|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:34:07   
nikita
hvala vam zene na savjetima, sad cu ga pravo zategnut ako uspjem od gicanja nogica. eeee trebala sam ja negdje na praksu prije...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:36:42   
škorpija
hajde nikita, ako se sad gica šta će tek biti poslijeuser posted image . samo ti pritegni tog malog škorpionauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:38:50   
milenium
ooo ne spominjite mi to gicanje,meni treba troje ljudi da ga presvučemo(ako ga prije uhvatimo dok bježi i govori ''neće neće'')user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:52:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: milenium

ooo ne spominjite mi to gicanje,meni treba troje ljudi da ga presvučemo(ako ga prije uhvatimo dok bježi i govori ''neće neće'')user posted image


isto i Asja ...a da ne pricam kako me cesto izudara dok je pokusam presvuciuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:55:14   
milenium
...za to udaranje...baš mi mama govori čuvaj se ti da te tako ne udari u sikuuser posted image  da nebi kasnije imala problema i to se kažu dešavalo.a ja onouser posted image ,sad zovem mm svaki put da držiuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 9:38:04   
Amrino
I meni su Pampers uvijek propustale! Baby love nikada user posted image a u zadnje vrijeme su mi i Molfix super (otakako su stavili rastezljive trakice).
Nikita, kada otvoris pelenu fino one lastikice izvrni i fino izravnaj i pazi da ti krajevi idu skroz preko kuka bebice i onda fino zategni i zalijepi.
Nemoj gledati po kilazi djeteta. Vrlo je moguce da su mu i 2 male- zato kupi 3 i probaj, u svakom slucaju ces ih iskoristiti.
Sigurno je samo jedno- odgovarajuca pelena NE SMIJE propustati.
Meni su mnogi znali govoriti da je to kao "normalno" ali- nije. user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 9:42:42   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: Doraa

baš sam pisala na drugoj temi o tom fazonu pelena...samo puno jeftinije-HAFU
Draga vesela jesi sigurna da si ih ispravno koristila to mi se žalila i komšinica pa ih zbog tog nisam prije probala al ove se pri mijenjanju pocijepaju sa strana i zalijepe.Možda su i te na istom principu?!user posted image


ove njemacke HAFU svi ih hvale vidila ko pampers izgledaju gdje se imaju kupiti.nesto su jeftine pravo

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 9:45:45   
M kao Mama

Mojoj Lajli je 2 godine i 10 mjeseci, i sada joj stavljam samo noćnu pelenu, a tek od prije nekoliko mjeseci sam shvatila koja sam ja budala bila i koje sam silne pare dala pampersu, koji nije toliko savršen, kako se predstavljaju.

Kad se Lajla rodila morale su se samo kupovati pampers pelen i ni jedne druge, ali eto, svi griješimo. Tek prije nekoliko mjeseci sam uzela Molfiks i shvatila koliko su bolje od pampersa.
X puta mi se desilo da pampers propusti, ali ja sam ga i dalje kupovala, jer zaboga nije moguće da pampers propušta.

Sada kada bih opet imala bebu, 99 % bih od početka uzimala molfiks.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 11:17:40   
meli
mama alma, potpisujem od rijeci do rijeci. i mi sad koristimo molfix i prezadovoljni smo....

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 11:20:57   
sheri
ja sam probala molfix, nakon sto sam vidjela da ste ih vi nahvalili, ali mojoj bebi se guza zacrvenila uzasnouser posted image user posted image user posted image user posted image , i ja odustanem. nama je papmers ipak dobar, pogotovo ove premium, one su nam bas superiskauser posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 11:26:37   
snijeg
Uhh, mi smo imali pravih problema s pampersicama, jedinica nam je odgovarala, a kad sam prešla na dvojku malecka je dobila osip, probali smo violetu, molfix i na kraju baby love - one nam najviše odgovaraju. Kad sam počela s trojkom pokušala sam opet pampersice sa aloe verom i nekako mi smrde, pa onda kamilica - propuštaju user posted image . Premium nisam probala i dalje smo na baby love, nama su najbolje! Vjerovala sam da je pampers najbolji, ma ne mora značiti da nije, ali eto nama ne odgovara!!

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Pampers pelene
27.12.2009 12:42:56   
škorpija
Zna li neko kakva je razlika između pampersica Active baby (plavo-zeleno pakovanje) i Active fit (plavo ljubičasto pakovanje), koristimo ove prve 4+ broj, a dobili smo ove druge pa ne znam u čemu je fazonuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Pampers pelene
27.12.2009 19:58:17   
leona81
pampers je odron...nama i new baby propustaju tako da nakon ovog paketa prelazimo na babylove...i violeta se nije pokazala bas...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Pampers pelene
27.12.2009 19:59:54   
milenium
ja mislim da su ljubičaste sastavljene sa strane,kao veš gaćice!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Pampers pelene
27.12.2009 20:02:45   
škorpija
nisu sastavljene , te se zovu let"s go, ove ljubičaste su čini mi se duže a uže od pampersica active baby iste veličine, a nema unutra ni onog zelenog dijela

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Pampers pelene
27.12.2009 23:01:48   
anitaMO
je li iko probao nove ružičaste pamper za djevojčice.?

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Pampers pelene
2.1.2010 14:50:14   
lekica83
Mi jos ne koristimo ni jedne, kupili pampers premium care za pocetak ali necemo na njima ostati, preskupe su. A zna li neko koja je razlika izmedju sleep & play  i  active baby? Ja ne mogu da skontam po vanjskom omotuuser posted image user posted image  I interesuje me u kojim se pampers pelenama nalazi onaj gel, ja bi da uzmem neke obicne a pampersica stvarno ima dosta vrsta i ne kontam nista..

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Pampers pelene
2.1.2010 14:54:41   
juni
Mislim da se u svim pampersicama nalazi taj gel koji nije niti malo bezazlen za male guze. Moja preporuka ti je Baby Love iz DM-a koje su i jeftinije i zdravije jer su 60% pamucne. I ne sadrze nikakve mirise, parfeme i cuda od gelova. Pozz

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Pampers pelene
2.1.2010 15:32:45   
nikita
Nakon sto sam pisala o problemu propustanja pelena presla sam sa 2 na 1 i nisu mi propustale, mozda ja i nisam dobro stegla, a sad smo dobili violetina dva jambo paketa br.2 i koristimo njih, hB kod promjene nije se guza osula...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Pampers pelene
2.1.2010 17:17:32   
škorpija
lekica83 sleep and play su niža liga pelena u odnosu na active baby, odnosno manje su kvalitetne, imaju manje gela pa slabije upijaju itd,  što se vidi i po cijeniuser posted image .
Mi koristimo pampers active baby i babylove  iz DM, kako kad, i oboje su nam super.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Pampers pelene
2.1.2010 17:19:11   
škorpija
možda ti je najbolje da jednu vrstu koristiš noću, uzmeš malo skuplje za noć, a jeftiniju verziju danju jer se češće mijenja pelena i manje su šanse da poropuste,, to se nama pokazalo kao naijisplativije

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Pampers pelene
3.1.2010 3:02:49   
leona81
ja koristim pampers danju a babylove nocu i pampers i danju propusta katastrofa a babylove dosad ne...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Pampers pelene
30.1.2010 15:00:37   
lekica83
Koristimo pampers premium care broj 1, guza se nije osula jos nikako ali je pise i kake bilo svugdje, propustaju i kod nogica i na ledjima i naprijed kod stomacica. Zbog toga ih cesto mijenjamo ali cim potrosimo prelazimo na babylove pa cemo vidjeti kako ce se pokazati..

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Pampers pelene
30.1.2010 15:18:47   
Hannica
Moj savjet svima je da probaju HA-FU pelene,najeftinije su a stvarno su extra...prije smo koristili pampers i stvarno ne vidim nikakvu razliku....osim u cijeni,naravno.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Pampers pelene
30.1.2010 15:21:44   
lekica83
A gdje se one imaju kupiti, te Ha-Fu pelene, nesto ne znam da sam ih vidjela..

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *