|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 14:02:07   
Nunichi
E to ni ja ne znam,nisam jos ni otvorila taj jumbo...a ne mogu da skontam koliko sam potrosila za ovih 40 dana. user posted image user posted image
Ali javice se tebi neka iskusnija mama sa tom informacijom.user posted image

(odgovor članu DADDY)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 16:15:28   
batterfly
IZVORNA PORUKA: DADDY

A koliko će mi vremenski moći biti to jumbo pakovanje...pitam jer moram odmah kalkulisat koliko mi treba mjesečno za pelene....iskusne mame pričajte....user posted image


Ne znam kolika ti je bebica, ali dok si postavila ovo pitanje, predpostavljam da je mala,....Ne sjecam se, stvarno, koliko mi je trajalo jedno jumbo pakovanje, nikada nisam obracala paznju na to, ali ako ce ti ista pomoci, znam da meni jedno pakovanje nije moglo biti za mjesec dana...Mislim da, u prosjeku, ce ti trebati dva pakovanja...Opet, sve zavisi i od bebe, nekada ce izdrzati pelenu 3 sata(ako je presvlacis svaka tri sata),a nekada ce biti situacija, da samo sto promjenis pelenu, beba izvrsi veliku nuzduuser posted image , i moras opet promjeniti....Moja djeca su , recimo obavezno tako radilauser posted image .....Prati jedan mjesec koliko si potrosila i koliko ti je trebalo, pa ces sljedeci znati bar priblizno odrediti...
Savjet iskusne mame: uvijek odvoji iz jednog pakovanja bar 5 pelenica i ostavi sa strane...Jer se moze desiti da ti nestane pelena ili da si taj dan zaboravila kupiti....I te pelene uvijek cuvaj samo za takve situacije....

LP

(odgovor članu DADDY)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pampers pelene
5.5.2009 20:52:39   
Visnja RR
Newborn pelene nema kupiti jumbo pakovanje ... ako se ne varam... mislim da ima neko pakovanje sa oko 40 pelena (vec sam zaboravila)...
dnevno ces bebu presvuci najmanje 8 puta... nekad i vise..
pa racunaj kolko ces pakovanja uzeti mjesecno...
mada ces sigurno nakon mjesec dana preci na velicinu br 2 ... od 3 do 6 kg... njih vec ima jumbo pakovanje....  i dalje ces potrositi oko 8 pelena...
a vlazne maramice uzmi pampers ali sensitiv... (bjelo pakovanje ) najjeftinije su u merkuru - otoka ... 6 pakovanja su oko 23 km...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pampers pelene
6.5.2009 22:10:42   
Skvo RR
Nije bilo jumbo pakovanje br.1, kada sam ja rodila...
Ja sam iskoristila jedno malo pakovanje jedinice i odmah smo presli na 2......



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pampers pelene
8.5.2009 1:20:22   
mynxlee
newborn nema jumbo pakovanje, niti 2, koliko ja znam. tek ima 3 i to 3x44 u paketu.
od Ivanovog rodjenja koristim pampers i nemam namjeru da mijenjam. imam jos pola pakovanja 3 i cim to potrosim, prelazimo na 4.
meni je 3x44 pakovanje moglo biti skoro pa mjesec dana, jer Ivana ne presvlacim u noci, a preko dana ga presvlacim obicno oko podoja.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 15:14:11   
Skvo RR
Mi kupili 4+ pampersice i dobili promotivno jednu pampers poni pelenu za curice, broj 5.....Preslatka je pelenica, naprijed veliki rozi poni, iza sve rozi cvjetici sa dva mala ponija.... Navlace se kao gacice....Bas fora za curice koje nose haljinice.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 15:16:19   
M kao Mama
Hej, Erna, a koje li su to pelene sa aplikacijama, da nisu ove nove pampers, 

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 15:58:17   
Swatkish
Mama alma, mislim da govori o ovim pelenama

http://ugi.lt/files/photos/109/original.jpg

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 16:22:50   
Okarica
Mi koristimo te što izgledaju kao gaćice i super su!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 16:59:53   
HannaS
Ja kupujem Sleep and play pelene i super su mi user posted image E mene zanima kako cu znat kada trebam promijenit velicinu pelena?user posted image sada smo na 2,to je3-6 kg.Ne znam koliko tacno Dino ima kila,ali vjerovatno negdje oko 6,a mozda i vise.Vagat cu ga kada odemo kod dr,za nekih 10-ak dana.Kako da znam da je vrijeme da kupim 3???
HELP


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 17:10:59   
Chuchi
ti kupi 3 vec sada, i stavi i vidjeces da je djetetu ljepse u njimauser posted image
ma ne, izmedju nogu se ocrta i crveni ako su male, zamisli kako bi tebi bilo s njima!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 18:50:22   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Swatkish

Mama alma, mislim da govori o ovim pelenama

http://ugi.lt/files/photos/109/original.jpg



To su te....user posted image

Mama Alma to nisu ove Premium Care (bijelo pakovanje). Ja nisam vidjela da ih ima u prodaji....pa se tu nadovezah na Okaricu, da je pitam gdje kupuje ove pelene.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 20:06:56   
HannaS
Ja opet danas kupim Sleep and play 2.Mislim da su mu ove jos uvijek taman,nema nikakvog crvenila niti se urezuju u kozu.A sada sam u bingu vidjela i te Premium care,al sam zaboravila cijenu.

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 20:40:52   
ANNIAN
Vrijeme ti je da mu kupiš 3. Ni jedene one ne mogu do one težine što je proizvođač napisao na pakiranju. Znaćeš kada su mu uske oko nogica (crveno i ostaje trag), također kada cure zanči da su male. Ja sam sa dječakom imala problema pošto je puniji jedno vrijeme sam mu morala kupovati Pampers sa onim crvićem. Sada je veći i zna se ujutro probuditi suh pa smo se vratili na Violetu. 

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 22:00:04   
M kao Mama
Ne, znam nisam nikada uzimala te kao gaćice, a neka se javi neka mama koje je uzela ove nove bijele ili još bolje Erna ti nam uslikaj tu, a neka mama tu novu, pa da znamo,

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pampers pelene
22.7.2009 22:45:49   
zagy
Premium care vidjela u Merkatoru, mislim da su sve veličine pakovane po 60 pelena, a cijena je 32 KM. Mada malo su drugačije, recimo mi koristimo broj 3, što je od 4-9 kg, a na premium care 3 piše da je od 4-7, ako sam dobro uhvatila, pa treba paziti kod kupovine.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pampers pelene
23.7.2009 7:11:33   
poetesa
dobrojutro user posted image user posted image user posted image  
Ja sam uzela za prvog bebača jedno pakovanje pampersica 1, hoćel trebati da odmah uzmem i 2. I još jedno pitanje mame koja zasad nema pojma ni o čemu : koliko često mijenjate pampersice od piše ?

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pampers pelene
23.7.2009 8:21:03   
Ex Yu
mala beba novorođence bi trebala presvlacit po 8-12 puta na dan 12 kazem jel taman poslije dojenja sto ga presvuces on se ukaki poslije 15 minuta ... inace ako ne kaki odprilike na svaka 3-4 sata sama ces to vidjeti jer zavisi od bebe do bebe ...

ja sam koristila jedinicu samo dok nije otpao pupak jel one kao inaju neki sloj na vrhu pelene kroz koji prolazi zrak radi pupka al sve ti je to isto

kad smo dosli kuci odma smo kupili 2 (naravno potrosili smo 1 u bolnici za 8 dana)

premium care je meni super mekane tanke ali ja njemu uzimam sad 3 iako ima 5 kg i nisu mu velike




_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pampers pelene
23.7.2009 9:44:49   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mama alma

Ne, znam nisam nikada uzimala te kao gaćice, a neka se javi neka mama koje je uzela ove nove bijele ili još bolje Erna ti nam uslikaj tu, a neka mama tu novu, pa da znamo,

Mi je vec popiskili.....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pampers pelene
23.7.2009 13:28:40   
poetesa
IZVORNA PORUKA: Ex Yu

mala beba novorođence bi trebala presvlacit po 8-12 puta na dan 12 kazem jel taman poslije dojenja sto ga presvuces on se ukaki poslije 15 minuta ... inace ako ne kaki odprilike na svaka 3-4 sata sama ces to vidjeti jer zavisi od bebe do bebe ...

ja sam koristila jedinicu samo dok nije otpao pupak jel one kao inaju neki sloj na vrhu pelene kroz koji prolazi zrak radi pupka al sve ti je to isto







e fala na uputama :) Ja nisam ni otvorila ove što sam kupila. Ja sam mislila da jednokratne pelene mogu duže biti na guzi ako je samo beba popiškila, jer upijaju, ali opet kakva sam ja paničarka, bojeći se osipa i infekcije, ja ću ih mjenjat svaki čas user posted image  

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pampers pelene
24.7.2009 0:28:53   
ANNIAN
Ja sam kupovala pelene kao gaćice dobre su za djecu koja hodaju i koja imaju preko godinu dana. Jer su upriliku skupe a manja djeca koriste više pelena. Bebama se zna desiti da ih pesvučeš i uzmeš dojiti dok doje opet se ukake. 

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pampers pelene
26.7.2009 8:22:26   
taze_mlada
koristila sam new born (1 i 2) i bile su oki, ali 3 je grozna- smrde cim se beba popiski...isto kao da su namjerno tako napravljene da signaliziraju mama da presvuku bebu....iako mi se cim sam otvorila pakovanje nije svidio miris, nekako bas su mirisale "plasticno"...

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pampers pelene
26.7.2009 8:28:18   
nanika
I ja sam koristila pampers, ali vise nebih. Ja presvucem bebu a meni moja mama kaze, izgleda da se ukakilauser posted image  Stvarno  smrde....
Sada kada se aBd porodim probacu baby love iz DM -a, koristile su ih forumasice i kazu ka su ok.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pampers pelene
26.7.2009 22:21:13   
ANNIAN
Ja sam kupovala babylove i meni su OK cijena im je prihvatljiva. Mom sinu koji je buckast nikada nisu curile. Probala sam razne i znalo se desiti da se ujutro ustane do varta mokar (curile su sve osim babylova i pampers sa crvićem).

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pampers pelene
28.7.2009 11:43:54   
shejla
cao zene,
mi koristimo Pampers active baby 3 (dobili smo na nagradnoj igri Premium care 3 i super su, ali su skuplje, tj. za istu cijenu jumbo paketa active baby dodje 82 kom, a premium 60 kom.) Eh sad mene zanima u cemu je razlika izmedju active baby br. 3 i onih narandjastih, cini mi se sleep and play br. 3??? Ja sam prvi put kupila plave, nisam ni skontala da imaju i narandjaste broj 3 ???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *