|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 12:03:38   
milenium

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja sam jos uvijek relativno friska u braku,6 g i 3 mjeseca. Zato smatram da ovdje trebaju da se jave dame sa malo vecim bracnim stazom,mada monotonija.....mora nesto biti uzrok. Zasto se partner okrivljuje? Zasto ne pomislis da si ti ta koja je dozvolila tu pasivnu jednolicnost? Kreni od nekog dobrog vesa,promjena frizure,boje kose,malo vise briga oko sebe i uzmi stvar u svoje ruke. Predlozi sama setnju,izlazak u prirodu ili restoran,salji mu porukice,ostavi mu papiric u dzep kad krene na posao u kojem pise kako ga volis i kako ne smije kasniti na vecerasnje druzenje s tobom,pa spremis vecericu,dotjeras se i svasta moze da se desi.....ima punooo nacina da `zazivite`.


da anonimna,i kad dođe s posla još mu noge fino operešuser posted image


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 12:15:01   
rose
IZVORNA PORUKA: ajla86

evo sad bila kod nje....
hmm mozda ja jos nisam svjesna obaveze oko malog djeteta pa sam ostala malo zatecena...
ona nikakva,rascerupana,nenasminkana....smrdi na ono bljucanje..valjda nema kad se presvuci samo se obrise sta li vec...
pa malo i nju krivim...
meni ej ruzno vidjeti a ne muzu koji radi sa zenama gdje su sredzene dotjerane namirisane ma ko lutke zene sredzenea ona se tako zapustila...
mozda je malo depresija ljuljala....mozda obaveze neznam kako je kad se ima djete..ali nebi rekla da se pored svih obaveza zena treba onako zapustiti...
sta pricam..mozda ja budem 100 puta gora hahahahaa
muskarci su iance plitki...dzaba da kuca blista ako si mu ti niakkva...znamo da su "kratkog fitilja" i svi se pale na iste stvari...



ja sam se prvih mjesec-dva cesljala svako nekoliko dana user posted image  ...zaboravim user posted image user posted image  ...mislim zaboravljala sam i da jedem user posted image  a tusiranje bila misaona imenica...sminka samo kad izlazim iz kuce user posted image  i to ako izlazim s muzem pa on pripazi dijete dok se sredim user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 12:20:04   
jasmin

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja sam jos uvijek relativno friska u braku,6 g i 3 mjeseca. Zato smatram da ovdje trebaju da se jave dame sa malo vecim bracnim stazom,mada monotonija.....mora nesto biti uzrok. Zasto se partner okrivljuje? Zasto ne pomislis da si ti ta koja je dozvolila tu pasivnu jednolicnost? Kreni od nekog dobrog vesa,promjena frizure,boje kose,malo vise briga oko sebe i uzmi stvar u svoje ruke. Predlozi sama setnju,izlazak u prirodu ili restoran,salji mu porukice,ostavi mu papiric u dzep kad krene na posao u kojem pise kako ga volis i kako ne smije kasniti na vecerasnje druzenje s tobom,pa spremis vecericu,dotjeras se i svasta moze da se desi.....ima punooo nacina da `zazivite`.


da anonimna,i kad dođe s posla još mu noge fino operešuser posted image




Nisam jos nikad,ali ako to ikada bude potrebno i to bih uradila za covjeka kojeg volim i koji me voli,koji bi takodjer za mene sve uradio user posted image .
Sve za ljubav!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 12:27:15   
koka i po
ja ovdje ljubavi ne vidim nego jedan veliki egoizam.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 15:49:32   
Galicia
Ljubav je precijenjena. To je i muz anonimne dokazao. Birtija je ono u cemu covjek uziva, a ne u ljubavi.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 15:51:00   
jasmin
Ja sam naucila veoma bitnu stvar u zivotu. Uvijek treba saslusati i drugu stranu.
Mozda je covjek `otjeran` u birtiju.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 15:51:33   
veeseelaa
stavi mu papiric u dzep kad krene na posao u kojem pise kako ga volis i kako ne smije kasniti na vecerasnje druzenje s tobom


ja ne bi ovo, malo je sladunjavo
ja bi mu poslala sočan mms user posted image il video snimak user posted image
mislim ako se već nešto treba slati user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 15:52:00   
veeseelaa
Mozda je covjek `otjeran` u birtiju.


i mene tamo tjeraju al džaba ja objašnjavamuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 15:53:31   
Galicia

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja sam naucila veoma bitnu stvar u zivotu. Uvijek treba saslusati i drugu stranu.
Mozda je covjek `otjeran` u birtiju.


Slazem se, za sve je potrebno dvoje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 15:57:02   
Medić*
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja sam naucila veoma bitnu stvar u zivotu. Uvijek treba saslusati i drugu stranu.
Mozda je covjek `otjeran` u birtiju.


Ona sama navodi da uvijek preuzima bilo kakvu inicijativu, da je on prekorava jer ne zna stedjeti na jednoj plati, da se on nakon posla 5 min poigra sa djetom i uzima daljinski u ruke, salta kanale, ne zeli razgovarati i ide u birtiju. Meni on tu ne valja.

Sama kaze da se trudi i sl a on i dalje po starom user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 8.10.2012 15:59:07 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 16:07:18   
rerica

IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: D_K

ma bio je on i prije ovakav nego mu gu***i bilo sve potaman..
ako hoce da ostane u tom braku ja bih joj preporucila da se pod hitno sabere, plac i suze joj mogu skoditi trudnoci.. neka mu pokaze gdje mu je mjesto..
a ako ne ide, sta se moze, sabrace se ona, vidim da je opisujes kao jaku zenu user posted image .

e bas ovako
sad kad nije kao ranije , pokazao se



potpisujem... konj

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 22:57:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a možda da upišeš kurs šivenja?
nije to skupo, ako ti neko može pričuvati dijete dok kurs traje
eto ja častim istim, javi se na pp



Hvala ti velika, ali ja i sivanje smo ti ko nebo i zemljauser posted image Nikad u zivotu to nisam radila, a vrtlarstvo u centru grada bas i to ne ide....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 23:00:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Anoniman
meni daje placu da ja rasporedujem, ali nekad jednostavno ne mogu sve pokriti. I onda nastaju problemi, kako ne znam stediti itd itd, a sve sto imam ode na rezije, hranu i bebu.


fino!spočitava tebi kako ne znaš štedit i kako se nema a za birtije se imauser posted image
osim toga,ne razumijem njegovo ''birtovanje'',zar nije umoran kad dođe s posla,šta će u birtiji a kod kuće mu žena i dijeteuser posted image uredu je izać s društvom al dovoljno je ostavit i vikend za to npr jednom vikendom(iako ni to ne mora svaki vikend) a ne svaki dan u birtijuuser posted image


Pa umoran, je odspava on vec sam pisala, a onda ode skoro svako vece svratit tamo s rajom. Ma tamo ti oni i ne piju nesto vele, vise je to zapalit i pricat gluposti ili popit kafu. Bila sam par puta, ono za sankom muska prica. A to njega opusta? A mogu mislit kad bi ja takouser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 23:09:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja sam jos uvijek relativno friska u braku,6 g i 3 mjeseca. Zato smatram da ovdje trebaju da se jave dame sa malo vecim bracnim stazom,mada monotonija.....mora nesto biti uzrok. Zasto se partner okrivljuje? Zasto ne pomislis da si ti ta koja je dozvolila tu pasivnu jednolicnost? Kreni od nekog dobrog vesa,promjena frizure,boje kose,malo vise briga oko sebe i uzmi stvar u svoje ruke. Predlozi sama setnju,izlazak u prirodu ili restoran,salji mu porukice,ostavi mu papiric u dzep kad krene na posao u kojem pise kako ga volis i kako ne smije kasniti na vecerasnje druzenje s tobom,pa spremis vecericu,dotjeras se i svasta moze da se desi.....ima punooo nacina da `zazivite`.


Jasmin vec sam pisala da ja stalno nesto predlazem i da sam umorna od toga. Financijske nam mogucnosti nisu bas velike trenutno za neke vecere i to, a njemu se neda s djetetom na pice u kafic(svekrva radi pa tek ponekad pricuva dijete jednom jesecno recimo da izademo). Izlazak u prirodu mu je glupost, ja stvarno ne znam sta osim gledanja tv-a da mu predlozim. nekad smo znali remija, sad ni to nece. ja majkemi ne znam kako da se ponasam. on bi najradije da ja sama setam dijete, kuham, perem, cistim. da ga ostavim po strani. Ima trenutaka recimo on skuha veceru ili mi kupi neku sitnicu, a onda sve pokvari u trenu, recimo veceras mi kupio cokoladne kuglice i onda otisao u sobu spavat, kao dijete mu nije dalo popodne da spava pa umoran. A mogao je popodne u sobu pa se naspavati. ja stvarno nista vise ne kontam, samo znam da ga volim, ali da sam uzasno tuzna.

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 23:12:13   
Anoniman
i da zaista drzim do sebe, nisam majke mi ko neka zapustena kucanica, volim izgledati lijepo i dotjerati se. ali mi ne nalazimo zajednicki jezik komunikacije, to je najveci problem. i njegova pasivnost.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 23:13:13   
teacher75
gledaj i ti s njim tv, uzmite neki dobar film pa pogledajte zajedno po mogucnosti neki s malo erotike, mozda se pokreneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 23:15:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75

gledaj i ti s njim tv, uzmite neki dobar film pa pogledajte zajedno po mogucnosti neki s malo erotike, mozda se pokreneuser posted image


gledam, ali dosadi uvijek isto.... a njemu je to ok izgledauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 23:27:03   
milenium

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ima trenutaka recimo on skuha veceru ili mi kupi neku sitnicu, a onda sve pokvari u trenu, recimo veceras mi kupio cokoladne kuglice i onda otisao u sobu spavat, kao dijete mu nije dalo popodne da spava pa umoran. A mogao je popodne u sobu pa se naspavati. ja stvarno nista vise ne kontam, samo znam da ga volim, ali da sam uzasno tuzna.


pa zato mi nije jasno kako mu se da u birtiju kad je umoran toliko da svaki dan mora odspavat prije birtije.zar ne može odspavat pa kad se probudi odmoran da bude s vama a ne dodatno još ''odmarat''u birtiji.znači on odmara kad spava, i kad se naspava opet odmara u birtijiuser posted image pa kad onda bude s vama?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: sta da nam se desi....
8.10.2012 23:42:21   
Bihter
Anonimna pa mozda da pokusas sa njim porazgovarati o tome sto ti smeta npr. Da vidis na cemu ste,..mozda on misli da vam je u braku sve ok,jer ti sutis,i naravno nista stoga ni ne mjenja,..Probaj mu otvoreno reci da ti nedostaje vase druzenje,da se osjecas usamljeno u zadnje vrijeme i sl,. Mm i ja smo na pocetku braka imali slican problemcic,.zapravo kod nas je bilo to da je muz veoma pasivan tip osobe,..Za njega je vrhunac veceri bio dobro vecerati,pomaziti se i buljiti nesto o autima na kompu,..user posted image A ja sam pet sasvim drugi tip osobe,..volim izlaziti,setati,provoditi vrijeme s drustvom,ma uvijek neka akcija,.. Naravno nakon nekog vremena i ja sam shvatila da tako ne ide,ja svaki dan doma,ne radim,on na poslu citav dan i kad docekam taj vikend konacno,..opet kuca,..ma ocaj. Otvoreno sam mu rekla da sam se ja udala za mladog covjeka a ne djeda kakovoga i da ocekujem da se konacno pokrene!! I Tako je i bilo! Ima dana kad je mm slobodan i provedemo citav dan doma ljencareci,ponekad pogledamo tri filma u jednu vecer,samo lezimo i buljimo u tv ili na komp..a ima i dana kad smo po citav dan vani,..lutamo po gradu,pijemo kafe,odemo na pizzu (nisu to neki skupi ruckovi user posted image ),pozovemo drustvo,sjedimo,pijemo..Odemo skupa na pecanje,u teretanu..u kino..Mislim kad covjek hoce necim da se zabavi,nadje i nacina da to napravi.. Angaziraj svoje ili njegove roditelje da vam malo oko bebice pomognu..i naravno nek i on provodi vise vremena sa svojim djetetom...Odite se rolati,voziti bicikl,setati po parku,..u kupovinu stvarcica za bebe,..ma ima milijun stvari koji mozete skupa user posted image Sretno ti zelimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: sta da nam se desi....
9.10.2012 0:24:23   
amra_sa
Anonimna, umjesto što analiziraš vaš odnos ti fino napravi kaficu i muža ispred sebe. Razgovarajte.Budi iskrena,direktna ali sa stilom.Trebaš sve reći u pravi momenat i u pravo vrijeme.Naravno da nećeš svog muža umornog,s posla dočakati sa tom kaficom i onda mu sve sasuti na kamaru. Izbjegavaj riječi ti moraš, ti trebaš, od sad ćemo ovako ili onako itd. Reci mu fino, bilo bi dobro da MI...MI bi trebali itd.Navedi ga na razmišljanje.Muškarci ne vole zvocanje, nametljivost, čangrizavost, kritike, povišen ton, konstantno nezadovoljstvo.To kod njih izaziva kontraefekat. Pa mu onda nekad fino daš pantalonice i čarapice u ruke i kažeš:"Ljubavi, molim te presvuci dijete" , ili ga zamoliš da ti pomogne u kuhinji i sl.Naučiš ga da dijelite poslove.A onda kad sve fino pospremite onda se počastite kaficom, kolačima i sl. negdje vani, izađite. I kad god ti predloži izlazak ostavi sav posao i izađi sa svojim mužem.Posvetite jedno drugom pažnju i vrijeme."Umori" ga ti, a ne birtija i drugovi. A normalno daj mu ponekad prosotra i za drugove i za birtiju.Pa i ti sigurno poželiš da se ispričaš sa svojim prijateljicama uz kaficu.
Meni se čini po tvojoj priči da vama nedostaje samo više kvalitetnog razgovora. A onda primjećujem da možda previše analiziraš njega.Analiziraj malo i sebe, zapitaj se gdje ti griješiš.Uzmi olovku i papir, napiši sve što ti smeta kod tebe, kod njega, izbaci negativne misli i osjećanja na papir, pa onda poslije taj isti papir zapali.Biće ti lakše.Pojedini muškarci su inače pasivni i nemaju osjećaja kad je porodica i kuća u pitanju,pogotovo ako su odrasli uz majku koja se vječno brinula o svom mjezimcu ili sa sestrom od koje su navikli da za njima posprema,kuha,pere.Ne kaže se džaba da je žena stub kuće i porodice. Uostalom tvoj muž, tvoje dijete , porodica -to ti je NAJVAŽNIJE U ŽIVOTU. Čuvaj i njeguj to blago. I razgovor, samo razgovor. Kvalitetan razgovor i lijepa riječ čuda čine.




_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 0:55:08   
Anoniman
Sta biste vi pomislile ili uradile kada bi vam muz dosao sa poslovnog vikenda(tokom kojeg nema posla vec zurke i provod sa firmom) i ugledate tragove sperme na njegovom vesu?? Za mene je to siguran znak da je bilo seksa e sad me zivo zanima vase misljenje?Nemojte napadati,poskidajte ruzicaste naocare,zamislite da vam se takvo nesto desi i odgovorite mi.Ovo je cisto informativno.

(odgovor članu amra_sa)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 2:22:08   
Galicia
Jel znas 100% da je sperma?
Mozda je od samozadovoljavanja?
Mozda da ga direktno pitas?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 7:03:59   
Anoniman
Nemoguce da je od samozadovoljavanja,nije bilo vremena za to,dosao je ljubi mene i dijete,igra oko nas ovamo onamo,i jos sa vrata kao hoce sex samnom pozelio me user posted image i video je da sam ljuta rekla sam mu prljav ti ves,on od cega,rekoh sperma samo mi nije jasno odakle stize tu(tri dana prije puta nismo imali odnose) i on zna da sam strasno ljuta kad uzmem deku i necu sa njim pod jorgan,i uvijek pita i razgovaramo sad ne samo volim te i volim aman jarabi...A sa obzirom da je bio okruzen Njemicama ne bi me cudilo i da je grupnjak bio user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 7:49:13   
R&T@
Samo me zanima kako nekome padne na pamet da gleda tudje prljave gaceuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 7:55:49   
Anoniman
Tajra da ti ustedim pisanje i zivciranje o tome kakvih zena ima...Nikad ga nisam nazvala kad je sa drustvom,ako jesam to je samo da mu kazem da ponese nesto kad krene,bio je u provod od petka do sinoc ni jednom ga nisam nazvala cak mu i kazem ne moras vise zvat kod nas je sve ok malena spava ja pisem sa sestrom i on mi kao ljubomoran koga ti to ocekujes pa da ne smetam user posted image i ovo poslednje sto je tebi tako tesko da razumijes,stoji ispred tebe okrenut ledjima,na njemu crne bokserice i fino premazano bijelo po njima(prije tusiranja) a ja ni moje gace ne zavirujem a ne njegove samo kad je nesto upadljivo oci odu same...I u prvom postu sam zamolila za misljenje bez patetike i prenemaganja.Hvala!

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *