|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 16:11:53   
R&T@

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Postoji jedna dobar savjet koji je moj suprug dobio od jednog starog nepismenog čike, i to kad je vidio mene sa trbuhom do zuba.
Pa kaže čiko čojeku mi u mene:
E sada, pa dok ne rodi, pa još šest mjeseci nakon toga, ona ( ko biva ja ) šta god - ti ništa.
Šta god ona - ti ništa.
Samo klimaj glavom.
Šta sad kažeš i da prostiš sinko usereš, zahaterit će ti za čitav život.

I da znate, čiko je bio upravu.



Ovo bi trebalo dijeliti uz test za trudnocu user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 16:19:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ajla86

sinoc citavu noc nisam mogla spavati..prijateljica mi dosla sva u suzama sa trbuhom u rukama sa problemima a mene pucaju hormoni pa sam citavu noc razmisljala sta da se meni to desi....
kao prvo ona je jedna jaka zena,samostalna i cudo mi je vidjeti je u suzama svu....a da se nekome drugom to desilo ona bi imala rijesenje a kadse njoj desilo ona ko preplasena srna....nikad neznamo ocito kako bi reagovali dok nam se nedesi...
znaci brak idealan nakon dugge veze,onaj par koji zari i pali,uvjek su u centru paznje ..ljepota ih gledati i slusati...
sve je bilo dobro dok ona nije ostala trudna..sto mi je najcudnije opet....
tad pocinju jadi....sve bi bilo dobro da ona od prvog dana nije morala se zasiti za krevet..kaze da je 4-5 puta krvarila i jedva ucuvala trudnocu...ali brak joj se klima...
znaci napado je sto se nemogu sexati....kaze reko joj da nenosi sulejmana velicanstvenog pa da lezi po citav dan,druge zene sve rade samo ona glumi... user posted image user posted image user posted image user posted image
neznam,napo je jer nemogu na more.....ma za sve zivo je napada....
kad su pocela ta krvarenja i muke ja joj rekla za ovaj portal da ako nista utjesimo jedna drugu eto da vidis da nisi sama....on se bila registrovala on vidio i haus joj napravio...kaze da se divis jel de koliko si trudna,da pricas sa tim tamo "kurvama" ma nema sta joj se nije nagovorio..
pola nisam razumjela od jecaja uzdaha i suza....
bas mi se u grlu steglo kako neko zivi...
kad je trebla uzivati najvise u trudnoci radvati se ona kaze da place po citav dan i noc...juce je otjero kaze bjezi nemoggu da te gledam makni mi se ispred ociju....kaze bjezi samo od kuce,ona sama po citav dan kad dodze nervozan nikakav...sto mene aludira da mu je svugdje zanimljivije nego kod kuce....
napravila sam glupost reko zeno malo ga animiraj da mu bude zanimljivo kuci...kaze ona ja da ga animiram??ko mene animira i ko mene dize iz depre po cutav dan sama u 4 zida..vala je u pravu..
mozda sam oduzila ali oprostite....


Mozda sam previse naivna, ali moj mozak ne moze pojmiti da se ovakve stvari mogu desiti preko noci. Oni su se morali oboje promijeniti, otudjiti da bi se on ponasao kretenski kako se ponasa.

(odgovor članu ajla86)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 17:51:02   
Galicia
Zao mi je zenice.

Isto kao i balasgirl, nema sanse da bi poslusala savjet od Hanady. TO mi ispada, hajd da precutim sve, predjem preko svega i jos tebi da tetosim, samo da budemo u braku. A o sreci, ma kakva sreca, nje nema.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:02:08   
koka i po

IZVORNA PORUKA: ajla86

sinoc citavu noc nisam mogla spavati..prijateljica mi dosla sva u suzama sa trbuhom u rukama sa problemima a mene pucaju hormoni pa sam citavu noc razmisljala sta da se meni to desi....
kao prvo ona je jedna jaka zena,samostalna i cudo mi je vidjeti je u suzama svu....a da se nekome drugom to desilo ona bi imala rijesenje a kadse njoj desilo ona ko preplasena srna....nikad neznamo ocito kako bi reagovali dok nam se nedesi...
znaci brak idealan nakon dugge veze,onaj par koji zari i pali,uvjek su u centru paznje ..ljepota ih gledati i slusati...
sve je bilo dobro dok ona nije ostala trudna..sto mi je najcudnije opet....
tad pocinju jadi....sve bi bilo dobro da ona od prvog dana nije morala se zasiti za krevet..kaze da je 4-5 puta krvarila i jedva ucuvala trudnocu...ali brak joj se klima...
znaci napado je sto se nemogu sexati....kaze reko joj da nenosi sulejmana velicanstvenog pa da lezi po citav dan,druge zene sve rade samo ona glumi... user posted image user posted image user posted image user posted image
neznam,napo je jer nemogu na more.....ma za sve zivo je napada....
kad su pocela ta krvarenja i muke ja joj rekla za ovaj portal da ako nista utjesimo jedna drugu eto da vidis da nisi sama....on se bila registrovala on vidio i haus joj napravio...kaze da se divis jel de koliko si trudna,da pricas sa tim tamo "kurvama" ma nema sta joj se nije nagovorio..
pola nisam razumjela od jecaja uzdaha i suza....
bas mi se u grlu steglo kako neko zivi...
kad je trebla uzivati najvise u trudnoci radvati se ona kaze da place po citav dan i noc...juce je otjero kaze bjezi nemoggu da te gledam makni mi se ispred ociju....kaze bjezi samo od kuce,ona sama po citav dan kad dodze nervozan nikakav...sto mene aludira da mu je svugdje zanimljivije nego kod kuce....
napravila sam glupost reko zeno malo ga animiraj da mu bude zanimljivo kuci...kaze ona ja da ga animiram??ko mene animira i ko mene dize iz depre po cutav dan sama u 4 zida..vala je u pravu..
mozda sam oduzila ali oprostite....




Tipicni muski sovinizam.
nije vise u centru svijeta...on to osjeti.
vjerovatno je bio mamina maza i sve mu bilo dopusteno.
vjerovatno su ga svasta naucili ali nije naucio jednu od najvaznijih lekcija u zivotu....kako podijeliti ljubav i paznju na dvoje.
majmun egoisticki....da drugacije ne kazem.
pusti te price da ste negdje prije "zaribali" i da ga trebas ukljuciti u trudnocu.
njemu treba neka vazna lekcija u zivotu da se prizemlji jer je vjerovatno u oblacima.nece se on promjeniti dok ga nesto dobro ne mlatne po glavi.
a ona je dovoljno jaka da i ako bi doslo do kraja,moze svoje dijete sama izvesti na pravi put i da ga odgoji kako treba.
fuj....gade mi se ovakvi muskarci.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:11:03   
bebacha
nema sanse da je on toliki gad
imali brak iz snova,i bla,bla,sve divno i krasno i nakon sto je ona ostala trudna on se tako drasticno promjenio
nevjerujem u to
ima tu jos svasta
vjerovatno s obadvije strane

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:17:22   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bebacha

nema sanse da je on toliki gad
imali brak iz snova,i bla,bla,sve divno i krasno i nakon sto je ona ostala trudna on se tako drasticno promjenio
nevjerujem u to
ima tu jos svasta
vjerovatno s obadvije strane


Istog sam misljenja. Odjednom ne moze postati takavuser posted image Preko noci se nista ne mijenja.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:19:53   
MicoTico
Ovakvo ponašanje mi je totalno kretenski, sebično i egostično, ali nije moguće da je to preko noći tako. Vjerovatno i kod nje rade malo hormoni pa i ona možda malo preuveliča sitauciju. Sjećam se sebe kad sam bila trudna, a pogotovo u babinama.Bila sam grozna, niko mi nije ništa smio reći. Jadan onaj mm šta je trpio! Npr. povedem njega u kupovinu da si kupim trudničke hlače, on mi pokaže neke iz izloga, a ja ga napadnem kako može i pomisliti na te hlače, jel on mene smatra taaaako debelom, pa se još izgalamim, pa rasplačem, ma živa katastrofa...
E sad ako ona nije grozna trudnica kao ja, njega treba poslati u tri lijepe... I ne da ona ode, nego njega istjerati!!!
A ovo što predlaže Hanady - ni u ludilu! U današnje doba i takve dostupnosti informacija, nešto dokazivati i voditi doktoru da i on potvrdi, ma nigdje veze. Ako mm-u kažem da ne mogu ili ne smijem, onda ne mogu i ne smijem, Ne treba mu niko drugi to potvrđivati!

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:21:03   
koka i po
psihologja muskaraca je slicna psihologiji djece,vjerovala ili ne.
posebno ako su labilne i nezrele osobe.
najvise ih frustrira rat oko najdraze "igracke".

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:23:15   
Bebica11
teska situacija

trudna zena "zapela" s takvim muskarcem....hmmm... ima donekle smisla sto Hanady kuca da on mozda nema pojma sta znaci trudnoca, mozda taj "stomak" ne dozivljava kao dijete svoje i vjerovatno nije nikad ni otisao dr sa tom zenom da vidi bebu, da mu se srce smeksa i sl

rjesenja nemamo, jer ne znamo sta se sve tu krije, otici il ne otici dzaba nam je dumati uradice ona kako misli da je najbolje, jedino se ne slazem s Hanady da posto je "ne bije" treba durati, ne treba nikakvo zlostavljanje trpiti

al u jedno sam sigurna, da ce tu problemi TEK NASTATI rodjenjem djetetauser posted image , kako neko spomenu grceve i sl, ja i mm se nismo nikada u zivotu vise "svadjali" nego u periodu grceva od male, ja nervozna, nasekirana neispavana vrisnem, i on nervozan neispavan "skine" me, haos zivi, a mala nam je imala punih 5mj grceve, jos se oporavljam psihicki od tog periodauser posted image
eh sad zamislite tog muskarca kad se dijete rasplace, ne smijem ni pomisliti sta ce onda biti i sta ce reciuser posted image , a kamoli da uzme dijete i nosa u 3h ujutro da ona odspava i sl, ja mislim da takav muskarac nije spreman za to, NAZALOST, sto prije to ta zena uvidi bice joj se lakse orijentisati sta i kako dalje

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:28:11   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Postoji jedna dobar savjet koji je moj suprug dobio od jednog starog nepismenog čike, i to kad je vidio mene sa trbuhom do zuba.
Pa kaže čiko čojeku mi u mene:
E sada, pa dok ne rodi, pa još šest mjeseci nakon toga, ona ( ko biva ja ) šta god - ti ništa.
Šta god ona - ti ništa.
Samo klimaj glavom.
Šta sad kažeš i da prostiš sinko usereš, zahaterit će ti za čitav život.

I da znate, čiko je bio upravu.



Ovo bi trebalo dijeliti uz test za trudnocu user posted image



ahahaha odavno nista bolje nisam procitalauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:31:13   
Alma_27
pa ne nosim sulejmana velicanstvenog nego TVOJE dijete ni manje ni vise, idiote jedan!
tako bih ja krenula, a dalje...



nije ovdje problem samo trudnoca. vidite da joj ne da ni da ide na forum. mogu misliti kako ce biti kad s ebeba rodi. kao sto neko rece, nemoguce je daje ovo preko noci. ja licno koju god manu da nadjem svom muzu bila ona manja ili veca, shvatim da sam to mogla vidjeti ili naslutiti i za onih nekoliko godina zabavljanja prije braka. tako valjda svi.

al sta je tu je kod te zene. zivot i zdravlje bebe ne vrijedi rizikovati zbog rjesavanja bracnih problema. ja bih savjetovala da se obrati mami, sestri ili nekome za pomoc pa i preseliti se kd njih neko vrijeme da na miru provede trudnocu jer da se, ne daj Boze, beba rodi mnogo ranije ili da izgubi bebu zbog sikirancije... uh user posted image ti, care moj, zivi ko momak a ja imam svoj prioritet. ja sam postala majka cim se je to bice pocelo da zivi u meni i moram se tako i ponasati

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 18:41:02   
koka i po
ja mislim da je trudnoca bila okidac svemu.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 20:28:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: koka i po

ja mislim da je trudnoca bila okidac svemu.



i ja isto svatio je dolazi odgovornost , svjet se ne okrece oko njega nego on i zena i sve ostalo oko djeteta , svakom normalnom razumnom roditelju djete kroji planove, da , ja se orjentisem sprem djeteta tako i mm kad god sta odlucujemo ,gdje cemo, kako cemo prvo u obzir uzimamo djete i sprem njega sve dalje ODGOVORNOST je ogromna , kao sto neko rece nikada se nebi posvadjali da nema djeteta , ili izmori jedno ili drugo ili se muci ili ovo ili ono mama kaze ovo babo kaze ono elem muke , ali to su meni i mm slatke muke a gospodin nije spreman da se zrtvuje za nekoga pa ni za svoje djete , vidis njega boli jer nema sex-a hallo bolan koji sex kad ne moze ne moze , koji klinac hoces dalje.


Ali jednom sam na RR mislim procitala da vecina oceva tek skonta da je otac kada ugleda to malo bice ne kao majka cim zatrudni , mozda kazem mozda padnu svi oklopi kada ugleda bebu ko zna.

< Poruku je uredio Mirkica -- 24.7.2012 20:32:34 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 20:36:38   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Mirkica



Ali jednom sam na RR mislim procitala da vecina oceva tek skonta da je otac kada ugleda to malo bice ne kao majka cim zatrudni , mozda kazem mozda padnu svi oklopi kada ugleda bebu ko zna.



jeste u smislu da se tek tada ohrabre da uzmu malu bebu u ruke (kao moj) ili da se zabrinu na svako kasljucanje bebe i sl. ali ovako se ponasati prema jednoj trudnici koja jos ima i rizicnu trudnocu i svaki stres moze biti fatalan za bebu

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 20:54:09   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Mirkica



Ali jednom sam na RR mislim procitala da vecina oceva tek skonta da je otac kada ugleda to malo bice ne kao majka cim zatrudni , mozda kazem mozda padnu svi oklopi kada ugleda bebu ko zna.



jeste u smislu da se tek tada ohrabre da uzmu malu bebu u ruke (kao moj) ili da se zabrinu na svako kasljucanje bebe i sl. ali ovako se ponasati prema jednoj trudnici koja jos ima i rizicnu trudnocu i svaki stres moze biti fatalan za bebu

da s tim se slazem Alma vec sam svoej misljenje rekla o njemu , da je jako sebican i idiot ali ona zna najbolje

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 21:21:42   
Alma_27
ima i ovoga sto @hanady govori. ma muskarci nisu toliko informisani o vecini stvari a kamoli o trudnoci. mi, zene, ovdje znamo koliko je koja cm bila otvorena kad je na porod krenula i kakav je kod koje rez ispao ali oni ne znaju. jest da vecina muzeva ide logikom da moraju paziti na zenu, da se ne umara, i sl. za one koji ne znaju ni osnovno, njima mora doktor objasniti.

pa da vidi na UZ tog sulejmana velicanstvenog, pa da dr. kaze kakve sve komplikacije mogu nastati i sve ostalo, sta bude s bebe koja se rodi u 7 mjesecu jer je majci skocio pritisak i sl. malo bi se muz i uozbiljio. i sama nisam na neke stvari pazila (npr. na dijetu) dok mi doktor ne bi ocitao bukvicu.
ja se sve nadam da ce biti u redu. bas nesto mislim na ovu zenu...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 22:20:15   
Hanady RR
ma ja mislim da je i prijateljica i ajla pod utjecajem hormona...

ja da djelim savjete šta bih ja na mjestu neke ovdje ...do sad bi vas trećinu razvela ako ne i polovinu...user posted image
neke muževe ne gotivim zbog posla koji rade, neke zbog obrazovanj koje nemaju, neke zbog matere kojhu mi na vratu drže itd itd...
nit mislim d aje koja ropija i oštikondža a vala nije me ni briga...
al kad svajet dajem trudnici kao da utješi trudnu prijetljicu...nešta mi pregolemo reć...ostavi ga, razvedi se...ja bih njega ovo ono...ma ja Bih svoga i prije nego ga ostavim žednoga preko vode prevela...pa ga onda ostavila ....nebi mu dužna ostala ni za jednu moju suzu...il sikiraciju moga djeteta dok je u stomaku...
al to sma ja...sa ovoga apektauser posted image

al čovječe...sve lijepo, krasno, brak iz bajke... i odjendom ona plače, on reko, on pošto on došo...
i on najgodi...
ON onaj s akojim si legla izanijela dijete ni 9 mjeseci nije istekla tebi naumpalo ne valja on...

Ko zna šta sve tu stoji...
al vala tolika pormjena nije dobra...

I svaki i muž i žena u afektu znaju svašta reći....
da se sva radi riječi izgovorenih drugarici požalio...ovaj bi forum ekpolidaro od priča iz treće ruke...

ajla utješi je normalno...nek odvaga...
a vala ako misliš d aje najbolje da ga namah ostavi...nek ostavi...
smao nemoj sutra da bude ostavih ga a možda smo oboje rpeliti u svađiuser posted image

kasno marko na kosovo stiže ondauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 23:39:44   
balasgirl
Pa da, otkud mi znamo da li je to sve preko noći krenulo ili se vuče već duže. Možda je Ajli, kao njenoj prijateljici (i prije svega kao posmatraču, a ne sudioniku) taj brak izgledao tako super, sve za desteku, par iz snova i ti folovi, a možda je ta žena svo vrijeme glumila sreću, možda znači problemi nisu nastupili odjednom već se ipak vuku duže vremena i eskaliralo je sada u trudnoći. Kako god, taj licemjer ne zaslužuje da ga se tetoši i podilazi mu se, ako je ta žena tako jaka kao što Ajla kaže, izaći će ona iz ovog svega jača i pametnija. Ja da sam na njenom mjestu, ne bih ga više nikad pogledala pa taman prosila. Šta sad, on kao superiorniji i može hraniti svoju sujetu na njoj. Ufffff 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 23:43:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: D_K

ma bio je on i prije ovakav nego mu gu***i bilo sve potaman..
ako hoce da ostane u tom braku ja bih joj preporucila da se pod hitno sabere, plac i suze joj mogu skoditi trudnoci.. neka mu pokaze gdje mu je mjesto..
a ako ne ide, sta se moze, sabrace se ona, vidim da je opisujes kao jaku zenu user posted image .

e bas ovako
sad kad nije kao ranije , pokazao se

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sta da nam se desi....
24.7.2012 23:59:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: balasgirl

ja ništa od ovoga što Hanady predlaže ne bih uradila. Čuj molim te da ona njemu "pomogne" da doživi trudnoću, ma daaaaj.... Vidiš gada šta joj radi.... Čuj, ja sam isto čitavu trudnoću imala potpunu zabranu seksa, pa da si vidjela mog muža, nikad nijednom rječju, a da ne kažem nekim djelom i sl nije mi dao do znanja da mu je teško što apstinira, već je brinuo o meni na sve moguće načine. A da je kojim slučajem bilo šta uradio da mi naudi pa makar i samo da me rasplače misliš li da bih ja njemu gledala da dočaramtrudnoću, da mu "pokažem pravi put" ili da pričam okolo kojekakvim doktorima kako mi treba mužća zaplašiti svim i svačim da bi me shvatio, volio i radovao se našem djetetu.... ahaaaa...



ti nebi...
jer nisi bila u situaciji...
drugu stanu medačlje i ne znamo...
nemamo pojma o dosta toga...
a relano ...šta je sada az nju najbolje i zakonsi i emotivno...
dal da ojača i nastavi lijep život il da se do kraja ponizi sa nabujalim hormonima...
vi baš kontate lagno s epokjupiš i odeš i to je to...
jeste malo morgen...
jest tako najbolje kad piše treće lice...a da smo na njenom mjestu u ovako osjetljivom trenutku...plakale bi iza ramenica misleći šta dalje

ona treba da bude superiornija...
i smao mudro dot oga da dođe...
sve ostalo loše je po nju u sadašnjem trenutku...

a on kakav je takav je...
ona ga birala...
nije je porvdoadžija nagovorio da je on ženi...
nemoguće da nema niti jednu dobru stavr insan sa kojim je djete pravila u braku...

zar nije poensta braka...u dorbu i zlu...
sve pokušati...pa se odna razlizaiti...
da on nju sad mlavi, bije itd...
rekla bih joj dgje da ide....

a on rekao anjoj se svaka rečenice duplo težom čini...
meni sad muž da kaže...ti smao ležiš...znaš koliko bi me zanimalo...
la d ami je to rekao kad sma samo ležala fakat sa drugom trunočćom...ja bih plakala ko malo dijete...user posted image ko hormoni...meni smetalo kad mi kaže '' ženo jesi išla na Wc danas, treba li ti pomoć'' ko vidi majketi nepsobna ja...a bila sma nesposobna relano gledanouser posted image


Ni ja balasgirl....bogati Hanady, kad pročitam tvoj post sebi izgledam ko kakva fištrija, da ne kažem šta gore. ( npr. rospija ).

On može biti takav kakav je - ali svojoj materi, meni vala ne bi mogao biti.
Koliko treba biti nepismen, u bilo kojem pogledu, da nikada nisi čuo šta se dešava sa organizmom žene u drugom stanju?!?!?!?!
Zar to u današnjem vaktu nekome treba objašnjavati stručno lice, odnosno ljekar?!?!?!?

Moja druga trudnoća nije bila rizična, ali se nisam seksala 6 mjeseci, jer mi je bila muka od same pomisli na seks.
Tu činjenicu je moj suprug mogao samo da prihvati. No more no less.

Postoji jedna dobar savjet koji je moj suprug dobio od jednog starog nepismenog čike, i to kad je vidio mene sa trbuhom do zuba.
Pa kaže čiko čojeku mi u mene:
E sada, pa dok ne rodi, pa još šest mjeseci nakon toga, ona ( ko biva ja ) šta god - ti ništa.
Šta god ona - ti ništa.
Samo klimaj glavom.
Šta sad kažeš i da prostiš sinko usereš, zahaterit će ti za čitav život.

I da znate, čiko je bio upravu.


dakle ipak neko mu je trebao docarat ako ne cika doktor onda neki drugi cika , al opet nije znao sam

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sta da nam se desi....
25.7.2012 1:06:00   
mykica
Slažem se sa Hanady u potpunosti! Vala nema te sile, da se čovjek preko noći tako promjeni! Čuj brak bio savršen i odjednom haos. I zašto odmah pričati o ostavljanju? Pa nije moglo preko noći nestati svo to razumijevanje, ljubav, i sve te stvari što vole jedno na drugom. Pa niko ih nije natjerao da se vjenčaju. A i kako pročitah u dugoj vezi prije toga bili! Pa valjda ga je mogla upoznati do sada. U toj čitavoj priči nešto ne valja. Moj savjet joj je da se sabere, lijepo napravi kahvu, i sjedne popričat s njim kao žena sa svojim mužem.
Jest da mi je nepojmljivo da neko neke stvari kaže svojoj trudnoj ženi, kao on njoj, ali tu je moralo svega biti da bi od savršenog braka došlo do takvog braka. I s jedne i s druge strane. Jedino ako je on podvojena ličnost ili super glumac koji zaslužuje oskara, pa da je svo vrijeme njoj glumio jednu osobu a na kraju ispade druga osoba.
Kako god, svim ženama imam samo reći...Same smo ih sebi birali, ljudi smo odrasli, problema će biti uvijek. Ali to je NAŠ brak, treba se boriti za njega. A zadnje rješenje, ako baš ništa drugo nema...predati se i razvesti. Jedino u slučaju nasilja, tu ne treba čekati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sta da nam se desi....
25.7.2012 9:00:02   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: balasgirl

ja ništa od ovoga što Hanady predlaže ne bih uradila. Čuj molim te da ona njemu "pomogne" da doživi trudnoću, ma daaaaj.... Vidiš gada šta joj radi.... Čuj, ja sam isto čitavu trudnoću imala potpunu zabranu seksa, pa da si vidjela mog muža, nikad nijednom rječju, a da ne kažem nekim djelom i sl nije mi dao do znanja da mu je teško što apstinira, već je brinuo o meni na sve moguće načine. A da je kojim slučajem bilo šta uradio da mi naudi pa makar i samo da me rasplače misliš li da bih ja njemu gledala da dočaramtrudnoću, da mu "pokažem pravi put" ili da pričam okolo kojekakvim doktorima kako mi treba mužća zaplašiti svim i svačim da bi me shvatio, volio i radovao se našem djetetu.... ahaaaa...



ti nebi...
jer nisi bila u situaciji...
drugu stanu medačlje i ne znamo...
nemamo pojma o dosta toga...
a relano ...šta je sada az nju najbolje i zakonsi i emotivno...
dal da ojača i nastavi lijep život il da se do kraja ponizi sa nabujalim hormonima...
vi baš kontate lagno s epokjupiš i odeš i to je to...
jeste malo morgen...
jest tako najbolje kad piše treće lice...a da smo na njenom mjestu u ovako osjetljivom trenutku...plakale bi iza ramenica misleći šta dalje

ona treba da bude superiornija...
i smao mudro dot oga da dođe...
sve ostalo loše je po nju u sadašnjem trenutku...

a on kakav je takav je...
ona ga birala...
nije je porvdoadžija nagovorio da je on ženi...
nemoguće da nema niti jednu dobru stavr insan sa kojim je djete pravila u braku...

zar nije poensta braka...u dorbu i zlu...
sve pokušati...pa se odna razlizaiti...
da on nju sad mlavi, bije itd...
rekla bih joj dgje da ide....

a on rekao anjoj se svaka rečenice duplo težom čini...
meni sad muž da kaže...ti smao ležiš...znaš koliko bi me zanimalo...
la d ami je to rekao kad sma samo ležala fakat sa drugom trunočćom...ja bih plakala ko malo dijete...user posted image ko hormoni...meni smetalo kad mi kaže '' ženo jesi išla na Wc danas, treba li ti pomoć'' ko vidi majketi nepsobna ja...a bila sma nesposobna relano gledanouser posted image


Ni ja balasgirl....bogati Hanady, kad pročitam tvoj post sebi izgledam ko kakva fištrija, da ne kažem šta gore. ( npr. rospija ).

On može biti takav kakav je - ali svojoj materi, meni vala ne bi mogao biti.
Koliko treba biti nepismen, u bilo kojem pogledu, da nikada nisi čuo šta se dešava sa organizmom žene u drugom stanju?!?!?!?!
Zar to u današnjem vaktu nekome treba objašnjavati stručno lice, odnosno ljekar?!?!?!?

Moja druga trudnoća nije bila rizična, ali se nisam seksala 6 mjeseci, jer mi je bila muka od same pomisli na seks.
Tu činjenicu je moj suprug mogao samo da prihvati. No more no less.

Postoji jedna dobar savjet koji je moj suprug dobio od jednog starog nepismenog čike, i to kad je vidio mene sa trbuhom do zuba.
Pa kaže čiko čojeku mi u mene:
E sada, pa dok ne rodi, pa još šest mjeseci nakon toga, ona ( ko biva ja ) šta god - ti ništa.
Šta god ona - ti ništa.
Samo klimaj glavom.
Šta sad kažeš i da prostiš sinko usereš, zahaterit će ti za čitav život.

I da znate, čiko je bio upravu.


dakle ipak neko mu je trebao docarat ako ne cika doktor onda neki drugi cika , al opet nije znao sam


Ako malo bolje procitas uvidjet ces da nije niko morao docaravati.
Narocito ga ja nisam nigdje MORALA voditi da bi mu neko objasnio da sam u drugom stanju.
Ja nikome ovdje nisam savjetovala da se razvede, nikada.
Ali ako neko pita za savjet onda kazem kako bih ja.  
Meni jako smeta sto se uvijek drugoj strani namece: budi njezna, dobra, pazljiva, suosjecajna......
Ja nisam takva, jednostavno.
Kod mene vrijedi ona ko tebe kamenom, taj tebe gadja.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sta da nam se desi....
25.7.2012 9:33:11   
Hanady RR
ma kakvi nježna i fina, suosjećajna da bude...
jok jok...
sad ona treba biti oštokondža...ojačat...zaboraviti malo na hormone...
dobrooooooo ga ''osperpadat' a onda ga maltrerorati dok posljednji sok iz njega ne izađe...user posted image
da ne kažem...''krvi mu se napiti hinjski''user posted image da dobro zapamti što je rasplakaouser posted image

Joj kako bi on meni nadošo...
pito bi on mene možel on malo stomak trukama nosat do kraja trunoće...da sulejman veličanstevni ne ispadne user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sta da nam se desi....
25.7.2012 10:26:34   
milenium

IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: D_K

ma bio je on i prije ovakav nego mu gu***i bilo sve potaman..
ako hoce da ostane u tom braku ja bih joj preporucila da se pod hitno sabere, plac i suze joj mogu skoditi trudnoci.. neka mu pokaze gdje mu je mjesto..
a ako ne ide, sta se moze, sabrace se ona, vidim da je opisujes kao jaku zenu user posted image .

e bas ovako
sad kad nije kao ranije , pokazao se

potpisujem!
da bi bio ovakav čovjek morao je bit đubre cijeli život!
tko zna čega tu sve ima ''ispod tepiha''.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sta da nam se desi....
25.7.2012 10:35:08   
milenium

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

zar nije poensta braka...u dorbu i zlu...
sve pokušati...pa se odna razlizaiti...
da on nju sad mlavi, bije itd...
rekla bih joj dgje da ide....




Ni ja balasgirl....bogati Hanady, kad pročitam tvoj post sebi izgledam ko kakva fištrija, da ne kažem šta gore. ( npr. rospija ).

On može biti takav kakav je - ali svojoj materi, meni vala ne bi mogao biti.
Koliko treba biti nepismen, u bilo kojem pogledu, da nikada nisi čuo šta se dešava sa organizmom žene u drugom stanju?!?!?!?!
Zar to u današnjem vaktu nekome treba objašnjavati stručno lice, odnosno ljekar?!?!?!?

Moja druga trudnoća nije bila rizična, ali se nisam seksala 6 mjeseci, jer mi je bila muka od same pomisli na seks.
Tu činjenicu je moj suprug mogao samo da prihvati. No more no less.




...pa onda se čudimo zašto danas ima toliko zlostavljanih žena.znači šuti i trpi do zadnje dok te ne počme bit.baš divan savjet!user posted image
u svakom pogledu se slažem sa balasgirl i hanombananom

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *