|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 21:57:04   
gerberka
nemoj mu napisati gdje ides, sta si odlucila..jer on ce opet imati konce u rukama..bar ja tako mislim.

po njegovim rijecima se vidi da je on siguran koliko si sve spremna za njega..mijenjaj tooooooo user posted image evo da cujemo i druge cure..zasad ne odgovaraj nista molim te

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.5.2010 12:54:02 >

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:00:57   
acudesa
memoriši ga pod:
NE JAVLJAJ SE!!!
I isključi mobilni na jedan sat, uvijek možeš reći da ti je riknula baterija

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:05:27   
Mirkica
mea  jako mi je zao sto prolazis kroz sve to , posebno sto sam i ja trudna sada malo vise od tebe i bas me to nekako potrefilo, ja ti se divim , jaka si hrabra si svaka ti cast kao zeni kao majci svome djetetu.
Handy svaku rijec sto je napisala podpisujem da se ne ponavljam , zelim ti punoooo srece uvijek smo ovdje sve za tebe ako nista bar da ti pruzimo podrsku milki bebaru svoju a on  i tvoji roditelji (mada mislim da ce se pomiriti s ciinjenicom i prihvatiti te ) a i taj tvoj iamce se kada kajati .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:10:31   
mea ley
a nebi napisala onako kako mi je acudesa rekla jucer, prekjucer :Reci mu:"ja vidim da nije to to, ne želiš nas pokraj sebe, ok. Molim te samo me pusti na miru, da svoje dijete iznesem na svijet kako treba, ne zovi me više. Sve je OK, nisam ljuta, ne  mogu te natjerati ni na šta, ali moj ponos mi je rekao-stop!. Želim ti svu sreću svijeta!"  il dodat jos nesto oduzet????????????????????????????
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:12:15   
acudesa
ništa mu ne piši...istrpi se malo...vidi ima li promjena...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:14:48   
mea ley
2 poruke je napisao , trecu ne vjerujem da hoce, otic ce jedino spavati.. htjela bi mu napisat nesto kao sto si mi predlozila jucer no necu kad mi netko od vas ne potvrdite sto tocno da se opet ne zeznem. al strpljenje mi je najteze

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:26:58   
medi87
Slazem se s tobom Gracanka puno će ti lakše biti otipkati poruku i napisati kao što ti je Hanady predložila, jer uzivo emocije preovladavaju, najbolje je sad zasad tako uraditi distancirati se pa da vidimo kakva će biti njegova reakcija. Je li odluka za preseljenje definitivna ili... 

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:29:07   
gerberka
mea, ne bih da budem gruba, ali dosta je za danas pisanja. previše je to stresno za tebe i za user posted image , a njega samo tjeraš od sebe tako..poruke, poruke, poruke...a poruku nikada nije kasno napisati user posted image daj sebi vremena, odmaraj, razmisljaj..znam da nije nimalo lako,..ne nije nimalo, priznajem... A L I  moras se pokrenuti. nisi još rascistila sama sa sobom i tako povređujes sebe..dopusti nama da ti pomazemo razgovorom, a daj sebi vremena da doneses odluku.

...i neke se pobjede dobivaju na juriš....kaže Balaš......ali nije situacija da brzo donosis bilo kakvu odluku, jer to nije baš lahko odlučiti.....

svaka ova zena sto ti pise zeli ti samo dobro

saljem ti user posted image od user posted image

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:30:48   
gerberka
Bojim se da, ako pošalješ poruku, opet se budeš osjećala grozno kao maloprije !!!!

ljubim te

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:33:57   
Hanady RR
e mila moja mene forum zeza večeras...pišem pišem i samo mi poruka ne prođe...

elem...na njegovu poruku
"Vec si rekla sto si odlucila i zao mi je kaj je tak ispalo. Vise nego sto sam rekao tebi osobno ne mogu ponuditi, a djetetu bih probao najvise. ja cu bit tu i uvijek ces me moc nac ako nesto zatreba. da li si odlucila gdje ces?"

sad kad smo zakuhali...posača bih mu i odgovorila na pitanje....

''da odlučila sam gdje ću ići....i pametno sam odlučila lao što sam i do sada pametno odlučivala, a sada to savršeno shvatam. I tamo gdje idem biće mi lijepo sa mojom bebom, a moj ponos ovoga trenutka rekao je -STOP. Ti budi tu al ja te tražiti neću...a dijete...pa kad bude punoljetno valjda će samo znati odlučiti loju ljubav i pažnju zaslužuje. sretno ti bilo''

I tu bi mu bio kraj...
ma goni ga mila...
od ovoga nikakvog hajra...zamisli molim te on bi djetetu probao pružiti najviše...nema tu porbe mila moja...il imaš dijete il nemaš...kada ga imaš...onda ga paziš najbolje što znaš...na djetetu nema probavanja.

samo ti njemu napišti ovu porukicu i fino ga na ignore...svaku narednu poruku nam napiši ali na telefon mu se ne javljaj....nikada nikada ...bar ne dok se bebi ne rodi. magarac jedan bezobrazni tako te sikirat.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:36:13   
mea ley
hvala. napisat cu mu tako no sutra u jutro, neka ceka do sutra... Hvala

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:36:32   
acudesa
Gdje su nam one tave, makarone i špagete...praško...sve nam treba

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:39:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mea ley

hvala. napisat cu mu tako no sutra u jutro, neka ceka do sutra... Hvala

taman tako...bravo milauser posted image user posted image user posted image
a sad fino tuširanje, ljubec za pupu i spavanje i nemoj slučajno da opet ne pšrespavaš nać...to pteti bebi...a glupo je da radi mamlaza jednog ne spavaš ada bebi radi njega škodi.user posted image user posted image user posted image

uh kako bih ja tog dripca praškom naplatila...ma bio bi on meni samo za crne hronikeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:39:55   
Mirkica
jednom sam negdje procitala "najljepsi poklon koji otac moze pokloniti svome dijetu jeste da bude dobar prema njegovoj majci" , a lik iz price je zakazao a da niej ni pocelo kako treba , sve u svemu pusti ga neka zivi svoj zivot ti zivi sa svojom bebom i niposto ne odreci se onog sto tebi i tvom dijetu po zakonu pripada ma oguli ga ako mozes do gole koze nije ni zasluzio bolje.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:46:59   
gerberka
Hanady, ovdje se ne igramo inata..možda čovjek zauvijek ode, možda on samo čeka da mu se to kaže i da se u svojoj glavi riješi i ono malo grižnje savjesti.
I šta onda...mi sve mirno spavamo..a nekom smo iz svoga hira takvo nešto savjetovali user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.5.2010 12:53:27 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:50:21   
Mirkica
i da dodam ja da sam u ovj situaciji pokusala bih od svojih roditelaj pomc razumjevanje da dobije a ne od njega jer draga tebe tvoji nece gledati da si zedna gladna a on ma ko ga sisa , ti se posveti svojim da te oni razumiju a kada bebara dodoej svakako ce zarobiti djeda i nanu :).

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:51:38   
medi87
Drga naša ti sad lijepo na spavanje sa svojom mrvicom u stomačiću i ne razmišljaj ni o čemu, malo se opusti radi user posted image ponajviše a i radi sebe, kao sto ostale forumašice kazu njega na ignore ... Čuj molim te ne mogu ti ponuditi više nego što sam rekao, treba ga namlatiti-papakuser posted image . Nemoj ti nama da brines punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:53:43   
gerberka
Hanady, ovdje se ne igramo inata nego si upravo dio jedne velike životne odluke. Šta ako čovjek zaista ode, jer mu samo te riječi nedostaje da zauvijek zakopa ono malo grižnje savjesti??? a ti joj rekla sta ce poslati. Nemoj mi sad samo reci, pa sta ako ode?..jer ipak je ova ženica trenutno u teškoj situaciji i tu smo da je saslušamo, a ne da je nagovaramo!!!!! ako misliš da se tako lako riješiti griješiš! uzmi 5 novih stvari iz svoga ormara i baci u kantu i vidjet ćeš osjećanja..a kamoli ova veliki problem. ovdje je trebamo saslušati, razgovarati sa njom sve dok ne ojača da samostalno donese odluku. ja nikom ne mislim nositi na svajesti..ovo nije farma na fv, ovo je razgovor sa živom osobom i pogrešni koraci su neizbrisivi!!! user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.5.2010 12:52:42 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:56:55   
gerberka
potpisuje tekst od Medi i saljem zagrljaje

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 22:57:39   
Hanady RR
gerberka,,,,ja ne savjetujem iz hira...već sam realna...kakav život ona ima sa opvakvim tipom...odi mi dođi mi...za nju je najbolje da ode.

ja sam sinoć već pisala postove i fino sam rekla stavila sam se u njenu poziciju i opucala me panika, steže me u grudi8ma...ali ona sa ovim tipom sretna biti neće. lakše će ona bez njega nego sa njim...njemu treba pokazati da joj nije stalo, da je odlučila da može bez njega...onda će on da shvti šta je uradio....svojim jakim stavom žene-majke on će je poželjeti a ovako igar se sanjom toplo-hladno, crpi joj snagu koja joj treba...pa ona je jutros u 4 na ovoj temi pisla...on ću izluđuje sistematski...a ona ona to nije zaslužila...niko ne zaslužuje ni fizičko ni psihičko maltretiranje...

i zaista sam napisla sve ono što bih i sam uradila u njenoj situaciji, a opet nemam šta da se pravdam...uvijek iskreno savjetujem...sa srcem...emotivna sma i suviše...ovaj mamlaz ne zaslužuje ženu koja nosi njegovo dijete. gerberka, trudna si i znaš koliko špažnje sada ti poklanjaju...ovo su ti najslađi dani i biće ako bog da tako narenih 9 mjeseci...a nju treba on da pegla po živcima...ona može i bez njega kao što svaka žena može ono što muškarci nemogu ni zamisliti.

Pa da je njima ostavljeno da rađaju...davno bi kugla zemaljska enstala...nebi živog roba bilo...oni to nemogu...samo jmajak može bolje i jače i hrabrije za svoje dijete.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:00:44   
Mirkica
Handy zeno aj se nejezi citajuci tvoj zadnji post iskreno i ja bih radije prosila nego zavisila od njegove misloti ili ne milosti neka joj se dragi Bog smiluje ipak je ona jedna hrabra zenica  koja je odlucila i pored svega da zadrzi svoju bebaru BOZE SMILUJ SE OBOME 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:03:44   
gerberka
Hanady, nisam ja tebe htjela nešto uvrijediti. I ja sam pisala iz dubine srca. Znam da si i ti pisala želeći joj najbolje, ali ja se bojim da je ne dovedemo u situaciju da se žena pokaje ako je savjetujemo. Velika je težina dati ovdje savjet. Vjeruj mi, ja bih ga sad prebila ko mačku, kao i sve mi ( još kad dodaš ove  moje hormonalne promjene baš bi nadrljao ), ali mi smo, nažalost u tome nemočne. Slažem se sa tobom da nije vrijedan, da žena treba imati stav, ali naša ženica prvo treba ojačati za taj stav.

ako sam te šta uvrijedila izvini MOLIM TE user posted image drugačije kad se piše tekstom, ne znam kako si doživjela, ali više sam željela reći da je ne savjetujemo. ovako kad ne možemo razgovarati ne želim da tekst shvatiš kao neku galamu...ili eto..izgalami i ti mene user posted image , ali nisam namjerno..ni slucajno

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:05:17   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Mirkica

Handy zeno aj se nejezi citajuci tvoj zadnji post iskreno i ja bih radije prosila nego zavisila od njegove misloti ili ne milosti neka joj se dragi Bog smiluje ipak je ona jedna hrabra zenica  koja je odlucila i pored svega da zadrzi svoju bebaru BOZE SMILUJ SE OBOME 


slažem se..svaka bi otišla..ali ona njega voli..i ja sam za da budemo uz nju dok ne donese samostalno odluku user posted image user posted image user posted image vam saljem (Mirkica i Hanady )

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:10:04   
mea ley
sve ste u pravu, svaka na neki nacin i istina je to da je najlakse rec nekom nest kad druga osoba to cini, ali ja sam trazila od vas savjet tako da bez krivnje jedna na drugu drage moje... drago mi je sto mi bilo koja od vas veli, uzet cu poruku od acudese i od handy i nekako igh sklopit u jednu da sve skupa izgleda ok, a kako cu se dalje borit bez njega ne znam, al nemam bas sta izgubiti, ne mogu izgubit nesto sto nikada nisam ni imala, ja znam da je njemu stalo do mene , nekako sam sigurna , mada ne mora bit al znam i to da on nikad nece prestat sumnjat da je sve bilo namjerno i nikad nece slusat price drugih...mozda se varam da mu je stalo, tako barem ide ona poslovica sto trjezan misli pijan govori,a mozda sam ja samo u zabludi... vjerojatno cu citav zivot zivjet sa tim svim pitanjima bez odgovora i citav zivot ga gledati preko svojeg djeteta i tako ga se sjecati...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Trudna, a sama...
30.5.2010 23:12:52   
teacher75
citam ovu temu i bas mi je pravo tuzno. jako mi je zao djevojke, mogu misliti kroz sta prolazi! user posted image nadam se da ce biti sretna i ona i user posted image ma sta da se dalje desi...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

ankete
anuska08

Da li se vi nasmijete na ove naše ankete, a ponajviše na naše komentare?

da (79%)

ne (4%)

katkad (17%)


Broj svih glasova: 189

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *