|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 20:57:19   
stella
Ja imam pozitivno iskustvo sa igraonom.Hana je dobila na poklon i htjela je da se igra,sada bas i nece al eto uspijem je ubaciti ponekad po pola sata cak.Sigurno pozeli ove igracke sto stoje u igraoni pa dok ih pregleda prodje pola satauser posted image
Mada mislim da nemozes znati ako bebu samo jednom stavis.Jer znamo da je bebama sve interesantno po dan dva i to je touser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 21:01:53   
andji
žene hvala vam na savjetima i iskustvima ali kako god ja vidim moj Sergej je to prerastao.Da samo što nije prohodao,on hoće da istražuje da puza,ustaje,nešto ću pokušat naći slično tom 'kavezu',reče mi baš danas jedna prijateljica da imaju one kućice za bebe od mreže ali velike možda dužine i do 2,5m,jest da će mi trebati prostora za to ili možda uzmemo ogradicu pa ogradimo bezbjedni dio stana,vidjeću.U svakom slučaju hvala vam

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 21:02:51   
laracroft
Mi smo imali super iskustvo sa igraonom i svakom bih je preporucila.user posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 22:16:32   
moni
Nama je pedijatar preporučio igraonu i to da počnem malog stavljati od 6,5 mjeseci u nju kako bi se učio penjati, hvatati za ručke, a da nikako ne koristim hodalicu. Uglavnom mi smo igraonu kupili i čekamo da Tarik napuni 6,5 mjeseci pa da vidimo kako će reagovati, hoće li mu se svidjeti.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 22:32:51   
mamin sin
Ja sam posudila putni krevetac od rodice ali ga koristimo kao igraonu...Bebac na pocetku dok je samo sjedio nije htio unutra nikako, tek sad kada puze i dize se uz namjestaj, trazi da ga stavimo unutra i merak mu..hljadu puta se podigne  sjedne! user posted image  Malo hoda okolo, i "prepada" nas... Istina je da nece dugo ali eto...

Ima dobar fazon sto se jedna strana moze otvoriti pa da sam puzeci ulazi i izlazi ali to jos nismo stavili u funkciju.

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: 'kavez' za bebe
20.10.2008 9:24:01   
Gigana
Mi smo dobili na poklon mrežni krevetić Graco, koji služi i kao igraona.  Moj muž ga zove "Aušvic" user posted image .
Međutim, Vedad se u njemu igra svega nekoliko minuta i onda hoće napolje, tako da nam "Aušvic" sad služi za odlaganje igračaka.

Nama nije od koristi, ali kao što vidiš, ima beba koje hoće da se igraju u njemu.

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: 'kavez' za bebe
20.10.2008 12:07:01   
Amrino
IZVORNA PORUKA: moni

Nama je pedijatar preporučio igraonu i to da počnem malog stavljati od 6,5 mjeseci u nju kako bi se učio penjati, hvatati za ručke, a da nikako ne koristim hodalicu. Uglavnom mi smo igraonu kupili i čekamo da Tarik napuni 6,5 mjeseci pa da vidimo kako će reagovati, hoće li mu se svidjeti.


Ne moras cekati dok napuni 6, 5...stavi ga odmah. Neka lezi unutra... poredaj igracke oko njega. Bolje da se navikne a i bolje je nego da ti je na krevetu ili u rukama sl. iz igraone ne moze pasti a i dovoljno je siroko da se moze okretati i sl.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: 'kavez' za bebe
20.10.2008 16:43:34   
jasmina_mm
žene hvala vam na savjetima i iskustvima ali kako god ja vidim moj Sergej je to prerastao.


ne mora znaciti andji
rodjak od mm je usvojio bebu od godinu dana i sigurno mu je ovaj vrtic pomogao puno, pa sigurno ga je koristio oko pola godine, ako ne i vise. Doduse kod njega je curica ali je bila poprilicno nemirna, zbog navikavanja na novu sredinu i svega ostalog...
Moj sin nece u njega, ali ponekad ga prevarim, bar kad moram na WC ili slicno...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: 'kavez' za bebe
22.10.2008 13:21:47   
melinda30
meni je moja mreža fino poslužila. kad putujem stavim je u auto i bez brigeuser posted image . ne razmišljam hoće li moj Emin pasti, hoće li nekome kakav belaj napraviti; a jedna od pozitivnih stvari je i to što kad negdje odem on u tome i spava. samo što je on sada napunio 10 mj. pa ga ne mogu tek tako "nagovoriti" da u tome boravi.
hm!!! samo zadnji puta sam imala loše iskustvo. kad smo se iz posjete veraćali kući, stavili smo mrežu na galeriju. pukli su nam oni "kaiši" na galeriji i mreža nam je odlepršala. malo je falilo da se zalijepi na šofer šajbu kombija, koji je bio iza nas. to vam kažem da ne bi neko ponovio istu stvar kao mi, i ne daj bože prošao mnogo lošije.

_____________________________

"Prst na čelu ruje zrake sunca
do mudrosti može se i pješke
ali znati sići sa vrhunca
ni genije ne može bez greške"
Jesenjin

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: 'kavez' za bebe
23.10.2008 18:02:16   
andji
ma ne budel slušao zarvorit ću ga u ovu mrežastu korpu za igračkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,naravno šala mala

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: 'kavez' za bebe
24.10.2008 20:49:29   
akica b
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Kupili mi...platili 200 KM jer smo uzeli onu najvecu- da bude djetetu kontam siroko...aha...user posted image
Provede unutra samo 15 minuta ujutro dok operem zube i umijem se...onda se digne na noge, uhvati se za onu ogradu i dernja se sve dok ga ne izvadim...a onda se raspojasa po cijeloj kuci...user posted image ...al et...bar mi igracke stoje unutra...user posted image ...tjesim se...
Mozda neko ima i drugacija isustva- mi smo komotno mogli da nikada ni ne
vidimo tu igraonu (na pocetku je i htio- dok nije otkrio cari puzanja po cijelom stanu- pa valja skonto sta mu je bolje)






EEEEEEEEEEEee moja Amra isto ti je i kod mene ovako...od rijeci do rijeci...Samo sto sam je ja na kraju sklopila,odnijela u podrum jer zauzima dosta prostora a za igracke kupila kutiju i potrpala sve i sakrila iza krevetauser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: 'kavez' za bebe
24.10.2008 20:51:19   
akica b
user posted image


Ova je kod nas

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: 'kavez' za bebe
28.12.2008 23:39:05   
kana
evo i ja da se pridruzim  temi jer i mi imamo ovaj putni krevet -mrezica.
Dobili smo ga na poklon kad smo isli na more ,ali sam uvijek nekako strahovala da mu puse jer je poprilicno nisko...Sada se zadrzi u njemu nekih 20 minuta kada treba zaspati,ali samo tada...jer inace je isto kao kod Amrino,uspravi se i negoduje,a ako ga predugo drzimo tu ,to je bas histerican plac...ne znam da li ima kupiti kakva ogradica tako bas veca,neko je spominjao tu od 2,5 m,jer mi je vecina stana u plocicama sa manjim cilimima i bas me strah da ne navuce ponovo neku prehladu a sa njom i bronhitis...ipak mu je zbog grijalice najtoplije u sobi(grijanje katastrofalno)
Huhh u dilemi sam..ne znam sta da radim..penje se uz namjestaj i pusti se(tako je navikao u kreveticu)uvijek je neko sa njim da se ne lupi ali ledja...
pomagajteuser posted image


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: 'kavez' za bebe
28.12.2008 23:58:05   
Anoniman
Meni je igraona super. Moja kcerka je u igraoni sama pocela ustajati i igrati se i stojati sama. Mislim da je super stvar. Sad tu ide i mali, jest da ima tek 6,5 mjeseci ali mu natrpam igracaka i nek se navikava. Uostalom znam da je na sigurnom

(odgovor članu kana)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: 'kavez' za bebe
29.12.2008 9:08:29   
Romali
Je li mi pričamo o ogradici ili vrtiću za bebe...?? Nešto mi ovo 'kavez' nejasno...

Evo moj mališa je upravo u vrtiću, igra se, ruši, baca, skiči od dragosti. A ja sam barem neko vrijeme slobodna.
Mislim da je vrtić dobra stvar, ako se ne 'zloupotrebljava'. Ne mislim ga cijeli dan ostaviti tu,ali dok se igra i zadovoljan je, ne diram ga. Kad mu dosadi i počne negodovati, odmah ću ga izvaditi van.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: 'kavez' za bebe
19.1.2009 18:47:33   
mamyca
Mi smo danas kupili tu mrezu(kavezuser posted image )i to veliki,kostao je 124 km.Hamza se igra bas dugo u njemu,krevet mu je vise maliuser posted image ,a u ovome ima bas prostora.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 12:14:07   
bezelye
Evo da i ja ostavim komentar za ovaj kavez. Mi imamo putni krevetic, ali ga ne koristimo za igru jer imam osjecaj da bi ovaj moj to ubrzo prevrnuo user posted image
Zato imamo bas kavez user posted image i ovako izgleda


user posted image


Nama je bas super. Djecak je masallah hiperaktivan i nema sansi da sam stalno uz njega. Tako, dok ja kuham ili radim nesto drugo, on se igra u svom kavezu. Ogradica je od zeljeza, cvrsta i stabilna, teska je 18 kg i dijete to ne moze prevrnuti. Unutra su njegove igracke i on tamo bas uziva. Pridrzavajuci se za ogradicu on je vec sa 7 mjeseci bio na svojim nogicama i jako je stabilan. Kad smo uz njega onda je van kaveza, tako da ima priliku i da istrazuje.
Draga sveki je to platila oko 200 KM i bas joj hvala! Vrijedi svake pare!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 12:26:07   
Visnja RR
Asja bi u tom kavezu bla samo pod uslovom da i ja udjem zajedno s njom...jer tako je doooosadno igrati se sam...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 12:51:29   
Golubica
Ja sam dobila putni krevetic na poklon i sluzi mi kao igraona. Asja voli da bude u njemu i duze vrijeme, jer sam nabacala zanimljivih igracaka. Extra stvar.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 14:19:01   
Amrino
Kod mene je igraona i dan danas u fuknkciji. Sad mu je glavna zanimacija uci u igraonu izbaciti sve igracke iz nje, onda napolje pa ih ponovo sve ubaciti unutra i sve tako...Ako ne mozemo nesto neci npr. daljinski, papuce...ima 99 % sansi da je to u igraoni user posted image .
Eno upravo je u njoj i prica sa igrackama i baca ih po sobi.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 16:07:28   
Anoniman
joj kad ja svoju ukavezim.user posted image jedva čekam.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 21:54:29   
teta berta
he he, ja tu stvarčicu zovem Hag... Nemamo je još, ali mislim da ćemo je kupiti, bar da se bebe zabavi dok skuham ručak ili nešto odradim po kući...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 22:04:12   
mamina cura
Mi smo svoju odavno sklopiliuser posted image  Sad su glavne silne Timurove igracke i veliko auto. A rucak i ostalo pravimo zajednouser posted image  Cak i sivamo zajednouser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 22:06:27   
anitaMO
ma moja nije htjela u nju.držimo igračke.ali zato nemamo stola u dnevnom tako da joj je široko.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: 'kavez' za bebe
15.2.2009 22:06:43   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Asja bi u tom kavezu bla samo pod uslovom da i ja udjem zajedno s njom...jer tako je doooosadno igrati se sam...user posted image


haha i moja isto tako... nema sanse sama da se igra... to joj pravo dosadno...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *