|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Travnik
2.9.2009 15:57:09   
meli
draga bebana27, ja sam rodila u travniku prije godinu i po. rodila sam na carski jer nije islo prirodno. meni uopste nije bilo strasno.
sto se tice stvari, nista od odjece ne nosis. kada tamo dodjes dobijes od njih spavacicu i to je sve sto imas na sebi. ponesi papuce, stvari za licnu higijenu, dosta ulozaka, mobitel, neki sok ili vodu. gacice ne smijes imati na sebi ( mada je meni babica rekla da mogu samo one mrezaste, medicinske ).
to ti je sto se tice stvari.
a sto se tice babica i doktora, meni je samo bio dr. salko neljubazan. babice su mi bile pravo fine, narocito Sanela i Dina. ali meni je ipak najbolja bila Biba. ona je spasila zivot mom djetetu.
porodio tj. operisao me je dr. Sujoldzić. iskreno receno, mi smo mu dali para i vjerovatno me je zato tako pazio. kako on tako i ostalo osoblje. u takvim situacijama ne gledam ni princip niti sta drugo. meni je bitno moje dijete, da se rodi zivo i zdravo.
u svakom slucaju, zelim ti lagan porod, da to sve brzo i hairli prodje.

ako te jos sta zanima, samo pitaj.


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porodilište Travnik
3.9.2009 12:57:17   
bebana27
meli ti si rodila na carski rez jel se nisi mogla otvarati ili ti se beba nije okrenula
kod mene se beba nije nikako okrenula i jutros sam bila kod dr na pregledu i kaze mi ovo je za bolnice jer nije okrenuta a usla sam u 38 sedmicu
znaci samo da to ponesem sa sobom

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porodilište Travnik
3.9.2009 15:15:49   
meli
ja sam rodila 8 dana poslije termina. dr. Sujoldzic me pregledao i uradio amnioskopiju ( pregled plodne vode ). posto je voda vec bila zelena i mutna, ukjljucili su mi drip kako bi isprovocirali porod. medjutim, taj drip uopste nije djelovao na mene nego na moju bebu. u tom momentu je dosla babica Biba da poslusa bebu i skontala da mu tonovi srca opadaju. i odmah su me odvukli u salu. za 20 min. je rodjen moj eman.
dakle, htjeli su probati prirodno ali nije islo. mozda se tvoja beba ipak okrene. nikad se ne zna. ja sam bila ubjedjena da cu prirodno roditi. nisam htjela ni razmisljati o carskom rezu. al najbitnije je da beba i ti budete dobro pa kako god se rodila. ja imam broj dr. Sujoldzica pa ako ti treba mogu ti poslati na pp.
bice to ako Bog da sve ok.


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porodilište Travnik
3.9.2009 16:41:45   
bebana27
moze posalji mi pa da ga mm moze nazvati kad mi zatreba jer ja iduce sedmice idem na kontrolu pa cu dobiti uputnicu za bolnicu a dr mi je rekla danas da se je beba trebala okrenuti i pripremiti se jer nije mi ostalo jos puno vremena do poroda da cu najvjerovatnije u bolnicu i na CR

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porodilište Travnik
1.10.2009 18:41:32   
my_little_baby
jel se koja od vas porodila nedavno u travnickoj bolnici ..zanima me kakvi su im sad uslovi..odnosno tacnije na sto lice spavacice ja kad sam se poradjala 2007 bilo je sve nista ni sa cim...E sad zanima me jesu sta obnavljali..i postoji li ikakva mogucnost da se ponese svoja spavacica???

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 18:18:06   
meli
my_little_baby, spavacice su jos uvijek iste, dakle poderane, stare, ma katastfrofa. ja sam doduse rodila prije godinu i po al moja prijetljica je rodila prije nekih mjesec dana i kaze da je jos uvijek sve isto. nema sanse da poneses svoju spavacicu. a gacice mogu samo one jednokratne, mrezaste. to je meni rekla babica.



_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 18:27:32   
my_little_baby
uh..a ja se ponadala da je stanje bar malo drugacije....jer su mi te njihove spavacice veliki problem...jer sam pokrivena,a ipak treba proci od prijemne ambulante do porodilistta u toj nazovimo je spavacici......al vidjet cu nesto ,bar da mi dozvole ogrtac da obucem kroz hodnik....svakako sam namjeravala o tome razgovarati sa svojom doktoricom al eto reko mozda neko nesto zna....u svakom slucaju hvala.....

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 18:37:40   
Ex Yu
ja sam se porodila prije sad ce 4 mjeseca spavacice nema sanse da nosis ... a neznam kako je to sa strane vjere znam da nemozes recimo zahtjevati izricito zenskog ginekologa jer su skoro sve muski samnom su bile dvije pokrivene i nijednoj nije bio problem imale su maramu cisto onako opusteno stavljeno na glavu i spavacice kao i mi ... a ostalo su sve zene odjel je zatvorenog tipa i nema posjeta osim muskih dokotra koji te svakako vide i golu ... pa sad ... meni su uslovi bili ok spavacice mi nisu smetale Sanela mi je bila predobra kao i sve sestre zaduzene za bebe svi su mi bili super iako pare nisam davala al sam tu iz grada pa ih dosta znam ... meni je sto se tice osoblja osim doktora bilo ok ... a doktori osim Harisa su katastrofa ja razumijem da je to njima rutina al onako se ponasati je najblaze receno konjski

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 18:37:43   
meli
imaju kao neki ogrtaci. oni su jos gori od spavacica. ne znam kakav je ono materijal, kao da su od najlona. popricaj s doktoricom. meni su bili svi extra od doktora do sestara odnosno babica. ja sam lezala 5 dana jer sam rodila na CR. i pravo su mi bile dostuzile njihove spavacice i to sto ne smijes obuci gacice pa kad krenes u wc, ne znas kako ces. mene je dva dana zapala spavacica koja je bila rasporena tacno gdje su bradavice. a meni mlijeko nadoslo. pa kad krenem kroz hodnik, sve se vidi trag kuda sam isla. sve kapalo za mnom.


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 18:40:28   
Ex Yu
draga kad krenes da se tusiras odma pored vrata od one prcvare imas ormar sa spavacicama ako ima neko pitaj ako nema niko uzmi sama al pazi da te nevide ja sam  i ujutro i navece na tusiranju dobijala cistu spavacicu kao i sve ostale na odjeli a bila sam 11 dana ... i svaki dan smo dobijela a nedeljom smo se same posluzivale user posted image

a odrtac ima plavi neki papirni najlonski suskavi kakav vec i mozes ga trazit al niko te i negleda zeno draga bas si u tom momentu i ti nekom i tebi neko bitan


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 18:42:25   
meli
ex yu, u pravu si za sanelu, ona je zlato. mada je meni i Dunja extra....a meni doktori i nisu bili losi osim onog starog Salke ( cini mi se da se preziva Lisica ). on je katastrofa. 

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 18:58:20   
my_little_baby
imam ja iskustava s njima ....nije meni travnicka bolnica strana....meni inace ovu trudnocu vodi doktorica faika...i za nju samo imam rijeci pohvale......krasna je...uvijek je bila ljubazna ..a i kad je nazovem na telefon ..sto se desavalo pocesto ...obzirom na moju rizicnu trudnocu uvijek je lijepo razgovarala sa mnom ..i nije bilo ono jedva cekam da te se rjesim...
trudnocu prije ove mi je vodio haris i to privatno, i u privatnoj ordinaciji je bio krasan,serklazu mi je uradio u bolnicu ,ali ni jedan jedini put me nije dosao obici,tek ujutro u viziti.....dok je ovaj put faika stalno navracala da vidi kako sam....



_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 18:58:50   
my_little_baby
IZVORNA PORUKA: Ex Yu

j. a neznam kako je to sa strane vjere znam da nemozes recimo zahtjevati izricito zenskog ginekologa jer su skoro sve muski samnom su bile dvije pokrivene i nijednoj nije bio problem imale su maramu cisto onako opusteno stavljeno na glavu i spavacice kao i mi ... a ostalo su sve zene odjel je zatvorenog tipa i nema posjeta osim muskih dokotra koji te svakako vide i golu ... pa sad ...


znam ja to ...da doktori te ionako vide....ali ne mora me vidjeti bas i neko ko se zadesi ispred lifta racimo ,a ja napola gola...jer  kad sam isla poroditi se prije dvije godine..i bilo je oko 11sati ,ispred je bilo par muskaraca...pa sad doktor je prihvatljiv jer me ni vjera ne obavezuje preko mogucnosti....al mi nije ok da me vidi i neko drugi,znam ja da ja njima nisam interesantna ,nisu ni oni meniuser posted image ...al neke stvari bi se trebale ispostovat s moje strane


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 19:00:04   
my_little_baby
a sto se babica tice mene je porodila babica senka......i uffff...nimalo mi se nije dopala.....al necu sad o tome zasto...a i ja sam cula da je sanela krasna...nadam sed a cu se i uvjerit u to aBd

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 19:08:09   
Ex Yu
Sanela ti je iz novog travnika od onog Ede zena gore iznad partizanke zivi ... i ona je supe rmada je i Dunja ok meni je i Senka bila i ona mi je bila dobra cak me navece zvala da sjednem malo snjima tamo gdje spavaju jer sam dugo bila pa sam ih sve izredala user posted image sta ja znam meni su strvarno sve sem  doktora bila super ... a Haris nece nikad doci na porod ako nije njegova smjena njemu sam isla privatno i vodio mi je trudnocu i on me i porodio poslije 31h patnje sa ostalim doktorima ... a  kasnije je dosao samo par puta za tih 11 dana a sta ce mi on kasnije on je ginekolog sljedece je bilo bitno samo beba a ja manje vise ... ti se ginekologa rjesis cim se porodis ... netreba ti vise bitno je da je tu kad treba

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 19:09:42   
meli
meni se cini da to sve zavisi od njihovog raspolzenja. danas su extra vec sutra katastrofa. senka je nekako hladna, sluzbena. nisam imala puno kontakta s njom. nadam se da ce te zapasti ili sanela ili dunja. obje su za 10!!!!!!!!

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 19:11:45   
Ex Yu
Meni je Senka bila komsinica dok sam bila mala i igrala sam se s njenim sinom dok sam se porodazla pricale smo o tome pa se jedva sjetila obilazila me i ono bila je ok nemogu rec da je rjecita i ono da te ohrabruje kao Sanela al je ok ... pa nismo ni mi sve iste ... a nekad i njima naleti dan il neka "teska" zena il tezak porod pa nije ni njima lako

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 19:18:29   
meli
ma i oni su samo ljudi, kao i mi.


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Porodilište Travnik
2.10.2009 19:23:04   
my_little_baby
ma sve to manje vise ko i svugdje ..neko ima extra iskustvo s nekim  dok je drugom skroz los...
Ja se nadam da ce se sve poklopiti i da ce mi ipak faika bit na porodu aBd i da ce me "zapast" normalna spavacica.

a o saneli sam sve cula al opet ne znam ko je ..ne mogu spojiti lik i ime nikako......


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Porodilište Travnik
20.10.2009 12:19:02   
bebana27
evo da se prikljucim razgovoru
ja sam se prije 1 mjesec porodila u travniku naCR porodio mi je dr Haris
bila sam na odjelu par dana i stvarno je osoblje ljubazno
nemam rijeci samo pohvale

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Porodilište Travnik
25.12.2009 23:55:55   
Amra_
Mene zanima ima li ijedna iskustva sa carskim rezom u travniku???
Pogotovo me zanima anestezija  user posted image

POZZ

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Porodilište Travnik
10.6.2010 10:47:09   
zeze
A ovdje se niko nije odavno javljao.
Molim vas moze li mi neko reci kako je sad stanje  u Travniku, sve me zanima? Imam neki strah, neko mi govori onako, neko u negativnom smislu, a mene panika  hvata od svih prica.
Trebam krajem 7 ili pocetkom 8 mjeseca da se porodim.



_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Amra_)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Porodilište Travnik
10.6.2010 13:13:11   
nemo
hej zeze! evo mene i ovdje user posted image
ja koliko znam situacija nije losa, moja snaha se porodila prije par mjeseci sve ok. ja znam da ti je dr. haris pravo dobar, pa ako te on zakaci na porodu super. dosta mojih prijateljica je bas zadovoljno sa njim. a sto se tice higijene, ehhh za to sam cula druga prica, kao i svigdje u nasoj drzavi.
eto sretno u odabiru. jel kontas mozda i na jajce?

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Porodilište Travnik
11.6.2010 9:22:03   
zeze
Draga nemo,iz Jajca dolaze u Travnik, pa zato nisam kontala. A cula sam i ja za dr. Harisa, onda su mi govorili na neku dr.Fatimu , a opet od mm poznanik, tj. najbolji kolega od mm amidjica dr.Asmir K. se ponudio ako bude potrebna pomoc, al opet mene nervoza hvata, kako ce to proci. Pa me zanima misljenja o ovima, a niko se ovdje ne javlja user posted image user posted image
Hvala ti na odgovoru


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu nemo)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Porodilište Travnik
1.3.2011 21:09:39   
dyenita
da se pridruzm vasem iskustvu,porodila sam se jos dok je doktorica  Zerka radila,i dok sam liftom isla na 5.sprat imala sam zelju da  samo ne bude musko(iz vjerskih razloga,ne mogu sebi pomoci,i sad zelim isto)Moram reci da dr.Zerka nije bila onako strasna kao sto pricaju,bila je cak na kraju jako fina,rekla mi je da sam ja dobro dijeteuser posted image ,koje se upravo porodilo,ali ni ja nisam puno ocekivala,ni galamila i hvala Bogu imala sam lak porod.Spavacica i sve ostalo mi ne smeta ,ne ocekujem od njih nista samo da drze kontroluu nad zdravljem djeteta,a onda sta god vise dobijem dobro je...Sanela mi je bila babica,zaista jedno divno stvorenje,da je dragi Bog pozivi.
U septembru cu trebati ako Bog da ponovo na 5. sprat,a posto sam 1.put bila toliko isprepadana doktorima meni je sve izgledalo super...pare nisam dala ali jesam poklone poslje poroda..a Saneli nema poklona koji je dovoljno vrijedan..Kad ako Bog da odem ponovo ne ocekujem da titraju oko mene,samo zelim da ne ugroze zdravlje mog djeteta,i nadam se da ce mi i ovaj porod biti kao prosli,a ipak bi voljela da me dr.Fatima porodi jer mi vodi trudnocu,ili barem samo da me onaj mladi Susic ne zapadne,kazu da je katastofa...Neka nam Bog odredi najbolje za nas iuser posted image
ne mogu da ne spomenem prvi dorucak u bolnici,riba,koju ja volim inace,kada sam se okrenula prema tanjiru jedna ribca,kao iz akvarijuma u ulju sama na tanjiru.user posted image user posted image user posted image   nisam znala bili se smijala ili plakala onako gladna..

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *