a vec sa 8 se culo i srce....
Zato, nemoj unaprijed crno misliti, sretno i bit ce dobro aBd user posted image



prosle godne ja sam otisla u 6-toj sedmici i naravno nisu mi nista govorili za otkucaje,slijedeci ultra zvuk nije bio uredu jer me izmedju ta dva ultrazvuka nije pregledao samo formalno nalaze povadila JEL SVE UREDU KAKO SE OSJECATE......tako da mi nikad niko nije ni rekao sta se ustvari dogodilo jedino poslije sto sam NACULA jed bilo da je ZAMRO PLOD..kad u kojem periodu nemam pojma....zato sam sad odma otisla cim sam test uradila ali naravno kod drugog dr. i ona zna cijelu moju situaciju.kada sam prvi put otisla rakla mi je da sam 4-5 sedmica trudna(po zadnjoj menstruaciji 24.4) dala mi dabroston da pijem i rekla kontrola za 10 dana.zato je juce bila zbunjena kada nije vidjela otkucaje.opet trebam za 10 dana na kontr.
ja POKUSAVAM svom silom da ne mislim i nadam se da ce biti slijedeci put sve ok,ali u jednom mi momentu padne pred oci sve sta se odvijalo prosle godine i izgubim snagu.....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 10:10:23   
Neca xxx
Jasmina, cestitam na trudnoci. Uzivaj i nemoj da se brines. Ja sam takodje otisla na prvi pregled u 6. sedmici i tada se jos uvijek nisu culi otkucaji. Ponovila sam pregled nakon 11 dana, dakle u 8. sedmici i cula sam srculence svoje user posted image . user posted image

Dakle, ne brini, sacekaj jos 2 sedmice, pa ponovo kod ljekara. user posted image

(odgovor članu jasmina_ze)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 10:12:03   
vila_7
jasminice imas PP ali evo i ovdje cu kratko odgovoriti cisto i zbog ostalih.....

Ja sam ovaj put otisla sa 5 plus 6 (iako je po meni bilo punih 6) i nije vidio ni otkucaje a i rekao je da je to jako mala trudnoca - tako da mislim da je jedva i plod kako treba vidio. Narucio me za 3 tjedna - i sa 8 plus 4 je vidio otkucaje! user posted image Zelim ti da se sto manje sekiras i da sljedeci put vidis otkucaje male mrvice! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu jasmina_ze)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 10:16:06   
jasmina_ze
hvala vam drage moje na utjesin rijecima sad barem imam malo morala da pretrpim i ovih 10 duuuuuuugih dana. saljem vam velike puse

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Otkucaji srca kod bebe
8.6.2012 10:20:15   
patrizia
jasmina_ze
nemoj toliko da brineš jer mislim da nema potrebe.Ja sam na prvu kontrolu isla sa 5+4 i vidjela se samo žumanjčana vreča.Svi smo mi po malo istraumatizirani,dali će srculence da kuca.Meni su se sa 7+4 jasno vidjeli otkucaji srca.Ukoliko se budeš mnogo sikirala samo možeš loše napraviti,dobro ništa.Zato se opusti i uživaj i samo znaj da je sve Božija volja.Čuvam fige za iduču kontrolu i jakeeeee otkucaje user posted image

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *