|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:40:54   
Skvo RR
Nismo romanticari, ali volimo jedno drugo iznenaditi pravim iznenadjenjima...nekada je to "dovlacenje" na vrata neke osobe, koju je "ono" drugo malo smetnulo sa uma (a ima zelju da se videuser posted image ), nekada su to "cudni" pokloni u "nemogucim" situacijama, uglavnom, taj nam je "fetis" ostao od zabavljanja..ma bitno je samo da se smijemo...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:42:38   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nismo romanticari, ali volimo jedno drugo iznenaditi pravim iznenadjenjima...nekada je to "dovlacenje" na vrata neke osobe, koju je "ono" drugo malo smetnulo sa uma (a ima zelju da se videuser posted image ), nekada su to "cudni" pokloni u "nemogucim" situacijama, uglavnom, taj nam je "fetis" ostao od zabavljanja..ma bitno je samo da se smijemo...user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:43:06   
bebbe RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

..ma bitno je samo da se smijemo...user posted image

user posted image

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:44:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nismo romanticari, ali volimo jedno drugo iznenaditi pravim iznenadjenjima...nekada je to "dovlacenje" na vrata neke osobe, koju je "ono" drugo malo smetnulo sa uma (a ima zelju da se videuser posted image ), nekada su to "cudni" pokloni u "nemogucim" situacijama, uglavnom, taj nam je "fetis" ostao od zabavljanja..ma bitno je samo da se smijemo...user posted image

ja sam tako dobila vjerenicki prstenuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:44:46   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad ja otvoi, paf, prsten, dijamantic majecki. Zatvorim i pocnem plakat od srece.


đe nećeš i ja uvijek plačem kad dobijem dijamante


a ja placem sto ih nikad nisam dobilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:46:12   
Visnja RR
ticerko cirkon ili dijamant isto user posted image ne placi zbog gluposti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:46:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ticerko cirkon ili dijamant isto user posted image ne placi zbog gluposti user posted image

nema veze, bitno da je velikuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:51:33   
hanabanana
MOj muž za mene kaže: Ti si romantična ko kišna glista.
Toliko od mene na ovoj temi.

ps slažem se da je bitno da je velik. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:54:46   
veeseelaa
ja sam jedne divne naušnice dobila iz kinder jajeta jedne prilike
jako sam djetinjasta pa su mi poklanjali kinder jaja kojim sam se radovala, upakovano orginal, kad otvorih čokolada, e da vidim igračku kad ono... hehhe
al nije me se dojmilo neštouser posted image , moje sljedeće pitanje je bilo a gdje je igračka
i od sad se javljam na ovoj temi ko anoniman user posted image






_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:55:06   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ticerko cirkon ili dijamant isto user posted image ne placi zbog gluposti user posted image


Ja sam dobila modri safir i 6 malih brilijanata-sve u jednom prstenu prije 4 godine...i otad na ovamo ma ni minđuše od bižuterijeuser posted image ...kaže cojek zavalio me vjerenički nemoram ti nista vise do kraja zivota kupituser posted image user posted image user posted image
bude parfema,cvijeća,čokolada,ali eto nikad više dijamanatauser posted image


_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Transparentna romantika
18.5.2012 23:59:32   
Anoniman
moj zarucnicki prsten sam mogla staviti na svoj palac i tad mi je bio velik , merio ga dragi na svome domalom prstu user posted image user posted image user posted image user posted image

zaprosio me u autu user posted image


P.S  tema o prosidbama postoji , slicna



< Poruku je uredio triputmama -- 19.5.2012 0:09:04 >

(odgovor članu MAMA MA)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 0:01:05   
veeseelaa
kako vidim sve ste od muževa dobivale, ostali nisu bili darežljivi?
pihuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 0:02:37   
MAMA MA
MM je bio najdarežljiviji-zato i je mmuser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 0:03:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MAMA MA

MM je bio najdarežljiviji-zato i je mmuser posted image


pametno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 7:46:31   
D_K

IZVORNA PORUKA: hanabanana

MOj muž za mene kaže: Ti si romantična ko kišna glista.
Toliko od mene na ovoj temi.

ps slažem se da je bitno da je velik. user posted image


jašta je neg' bitno.. kad je mali kud ces s' njim, jal' ga stavit' jal' ne stavit..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 8:39:08   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: hanabanana

MOj muž za mene kaže: Ti si romantična ko kišna glista.
Toliko od mene na ovoj temi.

ps slažem se da je bitno da je velik. user posted image


jašta je neg' bitno.. kad je mali kud ces s' njim, jal' ga stavit' jal' ne stavit..



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 8:50:00   
Anoniman
Ja sam od jednog momka (u ratu kad nsi imao ničega) dobila veliki sapun u obliku srceta koji je imao neku kanapu ne sebi(ono kao da se može zakačiti negdje) i pred svojm našom rajom tada mi to donese i reče-jesam ti rekao da ću ti donijeti srce nadlanu?!
To je moja prva ljubav, ali ne i posljednja

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 9:20:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: hanabanana

MOj muž za mene kaže: Ti si romantična ko kišna glista.
Toliko od mene na ovoj temi.

ps slažem se da je bitno da je velik. user posted image


jašta je neg' bitno.. kad je mali kud ces s' njim, jal' ga stavit' jal' ne stavit..


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 13:11:10   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad ja otvoi, paf, prsten, dijamantic majecki. Zatvorim i pocnem plakat od srece.


đe nećeš i ja uvijek plačem kad dobijem dijamante


a ja placem sto ih nikad nisam dobilauser posted image user posted image user posted image


Kakve su sad cijene nakita, zlata, pogotovo dijamanata, radije bih da skršimo na neko putovanje, makar i u Konjic za vikend.

Od MM-a me s nogu oborio sat koji mi je donio sa puta, i poklonio za rođendan u našoj prvoj godini zabavljanja.

Evo mi ga i sad na ruci, on mi je ono sat srastao sa rukom. Nije to neki fensi šmensi sat, zapravo je upravo onaj koji ne skidate. Bilo je poslije satova i poklona, ali taj je bio the Sat :)

Ma romantika je generalno u nama, a ne u finansijskoj vrijednosti znakova pažnje.
Oni neki naši simboli koje samo mi razumijemo. Naš simbol braka je cvijet strelicija (rajska ptica), na bračnom putovanju smo bili na jednom ostrvu gdje taj cvijet raste posvuda i dosta ga izvoze. Tako da kad nam je godišnjica nabavimo makar po jednu (košta 10KM komad user posted image )

A i čini mi se da je i romantika individualna i da je različito shvatamo. Nekom je nešto romantično, a nekom je to patetično. Nekom je drugom romantično vjenčanje pri slobodnom padu pri skoku sa padobranom, meni nije user posted image .

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 16:49:50   
vjestica
mm je luckasti romantičar tipa tičerkinog muža (koji me tako pošalje negdje da nešto uradim, vidim i sl, a sakrije poklon, za svoj rođendan kupi meni poklon, trzne me da je zaboravio neki važan datum,a stigne mi kućna dostava cvijeće i sl)
ja nisam neka romantičarka niti tipična žena - operisana od nakita, ne znam ni gdje mi je vera, niti lančić što mi je mm poklonio, cvijeće mi je bacanje para, više volim praktične poklone
a nisam fan transparentne romantike pred širom javnošću
to me uvijek unezgodilo, koliko god mi laskalo
svojevremeno su me znali tako prozivati jednom pjesmom po mom imenu, kad je naruče u kafiću, samo pjevaju na sred grada ili jednom su mi u tramvaju likovi se vraćali sa probe sa instrumentima i počeli pjevati i svirati pjesmu (a što je najgore nikog od njih nisam znala, ja prvo mislila nije to meni, iako moje ime nije često, kad jest, i to prijatelji jednog lika i zbog njega meni pjevali user posted image user posted image )
budem ja polaskana naravno, dovoljno sma sujetna ko svaka žena, ali se zaista unezgodim na takva javna prozivanja i fakat ne volim
najbolja je romantika u 4 oka

< Poruku je uredio vjestica -- 19.5.2012 16:51:33 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 18:16:10   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ticerko cirkon ili dijamant isto user posted image ne placi zbog gluposti user posted image


Pa bas se ne bih slozila s tobom, al eto. Ja sam od mm dobila ne bas tako puno nakita da se mogu pohvaliti, ali su svi bili sa dijamantom. On zna da ne volim da na gluposti i kopije trosi pare. Ako nemas para za pravo, nemoj ni kupovati. Mi se obadvoje toga drzimo. NIsmo ni romanticari. DObro smo se nasli.

A prosidba je prica za sebe. Gol golcat, ko od majke rodjen mi prisao iza ledja i poceo neku suplju romanticarsku, eto samo da bude romantican, i izvadio kutijicu i rekao "Hoces li me usreciti i napraviti najsrecnijim covjekom ovog svijeta i biti moja zena?" Odvalila sam plakati, mada se i ne sjecam dal sam pristala. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 18:18:32   
teacher75
i nas dvoje smo se nasli- nismo materijalisti ni jedno ni drugouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 18:59:18   
Galicia
Tiki nisam materijalista ni sekunde al nemoj mi fuseriti. Takva sam i na poslu i u privatnom zivotu. Ne kupujem ni kopije dolce gabane na pijaci niti bi meni mm takvo nesto kupio. Ako nemam love za pravo nesto necu imati ni kopiju. Ja sam takva ali razumijem i one sto nisu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 19:00:02   
maxus svratila



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad ja otvoi, paf, prsten, dijamantic majecki. Zatvorim i pocnem plakat od srece.


đe nećeš i ja uvijek plačem kad dobijem dijamante

Vjeruj da tad nisam ni znala da je dijamant, ja bas ne volim nakit, samo imam taj prstencic na ruci, al najkrvavije su mi zene, kaze, pih, kolipasni ti je zarucnicki prsten.......

IZVORNA PORUKA: Galicia
Gol golcat, ko od majke rodjen mi prisao iza ledja i poceo neku suplju romanticarsku, eto samo da bude romantican, i izvadio kutijicu i rekao "Hoces li me usreciti i napraviti najsrecnijim covjekom ovog svijeta i biti moja zena?" Odvalila sam plakati, mada se i ne sjecam dal sam pristala.


Odakle je izvadio kutijcu zivota ti????


_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 19:12:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Tiki nisam materijalista ni sekunde al nemoj mi fuseriti. Takva sam i na poslu i u privatnom zivotu. Ne kupujem ni kopije dolce gabane na pijaci niti bi meni mm takvo nesto kupio. Ako nemam love za pravo nesto necu imati ni kopiju. Ja sam takva ali razumijem i one sto nisu.

ma meni vala nisu nikad bitni bili ti kamencici, meni svejedno, ionako se ne vidi jel pravi il nije. a odjecu dupljake ne voli mi na. meni smijesno kad neki uzmu prsten brilijant a ono treba mikroskop da se vidi, pa onda svima pokazuju: vidi to je brilijant, da ne kazu niko ga ne bi ni primijetiouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *