|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
17.10.2009 1:10:47   
Tam Tam
Uvece sam uradila test sa mm, ali je bilo kasno da ikome javljamo..
Sutradan rekla mojoj porodici, prijateljima... Ostalima tek onako kako ko naidje, a udesi se dobar trenutak.

Sada vise ne znam ko zna, a ko ne zna  user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
17.10.2009 9:57:44   
manuela RR
Meni je dugo kasnila,ali kako sam tek prestala piti kontracepciju mislila sam da je zbog toga,i ništa posebno nisam poduzimala.
Kad je već bilo oko 2 mjeseca kašnjenja,uradim test on negativan,odem dr. opet test opet negativan,a menge nema,mislila sam da sam dobila neku cistu ili nešto sl.
Sedam dana poslije dr.mi ponovi test i on pozitivanuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Kako bi bili sigurni da je user posted image uradim ultrazvuk i već 9 sedmica trudnoće.Taj dan smo rekli porodici,pošto sam se i onako svima žalila da mi kasni,a tek prestala piti kontracepciju,većina ih je predpostavljala da je beba u pitanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Tam Tam)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
17.10.2009 10:31:40   
Hannan
Meni je menst. kasnila nekih sedmicu dana i nisam ni pomisljala da sam trudna, stomak me boli kao da cu dobiti, grudi osjetljive, svako malo zavirujem d anije krenulo, nista. I pitam jednu komsinicu- drugaricu sta ona misli posto ima dijete, kaze ona meni "uhvatila si zeca" ja se sokirala (sto od njene izjave,sto od toga da sam trudna jer stvarno nisma ocekivala), nemoguce.Dan dva poslije kupim test , ja i muz u kupatilu, test na ves masini, cupkamo...kad dvije crtice... nisma mogla da vjerujem, a on skace , grli me , ljubi, zahvaljuje Bogu u to sveki ko na narucena na vrata...dovoljno je bilo da vidi test i nas osmijeh. Onda sam nazvala mamu, i pitala je "bi li ona bila nena", sestru, ma mi nismo mogli da sutimo, svi su znali i saznali.Hvala Bogu sve se lijepo zavrsilo. Za drugu trudnocu kad bude bila, vjerovatno necu zuriti svima da kazem, ako izdrzim :).

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
14.12.2009 7:40:27   
vila_7
Prva trudnoća- porodici i najblizim prijateljima rekla odmah nakon testa, mm raširio cijelom čaršijom jer se apsolutno ni pred kim nije mogao suzdržati!user posted image Ta trudnoća je završila spontanim, i priznajem jest mi bilo teško,pogotovo kad  neko nakon pola godine pita jesam li to izgubila bebu, ili nakon godine pitaju me kako beba!user posted image
Sad sam hB opet trudna nakon godinu dana pokušavanja, i mislila sam da neću reći , ali kad me mama pitala nisam mogla ne reći joj nego smo se zajedno isplakale ( i ona je imala spontani pa zna kako mi je),i onda je rekla tati, pa smo morali i mm roditeljima, a tek sam punih 5 sedmica! user posted image user posted image user posted image I drugima ćemo reći ako pitaju,jer bliski prijatelji znaju da se trudimo! A nakon pregelda aBd bude sve u redu (idem sljedeće sedmice), reći ćemo svim prijateljima!
Možda je lakše u većim gradovima sakriti nešto tako ali u malim....jako jako teško ako ti samo 1 osoba zna!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
14.12.2009 9:20:18   
maja78 RR
radila test poslije posla, muz otisao do prodavnice, nisam  ni zavrsila psikenje po testu (tako mi bilo lakse nisam mogla iscekati da trazim posudicu) vec se pojavile dvije jake crte (kasnila mi 2 dana), ostavila na masini, kad je m dosao pogledao i izgubio se ;) kaze da nikom ne govorimo da ga strah da se  sta ne desi, reko hajd dobro, a naravno odmah sam odletila do svojih i njima rekla i oni ista prica da ne govorim :))), poslala porukicu prijateljici jer je iscekivala, i rekla kumovima i psssst, oko 3-eg mjeseca rekli mom bratu i snahi, i mm rekao svojoj mami i bratu (nije htio prije), e tek nakon puna 3 mjeseca sam pocela govoriti i ostalima (dobro sam se suzdrzala) :)))))))

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
17.2.2010 20:33:36   
Husic10
Ma evo ja sam vec 9 sedmica ali nikome osim muzu nisam rekla...hihi
Meni je to sasvim neugodno...bas sam luda vec 3 godine u braku , vec imam jedno bebce i jos mi neugodno

hehe neznam sta mi je...user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
7.3.2010 17:54:30   
Miau
Manuela ti i ja smo isti slucaj! Meni je isto kasnila, kucni test negativan. Otisla doktoru vidjeti sta je, ocekivala sam ciste, hormonalne poremecaje, boga pitas sta, ali user posted image mi nije bila ni na kraj pameti. Mislim da vam ni ne trebam govoriti koliko sam bila sretna kad mi je rekao da sam user posted image . Obitelji smo rekli isti dan, a ostalima vrlo brzo.

< Poruku je uredio Miau -- 7.3.2010 17:55:55 >

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
7.3.2010 18:04:40   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Husic10

Ma evo ja sam vec 9 sedmica ali nikome osim muzu nisam rekla...hihi
Meni je to sasvim neugodno...bas sam luda vec 3 godine u braku , vec imam jedno bebce i jos mi neugodno

hehe neznam sta mi je...user posted image user posted image


Husic10 stvarno si legendauser posted image
Sto te bona stid, pa to je plod od tvoje ljubavi user posted image
Ako vec nisi sada mu reci, mi te bodrimo, nema stidauser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
7.3.2010 18:05:47   
Lalana
Joj izvini, ja prvo procitah da muzu nisi rekla user posted image
Danas sam totalno dekoncentrisana, izvini opet user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
7.3.2010 18:44:20   
sara.at
ja mislim da sa 18 sedmica vise nemogu da krijem user posted image
Roditeljima smo rekli odmah i ostalim bliskim prijateljima ostali su malo sacekali al ja mislim da smo sad svima vec rekli jer trbuscic nemogu da krijem user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
7.3.2010 19:53:20   
teacher75
ja sam razglasila cim sam saznala jer nije bilo sansi da krijem obzirom da sam povracala non-stop...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
7.3.2010 20:19:12   
majdica
Ja čim sam saznala,svima razglasila.-Toliko sam sretna bila............

_____________________________

Moja porodica je moje utočište.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
7.3.2010 22:58:07   
taurus
Ja sam odmah svima razglasila, ali sad kad malo bolje razmislim to i nije baš tako pametno. U jednom od prethodnih postova pročitah o iskustvu sa spontanim pobačajem tako da ove pameti ne bih odmah svima razglašaval jer je puno teže poslije ako nešto krene po zlu svima objašnjavati i ponovo sve prolaziti. sada bih sačekala bar 2 mjeseca.

(odgovor članu majdica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
3.4.2010 12:48:37   
ladyblue RR
I ja sam odmah svima rekla. Što će biti-biti će, pričala ja ili ne....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
16.4.2010 22:12:21   
Husic10

IZVORNA PORUKA: dinciii

mene je bilo sramota reci...ajd mami al ocu uhhh.....ono ti bude u glavi pa sad ima dokaz da mi ono radimo  user posted image smjesno al et tako je bilo.al mama je sama nesto primjetila i sama pitala i tako su saznali najbitniji.....a toliko sam nestrpljiva da nisam cekala 3 mjeseca,ne sto nisam htjela nego sto nisam mogla...


Potpuno te razumijem...meni vec 17 sedmica i nikome ni rjeci...osim jetrve al sigurno je to ona razglasila jer ima jezik i pricu uffffffff, mada me niko nije pitao direktno...ja nesto nemogu i nemogu...pomislim e sad cu...i postidim se...a inace nisam stidna osoba...user posted image
Ne znam koji mi je vrag...

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
17.4.2010 18:55:33   
rose
IZVORNA PORUKA: Husic10


IZVORNA PORUKA: dinciii

mene je bilo sramota reci...ajd mami al ocu uhhh.....ono ti bude u glavi pa sad ima dokaz da mi ono radimo  user posted image smjesno al et tako je bilo.al mama je sama nesto primjetila i sama pitala i tako su saznali najbitniji.....a toliko sam nestrpljiva da nisam cekala 3 mjeseca,ne sto nisam htjela nego sto nisam mogla...


Potpuno te razumijem...meni vec 17 sedmica i nikome ni rjeci...osim jetrve al sigurno je to ona razglasila jer ima jezik i pricu uffffffff, mada me niko nije pitao direktno...ja nesto nemogu i nemogu...pomislim e sad cu...i postidim se...a inace nisam stidna osoba...user posted image
Ne znam koji mi je vrag...


u mom slucaju znaju prijatelji i jos nekolicina ljudi al roditeljima jos nismo rekli...mmstalno pita hocemo li sada reci a ja prolongiram rijecima...sacekaj da prodje slijedeca kontrola..da vidimo jel sve ok

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
23.4.2010 18:42:06   
rose
eto ja danas rekla...kao sto sam ocekivala mama se odusevila a tata je suzdrzan...to mu je u prirodi user posted image  

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
14.7.2010 7:50:56   
Damica
U vrijeme kada sam saznala da sam trudna, gradili smo nasu novu kucu u koju smo se nedavno uselili. Radovi su vec bili pri kraju ali jos uvijek se radilo. Dosta vremena sam i ja provodila tamo, takodje radeci neke poslove koje sada trudna nemogu. Tada sam bila mozda 5-6 sedmica trudna, mozda cak manje. I nisam htjela nikome govoriti. Rekla muzu i bratu jer s bratom sam jako bliska. I hajd da kazem mami i ocu, da znaju da me nebi vazda pitali sto ne radim to ili to user posted image  ... Rekla sam mami, ona pocela plakati. Ona je ocu rekla jer ja nisam mogla, onda bi ja pocela plakati user posted image  ... Poslije toga, nakon par dana, svi me pitaju kako sam, jesam li dobro. Inace svi mi pitamo jedno drugo "Kako si" ali ne na taj nacin na koji su oni mene. Bas ono direktno kao da se brinu i hoce da znaju... I kad ja, mama vec rekla strini, strina amidzi, i tako od do... Sva fam znala odjednom user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
14.7.2010 8:24:59   
mala86
mi smo rekli nakon prve kontrole svima,rodbina telefonski,a prijatelji fejsbukom-mm dok smo dosli kuci obajvio-(sa 6 sedmica),a nakon testa su saznali moja prijateljica i mm sestra(ona je i sumnjala cak prije meneuser posted image )


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Damica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
26.5.2011 22:43:13   
renya
ja sam trudna 7 tjedana i ne znam kako da kažem roditeljima??
nisam još udana, radim, imam 23 godine, ali roditelji su mi malo stroži...pa me trema
kako reći??????

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
26.5.2011 23:04:36   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: renya

ja sam trudna 7 tjedana i ne znam kako da kažem roditeljima??
nisam još udana, radim, imam 23 godine, ali roditelji su mi malo stroži...pa me trema
kako reći??????


a jesi u ozbiljnoj vezi ili ne? nezgodno jeste, ali sto prije kazes bice ti lakse.
mozda ako ti je mama manje stroga da prvo s njom sjednes pa onda ce ti biti lakse reci tati.
sretno u svakom slucaju


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu renya)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
26.5.2011 23:12:09   
renya
pa mi jesmo mislili ozbiljno, ali se mojima ne sviđa što je on rastavljen tj žena mu je ošla s najboljim prijateljem tako da...... a u vezi smo tek 6 mjuser posted image
neki kažu da je to prerano, ali ne znam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
26.5.2011 23:15:05   
bananica
nije bitno sta drugi govore, vazno je sta vas dvoje osjecate i mislite

zivite li zajedno??

ja bih rekla mami pa nek ona objasnjava tatiuser posted image

(odgovor članu renya)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
26.5.2011 23:17:10   
Hanady RR
js bih govorila s anjim...ako me poštuje i on će sa tobbom otići kod tvojih...
sjedite i recite ovo je ozbiljno, mis mo zajedno, truna si itd...
mislim možda će ih malo sikirati u startu al dok razmidle biće im milo...slabo ko ostae imun na bebu i činjenicu da je deda tj nan/babauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
26.5.2011 23:46:16   
renya
problem je što je on htio doći i reći mojima, ali su ga istjerali user posted image  tako da je malo nezgodnouser posted image user posted image user posted image
ne živimo zajedno, ali on želi da se ja preselim kod njega da živim, samo ja odugovlačim s tim da kažem pa user posted image hmmm...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *