|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 19:20:48   
madam x
ŠTA JE U MUSKOJ/ZENSKOJ GLAVI? (Tako nas dobro opisuje...)

Recimo da se muskarcu koji se zove Roger svidja zena po imenu Ela. on je pozove u kino; ona prihvati i oboje se dobro provedu. Nekoliko dana kasnije on je pozove na veceru; ona prihvati i
opet im bude lijepo. Nastave da se redovno vidjaju i nakon nekog vremena i on i ona prestanu izlaziti s drugim osobama. I onda jedno vece dok se voze u autu Eli nesto padne na pamet i bez puno razmisljanja ona glasno kaze: Znas li da se vidjamo vec sest mjeseci?

Nakon toga u autu nastupi tisina. Eli se tisina ucinila vrlo dugom. Razmisljala je: Mozda mu smeta sto sam to rekla? Mozda ga nas odnos ogranicava; mozda misli da mu zelim nametnuti neke obaveze koje ne zeli ili nije siguran da ih zeli.

A Roger pomisli: Boze. Sest meseci.

A Ela dalje misli: Ali nisam ni ja sigurna da zelim takav odnos. Ponekad mi se cini da mi treba malo vise prostora, malo vise vremena da razmislim da li zelim da nastavimo ovako .... pa kuda mi to idemo? Hocemo li se samo nastaviti vidjati na ovom nivou bliskosti? Idemo li
prema braku? Djeci? Zajednistvu do kraja zivota? Jesam li spremna za to? Da li ga ja uopce poznajem?

A Roger misli: To znaci ... da vidim .... poceli smo izlaziti u Travnju ... to je bilo bas kad mi je auto bio na servisu ... ooops - moram promjeniti ulje!

A Ela misli: Uznemiren je. Vidim mu to na licu. Mozda sam sve pogresno shvatila. Mozda on od ovog odnosa zeli vise, vise bliskosti, mozda je on osjetio - jos prije nego sam ja to osjetila - da ja imam neke rezerve. Sigurno je to. Zato ne zeli nista reci o svojim osjecajima. Boji se da ce biti odbacen

A Roger misli: Moram provjeriti i kuplung. Bas me briga sto onaj idiot mehanicar govori da je sve u redu - osjecam da nesto zapinje. A bolje im je da ovaj put za to ne krive niske temperature. Koje niske temperature? A platio
sam tom nesposobnom lopovu zadnji put 600 dolara.

A Ela misli: Ljut je. A ne mogu mu ni zamjeriti. I ja bih bila ljuta na njegovom mestu. Tako me muci krivica sto ga mucim, ali ja tu ne mogu nista. Jednostavno jos nisam sigurna.

A Roger misli: Vjerovatno ce reci da je istekla garancija .....idioti.

A Ela misli: Mozda sam ja preveliki idealista , cekam viteza na bjelom konju, iako sjedim kraj savrseno dobre osobe, osobe s kojom mi je dobro,osobe do koje mi je stalo, osobe kojoj je izgleda stvarno stalo do mene, osobe kojoj je sada tesko zbog mojih sebicnih nezrelih fantazija.

A Roger misli: Garancija? Oni zele garanciju?! Dacu im ja garanciju! Uzeti cu garanciju i

.....Rogere, kaze Ela glasno.

Molim? kaze Roger
iznenadjeno.

Molim te nemoj muciti samog sebe tako, kaze ona dok joj se oci pune suzama. Mozda nisam trebala ... O Boze, osjecam se tako... (Pocinje jecati)

Sta ti je? pita Roger.

Prava sam budala, jeca ona dalje. Znam da nema viteza. Znam to. To je glupost. A nema ni konja.

Nema konja? pita zbunjeno Roger.

Sad sigurno mislis da sam prava budala, kaze Ela.

Ne, kaze Roger, sretan da konacno zna pravi odgovor.

Radi se samo o tome .... da .... mi treba malo vise vremena, kaze Ela. (nastaje pauza od 15 sekundi za vrijeme koje Roger misli sto brze moze pokusava pronaci dobar i siguran odgovor. Konacno smisli nesto za sta misli da odgovara situaciji),

Da,
kaze on.

(Ela, duboko dirnuta, dodirne njegovu ruku). Oh Rogere, da li zaista osjecas tako? pita.

Kako? pita Roger.

Pa ... o vremenu, kaze Ela.

O, kaze Roger. da.

(Ela se okrene prema njemu i zagleda mu se duboko u oci, a on postaje vrlo nervozan zbog toga sto bi ona mogla sljedece reci pogotov ako to bude ukljucivalo konja. Konacno ona progovori.) Hvala Roger, kaze.

Hvala tebi, kaze Roger.

Onda je on odveze kuci, i ona legne u krevet i place do zore. Roger dodje u svoj stan, otvori vrecicu cipsa, upali TV i odmah se udubi u teniski mec dva Ceha za koja nikad nije ni cuo. Neki tanki glas u glavi govori mu da se u autu dogodilo nesto zaista
vazno, ali on je siguran da nikad ne bi mogao razumjeti sta i da je najbolje ne misliti na to.

Slijedeceg dana Ela nazove svoju najbolju prijateljicu, mozda i dvije, i one o tome razgovaraju 6 sati. Analiziraju do u detalja sve sto je ona rekla i sve sto je on rekao; do beskraja istrazuju svaku reijc, izraz i gestu kako bi otkrile nijanse u znacenju i razmatraju svaku mogucu varijantu. Nastavljaju o tome razgovarati danima, tjednima, mjesecima - nikad ne dolazeci ni do kakvog zakljucka, ali im ni u jednom trenutku nije dosadno.

U medjuvremenu Roger, igrajuci tenis sa zajednickim prijateljem, zastane neposredno prije serviranja i upita: Normane, je li Ela ikad imala konja?

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 19:30:43   
D_K
joj, sjecam se ovog fazona.. extra stvar user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 20:15:02   
Hanady RR
zinanina predobrooooooouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 20:22:00   
teacher75
bas sam se nasmijala, a malo prije nego sto sam ovo procitala sa rodicom sam analizirala ponasanje njenog momka, sta je pisac htio da kazeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 20:31:40   
Blue rose RR
Zinanina predobro, i preistinito :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 20:34:24   
Hanady RR
ja nekako ne razmišljam o ovome pitanju dali me voli...
jer nije se izmjenilo ništa na gore u odnosu našem prije braka...kada je zaljubljenost bila prisutna...
sad ...
neke sitnice a i krupne stavri koje se dešavaju u ovih 7 godina ...meni su dokaz...
meni nikada ne mora reći volim te ( ne kažem da rekao nije) al pokazati mora...
eto dobar dio stavki iz posta bluu rose je prisutan...
a ja opet neke stavri znam i bez nabrajanja...a na ovome spisku ih nema

sve dok taj mene ljudi kad se rastajemo na posao ujutro...
sve dok nas sve tri redom ljubi kad odlazi i dolazi a mi smo kući...i ne bira ko je sa nama...to je njegovo i niko mu se ne mješa u to...
sve dok on kunja na uglu dnevnoj i ne ide u spavaću bez mene nikada za sve ove godine...
sve dok me zove ljubice ili ženo u mene, ženo moja a ne imenom za sve ove godine
meni dokaz...pored ostalogauser posted image

a suđe nam pere mašina...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 20:48:37   
Full Moon
Ja sam tako nesigurna, molim vas da mi date savjet kojoj gatari da odem da me utjesiuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 20:58:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Ja sam tako nesigurna, molim vas da mi date savjet kojoj gatari da odem da me utjesiuser posted image user posted image


ja bih voljela onoj sa kašima otić samo da je onim kašikama nalupam dobrouser posted image
za drugo mi ne trebauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 22:27:41   
zvončica
Vesela, zeno, gdje ti padnu na pamet sva ova pitanja sto ih po forumu pitas user posted image

Kako znam......jednostavno znam....
To se osjeti i pokaze...
Bez puno filozofije user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 23:40:45   
muaaa
Ja neznam .....ja osjetim, itekako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 23:46:07   
animagical
sve dok on kunja na uglu dnevnoj i ne ide u spavaću bez mene nikada za sve ove godine...


ovo se trenutno desava kod meneuser posted image a ne da je umoran, vec je krvavih ociju od cjelodnevnog buljenja u komp...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 23:55:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical

sve dok on kunja na uglu dnevnoj i ne ide u spavaću bez mene nikada za sve ove godine...


ovo se trenutno desava kod meneuser posted image a ne da je umoran, vec je krvavih ociju od cjelodnevnog buljenja u komp...


i moj...
džaba tako smo navikli...i ja bez njega nikada nisma otišla u spavaću sobuuser posted image
kad je radio noćne ja čekala na ugluuser posted image

i sa bebama i bez beba u krvetu među nama...nikada nismo spavali odvojeno...i ne bih ni znala kako...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 0:01:47   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: animagical

sve dok on kunja na uglu dnevnoj i ne ide u spavaću bez mene nikada za sve ove godine...


ovo se trenutno desava kod meneuser posted image a ne da je umoran, vec je krvavih ociju od cjelodnevnog buljenja u komp...


i moj...
džaba tako smo navikli...i ja bez njega nikada nisma otišla u spavaću sobuuser posted image
kad je radio noćne ja čekala na ugluuser posted image






lijepo je i kada on vec sada spava u krevetu a ja dodjem i uvucem se pored njega user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 0:02:53   
animagical
mi spavamo svi skupa, jer se malac uvali, ali mi je uvijek bilo cudno kad muskarci presele na kauc zbog bebe... mi se svi zguramo skupa, samo ce belaj biti ako malog ne istjeramo do iduce bebeuser posted image
meni je ljubav i kad me nazove ujutru da me pita jesam li se sjetila popiti lijekove, koje godinama pijem i nikad ne zaboravljam...i kad ponese cevape za rucak, jer ucim... i kad ima zelju da ja nesto skuham sto maksuz voli... a posebno osjetim ljubav u nacinu na koji mi se svakodnevno obraca... ili nase asikovanje u kupatilu dok se brije pred spavanje, a ja mazem noge...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 0:04:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: animagical

sve dok on kunja na uglu dnevnoj i ne ide u spavaću bez mene nikada za sve ove godine...


ovo se trenutno desava kod meneuser posted image a ne da je umoran, vec je krvavih ociju od cjelodnevnog buljenja u komp...


i moj...
džaba tako smo navikli...i ja bez njega nikada nisma otišla u spavaću sobuuser posted image
kad je radio noćne ja čekala na ugluuser posted image






lijepo je i kada on vec sada spava u krevetu a ja dodjem i uvucem se pored njega user posted image


jeste ne kažem...al mi volimo ''povesti'' jedno drugo...
i to je tako nama ostalo od starta nikako ne mjenjamo...često se zezamo sa tim..ko ajdo i bujdouser posted image
al eto...
meni je to ''nešto'' ono malo sitno l našeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 0:25:50   
lajlac
Kako znati da vas partner zaista voli? To se jednostavno osjeti i srcem i dusom.

_____________________________

Lajla

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 8:37:57   
D_K

IZVORNA PORUKA: animagical

mi spavamo svi skupa, jer se malac uvali, ali mi je uvijek bilo cudno kad muskarci presele na kauc zbog bebe... mi se svi zguramo skupa, samo ce belaj biti ako malog ne istjeramo do iduce bebeuser posted image
meni je ljubav i kad me nazove ujutru da me pita jesam li se sjetila popiti lijekove, koje godinama pijem i nikad ne zaboravljam...i kad ponese cevape za rucak, jer ucim... i kad ima zelju da ja nesto skuham sto maksuz voli... a posebno osjetim ljubav u nacinu na koji mi se svakodnevno obraca... ili nase asikovanje u kupatilu dok se brije pred spavanje, a ja mazem noge...


user posted image user posted image
ovo mi je super.. ja svog tako redovno u prolazu stipnem za guzu dok se brije, tad mi je nesto najsladje user posted image ..

e sad zasto o radim, podsvjesno mozda zato sto su mu ruke zauzete, brijac pod grlom, potpuno nemocan da se odupre user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 8:43:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: animagical

mi spavamo svi skupa, jer se malac uvali, ali mi je uvijek bilo cudno kad muskarci presele na kauc zbog bebe... mi se svi zguramo skupa, samo ce belaj biti ako malog ne istjeramo do iduce bebeuser posted image
meni je ljubav i kad me nazove ujutru da me pita jesam li se sjetila popiti lijekove, koje godinama pijem i nikad ne zaboravljam...i kad ponese cevape za rucak, jer ucim... i kad ima zelju da ja nesto skuham sto maksuz voli... a posebno osjetim ljubav u nacinu na koji mi se svakodnevno obraca... ili nase asikovanje u kupatilu dok se brije pred spavanje, a ja mazem noge...


user posted image user posted image
ovo mi je super.. ja svog tako redovno u prolazu stipnem za guzu dok se brije, tad mi je nesto najsladje user posted image ..

e sad zasto o radim, podsvjesno mozda zato sto su mu ruke zauzete, brijac pod grlom, potpuno nemocan da se odupre [
sm=smiley36.gif]user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 8:44:48   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: D_K



e sad zasto o radim, podsvjesno mozda zato sto su mu ruke zauzete, brijac pod grlom, potpuno nemocan da se odupre user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image ista sam

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 8:46:12   
D_K

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: D_K



e sad zasto o radim, podsvjesno mozda zato sto su mu ruke zauzete, brijac pod grlom, potpuno nemocan da se odupre user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image ista sam


zar to nije ljubav?! sta ima poslije da se pita kako zna da ga zaista volim user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 95
   [Obrisana poruka]
7.9.2012 8:49:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 8:56:21   
D_K

IZVORNA PORUKA: Iman83

Kod nas je malen stan, pa je uvijek negdje neka stiska u prolazuuser posted image
I baš smo neki dan konstatovali: ne daj Bože da živimo u zajednici s nekim, ubila bi nam se ta naša spontana hvatanjauser posted image , štipkanja.

A odgovor na temu, naumpada mi ona poglupa pjesma: Kadj e voljena žena znaaaa...haman i jest takouser posted image




sto vam se poklopilo, malen stan user posted image user posted image
mi se ne 'stiskamo' cesto, pođahkad, kad nam naleti ali kad skontam od tih 'stiskanja' (da ne kazem drpanja user posted image user posted image ) sigurno 50 % otpada na situacije 'on se brije a ja drpam' user posted image user posted image ostalih 50 % je 'ja se brijem a on drpa' user posted image user posted image

opet me luda uhvatila.. ne zamjerite user posted image user posted image .. tema je opustajuca a animagical me podsjeti bas na te situacije u kupatilu - nemojte sta zamjeriti user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 97
   [Obrisana poruka]
7.9.2012 8:59:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:00:09   
D_K

IZVORNA PORUKA: Iman83

al slatko je to...onako u prolazu. To kad prestane, zapitaću seuser posted image



potpis user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:01:02   
Hanady RR
sjetih se kako nas dvoje baš imamo nekih blesavih izraza...
recimo mi volimo da se ''uvukanimo''user posted image user posted image

sad da me pitate šta to znači nemama pojma...jer mnogo toga je nama ''uvukanit'' ...
nama je valjda pregolem porstor pa se ne sudaramo pa zovemo ''doći da se uvukanim malo''...i onda se ja sklupčam da me zagrli stojeći...

al i ležeći isto zovemouser posted image

čuj ''uvukanim''...to je on nekad nama uveo u rječnik i to stoji...kad nas djeca stanu brukat...''moj babo i mama se uvukane''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *