|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: razmijenimo iskustva
11.10.2008 12:46:15   
nestrpljiva
draga tresnjice tebi je mjesec zaceca bio juni jer sam vidjela da imas termin u martu znaci racunas plus 6 i nezaboravi tacne godine koje si imala u junu

_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: razmijenimo iskustva
14.10.2008 14:47:04   
nexie
ženice drage, ima li itko iskustva s predmlijekom? tražila sam po forumu, al nigdje naći....vjreojatno je do mene....user posted image
za 5 dana ulazim u 8. mjesec trudnoće, već par mjeseci sam primjetila isjcedak iz obje dojke....doka kaže da je sve u redu, al zadnjih dana majica mi mokra kad se probudim....mm kad se počne "igrati", crkne mi od smijeha, mislim da ću početi stavljati umetke za dojilje,heheuser posted image
jel ijedna imala "problema" da se tako izrazim s ovim?
unapriejd hvala.....

(odgovor članu nestrpljiva)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: razmijenimo iskustva
14.10.2008 15:08:17   
tresnjicaaa
nestrpljiva tako sam i racunala. Ovako hajd zajedno. Ja sam 81 godiste u maju rodena. Unaci u junu imala 27 godina. EH onda 49-27=22, 22+19=41. 41+6=47 ispada musko. Samo da kazem da ja jos ne znam sta je tacno :)

A za prvo mi ispada 49-23=26+19=45+5=50 ispada mi zensko a ja rodila musko user posted image   Al eto mozda je kod mene nesto naopako user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: razmijenimo iskustva
14.10.2008 16:19:58   
nestrpljiva
draga tresnjice sve ti stima osim sto je mjesec zaceca sa prvim bio april ako je beba rodjena u januaru jer da bi se dobio mjesec zaceca odbije se od termina 10 mjeseci a ne 9tako da racunica stima
49-23=26
26+19=45
45+4=49
znaci sincic jer je neparan broj
pozdrav i ugodna ti trudnoca i lahk porod

_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: razmijenimo iskustva
14.10.2008 16:22:47   
nestrpljiva
draga nexie to sa predmlijekom je sasvim normalno neke zene ga imaju a neke ne ali nemoj da se plasis znaci da se beba vec sad brine za papicu da ima dovoljno kad se rodiuser posted image user posted image

_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu nestrpljiva)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: razmijenimo iskustva
15.10.2008 0:07:51   
mamin sin
Meni se javilo od 19 sedmice...Non stop fleke po grudnjaku...Smijesno! user posted image  A i u toku dojenja sam morala uvijek nosit uloske za dojilje inace je poplava. user posted image

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: razmijenimo iskustva
15.10.2008 6:42:30   
nexie
Nestrpljiva i mamin sin, hvala na odgovorima.....bila sam se malo zabrinula jer doslovno curim, hehe, ko da imam dvije fontaneuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: razmijenimo iskustva
15.10.2008 15:38:52   
tresnjicaaa
Hahaha nestrpljiva ljubim ja tebe. Ne moze mi biti april. Jer sam se ja udala 30 aprila a prvu brcnu noc smo imali odnos ali smo se pazili, tek sutradan tj prvog maja smo odlucili da se necemo cuvati i da cemo imati odnose bez zastite. Tako da je sigurno sa njim bio peti mjesec user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: razmijenimo iskustva
15.10.2008 20:53:20   
bebbe RR
E, pa i meni ispade neparan broj, a user posted image user posted image ... Ako sam dobro skontala ovu formulu?! A za prvu trudnocu mi ispadne curica, sto jeste tacno.
A Nexie, ja sam u 33 sedmici i isto mi kolostrum s vremena na vrijeme potece. No, nasla sam u raznim knjigama da je to normalno. Isto kao sto je normalno da se ni ne pojavi do poslije poroda.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *