|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 13:57:35   
camm
jestel vidjele da su sad skuplje pelene
ja juce kupila malo pakovanje 13.5 km
a prije ih placala po 12km...

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:05:31   
M kao Mama
gdje ih ti kupuješ, ja znam da su trenutno, doduše prije nekoliko dana najjeftinije bile u merkatoru, prije toga u DP, ali su i oni nedavno poskupili i to za tri KM

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:13:23   
camm
ja sam juce bila u bagateli pa sam otisla do interexa tu su  14 km ja se iznenedalila
a ove sam sinoc uzela u robotu.
a neki dan u merkatoru po staroj cijeni pa mi nije bilo jasno

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:22:57   
M kao Mama
e, to ti je ono što ekonosmki stručnjaci zovu slobodno formiranje cijena, mogu staviti koliko hoče, niko im ništa ne može

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:24:26   
Emina*
IZVORNA PORUKA: camm

ja sam juce bila u bagateli pa sam otisla do interexa tu su  14 km ja se iznenedalila
a ove sam sinoc uzela u robotu.
a neki dan u merkatoru po staroj cijeni pa mi nije bilo jasno


U Mercatoru je Pampers znatno jeftiniji u odnosu na Interex, pa da znate, posebno onaj Sllep&Play, ja mislim da je oko 3 KM jeftiniji user posted image ...

< Poruku je uredio Emina* -- 10.10.2008 14:29:44 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:27:21   
jasmina_mm
Ja sam neki dan uzela u interex-u jumbo pakovanje 32,90KM, a ista je cijena i u DP-u, konzum je nesto skuplji, a u Sam Shop jumbo pack kosta 35,00 KM. Platila sam po staroj cijeni jer sam pored onih sa UNICEF-ovom oznakom nasla i staro pack.
A sto se tice akcije ja je podrzavam pa nek je i koju marku skuplje ili manje nekoliko komada ako ce to pomoci djeci... A pampers cesto ima akcije i svaka im cast na tome user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:29:49   
najjda
slazem se s tobom jaco mada ja do sada nisam obratila pažnju kolika je razlika za moju najjdicu mi niš nije skupo samo da je njoj ok gdje mi je drug benjo

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:39:11   
camm
IZVORNA PORUKA: Emina*

IZVORNA PORUKA: camm

ja sam juce bila u bagateli pa sam otisla do interexa tu su  14 km ja se iznenedalila
a ove sam sinoc uzela u robotu.
a neki dan u merkatoru po staroj cijeni pa mi nije bilo jasno


U Mercatoru je Pampers znatno jeftiniji u odnosu na Interex, pa da znate, posebno onaj Sllep&Play, ja mislim da je oko 3 KM jeftiniji user posted image ...


ja juce kad mi je rekla ova za kasom u interexu 14,50 jer sam uzela upaljac od 30 kf.
kazem joj lijepo molim ja to necu i ostavim ih.

a i ja stalno kupujem u merkatoru ,tako da sam se vjerujte iznenadila a tamo im nema cijene u interexu
zato majkemi i ne volim da kupujem po drugim centrima ali ako se nadjem u blizini i ako je nesto potrebno.

cijena velikih pelena je po 32 km i jedino u merkatoru se dobiju gratis maramice.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:42:20   
jasmina_mm
cijena velikih pelena je po 32 km i jedino u merkatoru se dobiju gratis maramice.


ja sam dobila i u interexu gratis maramice, a dok sam kupovala duplo jumbo pakovanje jednom sam dobila papice za malog, a jednom ogrtac i uz to po dva pakovanja maramica, a cijena im je bila u interexu 64,00KM (ja tamo najcesce kupujem jer se tu podmirujem), ali cesto i kupim u DP-u posto mi je blizu, a za mercator nemam iskustva stvarno rijetko idem...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:43:25   
Gigana
U Mekratoru su definitivno najjeftinije, samo mi nije jasno zašto je to tako, kad Interex jedini nabavlja direktno od Proctor&Gamble (dakle direktno od proizvođača).  Po tome bi one morale biti najjeftinije i u Intereksu, ali eto, to nije slučaj.

Ovu informaciju znam iz prve ruke, tako da mi je to zaista malo čudno.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:46:51   
Emina*
Meni je takodje bilo cudno kad sam gledala cijene..
Kako su u Interexu skuplje, i bas sam se cudila...
Mi koristimo sada one iz DM-a, tako da nemam brige oko cijene, uvijek je ista user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pampers pelene
10.10.2008 14:56:13   
camm
IZVORNA PORUKA: Gigana

U Mekratoru su definitivno najjeftinije, samo mi nije jasno zašto je to tako, kad Interex jedini nabavlja direktno od Proctor&Gamble (dakle direktno od proizvođača).  Po tome bi one morale biti najjeftinije i u Intereksu, ali eto, to nije slučaj.

Ovu informaciju znam iz prve ruke, tako da mi je to zaista malo čudno.



ma meni je najgore sto govore interex najjeftine mjesto u gradu
ali kad odem nekad i kad vidim cijene nema neke razlike
a ovo je dokaz za pelene jer tu nikad nisam kupovala pelene
pa eto ni juce.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pampers pelene
11.10.2008 11:58:37   
mamina cura
Koliko mjesecno dajete za pelene?

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pampers pelene
11.10.2008 12:04:36   
ElmaB
Ja, puno jer imam dvoje djece. Svaki peti dan kupim veliko pakovanje od 70 komada! Znaci otprilike 180 KM

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pampers pelene
11.10.2008 12:16:40   
Lulu_
nista dobijamo ih iz njemacke od svekrve i svekra user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pampers pelene
11.10.2008 12:19:51   
Romali
IZVORNA PORUKA: Lulu_

nista dobijamo ih iz njemacke od svekrve i svekra user posted image

Haj posudi mi malo svekrvu i svekrauser posted image user posted image

Oko 70 KM


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pampers pelene
11.10.2008 12:36:00   
Visnja RR
nekad mi kupimo Pampersice a nekad Asjin amidza user posted image ... bas je sinoc dobila jumbo paket broj 4 user posted image  ...
prvi put smo probali 4 jer Asja ima nesto malo preko 8 kg...
nije bilo 3 u Konzumu koji je kriza pa sam rekla da moze i 4... a zaista moze jer su one od 7 do 18 kg... pa cemo sad malo kombinovati...
Inace najeftinije definitivivno su u Merkatoru...
Nisam sigurna al mi se cini da maramice dodju sa pakovanjem koji nema oznaku Unicefa!?
Asjinu guzu uvjek brisem maramicama Pampers sensitiv ...ali mislim da je ona vec dovoljno "velika" user posted image  da mogu korisiti i ove druge Pampers maramice, zar ne?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pampers pelene
17.10.2008 10:19:36   
beni29
Ja sam oduvijke koristila Pampers za starijeg a evo sada i za mlajdeg sina i uvijke sam bila jako zadovoljna. Na pocetku godine ovdje ne poslu smo igrale jednu nagradnu igu Pampers na stranici Pampers i vjerovala ili ne dobila sam 50 paketa Pampersa tako da sma sada rahat vise od godine dana. Dovukli su mi ih kuci u kamionu i u junu sam dobila 25 paketa Active Fit I u decembru cu dobiti jos 25. Sama odaberem velcinu i oni mi ih samo posalju...uh ljepota a o ustedi da ni ne pricam jer ovdje je paket sa 46 komada najmanje 17 eura.....

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pampers pelene
17.10.2008 11:26:07   
M kao Mama
Nekda bude pampersova akcija pa u svim prodavnicama budu maramice zaljepljenje, tako samo na tim akcijama dobili jednom četikcu za zube, bilo Lajli 8 mjeseci, nigdje zuba u glavi a dobila četkicu, smijali smo se danima, nekoliko puta je došla ona knjiga za fotke, jednom CD sa pjesmama, a papice, korpa za veš i ogrtač su bili upakovani sa dva jambo paketa,

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 12:31:42   
DADDY
E ja sam vam skoro pa mama(u 9 sam mjesecu trudnoće)pa mi treba hiljadu savjeta....jedan od njih je i kupovina pampers pelena....koje da kupim za novorođenče...kako idu te veličine...gdje su u sarajevu najjeftinije...dajte molim vas pomozite...totalno sam zbunjena...user posted image user posted image user posted image ....imam 100 stvari da nabavim i spremim pa pomoziteeeeeeeuser posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 12:39:06   
andji
Daddy da ti čestitam na iznijetoj trudnoći(tu je touser posted image )a što s etiče pelena kupuješ one new born(za novorodjenče)biće ti dosta za početak jedan jumbo paket,posle već uzimaš 2(ja mislim)..jer beba raste...na svakom paketu će ti pisati kilaža,od koliko do koliko kilograma...mislim da je dvica(2)od 3-6kg,trica(3)od 4-9kg,a četvorka(4)od 11-18kg....pa petica(5)...ne znam od kd beba prohoda pa nadalje...sam naziv let's gouser posted image user posted image user posted image eto sretno ti,ništa ne brini,snaći ćeš se ti..sve to ide kao podmazano kad bebać dodje

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu DADDY)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 12:46:55   
lely
andji ti je bas lijepo ovo objasnilauser posted image user posted image user posted image

Ja samo jos da kazem da mi pampers kupujemo u Merkatoru,jer tu se namirujemo i cjena nam je ok.Cak mislim da je pampers najjeftiniji u merkatoru i da cjena ne skace cesto kao kod drugih.

Zelim ti brz i lagan porod i da aBd sve bude u najboljem redu.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 13:35:06   
DADDY
lely i andji hvala vam od srca....sad mi je lakše....user posted image ...a baš sam bila zabrinuta...E znate šta me još interesuje....koliko košta recimo jumbo paket new born-a???I hoću li koristiti i maramice pampers(jesu li i one najbolje)???Jao mene ko da sam s Marsa pala pa pojma nemam....al sam u nekim drugim mislima...brinem se jer je doktor rekao da je moj dječak jako krupan....doduše nisam ni ja pahuljica...a i muž se rodio s 5,100 kg....pa se tješim da nije mogla beba nikako biti manja....Genetika....user posted image   user posted image ....Ej cure hvala vam još jednom...pomogle ste mi puno....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 13:41:35   
Nunichi
Ja neki dan kupila jubmo broj 2 oko 39 km...ja mislim. user posted image

(odgovor članu DADDY)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 13:45:37   
DADDY
A koliko će mi vremenski moći biti to jumbo pakovanje...pitam jer moram odmah kalkulisat koliko mi treba mjesečno za pelene....iskusne mame pričajte....user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *