|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
5.11.2008 17:16:28   
bina25
cao  svima, citam ovako sta se pise pa da se javim sa svojim problemomuser posted image  u  5-etoj sedmici sam trudna i nista se nevidi Dr. misli da je vanmaternicka trudnoca ali nista jos nije sigurna  sa desne strane ima tackica koju nije smijela da uzima za ozbiljno da  je to trudnoca. Meni je to  4 trudnoca prije  3 nisu bile uspjesne jer ovde u Nemackoj Dr.puno cekaju da vade odgovarajuce nalaze. I sada kada su nasli da imam manjak jednog  vaznog hormona i kojeg unosim u sebe opet losa vijet plod se nevidi:(  . odkrila je i cistu na ljevom jajniku. u petak  cu da znam koliki su hormoni u krvi a u utoraj opet na US.  puno pozdrava.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
6.11.2008 8:46:23   
valika
zaista ti zelim puno srece i da od te točkice ipak bude nesto...znam kako ti je jer i ja sam tako prosla sa prvom trudnocom...sad sam opet trudna u 13 sam tjednu....i nadam se da ce sve proci ok

(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
6.11.2008 18:45:51   
bina25
Hvala  ti puno  takodje zelim ti puno srece i uspjeha i mislim da ce ti proci sve ok jer prosla si iz kriticne faze.Puno srece!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
6.11.2008 20:06:05   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: bina25

cao  svima, citam ovako sta se pise pa da se javim sa svojim problemomuser posted image  u  5-etoj sedmici sam trudna i nista se nevidi Dr. misli da je vanmaternicka trudnoca ali nista jos nije sigurna  sa desne strane ima tackica koju nije smijela da uzima za ozbiljno da  je to trudnoca. Meni je to  4 trudnoca prije  3 nisu bile uspjesne jer ovde u Nemackoj Dr.puno cekaju da vade odgovarajuce nalaze. I sada kada su nasli da imam manjak jednog  vaznog hormona i kojeg unosim u sebe opet losa vijet plod se nevidi:(  . odkrila je i cistu na ljevom jajniku. u petak  cu da znam koliki su hormoni u krvi a u utoraj opet na US.  puno pozdrava.


i nije te poslala u bolnicu??????? user posted image user posted image user posted image svasta, ja neznam koliko si ti sa svojom dr. zadovoljna, ali bi ja promislila opet. kod mene kad su uzeli urin i vidijeli da postoji trudnoca, kad mi je pravila uz i nije nista vidijela, odma me je poslala u bolnicu, nije mi dala ni da jedem.jer se nije salit s tim, zbog op. i odma su mi sve nalaze pravili, fB sve je bilo ok.

naravno nadam se da je norm. trudnoca, sto i mislim da jeste aBd.

mozda jos jednom to promislis zbog dr. user posted image




_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
7.11.2008 21:09:14   
bina25
cao semi83, mozda i imas pravo za dr. ali ona je ovde jedna od najboljih i ja sam malo zbunjena posle citanje svega ovoga aliiiii danas mi je citala nalaze krvi iiiiiiiiii HCG se povecaoooza  5 puta vise od prosle sedmice.Sada ona kaze da su mi mozda plodni dani bili  kasnije tako da se i embrion kasnije ugnijezdio ona kaze da je puna nade da je  to sve OK.Sada mi preostaje samo da jos cekam da utorka i da bude sve ok danas sam po njihovom racunjanju u 5+3 sedmici. Molim se svaki dan Bogu da sve bude OK. Javim vam se u utorak jedino ako se nedesi nesto lose onda necu moci. Sve naj vam zelim.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
7.11.2008 21:18:15   
mamy Sabina
Ma navijamo mi za tebe,da to sve aBd bude uredu!
Da se malena tačkica ugnjezdila i da raste u maminoj pupi!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
9.11.2008 17:41:35   
bina25
HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAA mamy2, bas ste mile i drageeeee i ja pokusajm da idem na sve pozitivno do sada se osjecam dobro i nemam nikakvih bolova sem bolova u kicmiuser posted image (kazu da je normalno) .

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
9.11.2008 17:43:59   
mamy Sabina
Super je što ti beta hcg raste,a sve je to  u trudnoći normalno!
Bole grudi,bradavice,leđa.jajnici ma drugo stanje!
Biće to sve aBd uredu ,vidjećeš!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
9.11.2008 17:46:18   
bina25
pa  grudi me jedan dan bole drugi nebole ni puno  sad se i plasim jer  3 neuspjesne  trudnoce sam imala  :( ali  opet sam dobre nade da ce biti dobro jer da je vanmarenicka trudnoca  do sada bi se neki siptom pokazao ako se nevaram.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
9.11.2008 17:49:42   
mamy Sabina
Ma nemoj o vanmateričnoj trudnoci uopšte da razmišljaš!
To će aBd biti user posted image !

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
9.11.2008 18:27:23   
mnn
Tako je bilo i kod mene, bila sam sva jadna zbog toga. A onda su vidjeli bebu nakon par dana. To ti je tako malo da se tek sa 7 tjedana odnosno 8 kad se i preporučuje pregled vidi beba veličine 3mm, ne brini se ti si trudna i beba raste i vjeruj mi da če se vidjeti na sljedečem ultrazvuku. Ja sam puno o tome čitala i kod svakog je drugačije a sve su moje prijateljice išle na pregled tek u 8 tjednu jer im se prije nije ništa vidjelo...to je jako malo.Drži se i sve če biti uredu.user posted image  beba je tu. 

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
10.11.2008 17:42:32   
bina25
MMMMMMMMMMm bas ste sve SUPERRRRRR,HVALA na podrsci sutra idem na US pa cemo da vidimo:) A ja mislim ako Bog da, da je sve ok. Pa vam se javim sutra.user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
11.11.2008 13:44:54   
bina25
HALOOOOOOOOOoo da vam javim za sada dobro vijestttttttt,vidi se krugicccc i  u krugicu mala tackicaaaa za sad nemoze ni Dr.da mi odredi sedmiceee jer je za sada 5,33mm velicine po nekom pravilinku sam u 6 sedmici  ali po  HCG i velicini u  5.etoj:).Bitno je da nije  vanmaternicka trudnoca jupiiiiiiiiii hvala dragom Boguuu po 1000 puta:) za  2 sedmice opet na US.:)

(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
11.11.2008 13:50:40   
mamy Sabina
Eto, maco vidiš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam ti i želim da ti naredni mjeseci prođu u najboljem redu!
user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
11.11.2008 13:58:10   
mnn
Čestitam ti od srca! eto vidiš da je beba tuuser posted image  to ti je jako malo tako da treba vremena da naraste. Uživaj želim ti ugodnih user posted image  mjeseci trudnoče. i nemoj se brinuti sve če biti SUPER! Dobro došla u klub nas trudnica.user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
11.11.2008 14:02:42   
Zoe
Čestitke    user posted image user posted image user posted image
ABD da ti bude lagana i u redu trudnoćauser posted image  i da dočekaš svoje malo user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
11.11.2008 14:12:46   
bina25
hvalaaaaaaaa vammmmmmmmmmmmm  puno bas ste mileeeeee sve redom ljubim vassssssssuser posted image  i da jos sledeci put ABG  budu otkucaji srce  onda cu da budem najsretnijaaaaaaa:)

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
11.11.2008 20:28:55   
melissad
i ja tti zaista zelim puno srece i laganu trudnocu, mada bice tu i teskih ali ipak najlepsih trenutaka za koje se svi borimo.Citajuci od pocetka tvoje probleme, vratila si me unazad, jer sam i ja imala prvu trudnocu vanmatericnu i imala sam spontani , ali da te ne posecam na teske trenutke, sada se nadam porodjaju svaki dan, a i ti ces tako abd, samo razmisljaj pozitivno. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

19.11.2008. rodila se DINA, sreca moja najveca

(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
11.11.2008 20:30:39   
mamyca
Cestitam draga.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu melissad)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
12.11.2008 10:25:53   
bebbe RR
Cestitam! Bas sam sretna da je sve OK, neka tako i ostane!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
14.11.2008 18:43:34   
bina25
Hvala vam...........samo sada neosjecam bas da sam trudna ili sebi umisljam odjednom nebole me vise grudi muke nemam ponekada stomak zateze i to je sveee.Moli Boga da se beba razvija i da 25.11. bude na US sve uredu i da mi  dr kaze da  imaju odkucaji srca i da  se plod dalje razvijao.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
14.11.2008 18:47:17   
mamy Sabina
Ti mala moja briši s ove teme,jer hvala Bogu ima bebe!user posted image user posted image user posted image
Eno ti nova tema trudna sam,prijavi se ,trudnice tamo!
Ne sekiraj se sve je to ok!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
14.11.2008 18:48:27   
Amela V.
IZVORNA PORUKA: mamy2
Ti mala moja briši s ove teme,jer hvala Bogu ima bebe!user posted image user posted image user posted image
Eno ti nova tema trudna sam,prijavi se ,trudnice tamo!
Ne sekiraj se sve je to ok!

U pravu si Sbina 100% user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I naravno.... CESTITAM ti i zelim ti sto laksu trudnocu i jos laksi porod. Cuvaj se

< Poruku je uredio Amela V. -- 14.11.2008 18:49:16 >


_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
14.11.2008 20:37:25   
bina25
hvala,Amela i tebi zelim sve najjjj  da  imas lak porod i da tvoja majaa bebica bide ti zdrava i ziva  100godina.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
17.11.2008 8:37:29   
valika
bina25 želim ti puno sreće u trudnoci i želim ti lagani porod..............................
uzivaj u svakom danu jer brzo će proći....

(odgovor članu bina25)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *