|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 9:52:00   
vjestica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: vjestica

nije stvar jeli in ili nije, govorim o stavu zvanične medicine
ovo o oštećenju vida bolje da ne komentarišem, to je koliko se sjećam mišljenje iz srednjeg vijeka (jer po čemu bi masturbacija mogla oštetiti vid, a seks ne)
ovo navođenje da se masturbacija češće dešava kod slaboumne djece , a bez dovoljnog objašnjenja zaista može dovesti do pogrešnih zaključaka
nije nepoznanica da inače kod osoba smanjene inteligencije je izražen seksualni nagon i češće se samozadovoljavaju i imaju puno više divlji seks nego ostali, ali je razlog što nemaju inhibicija, koje mi ostali imamo, pa se zato njihov seksualni nagon lakše ispolji
što ne znači da je svako ko ima izraženiji seksualni nagon da je slabije inteligencije, samo možda ne robuje toliko seksualnim i moralnim normama


Barem ti odlicno znas da je ogromna razlika izmedju spolnog odnosa i masturbacije,jedno je stvarno,drugo prividno,u jednom ucestvuju dvoje,u drugom si sam,jedno te ispunjava,drugo stvara osjecaj praznine,jedno je prirodan poriv zadovoljenja strasti s temeljom ljubavi,drugo je alternativa koja samo prividno ukrocuje strast...i ima tu da se nabraja.

ne govorim o psihološkom uticaju masturbaciju, nego i foziološkim efektima
orgazam i jedan i drugi su isti (dobro intenzitet orgazma može varirati od odnosa do odnosa, kao i od masturbacije do masturbacije)
tako da zaista ne vidim nijedan realan način,(a poznajem poprilično anatomiju i fiziologiju čovjeka) na koji masturbacija može ošteti vid, a seksualni odnos ne može
o psihološkim efektima masturbacije bi se dalo ragovarati, ali ni tu se ne bih složila da se svode samo na štetne efekte, ima ih itekako i korisnih

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 9:53:46   
Dida79

IZVORNA PORUKA: vjestica

a šta je čudno ako 13 -godišnjak masturbira?
pa pubertet ga drma, bilo bi čudno da ne masturbira


Razumijem ali mi je opet bilo cudno jer kad sam ja imala 13 nisam imal pojma o masturbaciji ali kod mene su druge okolnosti bile zato sam pitala mm i on smatra da je rano.Ali granice su se pomjerile u svemu tako i o ovome nazalostuser posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 9:55:28   
virgulina
kod dece masturbacija nije kao kod odraslih koji tacno znaju sta je to
to nije nista skaredno nego jednostavno faza jer to sto oni osjecaju nije seksualni dogadjaj kakvim ga mi dozivljavamo
i da , nekada su govorili : nemoj dirat pisu - koku osusice ti se kicma user posted image
ako to ne izazove kasnije frustracije i strah od odnosa , kad je seksualni zivot " dozvoljen i normalan " onda ne znam sta ce
govorim o djeci od negdje seste goddine kad ta masturbacije " prestaje " i ponovo se javlja u pubertetu ali kao prava masturbacija

< Poruku je uredio virgulina -- 25.8.2012 10:00:04 >

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 9:56:42   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: vjestica

a šta je čudno ako 13 -godišnjak masturbira?
pa pubertet ga drma, bilo bi čudno da ne masturbira


Razumijem ali mi je opet bilo cudno jer kad sam ja imala 13 nisam imal pojma o masturbaciji ali kod mene su druge okolnosti bile zato sam pitala mm i on smatra da je rano.Ali granice su se pomjerile u svemu tako i o ovome nazalostuser posted image

ma nisu sre granice pomjerila, itekako je toga i prije bilo
ja sma starija od tebe, a itekako sam sa 13 g znala šta je masturbacija, kao i sve moje drugarice user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 9:59:06   
koka i po
jasmin...ti znas da te cijenim , da razumijem i postujem tvoj nacin zivota i razmisljanja,ali mislim da malo pretjerujes.
oko nicega se digla tolika galama...
samo za informaciju...dok sam radila bila sam ocevidac mase djece koja rade ono sto po tebi nije normalno.mnoge knjige sam procitala u kojima pise da je mastrubacija normalna faza djecijeg razvoja i odrastanja...sto po tebi opet nije normalno.
e sad mene interesuje dali je 99% ljudskog roda nenormalno?
izvini duso ,nemoj da me pogresno shvatis ,subjektivno misljenje je jedno a cinjenice i dokazi koje potkrepljuje i medicina i psihologija je drugo.
didili ...nije rano ne brini user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 9:59:17   
jasmin
Razumijem o cemu govoris,ja prilazim s psiho strane,jer savremena medicina potvrdjuje da psihicki osjecaj moze utjecati na fizicko zdravlje,iz tog razloga sam navela zasto bi moglo stetiti vidu.A s fizio strane,ipak spolovilo i ruka,ili seksualno pomagalo kojim neko masturbira nikada nisu isti,ovo prvo je prirodno Bogom dano,namjenski,savrseno oblikovano i prilagodjeno suprotnom spolu,ovo drugo,ma koliko moderno i unaprijedjeno bilo,nikada ne moze zamijeniti prvo i uvijek mozes ocekivati neke posljedice.
Ja sam jos uvijek u soku da to neka djeca rade svaki dan :(.Ne daj Boze iskusenja.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:04:47   
vjestica

IZVORNA PORUKA: jasmin

Razumijem o cemu govoris,ja prilazim s psiho strane,jer savremena medicina potvrdjuje da psihicki osjecaj moze utjecati na fizicko zdravlje,iz tog razloga sam navela zasto bi moglo stetiti vidu.A s fizio strane,ipak spolovilo i ruka,ili seksualno pomagalo kojim neko masturbira nikada nisu isti,ovo prvo je prirodno Bogom dano,namjenski,savrseno oblikovano i prilagodjeno suprotnom spolu,ovo drugo,ma koliko moderno i unaprijedjeno bilo,nikada ne moze zamijeniti prvo i uvijek mozes ocekivati neke posljedice.
Ja sam jos uvijek u soku da to neka djeca rade svaki dan :(.Ne daj Boze iskusenja.

i jedno i drugo (mislim na masturbaciju i spolni odnos) mogu iamti i korisne i štetne posljidice
i seksualniani odnos može dati osjećaj praznine, ako ne dovede do orgazma (a vjerujem da ima dosta žena koje isti ne dožive, barem ne svaki put) i seksulani odnos može dovesti do raznih infekcija
to su recimo 2 stavri koje lakše možeš kontrolisati masturbacijom
a opet masturbacijom ne možeš osjetiti bliskost koju doživiš seksulanim odnosom
itd itb


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:04:56   
Dida79

IZVORNA PORUKA: koka i po

jasmin...ti znas da te cijenim , da razumijem i postujem tvoj nacin zivota i razmisljanja,ali mislim da malo pretjerujes.
oko nicega se digla tolika galama...
samo za informaciju...dok sam radila bila sam ocevidac mase djece koja rade ono sto po tebi nije normalno.mnoge knjige sam procitala u kojima pise da je mastrubacija normalna faza djecijeg razvoja i odrastanja...sto po tebi opet nije normalno.
e sad mene interesuje dali je 99% ljudskog roda nenormalno?
izvini duso ,nemoj da me pogresno shvatis ,subjektivno misljenje je jedno a cinjenice i dokazi koje potkrepljuje i medicina i psihologija je drugo.
didili ...nije rano ne brini user posted image


Sad kad procitam sve ovo i ja vidim da nije rano.Ma ne brinem uopste user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:08:35   
vila_7

IZVORNA PORUKA: koka i po

jasmin...ti znas da te cijenim , da razumijem i postujem tvoj nacin zivota i razmisljanja,ali mislim da malo pretjerujes.
oko nicega se digla tolika galama...
samo za informaciju...dok sam radila bila sam ocevidac mase djece koja rade ono sto po tebi nije normalno.mnoge knjige sam procitala u kojima pise da je mastrubacija normalna faza djecijeg razvoja i odrastanja...sto po tebi opet nije normalno.
e sad mene interesuje dali je 99% ljudskog roda nenormalno?
izvini duso ,nemoj da me pogresno shvatis ,subjektivno misljenje je jedno a cinjenice i dokazi koje potkrepljuje i medicina i psihologija je drugo.
didili ...nije rano ne brini user posted image


user posted image

P.S. Ne bih voljela da krene s tim prerano, al Boze moj, ako i krene a sve ostalo OK- sta ce covjek nego pustiti da ide svojim tokom...


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:11:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: koka i po

jasmin...ti znas da te cijenim , da razumijem i postujem tvoj nacin zivota i razmisljanja,ali mislim da malo pretjerujes.
oko nicega se digla tolika galama...
samo za informaciju...dok sam radila bila sam ocevidac mase djece koja rade ono sto po tebi nije normalno.mnoge knjige sam procitala u kojima pise da je mastrubacija normalna faza djecijeg razvoja i odrastanja...sto po tebi opet nije normalno.
e sad mene interesuje dali je 99% ljudskog roda nenormalno?
izvini duso ,nemoj da me pogresno shvatis ,subjektivno misljenje je jedno a cinjenice i dokazi koje potkrepljuje i medicina i psihologija je drugo.
didili ...nije rano ne brini user posted image


koki,ne galamimo,samo pricamo.Ja sam prosto iznenadjena da se to toliko praktikuje u ovako ranoj dobi.Vec sam negdje napisala misljenja nekih psihologa,tako da smatram da moje misljenje nije subjektivno,vec sam naklonjenja odredjenoj grupi psihologa koji ne smatraju da je sve to tak normalno,iako je IN.I cini mi se da sam napisala kako sve sto je IN,ne znaci da je ok,i sve sto `dokaze` medicina nije konacno,medicina stalno napreduje i ja se iskreno nadam da ce vrijeme pokazati svoje.Cak i cinjenice govore protiv.To sto dosta djece praktikuje,ne znaci da je ispravno.I mislim da si malkice pretjerala kad si napisala 99% populacije,nadam se i mislim da je dosta manje :).


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:14:54   
Visnja RR
nek su oni nama zivi i zdravi...
ja sam naravno o svemu citala bezbroj puta jos u periodu dok mi dijete nije padalo na pamet za vrijeme studija na pedagogiji....
meni je to sve normalno...uvjek bilo toga ...uvjek se o tome pricalo... razlika je samo u tome sto se prije vise krilo a sada ljudi mnogo otvorenije pricaju o svemu...
ima djece koja to rade i ima djece koja to ne rade... i jedni i drugi hvala Bogu zivi i zdravi... neko pocne ranije, neko kasnije...itd...

kod svoje kcerke jos nisam vidjeka te momente... da je zainteresovana za razliku izmedju pise i koke to je vec neko vrijeme drzi... ponekad me do suza nasmije nekom smjesno izjavom, nekad probam biti stroga i pojasniti joj da se neke stvari trebaju pricati samo doma ...s mamom i tatom...

ona je npr mjesecima "opsjednuta" moji grudima... i iz cista mira me uhvati za njih i kaze "roodilaaa ih majka""" user posted image

kupanje zajedno? uglavnom ne...ali ako se trebam istusirati a same smo ide sa mnom... i tada ima puno pitanja na koja za sada lako dajem odgovore...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.8.2012 10:18:12 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:16:05   
vila_7
nista morat cemo anketu postaviti da vidimo koliko je to populacije.....user posted image ...nego gdje je vesela da postavi anketu?user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:19:06   
koka i po
bilo kako bilo neka su oni nama zivi i zdraviuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:19:23   
vila_7
Visnja ma ni mi se ne kupamo zajedno (mislim vise iz higijenskih razloga) , nego cisto ja se tusiram ona je tu,navucem zastor a ona viri i hoce da vodu dira...user posted image

A za grudi - kad sam je prestala dojiti - sa 18 mjeseci, znala je povremeno zatraziti samo da je vidi i pomazi i dala sam joj - nikad nisam branila- i malo pomalo i to je prestalo, sad jedino ako oblacim grudnjak u sobi i ona dodje,pogleda i kaze - sikane moje lijepe user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:20:17   
koka i po
ona je npr mjesecima "opsjednuta" moji grudima... i iz cista mira me uhvati za njih i kaze "roodilaaa ih majka"""


user posted image user posted image user posted image
od koga li je cula user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:22:38   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nek su oni nama zivi i zdravi...
ja sam naravno o svemu citala bezbroj puta jos u periodu dok mi dijete nije padalo na pamet za vrijeme studija na pedagogiji....
meni je to sve normalno...uvjek bilo toga ...uvjek se o tome pricalo... razlika je samo u tome sto se prije vise krilo a sada ljudi mnogo otvorenije pricaju o svemu...
ima djece koja to rade i ima djece koja to ne rade... i jedni i drugi hvala Bogu zivi i zdravi... neko pocne ranije, neko kasnije...itd...

kod svoje kcerke jos nisam vidjeka te momente... da je zainteresovana za razliku izmedju pise i koke to je vec neko vrijeme drzi... ponekad me do suza nasmije nekom smjesno izjavom, nekad probam biti stroga i pojasniti joj da se neke stvari trebaju pricati samo doma ...s mamom i tatom...

ona je npr mjesecima "opsjednuta" moji grudima... i iz cista mira me uhvati za njih i kaze "roodilaaa ih majka""" user posted image

kupanje zajedno? uglavnom ne...ali ako se trebam istusirati a same smo ide sa mnom... i tada ima puno pitanja na koja za sada lako dajem odgovore...


rodi rodi hahahah...
I mene je moja skoro pitala hoce li ona nositi grudnjak kad poraste?!
Rekoh,naravno duso,sad nosis potkosulju,kad porastes nosices grudnjak.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:26:40   
vjestica
ne kupam se s njom, ali sam je dosta puta pustila da bude samnom dok se kupam (ima 2 g i maltene donedavno sam je morala sa sobom voditi kad idem u kupatilo, jer je nisam samu smjela ostaviti bez nadzora) i ne smatram da će imati traume zbog toga
to se sisa tiče, donedavno je sisala i sad ih voli malo pomaziti tj poigrati se, i pustim je, jer još ni pna ni ja nismo prebolile prestanak dojenja

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:33:53   
Anoniman
Ne bih da dajem neki doprinos ovoj temi, jer me strah onih koji zloupotrebom citaju.
Zato imam prijedlog...ovu temu je vrlo lahko naci kad se ukuca u google, mozda da je nekako zakamufliramo?

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:40:58   
novi kolacic
Po mom misljenju masturbacija je sasvim normalna pojava i kod djece a pogotovo kod odraslih i odrasla osoba koja je nije isprobala nije, po mom misljenju, nije mnogo upoznata sa sexualnoscu, jer je opcepoznato, da strucnjaci savjetuju zenama koje imaju problema sa postizanjem orgazma, da na taj nacin upoznaju svoje tijelu i svom partneru na taj nacin prenesu sta im godi. A gora je sexualna frustracija kod nepostizanja orgazma od masturbiranja. Mada s tim nemam problema, valjda jer sam masturbirala kao mala...Al eto, saznadoh da sam nenormalna, neinteligentna i isfrustrirana, kao i moje dijete user posted image .
Ja opet sebe vidim kao dobrostojecu, visokoobrazovanu osobu sa sredenom porodicom i dijete mi sa 5,5 god.krece u skolu zato sto je pedagog predlozio da je zbog izuzetne inteligencije izvadim iz vrtica i dam u skolu... I izuzetno mi je drago sto ne smatram nenormalnim to sto moje dijete masturbira i za mene je diskusija na ovoj temi zavrsena.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:48:09   
Hanady RR
ja vas čitam i majkemi moje ja sam u šokuuser posted image

komletno odrastanje ima svoje faze al sa 6 godina...
ja to ne prhvatam kao normalno u smislu da se to očekuje do svakoga djeteta tog uzrasta...
još će ispasti zaboga da nije noramlno ono dijete koje sa 6 i u vrtiću s ene bavi time...

to o mastrubaciji odrasle djece, u pubertetu, činjenici da puvertet zna sad stići u u 4, osnovne a 6 razredu je drugi par rukava...nositću se sa tim ko i moji roditelji...
pa nije ovdje niko prekočio faze u rzavoju.....svako je na svoj način i vrijeme doživio sve što je trebalo aliiiiiiii dijete do 6 godina...

ne ne prihvatam kao normalno...uzok za ranije i tako rano mora postojati ...

i slažem se sa pahuljicom...
ova tema zasista može biti zanimljiva onome za koga kao majke nismo sekunde pisale ove postove...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:50:07   
vjestica
možda sam ja naivna, ali ne kontam kako neko može zloupotrijebiti ovu temu?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:50:36   
jasmin
Hany,ja i ti smo oDJe haman konzerve i po.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:55:48   
jasmin

IZVORNA PORUKA: vjestica

možda sam ja naivna, ali ne kontam kako neko može zloupotrijebiti ovu temu?


Zamislite pedofila koji zna da djeca masturbiraju,pri tome stenju i imaju orgazam....
Mislim da i ovaj moj post treba delete.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:57:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

možda sam ja naivna, ali ne kontam kako neko može zloupotrijebiti ovu temu?


znaš šta vještice...
ja sad zamišljam pedofila koji gore na temi anonimno čuči i konta...vidi ljepote sa 6 godina za njih je dobro da dožive orgazam...još će nam na osnovu ove normalne pojave zatražit i izmjene zakona ...

e to mi se ne dopada kad pomislim...a pomislim kad čitam...
jer ja imama dvije djevojčice...
i da se desi da to rade rano ja bih se obratila psihologu...tražila uzrok...
nebih dijete sprječila silom nisam im ni dudue uzimala na silu...al bih tražila uzrok...

realno može ih biti puno...
i zlostavljanje djeteta može dovesti do toga...
i šok od razvoda, šok od smrti nekoga koga jako vole itd....

user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Djeca i seksualnost!
25.8.2012 10:58:11   
vjestica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: vjestica

možda sam ja naivna, ali ne kontam kako neko može zloupotrijebiti ovu temu?


Zamislite pedofila koji zna da djeca masturbiraju,pri tome stenju i imaju orgazam....
Mislim da i ovaj moj post treba delete.

pa ako mislimo o pedofilima koji čitaju ovaj portal, zašto onda većina forumašica ovdje stavlja slike djece??

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *