|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 10:37:56   
Hanady RR
nemoj ići da se nalaziš sa njim ako nazove, revci mu telefonom to što je acudesa napisal sa naglasskom na moj ponos mi je rakao-stop.

i nemoj da ga zoveš, nemoj poruke da mu pišeš...što da mu pišeš da nećeš više da ga vidiš...pokaži mu to...okreni se mila i idi...to nije čojek ni za koga...tri dana ostavit te samu sa saznanjem da nosiš negovo dijete a nisi sigurna u njegovu podršku, nema podržku roditelja i familije...sram ga bilo...njega treba samog ostavit na ovome svijetu da vidi šta je to samoća i strah.

ako ti se javi porukom za nekoliko dana...ne okreći se prema njmu...ponovi mu : moj ponos rekao je -STOP.
sretno milauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 10:42:11   
mea ley
tesko je ovo sve citati, zapravo citati ono cega sam i sama svjesna , al uvjek nam je lakse kad nam to netko kaze.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 10:53:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mea ley

tesko je ovo sve citati, zapravo citati ono cega sam i sama svjesna , al uvjek nam je lakse kad nam to netko kaze.

znam da ti je teško...sinoć sam ti napisla kako sam se osjećala kad sam se stavila u tvoju poziciju...
ali vjeruj biće ti lakše bez njega...on crpi tvoju nsagu...njega neozbiljnost ili još gore neizainteresiranost je bolna za tebe...tvoje msili stalno su oko njega...moraš ga prekrižiti i misliti na sebe i bebu koja u tebi raste...beba je Božiji dar...kada rodiš to malo biće sve će ti biti jasnije...niko na ovome svijetu nije vrijedan bola sem djeteta tvoga...
ja imam dvoje djece i muža...al samo jednom kada bi me stavio u poziciju u kojoj bi se radi njega sikitrala i zapostavila svoju djecu...ja bih ga ostavila...hvala mu na doniranom sjemenu al moja djeca su moja radost...
meni je muškaraca žao...oni nikada neće osjetiti radost niti ponos biti mama...nikada neće osjetiti toplinu o očima djeteta kada te ugledaju na vratima nakon obavoljenog posla...nikada im djete neće mirisati majicu jer očekuju hranu od njega...nikada otac nemože biti mama...

ti si hrabra žena...i neaj da ti hrabrost i snagu crpi neko ko toga nije vrijedan...
i na kraju pirče...na osnovu ovakvoga tvoga stava...on će prije sagledati situaciju i možda poželjeti da se vrati ali tada mu daj ultimatum...sve ili ništa...polovičan odnos će te mučiti godinama, nećeš sebi naći drugu ljubav a njega nikada imati nećeš...
na ovom svijetu svako svoju polovinu jabuke ima...ako to nije on, a svojim ponašanjem ukazuje da nije...iza nekog ćoška čeka te pravi.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 10:56:05   
Mya_81 RR
Žao mi je što si se našla u takvoj situaciji, baš teško user posted image Ali po tvojim postovima vidim da si hrabra i pametna...i znam da ćeš donjeti najbolju odluku za sebe i svoju bebu user posted image

Acudesa ti je rekla jednu dobru stvar - bojiš se da ćeš biti sama s djetetom, ali tvoja trenutna situacija nije nimalo bolja od toga, jer prvo što mi je palo na pamet je da osobe koje te toliko sputavaju, čine te tužnom, depresivnom, iscrpljuju iz tebe sve ono dobro nikako ne zaslužuju da budu dio tvog života i takve ljude trebaš prekrižiti.

Moj savjet je da okreneš novu stranicu u svom životu, a odlazak u novi grad i novu sredinu zaista može da bude početak nečeg dobrog i boljeg user posted image

I poruka mi se čini kao bolja opcija, jer kad ga vidiš u živo možda nećeš moći reći to tako samouvjereno i sigurno kao što zvuči u poruci.

Želim ti svu sreću, a posebno to da trudnoća prodje u najbolje redu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 11:13:17   
mea ley
tako cu i napravit, poslat cu poruku ali tek kad se on javi, necu se javljati prva, a ako ce imati ikakav komentar na tu moju poruku napisat cu vam sta je rekao pa da cujem vase misljenje jer moja luda glava mogla bi sto zeznut odgovorom mada mislim da su me vasa misljenja jos ojacala i da cu biti u redu...user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 11:25:31   
Srculence
Draga moja cure su već sve napisale.Stvarno m i je žao što te sve to snašlo i što prolaziš kroz teške trenutke,sada kad ti je najpotrebnije da se opustiš i smiriš.Ti si jedna jako, jako hrabra žena i ja ti se zaista divim.Idi u Split mila jer kažeš da tamo imaš podršku,a njega prekriži sad za sad,dok se ne opameti.Dobro si odlučila da mu se ne javljaš prva.Ako mu je stalo nek se sam javi.
Želim ti svu sreću ovog svijeta i da se ako Bog da lako porodiš.


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 12:22:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mea ley

tako cu i napravit, poslat cu poruku ali tek kad se on javi, necu se javljati prva, a ako ce imati ikakav komentar na tu moju poruku napisat cu vam sta je rekao pa da cujem vase misljenje jer moja luda glava mogla bi sto zeznut odgovorom mada mislim da su me vasa misljenja jos ojacala i da cu biti u redu...user posted image

obavezno se javi ako padneš u krizu da mu popustiš, mi ćemo te podržati, vjeruj mi da će ti se trud isplatiti...ako mu je iole stalo, a ako nije...samo dobijaš tako što ćeš brže biti načisto

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 12:24:34   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

na ovom svijetu svako svoju polovinu jabuke ima...
user posted image user posted image user posted image ...samo budi pametna..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 12:43:02   
sporty mamaa
Sve me ovo podsjeti kad sam ja lezala u bolnici nakon carskog i samnom u sobi bila djevojka, zena koja je ostavila svog muza upravo zbog ovoga sto se tebi desava.... Zapravo oni su se ozenili i sve, ali taj covjek kako mi je ona pricala je nije niti postovao, niti se brinuo dovoljno zanju! Kako je ta mlada zena bila hrabra, Boze dragi jos sva izbodena, popucale joj vene, primala neku terapiju da ne rodi prije vremena, mogu mislit kako joj je bilo tesko ali borila se i izborila, rodila je kako sam cula prelijepog sina!!! A niti jednom mu se nije javila, niti mu dala znak da ga treba, da ne moze dalje... Ne znam sta je poslije bilo, jesu li se pomiri ili ne, ali svakako je jako lijepo kad zena ima ponos i odstojanstvo... Ja iskreno ne znam kako bi da se nadem u toj situaciji, lako je pricati, ali....
I uvije ke u ovakvim situacijama sjetim one pjesme od k:Montena "Postala majka ona najljepsa, rodila sina rumenih obraza, a ja sam bio sretan, presretan, a sad placem i pitam kad ce doci dan da budem sa njima".... Nadam se da ce tvoj dragi skontati na vrijeme neke stvari, da ce mu doci iz guz... u glavu... I da cete sve troje biti jedna sretna obiteljuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 13:29:40   
mea ley
nadam se tome samo ne znam kolko je to moguce i da se promjeni , zbog njegovog stalnog dvoumljenja do sad ne znam dal bi mogla ikad vise prec preko iceg i vjerovati mu.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 14:11:12   
gerberka
Mea dušo, kako si ? čestitam na NEjavljanju, jer koliko god izgledalo malo 2 dana to je mnogo i zato ti čestitam. Koliko god se ti pitaš zašto se nije javio..vjeruj mi i on se pita isto za tebe..sve što si duže pri svom stavu on se više jede iznutra. Poznajem vezu u kojoj je ona bila trudna on nije htio sa njom, a nakon par mjeseci klečao joj na koljenica. Jer žena je jednostavno raščistila sama sa sobom i dala mu ddo znanja da mu može priznati samo očinstvo..vjenčali su se kad je bebi bilo 5 mjeseci..ti si već iskusila kakav je kad mu šanse i osjećaja nudiš na dlanu..ma okreni ploču i slušaj neke druge pjesme jedno vrijeme..nemaš šta izgubiti! pozdrav svim curama i šaljem vam pusicu!! 

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 17:23:31   
mea ley
ma ne znam kako sam, malo odspavala , mislim da mu necu trebat nista ni napisat ono sto mi je acudesa rekla jer ne javlja se on ni dalje. bilo bi mi drago da se javi barem da mu to napisem...
a sta sad, kakao bude bude, jedva cekam da se bebica rodi,da vidim to malo Božje čudo koje me treba onda ce sve bit drugcije, nece mi bit dosadno ko sad kad moram odmarat...zabavljat cu se djetetom koje ce bojat moj zivot ko sto i ja njegov,....onda necu imat vremena tolko mislit na njega ko sad kad sam sama...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 17:37:06   
anitaMO
draga onda neka ti dijete bude tvoja snaga,za njega ćeš živjeti.od njega crpi snagu da ga izvedeš na pravi put.nisi sama imaš taj božji dar u sebi.ljubim te po sto puta.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 20:21:27   
mea ley
nekako cu vec, samo cekam svaki dan da mi prode, kraj dana je uvjek najgori

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 20:53:17   
acudesa
mogu mu misliti upitnika izned glave što li se ne javljaš...samo na muke legane..nek pošiziuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:03:56   
gerberka
IZVORNA PORUKA: mea ley

nekako cu vec, samo cekam svaki dan da mi prode, kraj dana je uvjek najgori


mi smo uz tebe user posted image mi cemo ti pomoci da ti brze prolaze dani, a javit ce se on..ti nemoj prva user posted image



(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:15:29   
mea ley
uzasno se osjecam, uzasno, pisala sam mu malocs, naravno on se nejavlja,napisala sam da vidim da drzi do svojih rjeci kako ce me zvat svaki dan,  no nije stvar u tome vec u tome kako se sad osjecam, ko da sam izdala i vas sve koje ste mi toliko pomogle i posvetile mi malo vremena i napisale onako kako zapravo jest a ja sam sad to sve pokvarila, uzasno se osjecam zbog toga sad, izdala sam i vas i sebe i samo dovela sebe da se jos gore osjecam, a bila sam tolko jaka i slomila se u trenu, opce me sram pisati sad vise bilo sta , zeznula sam. Izdala i vas..

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:31:59   
acudesa
nikog ti nisi izdala...ne brini...i ne možeš raditi stvari na silu, ako ti sama ne shvatiš kako je najbolje..i ne treba da te iko ubjeđuje u suprotno...kad bi mi sad 100 stranica napisale o tome šta trebaš, ti ćeš opet uraditi onako kako ti misliš i to je ok...ja i dalje stojim pri onome što sam ranije pisala

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:33:17   
mea ley
evo javio se napisao je :" znam i oprosti. Nemam kaj drugo reci. razmisljam dal da se javim i ako se javim kaj da velim i tu blokiram jer nemam kaj visereci ili pitati. "
neka glupa , obicna poruka al rasplakala me i ne znam sto sad
 

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:34:26   
Hanady RR
mea...ništa strašno...kao da nisi napisla poruku...jer on se tako i ponaša...eto željela si pokušati još jednom da vidiš možda se i pokaje i nazove dođe...ali nije. neka si porbala sada definitvno nemaš za čime da žališ.
ja sam ti rekla ne nemoj mu pisati...jer sam osjećala nakon toga javiti se neće atebe će više boljeti...i upravo je tako sda, zar ne?

ia zato...nastavi kao da se ništa desilo nije...kao da nisi pisla poruku...okreni se i ostavi ga  poršlosti gejd mu je i mjesto.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:37:18   
mea ley
zelim ga tu al ne zelim se pokazat slabom, zelim mu dokazat da sam jaka i da mogu bez njega bez obzira sto zelim suprotno, zelim mu dokazat da se ne vrti sve oko njega i da ja sa djetetom mogu sama, zelim sve to kako ste rekle , samo se bojim da se opet ne slomim, ne znam sto sad da mu kazem na to , dal da onu poruku il sto drugo....user posted image user posted image user posted image  samo se ne zelim opet slomit, al barem sad znam da mi je lakse bilo kad nisam pisala nego kad sam poslala poruku i to me jos vise slomilo, barem sam si to dokazala i znam da cu sljedeci put lakse izdrzat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:39:06   
acudesa
pa probaj, pošalji je..do sada si bila fina i nisi dobila ništa...probaj oštrije...odmah mu pošalji, čekamo te

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:51:36   
gerberka
IZVORNA PORUKA: mea ley

uzasno se osjecam, uzasno, pisala sam mu malocs, naravno on se nejavlja,napisala sam da vidim da drzi do svojih rjeci kako ce me zvat svaki dan,  no nije stvar u tome vec u tome kako se sad osjecam, ko da sam izdala i vas sve koje ste mi toliko pomogle i posvetile mi malo vremena i napisale onako kako zapravo jest a ja sam sad to sve pokvarila, uzasno se osjecam zbog toga sad, izdala sam i vas i sebe i samo dovela sebe da se jos gore osjecam, a bila sam tolko jaka i slomila se u trenu, opce me sram pisati sad vise bilo sta , zeznula sam. Izdala i vas..


želim ti samo iz najbolje namjere reći da sto više muškarce pritišćemo oni više odlaze od nas..bar po pitanju početka veze..jer vi ste bili tri mjeseca zajedno. Ako budes opet slala poruke neka to ne bude nikakvo prebacivanje tipa vidim sto si zvao..i sl..ne zelim da se shvati da ga branim vec ti pokuašavm objasniti da sve to malo smisljenije odradiš..odredi sebi broj dana da se ne javiš..nikad nije kanso da se mijenjaš..a i beba je tu..sekirancija baš nije poželjna.

nas nisi izdala, sve ove ženice su divne,,a vjerujm da bi i ti bila tu za nas

ljubim te i grlim

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:53:31   
mea ley
nisam mu jos nista napisala, sad sam dobila jos jednu poruku od njega : "Vec si rekla sto si odlucila i zao mi je kaj je tak ispalo. Vise nego sto sam rekao tebi osobno ne mogu ponuditi, a djetetu bih probao najvise. ja cu bit tu i uvijek ces me moc nac ako nesto zatreba. da li si odlucila gdje ces?"
evo to je sad poslao, ja ne znam sta da mu napisem na to sve, dal mu trebam pisati da cu u split il poslati samo onu poruku ili sta drugo ili sta??????????????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:53:57   
gerberka
ili sto acudesa kaze posalji poruku,,ali ako nisi sigurna da mu se opet neces javiti ujutro onda nemoj..jer ce shvatiti da radis iz ocaja..

ma mozes ti to mila naša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image možes ti staviti neke stvari na svoje mjesto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaka si ti nama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *