|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grcevi u trbuhu
15.10.2008 7:42:37   
valika
jutro.........nemogu ni zamisliti u kakvom si stanju......nikakve riječi utjehe nemogu ublaziti bol
koju nosis u sebi......u pravu si kad si rekla da si tu nasla malo mira za sebe i ja to kazem i mogu
ti reci da sam citala dosta foruma mislim hrvatskih al ni jedan nije tako dobro obraden sa pitanjima
i odgovorima kao ovaj vas-inace sam iz osijeka-nakon svoje kiretaze nisam uspjela naci nikakvu utjehu
al kad sam nasla vas sa istim ili slicnim iskustvima bilo mi je puno lakse......mozda glupo zvuci sto tako kazem
al puno mi znaci ovaj forum.......
zelim ti puno srece..dobrog zdravlja..mira i sto je bitno nade za bolje sutra za novoguser posted image
mislim na tebe.............

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Grcevi u trbuhu
15.10.2008 12:21:34   
nensy
Što se tiće foruma to si upravu pitanja a i odgovori su kompletni . Ja sam malo po tom HR forumu prčkala dok nisam našla ovaj bolje rećeno MM ga je našao jer sam ja totalno nezainteresovana za računar uopšte. Pretpostavljam da ovde žene imaju više vremena jer manje rade pa je to zbog toga.

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *