|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 19:18:34   
Galicia
Maxuz svratila. Sakrio ruku iza ledja a ja nisam skontala. Tiki. Vidi se razlika izmedju pravog i cirkona. Naravno ko se razumije primjetice razliku.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 19:25:57   
teacher75
i moj je na sican nacin mene zaprosio al nije bio dijamant praviuser posted image uh da je bio, uvalio bi se u kredit pa bi ga poslije morali zajedno otplacivatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 19:27:23   
maxus svratila
aha user posted image bilo mi malo sumnjivo....

Meni je moj uzeo taj dijamntic, jer ja od nakita nista vise ne nosim, sem sata, on mi je isto od njeg, zamjena sto nisam htjela nikakve mindjuse ni ogrlice i tako to.
Nisam zeljela ni prsten, ali eto, i rekla sam mu prije ako ikad bude kupovao da bude sto manji onaj kamencic.
Ali, ja sam ipak kasnije malkice bila ljta na njeg, jer nije bio bas pri parama, a stedio da mi kupi, dusa draga......

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 19:40:39   
teacher75
ja vise volim veliki kamen, ovoliki otprilike:
http://eragem.com/media/catalog/product/cache/1/image/300_x_/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/w/m/wm4701i-vintage-diamond-engagement-ring-platinum
ili
http://www.diamond-engagement-rings-tips.com/images/diamond-solitaire-ring.jpg

< Poruku je uredio teacher75 -- 19.5.2012 19:42:02 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 20:50:31   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: maxus svratila

aha user posted image bilo mi malo sumnjivo....

Meni je moj uzeo taj dijamntic, jer ja od nakita nista vise ne nosim, sem sata, on mi je isto od njeg, zamjena sto nisam htjela nikakve mindjuse ni ogrlice i tako to.
Nisam zeljela ni prsten, ali eto, i rekla sam mu prije ako ikad bude kupovao da bude sto manji onaj kamencic.
Ali, ja sam ipak kasnije malkice bila ljta na njeg, jer nije bio bas pri parama, a stedio da mi kupi, dusa draga......


i ja od nakita nosim samo sat i vjerenički prsten...nista burma nista lančić,nausnice rijetko....sat mi je mm poklonio za nasu prvu novu godinu(zabavljali smo se jos)....

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 21:44:05   
mama75
user posted image Isti komentar i za onog sto je djevojku zaprosio na Balasevicevom koncertu. Da se razumijemo, volim romantiku, ali ovo mi je user posted image
Inace mm je poprilicno romantican, ali me je zaprosio na skroz neromantican nacin. Cesto sam mu znala to prebaciti, ali kada vidim ovakve stvari onda mi je draze neromanticno nego ovako nesto da je ne daj Boze uradio.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 21:49:24   
teacher75
a jeste li gledali (vrtilo se prije nekoliko godina na internetu) kako se onaj frajer izblamirao negdje u americi kad je zaprosio djevojku na nekoj velikoj utakmici, pokazali ih na velikom ekranu, a ona ga odbila?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 21:53:23   
mama75
Jesam gledala sam. I moj komentar je bio: e vala nek ga je odbila, sta se provaljuje. A mm je rekao: ja bi je ubio, zamisli blama user posted image Joj ja sam bas neki romantic(m)ar, ne volim ta pretjerivanja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 22:00:57   
teacher75
ja sam sa mm za valentinovo bila u coloseumu na koncertu jinx, bas divno vece, vecera, romantika a prije toga smo spominjali vjencanje al me nije zvanicno zaprosio, pa sam nekako prizeljkivala da to bude tada, ali nije, razocarao meuser posted image poslije se vadio da je znao da sam tada ocekivala pa da onda to ne bi bilo iznenadjenjeuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 19.5.2012 22:01:50 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 22:12:50   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: hanabanana

MOj muž za mene kaže: Ti si romantična ko kišna glista.
Toliko od mene na ovoj temi.

ps slažem se da je bitno da je velik. user posted image


ovako bi i mene moj mogao opsiati .. tu sam stvarno losa kad je pitanje o romantici bilo kakve vrste. Volim vidjeti romantiku kod drugih al ne nesto pretjerano i ne transparento. sama niti sam romanticna niti znam biti takva - sta cuuser posted image


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 23:14:19   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: mama75

user posted image Isti komentar i za onog sto je djevojku zaprosio na Balasevicevom koncertu. Da se razumijemo, volim romantiku, ali ovo mi je user posted image
Inace mm je poprilicno romantican, ali me je zaprosio na skroz neromantican nacin. Cesto sam mu znala to prebaciti, ali kada vidim ovakve stvari onda mi je draze neromanticno nego ovako nesto da je ne daj Boze uradio.


Čojeka pjesma pogodila,a ni prsten nije imao...opet mi je to bolje jer je iskreno,neplanirano,osjetio da je to taj momenat pa sta Bog da...a ove blamaze bilbordi,portali,user posted image ...ja bi ga odbila pa da zlatno uho ima(sto stari svijet kaže)...user posted image user posted image user posted image
Neki intimni momenti zasluzuju ostati intimni....user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Transparentna romantika
19.5.2012 23:22:49   
D_K
nisam bila predmet ovakvih izliva romantike a sudeci po mom muzu nikada necu ni biti user posted image
da ne sirim pricu, lijepo je kad je i romantican/na a jos kad bi im brak opstao (ne kao taj sto je zeni recitovao pjesme pa je nakon 6 mjeseci prevario) - to mi je pun pogodak, zasto ne.. ipak treba stisnuti petlju i pred svima napraviti takav gest. jos biti i originalan, pogoditi u sridu, ne biti odbijen, etc..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Transparentna romantika
20.5.2012 8:42:51   
zumbulcica
Ja se najezim na ovakve stvari ali nejezim u smislu da hocu da povratim.user posted image Ja se sva unezgodim kada mm ima romanticne epizode i pred bliskim ljudima, sekom, mamom...a sta bi tek bilo kada bi to uradio pred nepoznatim ljudima.Ja jednostavno ne volim pokazivanje emocija pred publikom,ne volim ljubljenje u trolejbusu,na ulici.Izmedju cetiri zida i kad smo sami sve dolazi u obziruser posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Transparentna romantika
22.5.2012 15:17:59   
leona81
meni je najdraze kod mm sto mu nikada nije mrsko preci stotine km samo da dodje da me vidi:) i u vezi je bio takav a i danas je takav:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Transparentna romantika
22.5.2012 16:59:48   
bebbe RR

IZVORNA PORUKA: leona81

meni je najdraze kod mm sto mu nikada nije mrsko preci stotine km samo da dodje da me vidi:) i u vezi je bio takav a i danas je takav:)

user posted image user posted image user posted image user posted image Požrtvovani romantik.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 9:28:55   
Anoniman
muškarci u mom životu su svašta radili da bi me impresionirali, ja sam na sve to navikla i ništa mi nije vauuu....
pri tom ne mislim samo na muškarce sa kojima sam bila u nekoj vezi već i ona one s kojima nisam bila ni u kakvoj vezi al sam im se dopadala pa su radili svakojake gluposti..... odnosno tzv romantične poteze....
komotno bi mogla napisati knjigu o tome, muškarci i ja user posted image
mislim da bi mnogim ženama mogla bez lažne skromnosti predavanje održati kako muškarci funkcionišu.... one koje su me poslušale imaju divne veze i divne brakove, jednostavno imam taj talent user posted image
Naravno svi muškarci nisu isti, muškarca treba prvo izanalizirati da bi mogle njime upravljati, da vi okom on skokom, a svaka to žena želi, mi smo sve sujetne.... laže ona koja kaže da nije....
pa i ti romantični potezi koliko god nama bilo neugodno merak nam je kad se danima prepričava šta je naš partner uradio zbog ljubavi il simpatija prema nama ....


(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 10:20:08   
MAMA MA
E pa ja nikad nisam težila tome "ja okom on skokom"...za mene je pravi muskarac onaj koji zna lupiti sakom o stol,ali koji i zna biti nježan i romantičan...te "vodonoše"sto nikad onu stvar vidjeli nisu prije ženidbe,ja ne volim...pa se svežu ženine suknje i kao on je divan mužuser posted image user posted image user posted image volim brate kad je muško-muško...kad je autoritativan,iskusan na svakom polju,nista mu nije strano,kad on vodi ženu kroz život ne ona njegauser posted image ...kad se moraš zamučiti da bi ti on dodijelio kompliment i da bi mu bila seksi..a ne oni sto funkcionišu na principu"samo nek je žensko"user posted image

Takvom muskarcu treba teziti...user posted image


_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 10:29:42   
veeseelaa
pa to ti mama mu ovisi kakav si po temperamentu, ja npr ne dam da me niko vodi u životu

"ne dam nikom da me vodi, to mi ne treba, jer još uvijek moja glava meni pripada" user posted image
a sa i jakim i usješnim muškarcem se da upravljati ako žena zna i ima šlifa, ne mora značiti da je glup nego je njegova žena pametnija user posted image

a lupanje od sto user posted image šta ima

pa i ti romantični potezi koliko god nama bilo neugodno merak nam je kad se danima prepričava šta je naš partner uradio zbog ljubavi il simpatija prema nama ....


ima ova mjestauser posted image ljudi su takvi....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 10:34:06   
Hanady RR
ma smješno....

ova bi da je mulavacauser posted image
a ova druga da lupeta šakama do sto...user posted image

vazda bilo i ostalo zlatna sredina...

i koji vrag da ja težim da upravljam zrelom odraslom osobomuser posted image
ako on nema svoga stav mene nebi ni zapo...ne volim ovisnike ni o čemu pa ni o partenru bračnom makar to bila i jauser posted image

Što hoću dobijem, što sma tražila imam...

samo ne dam sladunjavost da mu se ja cerekeam a on blamira...
još da pričam...nema šanse...
ja sam te njegove blamaže pokopala duboko u sjećanja i neka ih tu inače ako isplove ja se slomih od smijeha...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 10:44:32   
veeseelaa
Što hoću dobijem, što sma tražila imam...


e to


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 10:47:20   
vjestica
ne znam samo šta je tu smiješno user posted image
svaki traži što voli, pa bilo to mulavac, dominantan muškarac, ravnopravan, mlad,s tra
srećom ukusi su različiti

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 10:52:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

ne znam samo šta je tu smiješno user posted image
svaki traži što voli, pa bilo to mulavac, dominantan muškarac, ravnopravan, mlad,s tra
srećom ukusi su različiti


pa meni smješno...

t i kažem...
kaže anonimna laže koja kaže...

to mi najsmješnije...

života mi ja imama neki poremećaj...
ja se toliko smijem žene u dvije situacije
A) njegovi pokušaji romantizmauser posted image to je strašno...da se ne keslam u facu pred narodom ako je to javno radio ja stanem bježatuser posted image fino se okrenem i trčimuser posted image
b) kad neko padne odrastao ono tipa na snjegu, ledu...( to je tako sramota al ja sebi ne mogu pomoći, ja ne mogu pomoć ni onom ko padne nego i ja sjedem na pod)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 11:03:04   
Alma_27
ne volim ni ja te javne romanticne ispade. da mi preko fejsa kaze da me voli a zivimo u istom stanu?
naravno da volim da se mota oko mene i sl. ali necu sad pricati ljudima okolo. ok ono kad s prijateljicama pricamo i kad eto hocu da im kazem kako sam sretna jer je bio takav i takav. znate zenske price uz kafu user posted image

meni je, recimo, bilo preslatko kad sam slucajno vidjela nase prijatelje (bracni par) kako nesto romanticno sapucu kad smo bili na izletu i kad su mislili da ih niko ne gleda. inace, kad se druzimo s drugim parovima, svi se ponasamo i zezamo se kao da smo jarani. sta cu ga sad drzati za ruku na sijelu?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 12:40:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

E pa ja nikad nisam težila tome "ja okom on skokom"...za mene je pravi muskarac onaj koji zna lupiti sakom o stol,ali koji i zna biti nježan i romantičan...te "vodonoše"sto nikad onu stvar vidjeli nisu prije ženidbe,ja ne volim...pa se svežu ženine suknje i kao on je divan mužuser posted image user posted image user posted image volim brate kad je muško-muško...kad je autoritativan,iskusan na svakom polju,nista mu nije strano,kad on vodi ženu kroz život ne ona njegauser posted image ...kad se moraš zamučiti da bi ti on dodijelio kompliment i da bi mu bila seksi..a ne oni sto funkcionišu na principu"samo nek je žensko"user posted image

Takvom muskarcu treba teziti...user posted image


i ja ovakouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Transparentna romantika
23.5.2012 19:38:22   
MAMA MA
Teacher,razumijemo seuser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *