|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
5.1.2011 21:43:46   
škorpija
dadada sve je ok, takve su sad pelen, malo su ih redizajniraliuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
5.1.2011 21:44:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

mam pitanje

kupila sam neki dan A. pampersice koje i inace koristimo...u konzumu...na akciji nekakvoj...al' su mi cudne...zapravo, ona naprijed sarena trakica je cudnauser posted image ...drugacija nego inace...drugi su i likovi...bezvezniuser posted image a i bledunjavi...pa se pitamuser posted image jeste li i vi primjetili...kontam da nije nesto fus...a opet kontam kako ce biti...pa kontam da nije za neko zlj trziste...pa onda kontam...mi smo zlj trziste...i sve tako nesto kontamuser posted image user posted image

da li sam ja normalnauser posted image






ako mogu biti toliko slobodna pa odgovoriti samo na zadnje pitanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
5.1.2011 21:45:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

dadada sve je ok, takve su sad pelen, malo su ih redizajniraliuser posted image
nisu trebaliuser posted image

sad mi je "lakse"user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:21:48   
mamina cura
Da malo dignem temu :)))
U porodilistu smo dobili i pampers i violetu a imala sam i kupljeni paket pampersa NB. Mala se osula odmah i crvene guze stigla kuci.
Ja mogu samo kazati hvala Bogu i onome ko izmisli platnene pelene, rahatluk i za majku i za dijete,(jednokratne nikada ne bih ni u ludilu uzela). Tj hB pa postoji i alternativa i za majku i za dijete.
Opet sam bila probala jednokratne kad smo slucajno ostali na moru koji dan vise, tad sam uzela DM ove pelene i opet se mala osipala... Tako da sam na kraju i zavrsila sa nekoliko otvorenih paketa jednokratnih.... nekoristenih.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:26:08   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamina cura

Da malo dignem temu :)))
U porodilistu smo dobili i pampers i violetu a imala sam i kupljeni paket pampersa NB. Mala se osula odmah i crvene guze stigla kuci.
Ja mogu samo kazati hvala Bogu i onome ko izmisli platnene pelene, rahatluk i za majku i za dijete,(jednokratne nikada ne bih ni u ludilu uzela). Tj hB pa postoji i alt_ernativa i za majku i za dijete.
Opet sam bila probala jednokratne kad smo slucajno ostali na moru koji dan vise, tad sam uzela DM ove pelene i opet se mala osipala... Tako da sam na kraju i zavrsila sa nekoliko otvorenih paketa jednokratnih.... nekoristenih.



ako ih imate ...pošaljite ih nekome kome mogu pomoći...npr. http://www.ringeraja.ba/forum/m_1175591/mpage_1/key_/tm.htmuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 20.1.2012 21:28:09 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:28:42   
Skvo RR
pa mozda ti je dijete osjetljivije...ja evo drugo odgajam na pampersu...nikada nismo ni packe imali...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:29:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

pa mozda ti je dijete osjetljivije...ja evo drugo odgajam na pampersu...nikada nismo ni packe imali...
i mi isto
pokusala sam svakakve pelene al samo se opet vratili na pampersice , Nama su  prave .


(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:32:36   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamina cura

Da malo dignem temu :)))
U porodilistu smo dobili i pampers i violetu a imala sam i kupljeni paket pampersa NB. Mala se osula odmah i crvene guze stigla kuci.
Ja mogu samo kazati hvala Bogu i onome ko izmisli platnene pelene, rahatluk i za majku i za dijete,(jednokratne nikada ne bih ni u ludilu uzela). Tj hB pa postoji i alt_ernativa i za majku i za dijete.
Opet sam bila probala jednokratne kad smo slucajno ostali na moru koji dan vise, tad sam uzela DM ove pelene i opet se mala osipala... Tako da sam na kraju i zavrsila sa nekoliko otvorenih paketa jednokratnih.... nekoristenih.



ako ih imate ...pošaljite ih nekome kome mogu pomoći...npr. http://www.ringeraja.ba/forum/m_1175591/mpage_1/key_/tm.htmuser posted image


Ma citas mi misli user posted image  Davno, bas davno je to bilo i bilo bi steta da stoje tako da su davno proslijedjene tj poklonjene prvoj bebi koja je koristila jednokratne. Tako je bilo i sa curinim platnenim user posted image  Sretno su ih koristile dvije bebe.
A ona je stvarno bila jako osjetljive koze. Jednokratne nikako ali platnene da kazem na granici, i tu se osipala ali je bila pod stalnim nadzorom i mazanjem.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:33:51   
M kao Mama
E,vala ne znam kako to da se desi crvenilo, hajd da jedne ne odgovaraju, nama violeta nije godila, i bili smo dugo na pampersu, a zadnjih mjeseci DM i molfiks, nikada crvene tačkice nije bilo, zato što sam je redono presvlačilaom, prala, kremom mazala, ja vala nikada svom djetetu ne bih natovarila platnenu pelenu, ako je moja mater morala deverati, jer su tada ove jednokratne zaista bile pojam, brate mi danas ne moramo, ja i dalje tvrdim da dijete može biti odjetljivo na neku od pomenutih vrsta, ali najbitnija je higijena, nema šanse da dijete može biti vazdan u peleni ili da se dvije pelene dnevno potroše.

Ja sam uvijek za jednokratne i nisu skupe koliko god, rahatluk teški, i za dijete i za mamu, vala da ja moram imati platnenu krpu među nogama, ne bi mi bilo plaho prijatno, a kamoli maksumu

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:40:40   
mamina cura
osjetljiva koza tj nezrela koza kako mi je pedijatrica objasnila. Osipi se desavaju kao i sa jednokratnim kao i sa platnenim. Cura je grozno reagovala na jednokratne a valjda znam ih mjenjati jer sa sinom nisam imala nikad takav problem. Maramice nisam smjela koristiti ni pod razno, niti bademove kreme, samo specijalne kreme ali ne na bazi kortisteroida. U platnenim se osipala mnogo manje, i cesce sam mjenjala. Prala sam je tekucom vodom, pelenu skidala svakih 2 sata i krace ako je ukakana (odmah po kakenju).
A da maksumu stavim platnenu, to bih i sutra uradila jer se i sama dobro ne osjecam kad imam jednokratni ulozak, grozno se osipam (valjda je to i nasljedno) i grozno mi je smrdilo...tako da i tu koristim pamuk.
I opet ponavljam, nemojte o pp siriti razna misljenja a niste mogli da ih stvarno osjetite niti probate, to nije fer. Zasto mama Alma djetetu nebi bilo prijatno u pp, ako vec tako tvrdis?

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:41:37   
Anoniman
Ja sam uvijek za jednokratne i nisu skupe koliko god, rahatluk teški, i za dijete i za mamu, vala da ja moram imati platnenu krpu među nogama, ne bi mi bilo plaho prijatno, a kamoli maksumu


jel se te platnene pelene moraju otkuhavati , kao prije sto su mame radile neznam bas puno o njima znam samo da je mama seki mladjoj stavljala al morala je na to meli gace user posted image da pisa ne prodje .
I ja sam ZA jednokratne pelenice ..


(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:49:32   
M kao Mama
Pa, eto isto kako to tvrdiš da su ove jednokratne loše, a očito da vam je koža osjetljiva, i da je nasljedno, stoga vama ne preostaje ništa drugo, a mi hvala Bogu što možemo birati, barem ja, izabrat ću uvijek šta mi je ekonomičnije i bolje, a meni je ovako bolje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   [Obrisana poruka]
20.1.2012 21:50:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
20.1.2012 21:57:01   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa, eto isto kako to tvrdiš da su ove jednokratne loše, a o�ito da vam je koža osjetljiva, i da je nasljedno, stoga vama ne preostaje ništa drugo, a mi hvala Bogu što možemo birati, barem ja, izabrat ću uvijek šta mi je ekonomi�nije i bolje, a meni je ovako bolje


Zasto izmisljate... gdje sam napisala da su jednokratne lose???? Nemojte izvlaciti ono sto biste zeljele...
Nama su jednokratne izazivale osipe sto se nekome i desava i ne desava i to ih ne cini losima. DA su LOSE nebi se proizvodile, u to sam sigurna.



< Poruku je uredio Hanady RR -- 20.1.2012 22:01:49 >


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
21.12.2015 22:07:43   
tajra26
Drage mame da li vam u zadnje vrijeme čudno mirišu pampers pelene?

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Pampers i ostale jednokratne pelene
22.12.2015 11:52:47   
Vanne

IZVORNA PORUKA: tajra26

Drage mame da li vam u zadnje vrijeme čudno mirišu pampers pelene?


Meni su uvijek imale karakteristican miris,i to mi se ne svidja....ako hoces preporuku pokusaj sa helen harper novo,ljubicasto pakovanje...ja sam sa pamlersa presla na njih...zadovoljni smo,nemaju jak miris uopste...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 216
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *