|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sakupljanje medvjedića
28.1.2009 13:48:18   
M kao Mama
ma, pozovi ponovo kasnije rade do 17 sati,

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: sakupljanje medvjedića
29.1.2009 16:05:43   
batterfly
Samo da javnem da smo NAPOKON dobili svoju koverticu,fale nam jos 4 medica za bibi,pa cemo poslati.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Jedva cekam....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: sakupljanje medvjedića
29.1.2009 18:49:36   
Ummuisa
Mamice, hoćeš da im ja jednom dreknem: " Žirafu na sunce!!!"  user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: sakupljanje medvjedića
29.1.2009 21:14:08   
mamica
hej drage moje neceta vjerovati sta mi se svasta danas desilo. prvo sam zvala arifa i objesnila mu a on uzeo podatke i kaze dok provjeri javit ce mi... i ja cekala i cekala...kad zvoni tel. ja se javim kad iz poste zove neki covjek da vidi sta sam ja to zvala communis i kaze hajd zvace te moj kolega da ti objasni izgleda da su ti igracku ostavili podavno na benzinskoj pumpi karamujic..... ja sva u cuduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kontam boze mili o cemu se radi... uh sto se uvalih mislim...heheheh... i stvarno ne prodje par minuta zove taj drugi,i kaze on meni jest bila igracka koja je glasila na tebe ali meni nije bilo usput da ti donosim na adresu kuci nego dao sam bio na benzinskoj neko rece da ce to preuzeti da vas zna i ja tako tu i ostavio. A mene neka nevjerica uhvatila... joj majko moja mila pa gdje ja to zivim...a on ce dalje: nisam siguran ali mislim da sam jednom probao da te nazovem da ti kazem za to i dal je bilo nedostupno ili sta bi pojma nemam ali vjeruj ti meni da ja vise nemam nikakve veze s tim... i nemoj sta da mislis nisam ja to ne daj Boze ukro- pa nisam ja ozenjen, ni djece nemam....a ljudi moji kad mi nesto nije bilo... ja samo poklopim jer na toliku kolicinu izgovorenog jada zaista nisam imala sta da dodam... I onda opet zovi Arifa, njega nema, i ipak da provjerim i na pumpu nazovem a ljudi blage veze ni o cemu nemaju...cccccc... izblamirah se dzaba... joj meni krivo sto su me tako nasankali, i ja opet zovem arifa... prepricam mu sve i na kraju kazem JA SAD STVARNO HOCU SVOJU ZIRAFU! LIJEPO VAS MOLIM POSALJITE MI IGRACKU PONOVO! Kaze arif ma naravno da hoces igracku evo odmah cemo vam je poslati i to hitnovec sutra treba da vam stigne zirafa ili najkasnije u subotu. lhihihihiihihihihi..konacno! smije se arif i kaze eto ja sam pozurio da ti posaljem jer predugo(skoro dvije godine)cekas nagradu....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo ja! samo se nadam da ce ova doci kuci a ne na pumpu ili u neki kaficuser posted image user posted image user posted image user posted image . pa kad stigne ako stigne javit cu vam..

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: sakupljanje medvjedića
29.1.2009 21:29:45   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: mamica

...kaze hajd zvace te moj kolega da ti objasni izgleda da su ti igracku ostavili podavno na benzinskoj pumpi karamujic.....



user posted image user posted image user posted image


Jojj  provala danas ovdje, majko mila...

Rekoh li ja tebi, samo ti Arifa pritegni user posted image



(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 11:38:48   
mamica
evo mene drage moje ponovo... dobila sam svoju ziraficu i donio mi je isti onaj dostavljac s kojim sam razgovarala i lijepo smo razovarali ponovo mi je sve lijepo objasnio i izgleda da je u pitanju bio samo obicni nesporazum,lijepo se izvinio i ponovo cak nazvao da se izvini zbog greske i stvarno nemate pojma kako mi je drago zbog toga... covjek je bio uctiv i ljubazan i izgleda da je dijelom bila i moja greska i da nisam sve detalje lijepo razumjela... u svakom slucaju sad je sve u najboljem redu a igrackica nasmijava mog lmrana.

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 11:46:32   
M kao Mama
E, Bože dragi, ovo je baš za romanna, hahaha, e. čuj na pupmi, pa da ne povjeruješ, taj sigurno neće više raditi u Communisu, jer oni su tamo baš strogi i sve mora biti pod konac. Sreća pa imamo ovaj naš RR i temu, pa se ništa ne može sakriti. Boga pitaj koliko još djece čeka igračke, a one po pumpama i na sličnim mjestima. A , tu s pumpe neko je stručno mahnuo i svom djetetu odnio. Fuj,

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 11:47:47   
jasmina_mm
joj mamice blago tebi i ja sam prosle godine u junu poslala 12 meda za raspjevanog prijatelja ali mi nikada nista nije stiglo. Arif mi kaze da nikada nema nikakve koverte sa mojim podacima i bas mi je zao a tako smo cekali igrackicu. Najgore od svega je sto ja ne znam tacan datum kada sam poslala kovertu pa ako neko ima kakvu ideju nek mi javi, da li mogu dobiti nazad tu kovertu ako nije njima stigla na adresujer izgleda da je nisu ni oni primili a da je nisu ni meni vratili user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 11:56:40   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: mamica

evo mene drage moje ponovo... dobila sam svoju ziraficu i donio mi je isti onaj dostavljac s kojim sam razgovarala i lijepo smo razovarali ponovo mi je sve lijepo objasnio i izgleda da je u pitanju bio samo obicni nesporazum,lijepo se izvinio i ponovo cak nazvao da se izvini zbog greske i stvarno nemate pojma kako mi je drago zbog toga... covjek je bio uctiv i ljubazan i izgleda da je dijelom bila i moja greska i da nisam sve detalje lijepo razumjela... u svakom slucaju sad je sve u najboljem redu a igrackica nasmijava mog lmrana.


Ej, moja ti, nemoj ti nama izgleda da je bila i tvoja greška, nego reci : " Napala sam čovjeka ni kriva ni dužna !"user posted image

Nego lijepo se ti izvini čovjeku,  počasti ga... i tako to.. žap mi što ga narezili, objesim ti žiraficu !

Ma znaš da se oni na pumpi inače znaju da prime tvoju poštu user posted image









< Poruku je uredio Ummuisa -- 30.1.2009 12:00:26 >

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 11:57:26   
mamica
ma eto izgleda kako sam ja uspjela razumjeti da je to zapravo napravio njegov kolega koji je radio prije njega ili kako vec... a mislim da ovaj tip sve dobro napravio...a ja sam sretna jer su svi bili efikasni vrlo ljubazni i eto nakon toliko vremena sam dobila igracku za koju sam skoro i zaboravila bila u najkracem mogucem roku... jupi...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 12:00:11   
mamica
ma draga ummuisa nisam ja nikog napala daleko od toga... nego samo pisem cisto onako kako je bilo


(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 12:11:34   
mambka
Ja ne znam mamice, meni se još nije tako nešto desilo, baš su ljudi ljubazni i rade svoj posao kako treba..  Pogotovo u zadnje vrijeme, mora da je to kod tebe u pitanju neki nesporazum user posted image


(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 12:22:13   
mamica
pa napisala sam vec da je u pitanju veliki nesporazum jer sve smo telefonom nesto u vise navrata pricali i vise ljudi me zvalo, pa mi zapravo niko nije kvalitetno objasnio gdje je greska i o cemu se zapravo radi sve dok ovaj covjek nije danas dosao i sve lijepo objasnio, tako da je sve ok, a ja sam pod velikom kolicinom emocija i svakavih infovarnormacija pozurila da s vama podjelim to sto me snaslo...ali nema vise potrebe da se o tome raspravlja...sve je ok

(odgovor članu mambka)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 16:11:18   
batterfly
Bas ja o ovome pricam juce sa Lidom,i kaze ona,da garant to puhnu ovi u posti i posalju za sebe...
Kad skontas,a zasto i ne bi....Mislim cisto sumnjam da ne stigne koverta na datu adresu...Bar danas to nije neka mudrost....
Tako da vise nisam sigurna ni kako cu poslati...Moze li se odnijeti licno??I da se odmah preuzme igracka???

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: sakupljanje medvjedića
30.1.2009 16:21:44   
majki
Pa ima preporučena pošiljka sa povratnicom, tako da ti ostane dokaz da si poslala i da su primili.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: sakupljanje medvjedića
8.2.2009 0:31:07   
teta berta
mi poslali prije 15 dana i jučer zvali da će igračka doć u pon. radujemo se žirafi

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: sakupljanje medvjedića
12.2.2009 0:44:29   
stella
IZVORNA PORUKA: mishka

Bas ja o ovome pricam juce sa Lidom,i kaze ona,da garant to puhnu ovi u posti i posalju za sebe...
Kad skontas,a zasto i ne bi....Mislim cisto sumnjam da ne stigne koverta na datu adresu...Bar danas to nije neka mudrost....
Tako da vise nisam sigurna ni kako cu poslati...Moze li se odnijeti licno??I da se odmah preuzme igracka???

Moze Misure,mm odnio i podigao igracku,a sada cemo najvjerovatnije podici patkicuuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: sakupljanje medvjedića
12.2.2009 8:16:28   
M kao Mama
Joj, Aidice, joj, preskačeš redove, pa ja sam pisala da se može otići kod njih lično i podići igračka, kada te vidim guza preko koljena i malo puc, puc,

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: sakupljanje medvjedića
12.2.2009 13:11:06   
batterfly
A ma ne preskacem zeno redove, samo utvrdjujem gradivouser posted image user posted image user posted image ..
Eee, amogla jutros dati covi da ponese...Ajde nema veze, ici ce opet....I ja sam sigurniej da idem na tu opciju "licno odnijeti", nego postom....
Dajte mi samo tacnu adresu,pliz, ako nije problem...Hvala!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: sakupljanje medvjedića
12.2.2009 13:22:26   
Aminad
Evo mi prije dva dana dobili bi-biiiiiiiiiiiiiii...
Išli smo u Sarajevo pinijeli kovertu, lijepo otišli u communis i dali i čovjek nam odmah dao igračku.
Mishka lahko je naci adresa Skenderija 5/III, jako lijepa zgrada u jednoj ulici pored skenderije na III spratu je ali nas je odmah neka žena poslala na II sprat kod Arifa.

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: sakupljanje medvjedića
12.2.2009 13:23:14   
Emina*
Communis doo
P.P. 327
71001 Sarajevo

Posalji preporuceno, dobijes u posti povratnicu, sa kojom ti se garantuje da je posiljka poslana... Ne smije se desiti da ne dobiju.. Ako ne dobiju, imas povratnicu..
.. i fino ih tuzis, ako zavrsi na benzinskoj user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: sakupljanje medvjedića
12.2.2009 13:28:30   
Aminad
Bravo Eminauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: sakupljanje medvjedića
17.2.2009 14:54:58   
babina beba
Drage mame, 

ovako brzo da uskocim i pitam jeli ima neka od Vas 4 meda viska, nama fali za guralicu. Prosle godine smo dobili zirafu i super je, mala je pravo voli. FedEx vozac je htio da mi uvali onu patkicu al sreca pa sam bila kuci i rekla da nama sljeduje zirafa.  Ako neko ima neka pise na KalafatS@hotmail.com Hvala unaprijed

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: sakupljanje medvjedića
19.2.2009 8:18:39   
Emina*
Hehehe, ja na fb trazim viska user posted image  user posted image
Nagradna igra ti traje do juna,
tako da ima vremena da skupis, ako ti se ne javi niko...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: sakupljanje medvjedića
21.2.2009 20:47:44   
mamica

.. i fino ih tuzis, ako zavrsi na benzinskoj user posted image   user posted image   user posted image  
Mrak si nema sta...heheheheheheh


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *