|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 77 [78] 79   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 15:00:02   
canim
Hoce li biti halve veceras...pripremate li se za pocetak Ramazana user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 1926
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 15:26:49   
Medić*
Hoce aBg user posted image

Zamirisat ce halva, pravit cemo sutliju za desert za sehur :) A bit ce i mantije za prvi sehur aBg. Iako necu moci da postim ovaj ramazan pravit cu muzu drustvu na sehuru i iftarima ravnopravno u jelu i picu :)
Cim dodje s posla idemo u nabavku aBg user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 8.7.2013 15:30:51 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1927
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 15:29:03   
damma
IZVORNA PORUKA: canim

Hoce li biti halve veceras...pripremate li se za pocetak Ramazana user posted image


kako da ne user posted image
ja nesto jedva cekam da nam pocne Ramazan, bas se radujem..
danas idemo porodicno na prvu mukabelu..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1928
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 15:45:54   
deset_a
IZVORNA PORUKA: damma

IZVORNA PORUKA: canim

Hoce li biti halve veceras...pripremate li se za pocetak Ramazana user posted image


kako da ne user posted image
ja nesto jedva cekam da nam pocne Ramazan, bas se radujem..
danas idemo porodicno na prvu mukabelu..


user posted image
i ja ću halvu pred akšam aBd.... a burek i sutliju za sehur.
mislim da neću moći postiti ovaj ramazan,al cu aBd ustajati na sehure s muzem ....da to provedem sebi za dušu user posted image



< Poruku je uredio deset_a -- 8.7.2013 15:49:31 >

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1929
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 15:46:15   
bebaa
user posted image user posted image user posted image user posted image dobro me napomenuste....ja pored bebe i ime zaboravila.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1930
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 18:19:36   
Alma_27
ja cu za sehur najcesci meni od prosle godine: kasa od zitarica sa malo meda, nemasni pureci odresci komada dva user posted image , banana, bademi i puno vode. ja sehurim po citav sat. polako ja to user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1931
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 18:45:50   
niki83
Alma, lijepo ti to, i svasta nestouser posted image masallah.
Ja ne znam napraviti halvuuser posted image a iskreno nismo je ni ljubitelji neki..
Medjutim mm sam spremila burek i sirnicu za sehur, i puding..i aBd planiram zajedno s njim ustajati iako necu moci postiti.

_____________________________

N&N

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1932
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 19:02:28   
rerica
kako je lijepo viditi ovu temu user posted image

ja ne znam halvu praviti al samjabukovacu napravilabit ce zeljanice, sirnice i namaza za sehur,ja necu mocii sutra postiti al zato prekosutra aBd moci cu
user posted image

Ramazan serif mubarek olsun

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1933
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 22:47:38   
bebaa
halva gotova,kuća mišćem miri...a skoro i pojedena......
ja stvarno nemam ideja za sehure.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 1934
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 22:49:51   
Anoniman
Ramazan Mubarek olsun! Da ga lahko ispostimo i da nam Allah dz. s. ukabuli!

(odgovor članu bebaa)
  Neposredna veza do poruke: 1935
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 22:54:24   
bebaa
Amin!!!!

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1936
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:05:24   
canim
Jeste probali halvu s grizom..ma prste polizati...

Medic i ja sam tako u trudnoci redovno ustajala ne sehur s mm da pripremim a i da mu pravim drustvo

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1937
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:12:18   
Medić*
IZVORNA PORUKA: canim

Jeste probali halvu s grizom..ma prste polizati...

Medic i ja sam tako u trudnoci redovno ustajala ne sehur s mm da pripremim a i da mu pravim drustvo


Evo pecem mantije, pa cu ih u termosku staviti da budu mlake :) Muz na teravih namazu. On voli kaficu na sehuru a ja cu sebi caj zadati. Uglavnom neka su vam mubarek ovi ramazanski dani, da ih u rahatluku ispostite i da vam se upise u dobra djela aBg.

Poseban osjecaj, poseban miris u zraku, kisa i zahladjenje. Hvala dragom Bogu.

Sa grizom nisam nikada probala, ovo veceras dobismo od jedne nase trudnice iz Stambola, pa cim sutlija se pojede budem probala ovu halvu sa grizom user posted image Jedva cekam.

http://www.hafiftarif.com/irmik-helvasi-tarifi/
Inace sam veliki jljubitelj halve ali nikako da mi ispdne kako kod nane :)

< Poruku je uredio medic slatki -- 8.7.2013 23:20:25 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1938
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:18:56   
niki83
Ramazan Mubarek Olsun i od nasuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1939
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:25:15   
canim
Ma ni meni ona nasa klasicna ne ispadne ko kod nane a volila bih da ispadne, doduse ne moze ni biti nesto posebno kad je jako rijetko pravim ali ova s grizom mi bas legla, lagana i ukusna i nije tesko napraviti..

Ja danas kupila heljdino brasno, volim one palacinke s heljdom pa rekoh da nekad za sehur pripremim, jel zna neko omjer koliko ide obicnog brasna a koliko heljde, ja zaboravila.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1940
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:28:51   
Amam
Ramazan mubarek....ja danas kupila veliku lubenicu,za sehur nikad ne kuham,jer stvarno malo jedemo i obicno mazalice /citaj eurokrem)posto i Ajna planira aBd postiti ima sirnice i mesa,pa nek jede,ja cu kahvu i lubenicu...
Halvu mama napravila i ja s posla navratila ona vruca,i dala i,kuca mi bas mirisi,a ja inace ne znam da napravimuser posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1941
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:35:30   
canim

IZVORNA PORUKA: medic slatki


http://www.hafiftarif.com/irmik-helvasi-tarifi/



Eh to je to, a vidi ovu servirana sa sladoledom u sredini user posted image mmmmmmm
http://www.youtube.com/watch?v=qFZwS8JdrSA

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1942
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:37:33   
canim
Kod nas je sehur uglavnom kao dorucak, pa tako inace sta nam spremam za dorucak spremam i za sehur s tim da ako nekad ostane nesto i od iftara i to iznesem.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1943
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:43:50   
Honey3
selam moje hanumice koje cete cekati sehur budne,a i one koje ce malo drijemnutiuser posted image Ja cu vjerovatno malo odspavati....
kod mene ujutro topa i mazalice aBd,topu najsladje pojedemo user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1944
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:53:28   
canim
Izgleda da ce svi malo odspavati jer jedino ja pisem user posted image i ja bih isto mogla sad malo spavati ali imam osjecaj ako odem spavati bit ce mi mrsko ustati, pa bolje da ne spavam, odoh caj pristaviti user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1945
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:55:26   
Honey3
canim dok se malo ustelimo user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1946
   RE: Sehuri/Iftari
8.7.2013 23:56:04   
Hanady RR
kako volim ovu temuuser posted image

kad zalaufamo kuhat mašallahuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1947
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 0:07:41   
hatepsut
user posted image divne moje zenice,ja ne znam hocu li zapostit tacno me strah kako cu da izdrzim dan,djaba sto ce T. skoro godina on doji svaka 2,5-3h.popijem sigurno 4l tecnosti dnevno i vazda sam zedna.a imam i predhodni ramazan,nisam napostila user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1948
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 0:10:22   
hatepsut
meni se nocas nije "uredila" halva,veze nemam sva mi izgledala nekako rasuta nisam jos probala.haman da ce bit i potvrda user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1949
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 0:21:02   
canim
hatepsus pa jeli pocela tvoja velika beba sa dohranom, jeli dajes kasice, hranu i slicno ? kako je prihvatio/la ? Ako jede i drugu hranu onda izbacuj malo dnevne podoje da ti bude lakse a ubaci neki obrok. U svakom slucaju dojilje su oslobodjene posta tako da ako ne mozes nisi obavezna.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 77 [78] 79   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 77 [78] 79   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *