|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Menstruacija i trudnoća
16.7.2013 23:38:12   
selina
hvala drage user posted image user posted image user posted image user posted image punoo na podrsci...javim vam sutra

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.7.2013 8:57:09   
selina
mile da vam se javim moja beta je 100,6 tako da je pozitivna eh sad samo dragi allah da da, da bude sve uredu krvarenja jos malo imam ali sa dobrostonom ce sigurno prestati a na kontrolu tek idem za 10 tak dana user posted image

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.7.2013 9:53:06   
dandi84
IZVORNA PORUKA: selina

mile da vam se javim moja beta je 100,6 tako da je pozitivna eh sad samo dragi allah da da, da bude sve uredu krvarenja jos malo imam ali sa dobrostonom ce sigurno prestati a na kontrolu tek idem za 10 tak dana user posted image

Čestitke od srca...Bravoooo....Bas mi je drago da je user posted image  u pitanju...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Najljepših 9 mjeseci ti želim...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.7.2013 11:12:46   
selina
dandi mila i meni je drago samo jos nemogu da se totoalno opustim sve dok mi doktorica nepotvrdi da je beba se smjestila na pravo mjesto jer me jos to brine zbog krvarenja eh kad to budem obavjestena da je sve ok onda cu se i ja svim srcem radovati user posted image pogotov sto sam mislila da necu nikad normalnim putem zapravo stimulacijom jajnika ostati u drugom stanju....ja nemam za sad nikakve siptome trudnoce pa vidjet cemo dalje

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.7.2013 11:38:47   
amela2208
selina draga sa srecom da je user posted image user posted image user posted image Bas si me fino obradovala, Javljaj nam se miuser posted image smo na http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-bebe---jul/m_1812671/mpage_87/tm.htm#1830783 temi pa bujrum. Sta kaze M za ?user posted image Evo jos jedna zajednicka trudnocauser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.7.2013 11:41:05   
mama3333
pozdrav i na ovoj temi...
selina želim ti puno srece da bude uredna trdnoća,da li je tvoja dr vidjela gestacijski mjehur jer se on vidi već u 5-6 nedjelji,gledajuci po beti to je user posted image ...

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.7.2013 22:57:31   
selina
nije videla gestacijski mjehur jer sam bila 13 tog kod doktorice a po beti je ovo tek 4 sedmica trudnoce tako da se nista i nije moglo vidjeti samo je vidjela preko ultrazvua kao neke krvne zilice guste u maternici kao da pokusavaju nesto da prehrane i da je moguce ali ne 100 posto da je se tu zacelo eh sad sam uradila betu potvrdila je na trudnocu pa se sad samo jos nadam da je to bio dobar siptom i da je se moja user posted image smjestila u pravo mjesto............amela2008 hvala mila nisam melini nista jos pricala jer se bojim da nesto nije uredu nemogu jos pravo da se radujem tako da jos nista nezna a ako bog da nadam se da cu se sa vama druziti narednih 9 mjeseci user posted image cmoka

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Menstruacija i trudnoća
19.7.2013 8:28:04   
9months
Draga selina zelim ti cestitati na user posted image i nadam se da ces uzivati u svojih 9 mjeseci user posted image
Mozda bi ti bilo dobro da ponovis betu za par dana da vidis da li lijepo raste i to ce te na neki nacin umiriti do sljedeceg pregleda.


(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Menstruacija i trudnoća
20.7.2013 13:13:31   
selina
vjeruj da se bojim razocarenja tako da mi se neradi po drugi put beta sta cu cekat cu dokotricu pa sta bude bude...bar mi je krvarenje stalo pa me malo to ohrabruje hvala ti puno na cestitanju pa ako bog da valjda bude sve ok...javim se cim obavim pregled

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Menstruacija i trudnoća
29.7.2013 21:26:35   
selina
zdravo drage moje samo da vam javim da moja trudnoca nije opstala user posted image bas sam tuzna beta nije rasla nego je naglo pala tako da je se moja bebica otkacila ali bit ce bolje ako bog da!

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Menstruacija i trudnoća
29.7.2013 22:02:48   
9months
Duso draga, drzi se, bas mi je zao sto se nije bolje zavrsilo.
Bit ce aBd sljedeci put zdrava user posted image .

Saljem ti veliki zagrljaj user posted image


_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Menstruacija i trudnoća
29.7.2013 22:19:47   
amela2208

IZVORNA PORUKA: selina

zdravo drage moje samo da vam javim da moja trudnoca nije opstala user posted image bas sam tuzna beta nije rasla nego je naglo pala tako da je se moja bebica otkacila ali bit ce bolje ako bog da!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uz tebe smo, ljubimo. Bas mi je zaouser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Menstruacija i trudnoća
29.7.2013 22:24:44   
selina
hvala na podrsci kazem opet hvala bogu bolje sad nego da je kasnije...proce i bit ce bolje ima sve gore od goreg

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Menstruacija i trudnoća
30.7.2013 16:23:58   
dandi84

IZVORNA PORUKA: selina

zdravo drage moje samo da vam javim da moja trudnoca nije opstala user posted image bas sam tuzna beta nije rasla nego je naglo pala tako da je se moja bebica otkacila ali bit ce bolje ako bog da!

Tako mi je zao...Ne sikiraj se nista,....Biće beba ubrzo aBd....Bas mi je zao sto ti se tako desilo...Biće bolje, ne gubi nadu, digni glavu i polako u nove pobjede....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Menstruacija i trudnoća
30.7.2013 16:35:51   
mama3333
selina,jako mi je žao sto ti se to desilo,bila sam u tvojoj situaciji kod mene se i mjesak vidio,al ipak otišlo,idemo dalje ako bgd bice ponovouser posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Menstruacija i trudnoća
17.9.2013 22:19:22   
SdZ
Je li moguce da sam trudna iako mi je menstruacija "dosla na vrijeme", ali skroz malo "ide".

Evo treci dan, a nijedan ulosak nije bio pun. Izvinite na ovom detaljisanju.
Vec danas je smedji iscjedak i vjerovatno je sutra nece biti.

user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Menstruacija i trudnoća
17.9.2013 22:26:27   
klemzi
Je li moguce da sam trudna iako mi je menstruacija "dosla na vrijeme", ali skroz malo "ide".
Moguće je draga...najbolje je da uradiš test kad svo mrljanje prodje...i sretno i nek bude kako je najbolje za tebe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Menstruacija i trudnoća
17.9.2013 22:31:19   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: SdZ

Je li moguce da sam trudna iako mi je menstruacija "dosla na vrijeme", ali skroz malo "ide".

Evo treci dan, a nijedan ulosak nije bio pun. Izvinite na ovom detaljisanju.
Vec danas je smedji iscjedak i vjerovatno je sutra nece biti.

user posted image

moguće je, ai ne mora da znači. Uzmi test i provjeri.
Moje dvije kume su obje u 4. mjesecu trudnoće saznale da su trudne. Imale 2-3 mens, malo slabije nego inače.
kako god, što klemzi napisa, neka bude onako kako ti želišuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Menstruacija i trudnoća
17.9.2013 22:33:57   
SdZ

IZVORNA PORUKA: klemzi

Je li moguce da sam trudna iako mi je menstruacija "dosla na vrijeme", ali skroz malo "ide".
Moguće je draga...najbolje je da uradiš test kad svo mrljanje prodje...i sretno i nek bude kako je najbolje za tebe user posted image user posted image user posted image


user posted image

Iako je OT, ljubim te, trudnice lijepa. Vjerujem da si dobro.

Mislim da cu sutra onda provjeriti jer danas mi je samo smedji iscjedak izisao i to truncic. I evo cist ulozak.
Inace mi traje do 5 dana i prva tri dana bude normalno i jako crvena boja, a ova boja je skroz blijeda i gotovo pa nema nista.
Neka bude onako kako je On odlucio.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.9.2013 9:59:19   
SdZ
Ni cijelu noc nije bilo nista niti jutros. Stalo je sve.

Danas cu kupiti test i uraditi sutra ujutro. Moram se rijesiti dileme.
Samo... Hoce li pokazati odmah na testu nakon ovog "neceg"?user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.9.2013 10:06:34   
bebacha

IZVORNA PORUKA: SdZ

Ni cijelu noc nije bilo nista niti jutros. Stalo je sve.

Danas cu kupiti test i uraditi sutra ujutro. Moram se rijesiti dileme.
Samo... Hoce li pokazati odmah na testu nakon ovog "neceg"?user posted image


ja sam imala to krvarenje u obadvije trudnoce
a test bi trebao pokazat,neka bude kako želiš

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Menstruacija i trudnoća
14.10.2013 11:01:14   
Mares
Pozdrav cure.
Kao prvo, hvala vam što postojite, super je što se na ovakav način mogu pronaći ovako dobri savjeti. Ja vam pratim dva mjeseca, od kada sam u braku.
Ovaj mjesec user posted image je trebala doći danas-14.10.2013.
Odnose oko ovulacije sam računala, dva-tri dana prije ovulacije, na dan ovlulacije i dva dana poslije. Ovulaciju osjetim, imam grčeve u donjem dijelu stomaka i prozirniju i ljepljiviju sluz, nalik na bjelanjak. Ovaj mjesec sam možda osjetila/umislila neke simtome trudnoće (bolne i natečene grudi, areole možda tamnije i veće i dole imam vene user posted image i jedan dan sam primijetila malo krvi u nosu i pri tome malo začepljen nos-negdje sam čitala da bi i to mogli biti simptomi trudnoće i još oni standardni simptomi kao što su povećan apetit, učestalo mokrenje, umor). Pri tome da naglasim da sam pila macinu travu neposredno poslije prestanka prethodne menstruacije pa do perioda ovulacije.
Eh sad, jutros mi je nešto procurilo, ali meni to uopšte ne liči na user posted image jer nemam one moje bolove koje osjecam i nemam količinski onoliko koliko sam imala. Kupim jutros test, uradim i ništa user posted image . Stavim uložak, sjedim na poslu i evo čekam hoće li ovo krenuti kako treba ili stati. Šta da radim? Jel najpametnije uraditi test kad ovo curkanje prođe ako u međuvremenu skroz ne pročepi.
Hvala vam unaprijed.
Onima koje su u iščekivanju, želim puno user posted image
I svakoj ženi svaka čast na tome što je žena. Divne ste user posted image


< Poruku je uredio Mares -- 14.10.2013 11:02:51 >

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.10.2013 14:18:16   
daris
pozdrav za forumasice.u dilemi sam da li je moguce da sam trudna.Prosli mjesec sam imal 18.09 menstruaciju.i mislim da je bila relativno normalna kao i uvijek.danas je mjesec dana i jos uvijek mi kasni.inace mi je ciklus 24, 26 dana.Ono sto je cudno je da sam zadnji odnos imala sa mm par dana prije prosle menstruacije.Kakve su sanse jeli neko imao iskustva sa istim.I jos nesto uvijek su mi redovni ciklusi.Jedini put kad mi je zakasnila bila sam trudna sa svojim malenim djecakom..

_____________________________

volim svog malog dečka!

(odgovor članu Mares)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.10.2013 14:40:22   
anandi
zdravo zenice, da vam se i ja prikljucim ako me primate user posted image user posted image
Pokusat cu vam ukratko objasniti moj problem, pa ako ima koja slicna iskustva neka se javi...
Inace 5-ta godina sam u braku i jos se nijednom nije zakacilauser posted image , svi nalazi i kod mene i kod muza su ok, znaci nema nikakve smetnje.
Prosli mjesec sam dobila 11-tog a 22-og sam radila prvu inseminaciju. 7-og odradim betu koja je bila negativna.user posted image dode 10-og tj bio je smedi iscjedak,11-tog normalno curi i 12-tog stane, znaci fakticki sam imala samo jedan dan. 14-tog odem na pregled i dr kaze da to nije bila menstr. vec kao krvarenje u trudnoci, a trudnoce nigdje user posted image
Pojavila se dva folikula, tako da sam trebala doci 16-tog na folikulometriju i da primim stopericu pa drugu inseminaciju. Kad ono 16-tog na UZV ovulacija se desila 15-tog. (znaci sedmi dan od "lazene" user posted image ) Imali smo odnose 16 i 17 i veceras uzimam pauzu, eheheh
Da li je koja imala tako uranjenu ovulaciju, ili da joj se desilo nesto slicno?

(odgovor članu daris)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Menstruacija i trudnoća
18.10.2013 14:42:53   
anandi
I da zaboravila sam reci, nekih 3 godine nije se pojavljivala ona rastezljiva sluz ko bjelanjak u vrijeme ovulacije, sad ova dva dana kad sam imala odnose na kraju hopa cupa kad se sve zavrsi user posted image user posted image pojavi se nakon toliko vremena ta sluz

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *