|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 8:09:18   
Mala Selma
Anonimna, velika je razlika u tome sta ti mislis i sta ja mislimuser posted image meni nikada nebih na pamet palo da su prljave gace znak prevare, jer moj mozak ne funkcjonise tako, ali eto nismo svi isti...
Moj iskreni savjet je da pricas sa njim, jer samo prica i zdrava komunikacija ce rijesiti probleme izmedju partnera.To sto se ti "duris" i "jedes sebe" samo ce tebi brigu zadati (i zadalo je)...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 8:10:24   
R&T@
Draga moja, ne zivciram se ja, vec ti...

Vidis da ti je muz fin, dosao kuci da se istusira...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 8:21:10   
veeseelaa
Sta biste vi pomislile ili uradile kada bi vam muz dosao sa poslovnog vikenda(tokom kojeg nema posla vec zurke i provod sa firmom) i ugledate tragove sperme na njegovom vesu??


obzirom da mm nije sklon samozadovoljavanju mislila bi da je imao odnos s nekom drugom, onako brzinski
no svakako bi ga pitala
ne pročitah šta je rekao kad si ga pitala?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 8:22:20   
Anoniman
Mala Selma necu da panicarim nit sam se durila 90% gledam 10% pricam a malo se jedem pri samoj pomisli koliko se volimo,postujemo itd da on za dva dana zaboravi nas dvije i iskoristi da se dobro provede,ja opet uvijek sagledam medalju sa svih strana pa posle reagujem,a da mi smrdi smrdi videcemo kako ce se stvari odvijati,ja sam samo htela misljenje da cujem od vas...
Tajra pravo fin jel da user posted image uglavnom hvala za misljenje.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 8:26:44   
Anoniman
Vesela imali smo odnose ja i on i posle toga sam videla,nisam ga pitala kao detektiv uvijek mi je to bilo malo glupavo ta saslusanja i to,samo sam mu rekla prljav ti ves,on meni od cega onako malo pogubljen,rekoh ja bi rekla sperma samo ne znam kako se stvori tu user posted image samo sam htela jos jednom da ga podsetim da nisam glupa i da skontam brzom brzinom user posted image samozadovoljavanje je iskljuceno jer preko dana je bila setnja po gradu,trke,pa od 20h vecera i zurka do iznemoglosti i znaci nije bilo vremena za to...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 8:51:48   
veeseelaa
pa ne možeš sa sigurnošću znati jel bilo vremena za samozadovojavanje
no ti znaš da li bi ti rekao za isto il ne.....
u biti drago mi je što si strpljiva, sve će se samo vremenom kazati



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 8:59:24   
Anoniman
Pa za samozadovoljavanje bi,kod njega je odmah i sad i na racun toga pocnemo da se zezamo.Jesam strpljiva iako ga volim previse znam da ne mogu sprijecit to i nisam se nikad zamarala a sad jesam sokirana al opet pribrana ima gore i od ovoga,samo ja kao ja kad bi tako nesto uradila samo bi dosla kuci da se spakujem i otisla bez rijeci jer bih smatrala da nisam dostojna toga da ostanem pored zlatnog deteta i nastavim sa muzem,ali dobro ja sam uvijek imala problem da razumijem ljude...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:01:35   
veeseelaa
pa ti pričaš kao da si uvjerenena  da je bio s drugom, nemoj tako, možda od toga nema ništa.....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:10:18   
Anoniman
Previse je slucajnosti..evo jos pa ti prosudi...U perak u 20h me zove kao bebi evo vecera zavrslila sad ce party ja da se javim ne brini dobro smo prosli u putu,i naravno pocnem zezanje jer uvijek se zezam ljubavi pazi sta radis ne gledaj zene kroz smijeh on mi kaze ma nema nikako zena,nista dobro za gledanje i ja ok i tokom razgovora hop cuju se odjednom zenski glasovi pored njega i nekako mi brzo sa veze pobeze,a zna da mi smije rec ima zena koleginica iz drugih gradova itd i ako od toga nema nista zasto krije da ih je bilo sa njim user posted image ...Da razjasnim da nisam zatupljena zena pa da sam ljubomorna na sve zivo ne,ja sam otisla sa bebom u njegovu firmu zvali kao da je vide i da cestitaju prisla mu je cura zagrlila ga i cestitala i ja naravno nisterisala vec mi nekako milo sto ima tako dobre i fine kolege.Drugim rijecima nisam ljubomorna i posesivna.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:13:16   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Anoniman

.Drugim rijecima nisam ljubomorna i posesivna.


Izvini, ali jesiuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   [Obrisana poruka]
22.10.2012 9:14:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:21:54   
Anoniman
Tajra i Buba zahvalna sam Allahu sto ste vi divne supruge i sto imate divne muzeve da ne morate da razmisljate, a da vas podsetim da je lako glumit Dzeka na forume,mi sto otvoreno iznesemo problem smo malo opustenije pa mi se cini da ste vi ovo sto mislite da sam ja.Jos jednom apelujem da na moj post ne odgovaraju zene i da mi se ne prenemazu i da mi ne glume tamo neke super zene.Hvala jos jednom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:22:26   
Nedi
Anonimna ti najbolje znas tm... Ja bi ga pitala dirtektno.

Sretnouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:26:41   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Nedi

Anonimna ti najbolje znas tm... Ja bi ga pitala dirtektno.

Sretnouser posted image


slazem se

i ne vjerujem da bi donio prljav ves kuci da te varao

kazes cio vikend bio van, mozda je tokom prethodne noci u snu dozivio orgazam pa nije promijenio ves cim se to skorilo na boksericamauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:26:51   
Anoniman
Nedi hehehe ne da mi inat, ionako sve izadje na videlo prije ili kasnije,malo mi je sokantno nisam se dosad sa ovim problemom susretala,ali prvi put boli posle ide lako user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:26:51   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Nedi

Anonimna ti najbolje znas tm... Ja bi ga pitala dirtektno.

Sretnouser posted image


Slazem se.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:29:11   
Anoniman
Da naglasim da su prljave pozadi neugodno mi je da pricam ovako direktno al sto bolje pojasnim lakse ce biti da donesemo zakljucak user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:30:58   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nedi hehehe ne da mi inat, ionako sve izadje na videlo prije ili kasnije,malo mi je sokantno nisam se dosad sa ovim problemom susretala,ali prvi put boli posle ide lako user posted image user posted image


Nema tu inata. Bolje ti je pitaj, ovo dumanje i nagadjanje ti samo steti.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:32:20   
veeseelaa
anonimna stisni ga za penis i drži tako dok ne prizna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:34:16   
Anoniman
Popriccemo al dok se on narazmislja i seti se sta bi sve mogao bit razlog...

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:34:28   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da naglasim da su prljave pozadi neugodno mi je da pricam ovako direktno al sto bolje pojasnim lakse ce biti da donesemo zakljucak user posted image


Da nije homoseksualac?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:36:53   
Anoniman
Hahaha necu vesela uzecu lavor sa vodom i pred njega kad stigne sposla,pa ako bude tonulo u vodui dobro je ako budu plivala po vodi obesam ga za njih hahahah il cu mu postavit uslov ako me voli nek se prijavi na trenutak istine user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:38:23   
veeseelaa
ma dohakaćeš ti njemu, vidim ja user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:38:26   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da naglasim da su prljave pozadi neugodno mi je da pricam ovako direktno al sto bolje pojasnim lakse ce biti da donesemo zakljucak user posted image


Da nije homoseksualac?


I ja sam ovo pomislila.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 9:40:03   
Anoniman
Moguce user posted image il je jadnik silovan pa nije ni svestan.Ah sta nam ucinese spanske i turske serije user posted image

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *