|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 12:27:29   
nestrpljiva
cestitam jasmina a koliko si god imala u januaru nemoj se ljutiti ali samo da provjerim jer stvarno inace formula je tacna

_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 12:28:51   
nestrpljiva
mislim u januaru prosle godineuser posted image

_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu nestrpljiva)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 14:52:23   
Dinkica
nestrpljiva, mislim da smo ti i ja ublizu bile aktivne, i ja sam u maju ostala trudna a termin mi je 12 februar akobogda. Simptomi slijedeci:
- prva tri mjeseca mucnine i povracanje i to pravooo
- stomak visoko
- guza se nije udebljala
- sad jedem sve i slatko i slano a prva tri mjeseca samo slano (kifle)
- nervozna i ljutaaaaaaa, osjecajna, samo mi se place (ali to sam inace)
- grudi ogromne
Tako da sve ukazuje na djecaka a ja i mm necemo da pitamo hocemo sve akobogda da iznenadimo user posted image

(odgovor članu nestrpljiva)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 15:32:33   
tresnjicaaa
Meni ispada 50 a rodila sina. Sad kad racunam ispada mi da je opet decko, a ja imam osjecaj da je zensko. Ma ko ce ga znati user posted image
Nego simptomi su mi drugaciji nego sa proslom trudnocom. U prvoj trudnoci sam sanjala erotske snove samo tako, a hopsanje je bilo stalno i pravo dobro user posted image Sad ne sanjam te snove user posted image a ni za hopsanje nemam bog zna kakvog apetetita user posted image
Imala liniju negru u prvoj trudnoci sad je jos nemam.
Grudi u prvoj bile velike a sada ogromne user posted image user posted image user posted image
U prvoj nisam bila osjecajna ovoliko, jer sad se rasplacem za svaku sitnicu user posted image
Eh sad poprilicno mi je drugacija ova trudnoca od prve pa cemo da vidimo. Na zadnjem ultrazvuku doktor nije bio siguran sta je pa cemo da vidimo na slijedecem. Ja jedva cekam da saznamuser posted image


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 16:05:00   
neki
Kod mene ispade broj 49,i rekao je doktor da je muskicuser posted image A sto se tice snova,kod mene su tek poceli...Neko jutro se probudim,i ne mogu vjerovati sta sam sanjala,uuhuser posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 16:11:43   
Dinkica
I ovaj kineski kalendar za predvidjanje spola je intresantan .

http://www.thelaboroflove.com/chart/pred.html
Ja mislim da je kod nas vremenska zona 2 a datum zaceca otprilikeuser posted image .
Meni i ovo potvrdi da je djecak kako god okrenem datum zaceca.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 16:13:38   
Dinkica
Mozda je ipak GMT +1, ispravite me, meni je u oba slucaja isto :).

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 16:14:10   
MirelaK
kod mene ispalo 46, a nosim djecaka.

_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 16:17:29   
Okarica
 Broj 48 = curica. U mom slučaju formula je tačna.user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 16:22:09   
nesanica
Kod mene 43 i 45...U oba slucaja formula tacnauser posted image user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 16:24:25   
Ana80
Zdravo drageuser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 17:21:46   
sanja.sa
51 - formula tacnauser posted image

_____________________________

Mark - mamin zivot
29.08.2008.

(odgovor članu Ana80)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 21:17:17   
Adana
user posted image  Dobila broj 51, a rodila user posted image  user posted image  
    Formula neprimjenjava.

Nisam imala lineu negru, imala sam i jos imam dlacice po stomaku, nisam imala mucnina, apetit bio dobar kao i inace user posted image , grudi narasle ali nista strasno ...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: razmijenimo iskustva
9.10.2008 21:19:25   
Adana
A btw, dok sam bila trudna svi su mi govorili da je user posted image . Kao stomak nisko, krupan, izduzen, kukovi uski, guza nepromjenjena, ja se proljepsala, itd itd i rodi se moja pisuljica. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: razmijenimo iskustva
10.10.2008 7:45:19   
mamyca
Eh po ovom kineskom ispada musko.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: razmijenimo iskustva
10.10.2008 11:21:21   
aldi
Meni i po jednom i drugom ispada curica, a ja još uvijek ne znam pol jer je bebica okrenuta guzom. Juče sam čula ''teoriju'', dok je okrenuta guzom žensko je user posted image . Kao po izglesu mi ''gataju'' muško, pravo me to nervira, ali eto.. Ja sam sklonija curicama, ali bas me interesuje da li znaci da ako je guzom da je curica. Mislim pretpostavljam da ne jer bi mi doktor to vjerovatno i rekao ali ima li neko neki kontra primjer?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: razmijenimo iskustva
10.10.2008 11:25:23   
mamyca
Mislim da to nema veze,meni su svi govorili da cu roditi curicu,a i dr. mi je rekao da misli da je curica po velicini petauser posted image .A tamo ispade musko.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: razmijenimo iskustva
10.10.2008 11:51:34   
aldi
Ma i ja mislim da je to sve relativno. Meni fakat i nije važno, ali te tako jednostavno zakpka, još pogotovo što ja ne znam... Ma neka samo sve bude OK ako Bog da. Ali nekad mi je i simpatično čuti kako te žene gataju, pa ovo pa ono... Mada me nekad user posted image  strašno.

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: razmijenimo iskustva
10.10.2008 11:57:20   
mamyca
user posted image user posted image Ja to sve ignore,bitno je da je zivo i zdravo.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: razmijenimo iskustva
10.10.2008 16:04:16   
nestrpljiva
draga aldi nemora znaciti to sa guzom moje princeze su uvijek bile lijepo okrenute pa sam veoma rano saznala spol a sad predprosli ultrazvuk bio je lijepo okrenut a prosli put se poprecio i okrenuo nam ledja kao da nam kaze joj raja dosadni steuser posted image user posted image

_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: razmijenimo iskustva
10.10.2008 16:11:47   
M kao Mama
Čajna kalendar kaže pišulja, a iz mog potpisa se vidi da li je  tačno ili ne

(odgovor članu nestrpljiva)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: razmijenimo iskustva
10.10.2008 20:36:55   
Mara*
45, znači pišonja, tako kaže i ultrazvuk. pitanje: odakle 49 na početku računice? Mene svatko tko pogleda prognozira user posted image : imam lineu negra preko cijelog stomaka, stomak mi ide u špic, imam čisto lice. prvih 3mj sam imala cijelodnevne mučnine, nisam podnosila miris kafe niti ništa slatko(uhvatila bi me mučnina na sam pogled  na kolače) inače sam ljubitelj slatkog! počela mi pasati hrana koju prije nisam voljela kao npr pileće iznutrice, ni sad ne mogu vjerovati s kolikim užitkom sam ih pojela!user posted image Dobila sam12kg, ne vidi se na meni, samo ooogromni stomak.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: razmijenimo iskustva
11.10.2008 10:21:18   
nestrpljiva
e nebi ni ja znala otkud na pocetku 49 i ja sam tako dobila jedino se moze pogrijesiti oko mjeseca zaceca zato se od termina oduzme 10mj a ne 9.
dali je tvoja beba mnogo aktivna,moja dnevno pravi pauze svaki pola sata i onda se opet javiuser posted image  i kad udara pretezno uvijek veoma nisko makar ima dosta prostora pa to zna i zabolitiuser posted image


_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu Mara*)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: razmijenimo iskustva
11.10.2008 10:48:34   
dinciii
meni ispadne zensko al jel tacno to cemo vidjet ako bog da kad se porodim user posted image jer ne znam spol,svi kazu da je musko al opet nikad se ne zna user posted image Sad sam u 34.sedmici trudnoca mi je prosla bez ikakvih poteskoca,mucnina itd..hvala bogu stvarno sam imala super trudnocu jos uvijek sam u svemu aktivna cak idemo jos i radim jer se  nemogu zamisliti da lezim samo kuci iako znam da me to uskoro slijedi haha kad jednostavno ne budem mogla vise se puno kretat... nisam ni jela vise nego inace nit sam imala apetit na nesto posebno,bas ono isto sve samo sto stomak raste user posted image kazu da sam lijepa trudnica haha al opet u zadnje vrijeme mi se pojavilo par akni na licu,ja i mm bi volili zensko al ja ipak kazem ma sta god da je prvo je i nek je samo zivo i zdravo...svi me pitaju kako mogu izdrzati sto ne pitam sta je a ja bi njima na to: pa kad mi svi govorite da je musko i mene ste ubjedili user posted image   da cak vise i ne razmisljam o spolu nego samo da bude zivo i zdravo i da prodje sve sa hajrom...

(odgovor članu nestrpljiva)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: razmijenimo iskustva
11.10.2008 12:04:17   
tresnjicaaa
Meni ispadne zensko. Mada ne kontam kako da znamo tacan datum zaceca user posted image Ja pretpostavljam ali ne mogu da budem sto posto sigurna.

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *