|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 12:48:45   
nikita
bubuli i ja sam svakako za drveni krevetic kao glavno mjesto za spavanje ali ovaj bi uzela da imam kad podem u svojih na par dana pa da ima tamo gdje spavat a i naravno za more aBd  Ali ja cu ga bez tih dodataka samo ono kao vrtic bez icega..

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 12:57:46   
Azure
I mi smo kupili vrtic "Brevi", maca se super igrala u njemu. Zadovoljni smo. Jako je stabilan i simpatican sa nekim crtezima unutra. Ali sada muku mucim sa necim drugim. Ima li neko ideju sta da radim. Nosim blizance. Planirali smo kupiti dva nova krevetica, iako imamo jedan od nase curice. Medjutim neki dan na jednoj stranici za mame blizanaca procitam da bebe caki ne vole da se odvajaju i da do godine dana mogu u jednom kreveticu. Ne mogu to nikako zamisliti, jer kad sam gledala slike nase curice sa nekih tri mjeseca, cini mi se da bas i ne bi stala jos jedna tolika bebica u krevetic. user posted image Ima li ko ideju sta i kako?

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:05:07   
bubuli
ja mislim da bebe trebaju biti u jednom kreveticu...mogu stati jedna do druge ili kontra-znas na sta mislim...recimo noge im se dodiruju...
jer znam da i po rodjenju u bolnici blizance stavljaju u jedan krevetic...
cak znaju i u jedan inkubator ako su male bebe...
do godine dana vala mogu biti u jednom kreveticu...

nikita sto kazes drveni kao fiksni za spavanje a igraona je isplatnija i laksa za nosanje nego ovaj putni...
mislim nece djetetu nista biti ako ste par dana kod nekog pa i u igraonu stavis par deka na dno i nek spava...

ko da su nasi imali sve pa evo normalne smo...


_____________________________



(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:08:10   
milenium
nikita evo ja malopren uslikala i postavila u svoj album.user posted image

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:11:13   
milenium
bubuli ovaj se putni krevetić sklopi u kišobran za 60sekundi,jednom rukom povučeš ono u sredini i on se sav sklopi,joooj evo tražim onu sliku što je došla uz njega ali nigdi je...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:15:45   
nikita
milenium evo vidjela sam, super je, kupit cemo ga najvjerojatnije ili cemo nekome reci da ga kupi ako se tko ponudi user posted image  

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:17:42   
bubuli
imam ja kuci dva kataloga i u njima nema cega nema i pisu sve karakteristike...
mislim da je glupo imati recimo i drveni i putni krevetic(ok ko ima para i prostora)
ili kupovati madrac pa dodavati u putni...
ruku na srce meni je putni ljepsi ima raznih boja i ja sam prvo mislila uzeti ga kao krevet al kad sam sve vidjela odustala sam i uzet cemo drveni i dobar madrac...
a za igranje opet mislim da je igraona prakticnija i jeftinija jer u putnim kreveticima djeca i nemogu bas skakati...
drugarica ima putni...koristila ga je za spavanje djece do godinu dana i dalje nije sigurno...
mislim svako ima svoje misljenje...


_____________________________



(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:19:01   
Azure
hvala bubuli. Ma znam da se bebe mogu tako staviti u krevetic, ali ne mogu vjerovati da mogu i do 3 mjeseca biti tako, a pogotovo ne do godine dana.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:22:09   
Azure
Ja sam uvijek za kombinaciju drveni krevetic i vrtic. Ne znam, moje misljenje je da je drveni prakticniji i za bebicu. Moja curica je do 3 godine spavala u drvenom kreveticu, a onda smo otisli na put kod svekra, i svekrve i ostali tamo 7 mjeseci. Nisam dala kupiti krevetic jer je bracni krevet bio preogroman i imao je sa strane zeljeznu sipkicu tako da maca nije mogla pasti. Medjutim kad smo se vratili u Sarajevo i kad sam je stavila u krevetic, prvi dan se uhvatila za sipkice i ustala u kreveticu. Kod ovih putnih krevetica gdje je mrezica, mislim da je nezgodnije za djecu da se uhvate i podizu. E sada bolje ce znati mame koje imaju takav krevetac.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:24:08   
bubuli
pa dok su male bebe stavis jednu pored druge...a kad porastu kontra...
vala beba od 3 mjeseca se nevrti nesto aman...koliko ja znam...
istina je da ih nevalja razdvajati i stvarno nemam neke ideje u glavi sta drugo da ucinis...
mozda izmisle krevetice za blizance...ko zna...


_____________________________



(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:27:10   
Azure
user posted image user posted image bubuli da znas da sam i to istrazivala po internetu. Rekoh mozda su nesto smislili. Ma moram vidjeti sa mamama blizanaca na forumu kako su to one rijesile. Mi taman odlucili da kupimo nove krevetice kad procitah to. Kontam ima logike to za razdvajanje. user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:30:52   
nikita
bubuli svaka ima neko svoje iskustvo a mi cemo tek na svojoj kozi da vidimo sta nam odgovara a sta ne.
Ne znam dal se klasicni vrtic moze sklopiti i nositi  iz kuce pa bi iz tog razloga kupila obicni putni bez dodataka..

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:37:13   
Azure
Ovaj krevetac se meni praaaavo svidja. Skup jeste, 700 km. Ali on se do 2 recimo godine, koristi kao krevetac, a na ovoj natkasnici se moze presvlaciti beba. Kasnije se natkasnica spusti pored krevetica, promijeni se madrac i dobije se krevet za vece dijete. Znaci dobije se krevetac (koji kasnije postaje krevet sa natkasnicom), dva madraca, posteljina za bebe.

http://www.cilek.com.tr/bosnian/seri_detay.aspx?seriID=5

http://www.cilek.com.tr/bosnian/seri_detay.aspx?seriID=5

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:39:00   
bubuli
ja tebi zelim svu srecu,da sve bude kako treba i svi zivi i zdravi a mjesto za spavanje ce biti najmanji problem...

nikita naravno da svako ima misljenje i neko iskustvo...niko nije savrsen,negdje ce biti pun pogodak a negdje cemo fulati...i najbolje je iskustvo na svojoj kozi jos ako je pozitivno ehhh
i ti vrtici se moraju sklopiti naravno ...neces toliko nositi iz radnje recimo...


_____________________________



(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 13:39:24   
Azure
Nikita, oprostite sto upadam u vas razgovor. Ali eto imam neko iskustvo pa vam mozda pomogne. Klasicni vrtic se moze sklopiti tako sto se gornji dio sa mrezicom spusti prema donjem dijelu. Znaci kao da ga spljostis. Pitanje je moze li ti stati u auto.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: 'kavez' za bebe
20.2.2010 21:48:59   
mama Nataša
Evo da podignem ovu temu malo, možda ima još neko sa iskustvom da nabaci koju pametnu...

Mi smo i dalje u potrazi za igraonom, nekako nam se čini da bi veća bila bolja....

Btw, ostavila sam i oglas u 'moje oglase', pa ako ima ko da mu više ne treba...




_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: 'kavez' za bebe
20.2.2010 22:11:26   
malena_t
Mi smo svoju koristili jedno mjesec dana. Sad nam služi kao ostava za igračke. Sreća pa smo je posudili. 

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: 'kavez' za bebe
21.2.2010 8:51:35   
lilith
natasa imas u TL veliki,kosta oko 60KM...moja nikako nije hrjela u njega tako da smo ga poklonili...

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: 'kavez' za bebe
21.2.2010 9:36:42   
mama Nataša
IZVORNA PORUKA: lilith

natasa imas u TL veliki,kosta oko 60KM...moja nikako nije hrjela u njega tako da smo ga poklonili...


zar je moguće????!!!!

mi smo našli jedan jučer al za 170!!!!

u kojem TL je to???? da trčimo odmah!!!!


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: 'kavez' za bebe
21.2.2010 12:33:35   
mojbebac
u skafi je 50 KM mi kupili prije par dana, ako mislite na onaj sto se moze sklopiti kao kisobran ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: 'kavez' za bebe
21.2.2010 13:04:09   
lilith
u svakom mislim,ja sam aovaj kupila na dobrinji i da,sklapa se kao kisobran

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: 'kavez' za bebe
21.2.2010 14:50:43   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: mojbebac

u skafi je 50 KM mi kupili prije par dana, ako mislite na onaj sto se moze sklopiti kao kisobran ....

To je putni krevetic. Igraona je fiksna i ima mrezu sa svake strane. Uglavnom je dosta manja od putnog kreveta.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: 'kavez' za bebe
21.2.2010 15:00:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: mojbebac

u skafi je 50 KM mi kupili prije par dana, ako mislite na onaj sto se moze sklopiti kao kisobran ....

To je putni krevetic. Igraona je fiksna i ima mrezu sa svake strane. Uglavnom je dosta manja od putnog kreveta.



ja igraonu  nisam kupovala, dijete se u njoj ne može okrenuti! ne kužim ljude koji rade na tim dječijim stvarima.... umjesto da naprave igraone veće ono jedva dijete stane
Glupost

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: 'kavez' za bebe
22.2.2010 10:26:55   
Mya_81 RR
Ni meni to nije jasno...mi kod bake imamo putni krevetić i nekad je znam spustiti da se tu malo igra, ali od početka se moglo vidjeti da joj se to baš i ne svidja jer ne bude mirna duže od par minuta...pogotovo sad kad je propuzala...ali kad razmislim koliko je to malo pa ko bi volio biti unutra...niti se okrenuti niti bilo šta drugo...

Ali mislim da je vani malo bolji izbor tih igraonica i da bi se tamo moglo naći nešto ''normalnije''.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: 'kavez' za bebe
22.2.2010 10:29:18   
Skvo RR
Imate razlicite velicine igraona, tipa S,M,L..
Npr...Uma cak i trci po svojoj..user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *