|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tijesto za picu i sendviče
8.12.2009 12:15:30   
w.pooh
Breskva znači pravices nam tabaskino user posted image user posted image njam njamuser posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tijesto za picu i sendviče
8.12.2009 12:17:47   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: juni

Ja pravim isto ovako tijesto za pizzu samo jos dodam jedno jaje i bude mi divno.

Bas ovo htjedoh da dodam ali juni me preteceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tijesto za picu i sendviče
8.12.2009 12:20:57   
Anoniman
Ma ja vam mjenjam meni svaki danuser posted image user posted image user posted image user posted image ..Jedva čekam da mi više dođete samo razmišljam o jelima

Evo kako ja pravim tijesto za tabaskino a tako i za pizzu
ne znam po mjerama odokativno
malo brašna, germe, so, šećer, malo toplog mlijeka, i sve to zamjesiti sa mlakom vodom te staviti u vrećicu i frižder najbolje to napraviti navečer da bi ujutro imali super tijesto...prije upotrebe malo ostaviti da ostoji na sobnoj tem.

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tijesto za picu i sendviče
8.12.2009 12:25:48   
Sonja
breskva rado bi dosla

ja i mm obozavamo tabaskino..
bas cu pokusat napravit..
znaci sa mlijekom zamjesis..


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tijesto za picu i sendviče
8.12.2009 12:40:45   
magnolija*
Dafri ne znam zasto ti se tako culo, mozda si bas potrefila user posted image
Ja ga bas u zadnje vrijeme koristim, stvarno nisam odavno potkuhala tijesto i nije mi se to desilo. Probala sam i od Jami, al ovo mi je definitvno bolje.


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tijesto za picu i sendviče
15.1.2010 19:29:45   
fatimica09
Ja moram probati napraviti pizzu....daj recite mi samo koliko to tijesto treba da odstoji ako se stavlja germa vec user posted image moze li sad da potkuham, pa za jedno bar sat da pravim user posted image

nemojte mi se smijatiuser posted image al prvi je puttttuser posted image

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Tijesto za picu i sendviče
15.1.2010 19:33:14   
mama2009
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Ja moram probati napraviti pizzu....daj recite mi samo koliko to tijesto treba da odstoji ako se stavlja germa vec user posted image moze li sad da potkuham, pa za jedno bar sat da pravim user posted image

nemojte mi se smijatiuser posted image al prvi je puttttuser posted image


tjesto treba nadoci stavi ga blizu radijatora, brze ce nadoci i prekuhaj ga...pa onda radi s njim


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Tijesto za picu i sendviče
15.1.2010 19:34:46   
fatimica09
e super hvala ti punoooo user posted image
user posted image a ovaj je za princezu

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Tijesto za picu i sendviče
15.1.2010 19:42:28   
mama2009
IZVORNA PORUKA: fatimica09

e super hvala ti punoooo user posted image
user posted image a ovaj je za princezu


hvala draga moja da i ti ako Bogda sto prije ugledas svoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

napisat cu ti ovdje dok nadjem recept za "ludo tjesto" ja ga uvijek imam u frizideru i spremno za picu ili hljebice, sendvice i sl (moze da stoji po 20 dana u frizideru)


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Tijesto za picu i sendviče
15.1.2010 19:49:59   
mama2009
Recept za ludo tijesto:
1kg brasna
3 jaja
malo soli
1/2 jogurta
1 velika solja mlijeka
prasak za pecivo
3kasike ulja
1 kesica kvasca

iskoristi koliko ti treba ostalo u frizider


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Tijesto za picu i sendviče
15.1.2010 19:51:43   
Honey3
mama ja sam probala tvoje "ludo tijesto" i prezadovoljna sam,ne koristim ga samo za pizzu vec i djeci pravim neke kiflice sa sirom,virslama,djemom,suhim mesom...ma za svasta ga koristim i stvarno je superuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Tijesto za picu i sendviče
15.1.2010 19:53:19   
larina
zna li neko dobar rcept za slane kifle?Za pizzu znam tijesto uvijek pravim i uvijek je pravo dobro samo sto kod mene nekad tijesto ne stoji jer nekad nabrzinu napravim 30 min.i pzza tu.tijesto i ne nadode jer pravim uvijek da tijesto bude tanko(ali kad ostoji 2-3 sata normalno bude jos ljepse)svu smijesu stavljam otprilike brasno,so,malo secera,germa,maslinovo ulje i zakuham sa kiselom vodom.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Tijesto za picu i sendviče
15.1.2010 19:56:50   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: fatimica09

Ja moram probati napraviti pizzu....daj recite mi samo koliko to tijesto treba da odstoji ako se stavlja germa vec user posted image moze li sad da potkuham, pa za jedno bar sat da pravim user posted image

nemojte mi se smijatiuser posted image al prvi je puttttuser posted image



tjesto treba nadoci stavi ga blizu radijatora, brze ce nadoci i prekuhaj ga...pa onda radi s njim



germu stavi u casu i malu kasicicu brasna malo secera i malo soli ,naspi malo vode ...par kasika ... izmjesaj i stavi na radijator ...brzo ce se dici a zatim to pomjesaj s branom pa pusti da odstoji pored radijatora...dovoljno je pola sata do 45 min

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Tijesto za picu i sendviče
16.1.2010 12:25:07   
fatimica09
Moje tijesto sinoc....nadoslo user posted image , pizza se sva pojela, al zahvaljujuci mm tijesto je bilo pretanko....ma isto ko palacinak...al ONNNN je kriv...fol on nesto zna....user posted image user posted image

Hvala na pomoci....veceras cu ja ovo Ludo tijesto probati bez mm user posted image user posted image i ovaj Visnjin nacin, hvala vam punoo user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Tijesto za picu i sendviče
16.1.2010 12:30:49   
milenium
IZVORNA PORUKA: larina

zna li neko dobar rcept za slane kifle?Za pizzu znam tijesto uvijek pravim i uvijek je pravo dobro samo sto kod mene nekad tijesto ne stoji jer nekad nabrzinu napravim 30 min.i pzza tu.tijesto i ne nadode jer pravim uvijek da tijesto bude tanko(ali kad ostoji 2-3 sata normalno bude jos ljepse)svu smijesu stavljam otprilike brasno,so,malo secera,germa,maslinovo ulje i zakuham sa kiselom vodom.


stavi u kiflice malo sode bikarbone vidićeš kako će ti bit prhke i rahle.a za pizzu zakuhajem s mlijekom .user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Tijesto za picu i sendviče
16.1.2010 19:39:23   
larina
e to cu bas probati sa sodom,inace kifle pravim brasno,mlijeko,germa,jaje,so,secer-je li u to jos sodu da dodam?i trazila sam po google recept za tabaskino pa ako neko zna nek npiseuser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Tijesto za picu i sendviče
18.1.2010 16:45:56   
acudesa
Probala mnoge ovaj mi je najbolji recept:
1/2 kg brašna
šolja (2 dl) jogurta
isto ulja
isto vode (toplog)
isto mlijeka (toplog)
1 prašak za pecivo
1 kesica germe
soli
( od ovog mogu 4 pice ispasti, ja sam stavljala pola mjere)...može i u zamrzivač
predobro


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Tijesto za picu i sendviče
19.6.2010 14:32:18   
Srculence
IZVORNA PORUKA: mama2009

Recept za ludo tijesto:
1kg brasna
3 jaja
malo soli
1/2 jogurta
1 velika solja mlijeka
prasak za pecivo
3kasike ulja
1 kesica kvasca

iskoristi koliko ti treba ostalo u frizider



Ja ne kontam ovo s jogurtom koliko treba?


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Tijesto za picu i sendviče
19.6.2010 18:43:02   
mama2009
pola litre jogurta 

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Tijesto za picu i sendviče
26.6.2010 10:34:12   
Srculence
Hvala draga puuunouser posted image ja tek sad vidjelauser posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Tijesto za picu i sendviče
26.6.2010 19:44:42   
larina
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Probala mnoge ovaj mi je najbolji recept:
1/2 kg brašna
šolja (2 dl) jogurta
isto ulja
isto vode (toplog)
isto mlijeka (toplog)
1 prašak za pecivo
1 kesica germe
soli
( od ovog mogu 4 pice ispasti, ja sam stavljala pola mjere)...može i u zamrzivač
predobro

[/quote   nisam nikad stavljala tjesto u zamrzivac-kako ga zapakujeteuser posted image je li se moze razviti za pizzu i tako zapakovati ili kakouser posted image ovo tjesto cu probati je li samo za pizzu namjenjenouser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Tijesto za picu i sendviče
27.6.2010 15:03:41   
mamilica
Ovo tijesto odlicno zvuci, mljac.
Mislim da bi bilo odlicno i za pogacu a i za lokume, one sto se razvaljaju oklagijom, rezu i peku na vrelom ulju.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Tijesto za picu i sendviče
27.6.2010 15:09:32   
Medić*
IZVORNA PORUKA: larina

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Probala mnoge ovaj mi je najbolji recept:
1/2 kg brašna
šolja (2 dl) jogurta
isto ulja
isto vode (toplog)
isto mlijeka (toplog)
1 prašak za pecivo
1 kesica germe
soli
( od ovog mogu 4 pice ispasti, ja sam stavljala pola mjere)...može i u zamrzivač
predobro

[/quote   nisam nikad stavljala tjesto u zamrzivac-kako ga zapakujeteuser posted image je li se moze razviti za pizzu i tako zapakovati ili kakouser posted image ovo tjesto cu probati je li samo za pizzu namjenjenouser posted image


i mi ovako pravimo tijesto za picu samo stavimo jos na vrhu noza sode bikarbone, a sto se tice tijesta u zamrzivacu, ja oblikujem loptice od tijesta, pustim jos malo da nadodje i fino oklagijom rastanjim, stavim u tepsiju i zamrznem, malo pomastim pleh naravno, kada vidim da se zamrzlo tijesto, izvadim ga iz tepsije i stavim u kesu i ponovo u zamrzivac i tako uvijek imam dvije tri kore za brzinsku pizzu



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Tijesto za picu i sendviče
27.6.2010 16:01:38   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: larina

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Probala mnoge ovaj mi je najbolji recept:
1/2 kg brašna
šolja (2 dl) jogurta
isto ulja
isto vode (toplog)
isto mlijeka (toplog)
1 prašak za pecivo
1 kesica germe
soli
( od ovog mogu 4 pice ispasti, ja sam stavljala pola mjere)...može i u zamrzivač
predobro

[/quote   nisam nikad stavljala tjesto u zamrzivac-kako ga zapakujeteuser posted image je li se moze razviti za pizzu i tako zapakovati ili kakouser posted image ovo tjesto cu probati je li samo za pizzu namjenjenouser posted image


i ja pravim slicno ovom recepti samo sto dodam jaje i malo ulja u smjesuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Tijesto za picu i sendviče
27.6.2010 16:10:12   
salmy
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: larina

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Probala mnoge ovaj mi je najbolji recept:
1/2 kg brašna
šolja (2 dl) jogurta
isto ulja
isto vode (toplog)
isto mlijeka (toplog)
1 prašak za pecivo
1 kesica germe
soli
( od ovog mogu 4 pice ispasti, ja sam stavljala pola mjere)...može i u zamrzivač
predobro

[/quote   nisam nikad stavljala tjesto u zamrzivac-kako ga zapakujeteuser posted image je li se moze razviti za pizzu i tako zapakovati ili kakouser posted image ovo tjesto cu probati je li samo za pizzu namjenjenouser posted image


i ja pravim slicno ovom recepti samo sto dodam jaje i malo ulja u smjesuuser posted image
Ovaj Acudesin recept je mrak,sinoc sam opet pravila i odusevljeni smouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Galija je mala laca za meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *