|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
30.1.2010 20:22:10   
Mya_81 RR
Te pelene se ne mogu naći svugdje...u Ze se kupuju samo u Hass komercu (u svim njihovim prodavnicama), a ne znam gdje ih možeš naći u Tuzli...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Pampers pelene
30.1.2010 20:30:06   
Hannica
Neznam stvarno,ja kupujem u HAS-u u Zenici jer tu zivim,ili u "Iva" Vitez,inace Iva je uvoznik tih pelena.U nekim gradovima ih ima skoro u svim trgovinama.Vjerovatno i u Tuzli postoji neka trgovina gdje se prodaju,samo se treba raspitati malo. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Pampers pelene
31.1.2010 11:19:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lekica83

A gdje se one imaju kupiti, te Ha-Fu pelene, nesto ne znam da sam ih vidjela..

nisam ih ni ja nigdje vidjela...Probaj Lumpi imaju samo u merkatoru ja sam prezadovoljna.

(odgovor članu lekica83)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Pampers pelene
31.1.2010 12:13:34   
Visnja RR
pogledaj na temi
hafu pelene

trazilica! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Pampers pelene
24.3.2010 14:09:17   
trojac
majka sam novorođenih trojki, zanima me gdje da se obratim za dobivanje pampers pelena

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Pampers pelene
24.3.2010 14:16:20   
M kao Mama
Budući da imamo stalnu saradnju sa Pampersom, trbat će nam nekoliko podataka,


odakle ste, kada su bebe rođene, kojeg su spola i slično.

Pa ćemo vidjeti za dalje.

(odgovor članu trojac)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Pampers pelene
24.3.2010 14:17:45   
trojac
iz Gruda sam, bebe su rođene 23.12.2009.g. dvije curice i jedan dječak. šta još od podataka treba?

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Pampers pelene
24.3.2010 14:19:04   
trojac
iz Gruda sam, bebe su rođene 23.12.2009.g. dvije curice i jedan dečko

(odgovor članu trojac)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Pampers pelene
24.3.2010 14:19:49   
trojac
iz Gruda sam, bebe su rođene 23.12.2009.g. dvije curice i jedan dečko

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Pampers pelene
24.3.2010 14:22:01   
M kao Mama
Pa, baš me čudi da Violeta nije pomogla, moj ti je prijedlog da kontaktiraš ljude iz Agencije Comunis u Sarajevu, da tražiš odjel za Pampers proizvode i da vidim mogu li pomoći.

Sretno

(odgovor članu trojac)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Pampers pelene
3.6.2010 21:51:50   
Hanady RR
prenos postova sa teme premium care pampes nove pelene
IZVORNA PORUKA: chicco mama

je li itko probao nove pelene od pampersa cini se kao da su super barem prema pakovanju

IZVORNA PORUKA: chicco mama

na akciji su 32,90 km u mercatoru je li to ipak malo previse

IZVORNA PORUKA: Ex Yu

ja sam juce kupila 17,00 i nesto KM cini mi se 28 komada neda mi se sad ici u sobu bas reko da probam
i meni su super tako mekane a guza na presvlacenju stvarno bude mekana ko bebina sto se kaze smeksana jer ima neki sloj balzama sta ja znam

neznam dal se isplati kupovati jer su bas skupe al s stvarno odlicne i mekane i razvlace se ma odlicne al brate skupe ja sam probala puno pelena violeta mi je  odnosu na ove ko kartonska kutija


IZVORNA PORUKA: sahara

Vidjela sam ih ali sam ipak kupila standardne, moracu kupiti neko malo pakovanje da provjerim kakve su da se ne zeznem ,danas sam  gledala i reklamu za njih i kazu da sad mogu upijati i tekucu kaku ,jos malo pa ce izmisliti i neke sto se same presvlace

IZVORNA PORUKA: Lulu_

user posted image
e
one su znaci sa pamukom ili?
jesu to ov

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

neki dan sam u Merkatoru slusala promoterku koja ba si nije bila spretna u objasnjenju (ocito nema pojma o onom sto je napamet naucila da prica) ... na kraju sam kupila kao i prije active baby 4...

i jedne i druge imaju trakice sa strane...

al bih voljela probati!
prava je glupost sto  kad ih vec promovisu u shoping centrima  ne djele po dva tri komada...

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: dadada

A pa mi smo te dobili na onoj nagradnoj igri ...zar su toliko love ...ma bjeeeeeeeeeer...a sem toga mi ne kakamo u pelenu to nije cool

dali imas jos jednu da nam je slikas i posatvis
da vidim te zlatne pelene



user posted image

kako izgledaju na bebinoj guzi mozete sutra pogledati sada model spava


IZVORNA PORUKA: škorpija

probala sam ove premium care i baš su premium , puno su tanje i mekše od ostalih pampers pelena, a rastezljive trake su ekstra. ma ove su mi baš nekako za ljeta, guza u njima izgleda duplo manja nego u ostalim

IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Kupila ih danas da probamo, divne su !!!! Nježne, mekane a vidjećemo kako će se pokazati u toku noći.

IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Mi sinoć isprobali nove pampersice, probudili smo se mokri do vrata, tako da ih noću ne preporučujem. Mi ćemo ih koristiti samo po danu!




IZVORNA PORUKA: belmac

mi smo ove pelenice dobili kao poklon od pampersa i već ga potrošili. nikada nam nisu propustile, ali... neznam šta da vam kažem. imaju neki rupičasti sloj koji je tik uz bebinu guzu i koji bi kao trebao da odvaja guzu od ostatka pelene, ali  svako jutro on je bio zaljepljen za guzu moje bebe. ja lično nisam baš ouševljena. s obzirom koliko ih hvale i reklamiraju, nisu mi nešto. ipak ostajem pri dm-ovim.

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kupili neki dan broj 5. Dobre pelenice po  danu, iako nismo noc proveli u njima.
Samo mi je bezze ovo malo pakovanje. Ja sam nasla samo pakovanje u kojem su 21 pelena. Ako ne bude za kupiti vece pakovanje, vracamo se tradicionalnom zelenom pampersu. Bas mi je smor da vodim racuna koliko imam pelena, onako kada uzmem jumbo pakovanje ne razmisljam.


IZVORNA PORUKA: shejla

i mi smo dobili ove pelenice br. 3, na nagradnoj igri i super su.... Lamiji nisu nikad propusile, zato sto su malo manje od active baby br. 3. (Ove su od 4-7 kg, a active baby od 4-9 kg). Bas su nam bile taman, nosili smo zute new baby br. 2 i kad su nam postale male, presli na plavu tricu, koja je mozda malo povelika.... ove premium su nam idealne velicine... Jeste da su skuplje :):):)

IZVORNA PORUKA: Okarica

Probali smo pelene Premium care, odlične su. Veliko pakovanje smo našli u DP marketu kod na Višnjiku i mislim da su negdje oko 35 KM. Mnogo su mi bolje od onih "let's go" sa gaćicama. One nove "girl" sa gaćicama još nismo probali, na znam da li ih uopšte ima u prodaji.

IZVORNA PORUKA: bebano

Ja sam na moru kupovala te Let's go, kao Girl & Boy. Ma mislim da je razlika samo u boji, nema u cemu drugome biti. Za djecake su zelene, a cini mi se da su za curice roza. Medjutim te gace/pelene koliko god su praktice jer se samo navuku meni se cine jako debele. Ja sam ih kupovala ono bas za plazu, jer moj sin kada vidi more nema ziva mira, a ne da mi mirno lezi dok mu mjenjam pelenu. Pa samo ove "gace" oblacila onako "u letu". Medjutim bas su podebele i zbog toga sam kupila ove nove jer cure rekose da su tanke, a to mi je super sada, ljeti.

IZVORNA PORUKA: chicco mama

i mi probali premium care i odlicne su lagane i pravo kvalitetne i meke

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja više ništa ne kontam  jel valjaju te pelene ili ne
a kakve su ovo pelene što neko spomenu kao gaćice? nešto se kao samo navuče, ja te ne vidjeh

IZVORNA PORUKA: Amela83

Meni ne pada na pamet da kupujem premium care! Pa jesu li oni normalni? Cijena im je katastrofa, ko da ih prave od zlata! Priuštili smo si da kupujemo ove active baby, ali ovo??? Čisti bezobrazluk! Koliko bi mi trebalo novca mjesečno??? Ko god dođe iz inostranstva ne može da vjeruje kakve su cijene. Skoro sve je skuplje kod nas ovdje! Još kad sam čula da za isto pakovanje pelena mi plaćamo 5 EUR-a više! Haos!!! Mi bi terbale ovo bojkotovat, koristit samo platnene pelene (bebanama neće ništa loše biti od toga, pa i mi smo odrasli s platnenim!). Mislim da bi se onda malo korigovale cijene.

IZVORNA PORUKA: Amela83

Jucer sam dobila od prijateljice te famozne "premium care" pelene i, pravo da vam kažem, nisu ništa bolje od ostalih! Nalikuju onim new born 1. Nisam primjetila ništa extra inovativno! Mislim da nisu toliko bolje od baby love, a cijena je drastično veća! Za približno iste pare (mislim na JUMBO pak. active baby-70 kom) u dm-u dobiješ 100 baby love pelena! A mogu misliti koliko ce koštati JUMBO pack.premium care pelena! Od sada ćemo koristiti baby love i platnene, naizmjenično!!! 
Pampers

IZVORNA PORUKA: emma.L

Probali smo premium care i ja jedva čekam da ih potrošim . Mekanije jesu, ali to je sve. VJerujem da je pamuk bolji i zdraviji, ali ne kad grudvice otpadaju i zavlače se po pregibima. Za tekuću stolicu ne bih znala, jer s tim nemamo problema. Elem, mi nezadovoljni. I još su dosta komotnije, a klasični pampers joj tako fino sjedne na guzu i ne klizi, dok ove za pola sata spadnu do koljena.
A sljedeći put ćemo i mi probati te babylove napokon. Masa beba je zadovoljno, pa vidjet ćemo, možda nam se svide.

IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

Ja sam neki dan kupila pakovanje Pampers Premium Care pelena, mogu vam reci da su odlicne iako smo mi u fazi odvikavanja od pelena.
Poskupe jesu (ja sam u Interex-u platila 38,90KM pakovanje od 52 komada), ali kako se navikavamo na tutu mozemo podnijeti da ih kupujemo.

IZVORNA PORUKA: cija

 i meni su extra Premium Care....
A inače od početka koristim Clean&Play maramice i pelen....zadnji put sam kupila Actice baby s gusjenicom....nije loš fazončić što se razvlači ona trakica,a Premium C. imaju sve to i još bolje...ne mogu se načuditi kako su mekane.

samo sam odlučila ponekad mijenjati maramice...dosade mi iste

IZVORNA PORUKA: chicco mama

i meni su stvarno odlicne ali su i poskupe ali nema veze sad ih malo manje koristimo nego na pocetku kad je non stop zapisavao.Probaj pampers naturals meni su super

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad sam ih kupovala nisam gledala cijenu, al nakon korištenja mislila sam da su jeftinije od beby active jer su mi ove aktivne puuunooo bolje

IZVORNA PORUKA: dady

Meni su te pelene užasne,neku noć u šetnji Dawud u pampersicama i on kakio i sve izašlo sa svih strana!!! Morala sam ga presvlačiti na ulici!!!

IZVORNA PORUKA: ANNIAN

Ja sam probala Pampers premium care, super su još sa onim likovima iz Sesame street.
Sviđaju mi se što nisu plastificirane kao neke,ali su preskupe.





IZVORNA PORUKA: Lulu_

meni se ne razlikuju nikako od active baby osim sto ove premium care ostavljaju neke cudne fuslice na guzi...

IZVORNA PORUKA: Narandžica

Pampers premium care

Suprug i ja smo kupili jedno malo paklo Pampers premium care 3-'kg 32kom. curici našoj i nismo zadovoljni, lijepo izgledaju i jesu nježne ali propuštaju 

IZVORNA PORUKA: anitaMO

predivne su mi ,tako meke.inače koristim active beby.a kad sam kupila violetu isto fišek da stavim.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Pampers pelene
8.6.2010 17:09:27   
tekja
...pampers premium care pelene u Mercatoru na Dobrinji su snizene, veliko pakovanje na akciji 26,00 KM! Pretpostavljam da je tako i u ostalim Mercatorima, slabo se prodaju, pa sad mogu i desetak maraka jeftinijeuser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Pampers pelene
8.6.2010 18:53:26   
škorpija
super info tekjauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Pampers pelene
9.6.2010 8:30:21   
mala86
to je bas super cijena,ali mi nemamo merkator user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Pampers pelene
16.9.2010 14:19:24   
Lejla Ka
Jedno pitanje, ono, čisto iz radoznalosti:
Zašto puno ljudi Pampers pelene "oslovljavaju" sa Pempas?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Pampers pelene
16.9.2010 16:01:39   
mala86
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jedno pitanje, ono, čisto iz radoznalosti:
Zašto puno ljudi Pampers pelene "oslovljavaju" sa Pempas?



lejla ja mislim da ti je to za sve ove jednkratne pelene.vjerovatno neki stari naziv user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Pampers pelene
16.9.2010 16:10:25   
salmy
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jedno pitanje, ono, čisto iz radoznalosti:
Zašto puno ljudi Pampers pelene "oslovljavaju" sa Pempas?

hahahahah i meni je to sega! ali navodno se furaju ovi sto dodju i julu i augustuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Pampers pelene
15.10.2010 14:01:14   
škorpija

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jedno pitanje, ono, čisto iz radoznalosti:
Zašto puno ljudi Pampers pelene "oslovljavaju" sa Pempas?

hahahahah i meni je to sega! ali navodno se furaju ovi sto dodju i julu i augustuuser posted image user posted image user posted image

pa ja valjda tako na njemačkom govornom području izgovaraju pampers, pa ovi naši čuli od nji i kontaju da to mora garant biti pravilnouser posted image . ali isto tako kažu oni i špraj (sprite), ojro (euro) itduser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.10.2010 14:16:59   
M kao Mama

Prenos postova

IZVORNA PORUKA: reallove

na pocetku izvinjavam se moderatorim i svima ako tema vec postoji,mogla sam ju svrstati na "pampers pelene"ali se slabo snalazim na pretrazi i nemogu naci,zato vas molim da ju izbrisete u slucaju bilo kakvih primjedbi..
trebam savjet..pampers pelene nam propustaju i nismo zadovoljni,zanima me da li je neko koristio huggies pelene,i jeste li zadovoljni..pampers nam nije izazvao nikakve reakcije i nema crvenila ali ima ruzan miris i propusta..
bila bih zahvalna ako bi mi neko dao savjet..


IZVORNA PORUKA: ivanas

draga moja ja koristi svome Dorianu Violeta pelene i zadovoljna sam jer još nikako nije propustila a zna biti prepuna dok sam prije toga kupovala DM-ove pempaske i nisam bila zadovoljna jer je malo malo bio mokar


IZVORNA PORUKA: reallove

cula sam dosta za violetu ali nazalost u jordanu ih nema jeli ima kod vas huggies jesi li cula da ih neko koristi,ovdje su mi sve neki nepoznati nazivi pelena znam samo za pampers ali nisam zadovoljna i evo sada me ove zanimaju da ih probamo


IZVORNA PORUKA: Tidzi

Ja koristim Pamperove i prezadovoljna sa njima, tako da ni sa jednim dijetom nisam mijenjala.
E, sad sto se tice Huggies, ja ih nisam koristila, ali rodica od MM jeste. Kaze da su super i prezadovoljna je njima. Stalno ih hvali i uvjek mi kaze da probam kupiti jedan paket da se sigurno necu pokajati i da cu tek tada vidjeti da su bolje od Pampersa. A ja nikako da se usudim na promjenu! Cula sam jos i od prijateljica da su dobre.



IZVORNA PORUKA: ivanas

ne znam ali ja za te pelenice nisam čula i ne znam stvarno gdje bi i da li bi mogla ih gdje naći u zenici, ali u svakom slučaju ako nisi zadovoljna sa dosadašnjim pelenicama ako imaš koga od prijateljica da posudiš kiju pelenicu druge marke pa da vidiš kako će ti reagovati bebina koža. u svakom slučaju sretno 


IZVORNA PORUKA: *Seve*

Koristim pampersice od samog pocetka,i milletove sam uzimala par puta...
Huggies mi dosao u reklami 5 pelena i iskoristila sam ih...Nisu mi bas nesto...
Pampers mi je najbolji.


IZVORNA PORUKA: bebbe RR

I ja sam zadovoljna Pampersom, ali možda nije dobar na Middle East tržištu, to ne znam.
Nekoliko puta sam koristila Huggies, i takođe su mi veoma dobre. Da li ih možeš kupiti u Jordanu? Dok smo mi bili u Siriji nije ih bilo, znam da su ih mnoge UN porodice nabavljale iz Izraela... Uglavnom, znam da ih je puno beba baš na Middle Eastu koristilo i da su im bile bolje od Pampersa. Probaj...


IZVORNA PORUKA: Suzana

Dobila veliki paket iz USA i bila jako zadovoljna dok ih nismo potrošili - u BiH nema.


IZVORNA PORUKA: reallove

hvala puno na odgovorima i savjetima,u Jordan u ih ima,proizvode se u Engleskoj


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 17:27:31   
kolacic
pocela od pocetka koristiti pampers premium care, prvo jedinicu, a sad dvicu, mini, kupio ih muz u dm, ja rekla samo pampers, pa smo pocelli s njima,  a sad vidim da su to neke nove, pa koje su stare i kako izgledaju, koje su bolje, vidjela sam danas u dp marketu pampers zuto pakovanje dosta jeftinije nego ove, ove pampers premium care nisu lose, a kakva su vasa iskustva??

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 17:41:21   
škorpija
kolačiću
te pamapers žuto, odnosno narandžasto pakovanje su slep and play i nisu loše, ali nemaju rastezljivu traki u mogu bebija nažuljati, a i nisu za noć, jer su jako tanko i često propuste,

pampers premium care stare su imale unutr akao neki mrežasti materijal, a sad imaju nove bez tog materijala i dosta su tanje.

nama je najbolji pampers active baby i za dan i za noć, naročito zimi jer su malo deblje pa griju guzuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 17:43:48   
dzeni_nl
mi koristimo pampers zuto pakovanje new born. koristili smo 1, a od jucer smo presli na 2. mi smo zadovoljni. sto je najvaznije pamucni su i njena koza ih dobro podnosi. nepropustaju, jedina mana je sto smrde. al bolje i da smrde nego da su neke plasticne pa da joj se guza crveni od njih.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 17:49:02   
škorpija
dženi koliko znam pampers pelene nisu pamučne, možda se to smao tebi tako činiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 17:52:27   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: škorpija

dženi koliko znam pampers pelene nisu pamučne, možda se to smao tebi tako činiuser posted image


a od cega su onda?

jer vidim da nisu plasticne, kao sto zene kazu za Violetine pelene.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 17:58:46   
Visnja RR
"Pampers  pelene  imaju anatomski oblik od materijala mekanog kao pamuk pružaju vašoj bebi slobodu pokreta i zaštitu od iritacije kože uzrokovane trenjem prilikom kretanja. "

draga nije pamuk vec je materijal mekan kao pamuk...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *