|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:45:38   
de_de
user posted image user posted image user posted image Ma pratim ja vas sve, al nemam bas vremena za pisanje, nego na pola ekrana Kenin crtani, a na pola RR i tastatura sakrivena ( u fazi smo kada hoce da radi sto i mi), tako da kucanje na tastaturi sa Kenom u krilu je nemoguca misija.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:47:27   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: de_de

user posted image user posted image user posted image Ma pratim ja vas sve, al nemam bas vremena za pisanje, nego na pola ekrana Kenin crtani, a na pola RR i tastatura sakrivena ( u fazi smo kada hoce da radi sto i mi), tako da kucanje na tastaturi sa Kenom u krilu je nemoguca misija.

user posted image samo nek ste nam zdravo i sama slabije pisem al prati pusa za Kenu...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Otisak rukice i nogice :
18.2.2011 9:15:49   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: taurus
ima li negdje u SA da se kupi ovaj komplet (okvir+glinamol) za pravljenje otiska
i ne znam je li mi prerano da napravim
znam da rukicu nećemo moći ali bih voljela napraviti otisak ovako malog stopala


Taurus mi jučer vidjeli u OBI-ju ima komplet (glinamol i okvir koji se otvara kao knjiga,pa tako da se mogu otisnuti i rukica i nogica ili ubaciti fotografiju u jedan a u drugi otisak) to zadovoljstvo košta 40,00 KM user posted image
Tako da smo ja i MM odlučili uzeti letvice i šarke i napraviti takav okvir,sve je spremno samo da MM dođe inspiracija za pravljenje istog user posted image



_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Otisak rukice i nogice :
18.2.2011 9:22:45   
salmy
IZVORNA PORUKA: dubravka01

IZVORNA PORUKA: taurus
ima li negdje u SA da se kupi ovaj komplet (okvir+glinamol) za pravljenje otiska
i ne znam je li mi prerano da napravim
znam da rukicu nećemo moći ali bih voljela napraviti otisak ovako malog stopala


Taurus mi jučer vidjeli u OBI-ju ima komplet (glinamol i okvir koji se otvara kao knjiga,pa tako da se mogu otisnuti i rukica i nogica ili ubaciti fotografiju u jedan a u drugi otisak) to zadovoljstvo košta 40,00 KM user posted image
Tako da smo ja i MM odlučili uzeti letvice i šarke i napraviti takav okvir,sve je spremno samo da MM dođe inspiracija za pravljenje istog user posted image


Mi smo jedva uspjeli sa 2 mjeseca(ali sam se trudila maksimalno) i pokusavala 10 puta dok nije uspiouser posted image
ali smo dobili od naseg druga Noe za prvi rodjendan,ram sa glinamolom.I to nam je uspjelo iz prve predivno izgleda.Neznam gdje je mama Anidla kupila,ali mozes je pitatiuser posted image

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Otisak rukice i nogice :
18.2.2011 9:34:53   
mala86
kod nas u knjizarama ima kupit taj ram sa glinamolom!cijena 14.40-19 ista stvar al ovisno od knjizare

moze se napravit rozi ili plavi okvir zavisno koje naljenice stavis

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Otisak rukice i nogice :
18.2.2011 9:35:42   
taurus
IZVORNA PORUKA: dubravka01

IZVORNA PORUKA: taurus
ima li negdje u SA da se kupi ovaj komplet (okvir+glinamol) za pravljenje otiska
i ne znam je li mi prerano da napravim
znam da rukicu nećemo moći ali bih voljela napraviti otisak ovako malog stopala


Taurus mi jučer vidjeli u OBI-ju ima komplet (glinamol i okvir koji se otvara kao knjiga,pa tako da se mogu otisnuti i rukica i nogica ili ubaciti fotografiju u jedan a u drugi otisak) to zadovoljstvo košta 40,00 KM user posted image
Tako da smo ja i MM odlučili uzeti letvice i šarke i napraviti takav okvir,sve je spremno samo da MM dođe inspiracija za pravljenje istog user posted image





to je baš previšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
odustajem od OBI-auser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Otisak rukice i nogice :
18.2.2011 9:40:53   
mala86
IZVORNA PORUKA: dubravka01

Taurus mi jučer vidjeli u OBI-ju ima komplet (glinamol i okvir koji se otvara kao knjiga,pa tako da se mogu otisnuti i rukica i nogica ili ubaciti fotografiju u jedan a u drugi otisak) to zadovoljstvo košta 40,00 KM user posted image



mi smo ovo dobili u nagradnoj igri od pampersa i super je user posted image user posted image user posted image user posted image  mada smo tek nedavno napravili

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Otisak rukice i nogice :
19.3.2011 23:51:06   
N_N
Ovo je bio poklon nani za 8. mart user posted image

user posted image

Imali smo problem za S otiskom, prvi nam pukao user posted image

user posted image

Ovih dana pravimo samo za nas user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Otisak rukice i nogice :
19.3.2011 23:52:22   
Hanady RR
jaoooooooooooo...
ti se dograbila fotkanja, aja za tobom ko manijak...
al šta ću kad moram komentirat...

prelijepo je i super ideja....

ha ja dobrog poklona za nanu..dala si mi super idejuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Otisak rukice i nogice :
19.3.2011 23:54:41   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image super otisci

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Otisak rukice i nogice :
19.3.2011 23:55:37   
N_N
Hej pa sad usput poskidala slike sa mob. kad vidim otisci tu user posted image
Nana ne da se oduševila nego je žena plakala koliko se obradovala a namjerno još radili u crno bijeloj boji kakav im je namještaj. Ma 100% pogodili poklon user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 9:58:17   
dubravka01
N_N super su vam ovi otisci.
Mi smo svoje napravili u subotu i sad su još na sušenju kad budu gotovi postavit ćemo i mi sliku naših user posted image
Ne upratih te baš do kraja pa evo par pitanja, jeste li radili otiske na glinamolu i čime ste ih obojili? - kojim bojama - vodene,tempereuser posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 10:07:50   
N_N
Ma ja, žena nabacila slike a ništa nije napisala user posted image
Da, radili smo ih u glinamolu, bojili temperama - par puta, pisali čačkalicom odnosno tačkali i kad se osušilo posprejali bezbojnim lakom za aute user posted image user posted image  Na ovim slikama se ne vidi sjaj jer sam slikala sa mob. Imam slike i na aparatu pa ću staviti bolje slike.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 10:18:56   
dubravka01
N_N hvala na pojašnjenju, mi smo isto radili s glinamolom, i to tačkanje datuma i imena i vidim evo sad, prilično se osušilo - koliko ste čekali na sušenej?
Mi sušimo svoje od subote user posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 10:50:07   
N_N
Na šta misliš koliko smo čekali sušenje, inače glinamola ili nakon bojenja temperama?

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 11:13:56   
dubravka01
Joj mene user posted image kad sam smotana user posted image mislila sam na glinamol, sad eto napiši i za tempere i hvala user posted image

_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 12:20:21   
HanaBana
Nasli smo u TL citav set za otiske, kosta 12 KMuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 12:23:57   
taurus
a šta dođe u tom setu

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 12:47:28   
HanaBana
nisam otvarala, jer sma kupila na poklon,,ali vidjela sma da pise da dodje gips, papirni ram, neke slicice. kupicu ovih dana za svoju malenu pa vam napisme u detalje sta i kakaouser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 14:13:11   
amiboj
HanaBana, u kojem si TL kupila obzirom da je vecina u zadnje vrijeme poluprazna :(

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Otisak rukice i nogice :
21.3.2011 18:29:41   
N_N
IZVORNA PORUKA: dubravka01

Joj mene user posted image kad sam smotana user posted image mislila sam na glinamol, sad eto napiši i za tempere i hvala user posted image


Izvini što tek odgovaram.
Glinamol se sušio 7,8 dana a tempere - čim sam završila sa posljednjim slojem (2,3x bojila) popipala prstom user posted image  kad nije ostajao trag prelakirala. Lak se sušio 1 dan i sutra odnijeli poklon user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Otisak rukice i nogice :
22.3.2011 9:08:44   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: amiboj

HanaBana, u kojem si TL kupila obzirom da je vecina u zadnje vrijeme poluprazna :(

U TL u Grand centru na Ilidzi.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Otisak rukice i nogice :
22.3.2011 11:45:13   
amiboj
Hvala punoooooo

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Otisak rukice i nogice :
26.7.2012 8:23:34   
Dzenana_G
Mi smo juce napravili otisak rukice i sad se susi. Zna li neko gdje mogu kupiti neku zlatnu boju kojom bi mogla bojiti po otisku?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Otisak rukice i nogice :
7.4.2013 0:21:22   
raja_ringe
Dižem temu :).

Mi se napokon nakanili da radimo otiske probne, jer ćemo za rođendan kao prave :). Drago mi je da smo na vrijeme počeli :) jer evo prvi pokušaj ćorak. U merkatoru sam kupila dvije vrste glinamola (za sada sam samo jednu probala). Otisak je toliko plitak da se vide samo vrhovi prstića (ovaj dio gdje su nokti). Mislila sam da će nogica biti bolja jer je ona skoro 12kg teška, ali se ona nije baš koristila svojom težinom, pa joj je otisak nogice bukvalno kao onaj otisak pink pantera u kanu. Tri tačke i to je sve. Kada pročitam da ste vi radili mlađim bebicama, meni zvuči nevjerovatno. Kako su vama ovako duboki otisci? Koji glinamol se pokazao kao najmekši?

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *