|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
22.1.2009 15:08:38   
lara84
Drage moje,nisam znala gdje postaviti pitanje,pa se nadam da se uklapa u ovu temu.Trudna sam vec 6 sedmica racunajuci od prvog dana menstualnog ciklusa pa do danas.Bebe su zacete vantjelesnom oplodnjom.Beta hcg je jako visoka,a juce sam bila na ultrazvucnom pregledu i moje dvije bebe su jako malene crne tackice od 3 mm.Moj ginekolog je rekao da je sluznica zadebljala,i da je to ok,i smatra da sam u 4 sedmici trudnoce,cak nisam dobila ni slicicu ultrazvuka.Meni sad nije nista jasnom,pretrazila sam cijeli internet,ali ocito da moje bebe ne odgovaraju velicini ploda u 6 sedmici.Zadnju menstruaciju sam imala 12.12.2008.god a embriotransfer je bio 25.12.Zanima me vase misljenje,jer zaista ne znam sta da mislim.Po svemu sto sam citala,juce se trebala vidjeti gestaciska vrecica,cuti otkucaji srca,a ja nista nisam vidjela osim te dvije malene tackice.Molim vas za misljenje?????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje da te Bog pita zasto si to uradio,nego zasto nisi pokusao.....

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
22.1.2009 15:11:40   
sanjarka
Ja mislim da je jos rano, jer uzima se da si u sestoj nedjelji ali su bebice u cetvrtoj, tako da za dvije nedjelje ces abd cuti otkucaje srca.
Pozdrav!


_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
22.1.2009 15:13:07   
budućamama
Ako ti i dalje sumnjaš u to što ti je doc rekao, ja bih na tvom mjestu uradila kvantitativnu betu, odnosno provjerila pravilno duplanje bete kroz tri dana. Tako ćeš najsigurnije znati kako se tačkice razvijaju. Zapravo mislim da je to sve što u ovoj fazi i možeš uraditi. Držim ti fige da si ti u krivu, a tvoj doc u pravu.
Strpljivo i bez previše sikiracijeuser posted image
Želim ti puno sreće

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
22.1.2009 15:15:52   
una77
Draga moja,

Nemaš razloga za brigu, doktor je prema trenutnim simptomima koje imaš utvrdio da si trudna. Otkucaji srca i gestacijska vrećica će se pojaviti za otprilike 2 sedmice. U ovoj fazi je bitno da je maternica zadebljala jer je to jedan od prvih znakova trudnoće s obzirom na "starost" tvojih beba. Sretno i uživajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
28.1.2009 10:57:41   
pjenica mala
Draga lara84,
imala sam slican slucaj 94 godine, i ta jedna tackica, sada je moj sin koji ima 14 godina i nosi broj cipela broj 46.
Opusti se,bit ce sve ok.
Topli zagrljaj

(odgovor članu una77)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
28.1.2009 19:59:34   
lara84
drage moje, ja sam danas definitivno ostala bez beba,jer sam kod kuce pobacila.Lakse bi mi bilo da nisam vidjela plod,ovako ce mi cijeli zivot bit pred ocima.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje da te Bog pita zasto si to uradio,nego zasto nisi pokusao.....

(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
28.1.2009 22:01:44   
MELLI
Draga lara84,
tako mi je žao zbog tvog gubitkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne postoje riječi koje bi ti mogle umanjiti bol,
iskreno suosjećam sa tobom.Teško mi je i čitati o ovome.user posted image user posted image user posted image user posted image
Voljela bih da ti mogu pružiti više od riječi podrške.
Hrabro mila.Izdrži ovo najteže iskustvo koje jednu majku može zadesiti.
Molim dragog Boga da ti da mir i snagu da prebrodiš,odboluješ i izdržiš.
Budi jaka.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 12:48:24   
MELLI
lara84   Kako si mila?Samo da ti kažem da nisi sama i da mislim na tebe.Šaljem ti jedan zagrljaj podrškeuser posted image user posted image user posted image
Izdrži bol i javi nam se kada budeš imala mogućnosti.


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 12:54:36   
Zoe
Lara84 tek sada vidjeh tvoj post, tako mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image
Znam kroz šta si sve prošla user posted image user posted image user posted image
stvarno ne znam šta da kažemuser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 13:59:30   
mamyca
Lara84 jako mi je zaouser posted image user posted image ,ne daj se draga,uz tebe smo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 14:04:03   
una77
Draga Lara,

Baš mi je žao zbog tvog gubitkauser posted image user posted image user posted image . Uz tebe smo i mislimo na tebe.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 14:06:04   
Crvena
Draga Lara, bas mi je zao zbog tvog gubitka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Molim dB da ti da snage za dalje. Cuvaj se.
LP


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu una77)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 14:13:09   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Zoe

Lara84 tek sada vidjeh tvoj post, tako mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image

stvarno ne znam šta da kažemuser posted image user posted image


Jako mi je zao mila.......
Tacno sam ostala bez rijeci......user posted image user posted image user posted image user posted image
Uz tebe smo,imas nasu podrsku,....
Nekako osjecam sta god da dodam ili napisem,zvucace suvisno....
Mila,mi smo tu uz tebe...
Saljem veeelikiii "hug".....

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 14:14:14   
mamy Sabina


Draga Lara, bas mi je zao zbog tvog gubitka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Molim dB da ti da snage za dalje. Cuvaj se.





_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 15:26:54   
nikita
IZVORNA PORUKA: MELLI

Izdrži ovo najteže iskustvo koje jednu majku može zadesiti.




To je zaista tako, nazalost i ja sam imala spontani i znam kako se osjecas.Bit ce ti jako tesko prva 2-3 mj,sanjat ces ih i neces prestati misliti na to ali nakon toga ces biti mnogo jaca nego sto si bila i bit ces spremna za novu trudnocu.Samo budi strpljiva i vjeruj da ce biti mnogo lakse nego sto se sada osjecas.Da ces to zaboraviti neces,a li kasnije ce ti to iskustvo dati snage.
Mi zene smo heroji!

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 15:34:24   
Nunichi
Lara84 jako mi je zao...   user posted image
Ne daj se draga,uz tebe smo. user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nunichi -- 29.1.2009 15:43:38 >

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 15:36:55   
Romali
Ne daj se, otplači i kreni dalje user posted image user posted image user posted image
Ovdje uvijek imaš prijateljice i podršku user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 15:54:26   
lamka


Ne daj se, otplači i kreni dalje user posted image user posted image user posted image
Stvarno mi je zao i molim dB da ti da snage da krenes dalje.
Ovdje uvijek imaš prijateljice i podršku user posted image



_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
29.1.2009 22:13:23   
lara84
hvala vam drage moje na tim prelijepim rijecima utjehe,ne znam sta bi bez ovog foruma.Jako mi je tesko,cekala sam svoju bebicu 3 godine,i kada su na kraju bile dvije,ja sam se jako, jako radovala,davale su mi neku neopisivu snagu.I eto sad sam opet na pocetku,trebam skupit snagu za novi IVF,ali me ovo slomilo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bolje da te Bog pita zasto si to uradio,nego zasto nisi pokusao.....

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.1.2009 20:01:03   
teta berta
želim ti brzi fizicki a prije svega psihicki oporavak i da docekas svoju bebaru, a sigurna sam da hoces. i zapamti Sve što te slomi to te i ojača!!!!

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.1.2009 20:28:40   
mnn
IZVORNA PORUKA: teta berta

želim ti brzi fizicki a prije svega psihicki oporavak i da docekas svoju bebaru, a sigurna sam da hoces. i zapamti Sve što te slomi to te i ojača!!!!



drži mi se! poslati ču ti ja čaroliju trudničku i to odmah!user posted image user posted image  nedaj mi se, puno puno sreče ti želim i da nam se oporaviš čim prije!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 14:57:40   
zenicanka86
cao svima!
danas sam sa prijateljicom bila na pregledu da joj doktor potvrdi trudnocu!
danas joj je punih 7 sedmica,ali doktorica nije vidjela plod,vec tzv,gestacijsku
vrecicu ili nesto tako!rekla joj je da dodje za 7 dana!inace je ovo prijateljici drugo
dijete i trenutno ima tumor(dobrocudni)na maternici,ali su joj vec prije rekli da bez
problema moze zatrudnit!
ja sam isla na utvrdjivanje trudnoce sa 6 tjedana,i vidjela se tackica od 3 mm i
malo srculence kako kuca!
nisam je na to htjela podsjecat,ali sam sva zabrinuta zbog nje,jer znam koliko
je htjela user posted image !

user posted image user posted image user posted image user posted image

nije mi jasno zasto se ne vidi,to je skoro 2 mjeseca!

_____________________________

nasa bebica dolazi 25.09

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 15:03:12   
budućamama
Možda joj je kasnila ovulacija, pa je plod još mali... Zato je doktorica rekla da sačeka još 7 dana, da vidi hoće li plod rasti... Sad samo puuuuno strpljenja do slijedeće kontrole, a ja tvojoj prijateljici od srca želim da se sčijedeći put obraduje lupkanju srca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu zenicanka86)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 15:06:53   
zenicanka86
joj i ja joj zelim,ja jedva cekam njenu sljedecu kontrolu,a kamoli ona!
dat ce Bog da sve bude ok!

_____________________________

nasa bebica dolazi 25.09

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 15:09:56   
Emina85
pozz zeničanka 86!
i ja sam vidjela otkucaje srca sa 6. sedmica!!
bar ti znaš kako mi medicinari radimo: kažemo dođi za sedam dana!
al ne binite, ako je dok rekla da je sve u redu, samo mora malo sačekati ( ipak, tumor...), a što kaže budućamama možda joj je kasnila ovulacija!!
Samo hrabro!!
PUSA user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu zenicanka86)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *