|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:41:55   
Galicia
Tasne i cipele ne moraju biti u istoj boji, cak sta vise pozeljno je da nisu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:42:38   
reallove
Crne cizme i bijela torba,po mom ukusu grozna kombinacija...Fino je upariti cizme i torbu ali nije obavezno,ja u posljednje vrijeme ne gledam na to uopste,mogu biti tu negdje,priblizne boje,ne mora biti isto..Ali sto najvise mrzim,to su bijele torbe i bijele cipeleuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:46:41   
salmy
Ja neki dan obukla crvene tene i smedju torbu...al torbu sam skontala tek u liftu...bilo mi mrsko da se vracamuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:52:38   
Graziella
e ne znam,ovo sto ja vidjeh je izgledalo grozno...ja bijele torbe inace nosim uglavnom ljeti,naravno opet sve zavisi od oblika i materijala,tvoje odjevne kombinacije,ostalih asesoara koje nosis..ali nikako i nikad ne bih bijelu torbu i crne cizme,uzas

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:52:52   
reallove

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja neki dan obukla crvene tene i smedju torbu...al torbu sam skontala tek u liftu...bilo mi mrsko da se vracamuser posted image

ja vise i ne pazim toliko,svejedno,nije vise moderno pariti boje,bas bezveze izgleda kad vidis djevojku,pa sve zivo sparilauser posted image tako moja zaova prije,sve mora biti u tonuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:55:27   
reallove

IZVORNA PORUKA: Graziella

e ne znam,ovo sto ja vidjeh je izgledalo grozno...ja bijele torbe inace nosim uglavnom ljeti,naravno opet sve zavisi od oblika i materijala,tvoje odjevne kombinacije,ostalih asesoara koje nosis..ali nikako i nikad ne bih bijelu torbu i crne cizme,uzas
user posted image
pretjerala ti je prijateljicauser posted image

ja sam ljetos najvise nosila rozu torbu,jednu imam sarenu(te su mi najdraze,uz sve ih mozes nositi),sivu(mislim nije bas siva,neka neodredjena boja)

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:55:34   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: reallove

Crne cizme i bijela torba,po mom ukusu grozna kombinacija...Fino je upariti cizme i torbu ali nije obavezno,ja u posljednje vrijeme ne gledam na to uopste,mogu biti tu negdje,priblizne boje,ne mora biti isto..Ali sto najvise mrzim,to su bijele torbe i bijele cipeleuser posted image

Imam (i baš ih ljeti rado nosim) bijele baletanke sa malom , kao satenskom , mašnicom i bijelu, big size, torbu. onako na fazon cekera i baš je volim. Doduše, to su mi sve uz neke ljetne varijante.

A što se tiče boje torbe, cipela i drugih dodataka, mislim da je prošlo vrijeme kad je to "moralo" da bude bukvalno identične boje.
Ja imam torbe svih boja: plave, crvene, ljubičaste, zelene, o crnim i smeđim varijantama da ne govorimo i sve ih super ukombinujem uz obuću druge boje.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:56:01   
Graziella
tako moja zaova prije,sve mora biti u tonuuser posted image
user posted image pisala sam i ja ovde o curi koja ljeti nosi popularnu pink boju,od glave do pete,hlače,maica,obuća,menđuše,narukvica,pa i lak na noktimauser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 21:32:31   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Graziella

Zenice,da vas pitam,crne cizme i bijela torba ne idu nikako skupa,jel tako?i kako to nekome objasniti,a da ga ne uvrijedis(a taj neko misli da je centar svijeta).ja uvijek gledam da su mi obuca i torba iste ili barem slicne boje,a neki dan sretoh eto (onako povrsnu)prijateljicu pa mi to zape za oko,i kako reagovati?

ne amo da je davno prošlo vrijeme kad su cipele i tašna morale biti iste boje, nego i šta ti imaš tu da reaguješ i objašnjavaš joj,ako se njoj tako sviđa i ako te nije pitala za savjet user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 609
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *