|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 18:15:17   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

mi koristimo pampers zuto pakovanje new born. koristili smo 1, a od jucer smo presli na 2. mi smo zadovoljni. sto je najvaznije  njena koza ih dobro podnosi. nepropustaju, jedina mana je sto smrde. al bolje i da smrde nego da su neke plasticne pa da joj se guza crveni od njih.


evo prepravila sam post. nejse sto je najvaznije mekani su i tanki. a meni se ucinilo da su pamucni.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 18:18:22   
dzeni_nl
a zasto mi je nestala opcija uredi tekstuser posted image sad vidim da nisam uspjela.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 18:41:39   
mala86
Jel ima kod nas huggies pelena user posted image  i koja je razlika u cijeni sa pampersicama user posted image


kakve su one active pants?u konzumu daju veliko pakiranje tih gacica uz kupnju 2 paketa active baby

hafu mi ne pada na pamet-kumin mali dobio gljivicnu infekciju,kaze dr da moze bit od pelena,a nama na pamrsu guza uvijek cista i fina



_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 18:52:22   
bebacha
moja Ajla je dobila istu tu infekciju al na pampers.a hafu koristila bez problema
ja sam nasla huggies u jednom marketu kod nas.katastrofa,debele,cvrste


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
19.10.2010 22:03:31   
dzeni_nl
ovdje je pamper ovaj sto ja koristim paket 10 eura. a kad je kacija kupis dva paketa jedan dobijes gratis.

a bas sam gledala huggies 2 paketa za 5 eura. mm kaze da su one druge po kvalitetu iza pampersa, pa sad ne kontam zasto su toliko jeftinije?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.10.2010 11:09:50   
reallove

IZVORNA PORUKA: mala86

Jel ima kod nas huggies pelena user posted image  i koja je razlika u cijeni sa pampersicama user posted image


kakve su one active pants?u konzumu daju veliko pakiranje tih gacica uz kupnju 2 paketa active baby

hafu mi ne pada na pamet-kumin mali dobio gljivicnu infekciju,kaze dr da moze bit od pelena,a nama na pamrsu guza uvijek cista i fina


mala86 ja sam dugo koistila huggiess mi smo zadovoljni,mi smo koristili ono zeleno pakovanje,a nedavno na akciji kupili huggiess ali pakovanje plavo,uzasne su,kruteuser posted image sada smo se opet vratili na pampers active baby....a ja imam pitanje...jeli iko koristio one pelene,kao kupace,neznam kako da objasnim,planiramo ici na more ali Emin je jos uvijek mali da bi se kupao u kupacim ipak mu treba pelena,e sada vidjela sam takve pelene ali huggiess,jeli ima i pampers

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.10.2010 13:07:51   
kolacic
i sta sad jesu li bolje premium care pampers ili ove zuto pakovanje jeftinije sto su?

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.10.2010 13:15:04   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

i sta sad jesu li bolje premium care pampers ili ove zuto pakovanje jeftinije sto su?


najbolje je plavo pakovanje activ baby...
ja sam probla premium ali nisam bila zadvoljna...zuto nisam jer sam cula da cesto propuste... plavo korisitimo evo vec 30 mjeseci... samo su nam dva ili tri puta propustile ali je bilo opravdano jer je asja puno pila caja...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.10.2010 14:20:48   
manuela RR
Ja sam sad kupila premium care i baš sam zadovoljna,posebno zato što su jako tanke isto kao da je u gaćicama,a super upijaju.
U Merkatoru trenutno akcija kupiš pakovanje premium care dobiješ malo pakovanje active boy - girl pantsuser posted image user posted image user posted image gratis.
One su mi possebno lijepe i praktičneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.10.2010 14:54:38   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: manuela

Ja sam sad kupila premium care i baš sam zadovoljna,posebno zato što su jako tanke isto kao da je u gaćicama,a super upijaju.
U Merkatoru trenutno akcija kupiš pakovanje premium care dobiješ malo pakovanje active boy - girl pantsuser posted image user posted image user posted image gratis.
One su mi possebno lijepe i praktičneuser posted image user posted image user posted image user posted image



baš...i ja sam se plaho iznenadila kako su ove pants prakticne obzirom da vec odavno imam problema prilikom presvlačenja plene - bukvalno u trko to odradim, kavo ležanje i čekanje da mama to obavi....zato su mi pelene-gaćice nekad super rješenjeuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.10.2010 15:03:37   
reallove

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: mala86

Jel ima kod nas huggies pelena user posted image  i koja je razlika u cijeni sa pampersicama user posted image


kakve su one active pants?u konzumu daju veliko pakiranje tih gacica uz kupnju 2 paketa active baby

hafu mi ne pada na pamet-kumin mali dobio gljivicnu infekciju,kaze dr da moze bit od pelena,a nama na pamrsu guza uvijek cista i fina


mala86 ja sam dugo koistila huggiess mi smo zadovoljni,mi smo koristili ono zeleno pakovanje,a nedavno na akciji kupili huggiess ali pakovanje plavo,uzasne su,kruteuser posted image sada smo se opet vratili na pampers active baby....a ja imam pitanje...jeli iko koristio one pelene,kao kupace,neznam kako da objasnim,planiramo ici na more ali Emin je jos uvijek mali da bi se kupao u kupacim ipak mu treba pelena,e sada vidjela sam takve pelene ali huggiess,jeli ima i pampers
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.10.2010 21:48:21   
norah
Ja sam se zeznula i kupila neke pelene Bebish, ne znam cije su, ali su grozne. Isprobala sam gotovo sve brendove pelena na nasem trzistu, ali od ovih NEMA GORIH!!! Ne kupujte ih ni slucajno!!!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.10.2010 21:56:41   
milenium
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: mala86

Jel ima kod nas huggies pelena user posted image  i koja je razlika u cijeni sa pampersicama user posted image


kakve su one active pants?u konzumu daju veliko pakiranje tih gacica uz kupnju 2 paketa active baby

hafu mi ne pada na pamet-kumin mali dobio gljivicnu infekciju,kaze dr da moze bit od pelena,a nama na pamrsu guza uvijek cista i fina


mala86 ja sam dugo koistila huggiess mi smo zadovoljni,mi smo koristili ono zeleno pakovanje,a nedavno na akciji kupili huggiess ali pakovanje plavo,uzasne su,kruteuser posted image sada smo se opet vratili na pampers active baby....a ja imam pitanje...jeli iko koristio one pelene,kao kupace,neznam kako da objasnim,planiramo ici na more ali Emin je jos uvijek mali da bi se kupao u kupacim ipak mu treba pelena,e sada vidjela sam takve pelene ali huggiess,jeli ima i pampers
user posted image user posted image user posted image user posted image


reallove imaš u dm-u pelene za kupanje bebiloveuser posted image

klik

< Poruku je uredio milenium -- 20.10.2010 22:00:42 >

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 14:57:45   
R&T@
Mi kupili paket pampers activ baby(mjesec dana trosili neke stare zalihe user posted image  i one pelene-gacice) i otkrijemo da su im opet promijenili dezen i jos su tanje nego prije...
Cini mi se i da su se rijesili onog neugodnog mirisa...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 15:05:02   
puma
mi evo vec duzi period koristimo pampers sleep&play... i moram reci da smo pre pre pre prezadovoljni... ne propustaju, tanke su, upijaju super a sto je najbitnije i nana ih moze staviti, iako naopako ipak je uspjela... neku noc nana presvukla djecaka i kad smo dosli kuci ja da ga presvucem, vidim naopacke stavljena pelena... reko otislo je sve u helac... kad ono tamo suha guzana, sve cakum pakum... al to je bio skec... user posted image
uglavnom, koristili smo violetu (nije losa), koristili i pampers activ baby (isto kao violeta), koristili molfix... ali do sada su nam se najbolje pokazale pampers sleep&play... hem su najjeftinije... kupujem pakovanje od 42 komada (5) 18,70 KM... nekad se potrefi i da bude pakovanje od 50 komada po istoj cijeni... user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 15:14:28   
selina
meni je pampers najbolji bez obzira koja vrsta ja inace koristim aktive baby i meni je super a bambi nije boga mi ni jeftino taj sleep and play jer ja ovaj svoj placam u konzumu 29.00km 74 kom dodje unutra jos bude i akacija uz njih i dobijes nekad jos jedno paklo pampersa ili neku kremu i tako a znaci razlika je 10 km izmedju ovih i 10 pampersa vise dobijes u tvom slucaju!!!

ljubi binu i malog

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 15:17:25   
puma
selina pa meni je jeftinije jer ako je jedno paklo od 42 komada 18,70 KM, znaci dva pakla dodje 84 komada za 37,40 KM, a pampers activ baby od 72 komada mi je 36 KM... znaci za 1,40 KM dobijem 12 komada...

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 15:17:53   
R&T@
Meni su activ baby najjeftinije...

Koristimo broj 4, veliki paket 70 komada je 26 KM...
Znaci jedna pelena je 0,37 KM...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 15:19:54   
selina
pardon mila user posted image ja mislila i vi imate tamo konzum u tom slucaju super cijenauser posted image

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 15:21:25   
puma
IZVORNA PORUKA: tajra

Meni su activ baby najjeftinije...

Koristimo broj 4, veliki paket 70 komada je 26 KM...
Znaci jedna pelena je 0,37 KM...


user posted image  znaci za 10 KM jeftinije nego kod nas... user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 15:22:06   
puma
IZVORNA PORUKA: selina

pardon mila user posted image ja mislila i vi imate tamo konzum u tom slucaju super cijenauser posted image

vidis imamo konzum u Foci, ali nikad nisam otisla da vidim kakve su kod njih cijene... a trebala bih

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
15.12.2010 15:25:21   
selina

IZVORNA PORUKA: puma

IZVORNA PORUKA: selina

pardon mila user posted image ja mislila i vi imate tamo konzum u tom slucaju super cijenauser posted image

vidis imamo konzum u Foci, ali nikad nisam otisla da vidim kakve su kod njih cijene... a trebala bih

super cijene mila i kao sto imaju dosta stvari gratis uz pampers prosli put sam dobila uz jedno pakoanje pampersa jos jedno ono od 48 kom kao pampers gacice predprosli put kremu za lice i tako uglavnom super je prosetaj pa vidiuser posted image

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
5.1.2011 21:36:57   
Anoniman
mam pitanje

kupila sam neki dan A. pampersice koje i inace koristimo...u konzumu...na akciji nekakvoj...al' su mi cudne...zapravo, ona naprijed sarena trakica je cudnauser posted image ...drugacija nego inace...drugi su i likovi...bezvezniuser posted image a i bledunjavi...pa se pitamuser posted image jeste li i vi primjetili...kontam da nije nesto fus...a opet kontam kako ce biti...pa kontam da nije za neko zlj trziste...pa onda kontam...mi smo zlj trziste...i sve tako nesto kontamuser posted image user posted image

da li sam ja normalnauser posted image

(odgovor članu selina)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
5.1.2011 21:38:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

mam pitanje

kupila sam neki dan A. pampersice koje i inace koristimo...u konzumu...na akciji nekakvoj...al' su mi cudne...zapravo, ona naprijed sarena trakica je cudnauser posted image ...drugacija nego inace...drugi su i likovi...bezvezniuser posted image a i bledunjavi...pa se pitamuser posted image jeste li i vi primjetili...kontam da nije nesto fus...a opet kontam kako ce biti...pa kontam da nije za neko zlj trziste...pa onda kontam...mi smo zlj trziste...i sve tako nesto kontamuser posted image user posted image

da li sam ja normalnauser posted image






ako mogu biti toliko slobodna pa odgovoriti samo na zadnje pitanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
5.1.2011 21:41:55   
sheri
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

mam pitanje

kupila sam neki dan A. pampersice koje i inace koristimo...u konzumu...na akciji nekakvoj...al' su mi cudne...zapravo, ona naprijed sarena trakica je cudnauser posted image ...drugacija nego inace...drugi su i likovi...bezvezniuser posted image a i bledunjavi...pa se pitamuser posted image jeste li i vi primjetili...kontam da nije nesto fus...a opet kontam kako ce biti...pa kontam da nije za neko zlj trziste...pa onda kontam...mi smo zlj trziste...i sve tako nesto kontamuser posted image user posted image

da li sam ja normalnauser posted image






ako mogu biti toliko slobodna pa odgovoriti samo na zadnje pitanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahahahaaaa


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Magnezij za trudnice
vila_7

Nigdje ne mogu naci do kad se smije uzimati Mg u trudnoci? Znam da se pred kraj ne preporucuje jer moze zaustaviti trudove.....

do 34 tj. (49%)

do 35 tj. (0%)

do 36 tj. (26%)

drugi odgovor (26%)


Broj svih glasova: 47

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *