|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 'kavez' za bebe
15.4.2009 23:03:28   
manuela RR
Iščitala sam sve postove i zaključila da bi ja Emiru ipak trebala kupiti ogradicu,s obzirom da puže da ga makar tu mogu ostaviti dok ja po kući šta obavim.
E sad zanima me ima li ko od forumašica iz Tuzle tu ogradicu,gdje su je kupile i koliko je koštala...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 10:13:04   
mišur
Ja nisam iz Tuzle, ali reći ću ti da sam svoju ogradicu platila 160 KM, marka Brevi...
I isplatila se svaka marka koju smo za nju dali...
Evo sad ima godinu dana i još uvijek hoće u ogradicu...
Ne često i ne dugo, ali je važno da hoće...Ubacim mu neku igračku ili upalim tv, i mogu na miru do toaleta otićiuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 10:20:28   
manuela RR
Pa i meni treba baš zbog toga...kako je propuzao nigdje ga ni sekundu ne mogu ostaviti bez nadzora.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 10:55:18   
ziki
Ja sam igraonu kupila u TL u Tuzli, jesenas, mislim da je bila oko 90 km, sad nekad hoce nekad nece u nju ali bar igracke pokupim sa poda

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 11:10:11   
mariva
meni je ogradica služila kao ostava za igračke jer moja djeca ni u ludilu nisu htjeli unutra. sve sam pokušavala ali uzalud izdržali bi minutu i onda dernjava dok ih ne izvadim. inače su obojica hiperaktivni. ali ponekad bi ih ubacila barem dok odem na wc naravno pslije bi me diočekale krokodilske suze

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 11:11:51   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: ziki

Ja sam igraonu kupila u TL u Tuzli, jesenas, mislim da je bila oko 90 km, sad nekad hoce nekad nece u nju ali bar igracke pokupim sa poda


Gdje je taj TL?


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 11:22:11   
ziki
Nisam bila u Tuzli od januara al tad je bio u Merkatoru na spratu, preko puta igraonice Lumpri. Nadam se da se nije zatvorio ili premjestio jer naredne sedmice dolazim u Tuzlu i plniram da kupujem neke sitnice tamo.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 11:26:20   
Nunichi
Nije se zatvorio...jos uvijek je na istom mjestu Ziki. user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 11:28:17   
ziki
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Nije se zatvorio...jos uvijek je na istom mjestu Ziki. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lovimo Pocoy-a a koliko se sjecam tamo ima igracka a mozda i kockice

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 11:29:45   
Nedi
I mi trazimo pokoya u TL u Zenici imaju ostali likovi iz crtica ali nema pokoya

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 11:38:18   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Nije se zatvorio...jos uvijek je na istom mjestu Ziki. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lovimo Pocoy-a a koliko se sjecam tamo ima igracka a mozda i kockice


Ja sam juce malo provirila,ali moja puslica je mala jos pa ti ja igracke i ne gledam,pa ne mogu pomoci ima li Pocoya user posted image user posted image user posted image
Ali vjerovatno ima...a kockica ima sigurno. user posted image
Steta sto mi jos ne setamo,mogle smo i kaficu popiti... user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 11:39:33   
manuela RR
Aha ti misilš na turbo limač ja cijelo vrijeme kontam da je to neka robna kuća il neštouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,znam gdje je turbo limač tu sam uzela hranilicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 12:25:07   
ziki
IZVORNA PORUKA: manuela

Aha ti misilš na turbo limač ja cijelo vrijeme kontam da je to neka robna kuća il neštouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,znam gdje je turbo limač tu sam uzela hranilicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  al smo se sporazumeleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 12:26:14   
manuela RR
Ih baš se kontamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 12:31:00   
ziki
Malo je off al da ne zna neko imali gdje da se nabavi DVD Pocoyo sinhronizovan. Na yu tube sam nasla Pocoya na engleskom, francuskom i spanskom ali nema ni na bosanskom,hrvatskom, srpskom, crnogorskom sve te opcije moguuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 13:28:55   
Anoniman
Naslov je extrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 13:35:38   
manuela RR
Ja bila otvorila temu ogradica za bebe,kad mi moderator javlja da ista tema postoji samo je naziv kavez za bebe user posted image user posted image user posted image user posted image i meni je naslov pravouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 14:36:47   
andji
Bravo za autora temeuser posted image user posted image user posted image jašta je nego kavez...a svrha i jest da dijete nikud ne mrda,baš kao u kavezuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 14:50:06   
Skvo RR
Ja isla danas da gledam kafeze....nisam jos kupila, nekako mi lahotni...user posted image ....Uma puze na ledjima, tako da se guzom odguruje...pa mi je zao po podu stavljati, pa kontam da je ubacim u tu stvarku....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 23:15:14   
juni
I mi smo dugo trazili i nigdje nam se nisu svidjeli, zapravo svugdje su skoro isti (brevi klasicni modeli). Zadnja radnja nam je bila Malisa na Otoci i tu smo nasli vrtic koji smo zeljeli. Zove se Blue sea i super smo zadovoljni, isto od brevi ali puno bolji.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 23:19:39   
Okarica
Ja isto tražim da kupim, ali mi se baš ne sviđaju. Djeluju mi nekako nestabilno. Juni, imaš li sliku da vidimo kakav je tvoj?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 23:24:54   
juni
http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=2733&c_id=153&cf_id=154

Evo nasla sam na brevi stranici. Dobro je stabilan. I nama su se ostali cinili nestabilni.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 23:29:38   
Okarica
Sladak je! Je li to ona radnja u Merkuru na spratu ili je neka druga?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 23:34:04   
juni
Jest, u Merkuru na spratu. Ispocetka nam je prodavacica pokazivala samo one klasicne modele a kad smo je mi upitali da li mozemo narucuti jedan vrtic iz kataloga (blue sea), rekla nam je da imaju bas taj. Imali smo srece user posted image Emil odavno puze unazad na nasem bracnom krevetu pa me strah da ne padne iako ja sve okolo ogradim.
Sad ima bezbjedno mjesto za igru user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: 'kavez' za bebe
16.4.2009 23:35:46   
Okarica
Hvala ti! Super je ta radnja. Tamo sam kupila kadicu i još par stvarčica. Pozdravuser posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *