|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:09:30   
felix
neznam koji drugi naziv, da dam al mi neke rekoše na anketi da otvorim temu jer bi se dalo razglabati hahha pa evo valjda Visnja ne zakljuca .....

po, čemu neke osobe pamtite/pamtice te ?? One koje su na vas, ostavile utisak bio loš ili dobar user posted image
....


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:14:00   
klemzi
Dadadu, Nou i Breskvu po nevjerovatnoj duhovitosti user posted image user posted image user posted image
MarinuDK po vanredno oštrom jeziku...user posted image Nunichi, čini mi se kao neko ko je uvijek bio spreman da pomogne user posted image Ove cure mi baš nedostaju tu...davale su poseban ton RRuser posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
11.9.2012 21:19:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:22:29   
Mya_81 RR
Fali mi ono druženje s početka teme 2009...ali to je bilo karakteristično za taj period i treba tamo i ostati...to slatko sjećanje...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:26:56   
felix

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Fali mi ono druženje s početka teme 2009...ali to je bilo karakteristično za taj period i treba tamo i ostati...to slatko sjećanje...

da dodam, još kao temu iscekivanje bebe ,...

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:31:54   
Honey3

IZVORNA PORUKA: klemzi

Dadadu, Nou i Breskvu po nevjerovatnoj duhovitosti user posted image user posted image user posted image
MarinuDK po vanredno oštrom jeziku...user posted image Nunichi, čini mi se kao neko ko je uvijek bio spreman da pomogne user posted image Ove cure mi baš nedostaju tu...davale su poseban ton RRuser posted image

poDapisujem ovouser posted image A i ti moja klemzice falis,samo nam se ponekad negdje javisuser posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:33:04   
Hanady RR
Sjećam se onih koje nisu tu...
najviše mi nedostaje Noa...
a onda dadada ...
Marina DK...
fali i meni ono lijepo vrijeme 2009...
al imam lijapa sjećanja to je dobro, pozitivnouser posted image

i djece se sjaćam i cipelica i rođendana i kapica i osmjeha i koraka i zubića temperauta do zore koje smo čekali da spadnu
pa čekanja nekih da se rode...o Bože kad se samo sjetim kako Niobe poslasmo na poroduser posted image
pa dadada i njeno prenošenje...bože sad d aje nać porčitata one postove...gigante našuser posted image

A pamtim i neke koje su tu...po svemu i svačemu...
a i neke koje nisu tu po nekim negativnim stvarima...(prošlo je nikova i nikova u ovom ''mom'' stažu)
šta ću kad svašta pamtimuser posted image

Da najviše volim da se sjetim dobrote, iskrenih emocija, postova koji nisu vrijeđali, liječili komlekse, provocirali ...već bili lijepi dio opuštanja na RR.
sjetim se divnih humanitarnih akcija ( da mama 2009, scarlet)..a onda se sjetim i onih koji su sve to lijepo zaboravaljali nadajući se da se i drugi ne sjećaju...

i tako u kruguser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:48:10   
klemzi
Zaho, tu sam ja , u Čekaonici najčešće, čekam user posted image user posted image A kad akobogda dočekam, ima RR da gori user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljubi mi Esmicu Pjesmicu ( i moja kći će se, ako je budem imala, zvati Esma,akoBogda) user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:50:37   
hapymum
Ja sam prije neki dan citala prvu temu za bb i bas sam se ismijala kkao je simpa bilo sve a sad je bb postao " tradicija",nisam od pocetka sa vama ali rado citam neke stare teme,htjela sam reci veliko hvala curi/zeni koja je otvorila temu za bb.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 21:58:03   
felix
Da najviše volim da se sjetim dobrote, iskrenih emocija, postova koji nisu vrijeđali, liječili komlekse, provocirali ...već bili lijepi dio opuštanja na RR.

istina , a najljepše doba je bilo bar meni zeza na trudilicama , super opuštena atmosfera
Pa posle u iscekivanju bebe , super raja , kao i bebe 2009 ispocetka....
Mislim da se takvo šta nece više ponoviti , ni dozivjeti bar s moje strane
al ostaje svakako u jednom,ljepom sjecanju , .......


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 22:01:05   
Honey3

IZVORNA PORUKA: klemzi

Zaho, tu sam ja , u Čekaonici najčešće, čekam user posted image user posted image A kad akobogda dočekam, ima RR da gori user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljubi mi Esmicu Pjesmicu ( i moja kći će se, ako je budem imala, zvati Esma,akoBogda) user posted image user posted image

Imat ces akoBogda,i to dvije,i bas mi je drago sto ce jedna biti Esmauser posted image pa cemo zajedno smisliti ime drugojuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 22:18:20   
malena sharena
Meni su od ovih "starijih" forumasica u sjecanju najvise ostale Amrino, Shee i boogy woogy, nedostaju mi njihovi postovi. Tu je i ena23 koja mi je bas draga i ponekad me obraduje nekim postom.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: stara raja ....sa rr...
11.9.2012 22:19:38   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: felix

Da najviše volim da se sjetim dobrote, iskrenih emocija, postova koji nisu vrijeđali, liječili komlekse, provocirali ...već bili lijepi dio opuštanja na RR.

istina , a najljepše doba je bilo bar meni zeza na trudilicama , super opuštena atmosfera
Pa posle u iscekivanju bebe , super raja , kao i bebe 2009 ispocetka....
Mislim da se takvo šta nece više ponoviti , ni dozivjeti bar s moje strane
al ostaje svakako u jednom,ljepom sjecanju , .......



Da, i meni su najbolji dani na ovom forumu bili kad sam bila trudilica. Ne mislim da mi je bilo lijepo kao trudilici, već ona raja, ona podrška, ohrabrivanje, bodrenje, šala, suze, pa opet "dizanje",a sve smo bile kao jedna....Ena 007, riba78, Leva, Malena, Mala curica,...... love you guys

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 0:15:59   
animagical
meni fali selma am i njeno famozno kuhanje, zatim jelenat i njeni savjeti u svaka doba, bas je bila od pomoci mnogo puta...fali i semica i hannica, stara raja s trudnickih tema.... a sjecam se i nekih jos iz cekaonice...one su mi posebno drage

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 1:04:24   
MaminaBeba
Moja raja su Zeze, Bedelindja, Kanita25, Mijau, Sara.at, miny, leena, Tidži, Malena., lilly86, sailor moon, InLove .. Predivno druženje, predivna raja.. Uvijek tu za podršku, uvijek za lijepu riječ.. Ovom prilikom i ovim postom ih mnogo grlim i ljubim..
S druge strane postojale su i neke koje su me svojim neljudskim nastupom gorko iznenadile. user posted image
Sve u svemu, volim lijepa sjećanja. user posted image

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 8:48:15   
chuci
kako niko bambi09 nije spomenuo. meni i ona fali pored ovih što spomenuste

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 8:50:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: chuci

kako niko bambi09 nije spomenuo. meni i ona fali pored ovih što spomenuste


joj...a ja bambi viđam i istorokam se...a u pravu si faliiiiiiiiii ovdje...mada ja i moj ''otrov'' emocija previše unesemo...al to je gigant u nizu koji baš nedostajeuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 8:55:22   
Blue rose RR
Ima jedan dio bivstvovanja na RR-u koji je bio tako harmoničan, i u kojem je svaki dan bio čisto uživanje.
Tada smo bili u začetku :)

Lijepo je i sada, samo što smo "porasli" i postali ozbiljniji .


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:11:14   
draguljče
A šta je bilo sa Rabi? Nje nema na forumu u zadnje vrijeme nikako.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:13:42   
henna ze
najele smo se njenih kukuruza na druženju..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:16:21   
hanabanana
Fale mi postovi shee, boogy woogy, dadada, lara....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:19:15   
malenaa
eh na ovoj temi svasta bi se moglo pisati...jako lijepih stvari...pozitivnih emocija i pisati o prelijepom druzenju. nisam toliko aktuelna na nekim temama,sad sam u trudilicama :) ali i onda kad sam bila sa dinom u trudilicama,pa trudnicama...pa na tuznim temama moje zenice su bile uz mene. necu svaku spominjati one ce se prepoznati... bez njih ne bih sigurno imala snage koju danas imam...
na one ruzne rijeci i djela nekih zaboravljam, jer pomislim samo da neko to mozda  i nije tako mislio pa me prodje ....
ljubim sve zenice posebno generaciju 2009 :))))



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:21:46   
ziki
Meni fale boogy woogy, shee, amrino, dadada, leli§, rado sam čitala njihove postove

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:25:37   
teacher75
meni najvise fali dadada, pa acudesa, bambi, ...cudno mi je kakko neko moze biti stalno aktivan i onda odjednom skroz otici. meni rr kao drogauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: stara raja ....sa rr...
12.9.2012 9:30:40   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: animagical

meni fali selma am i njeno famozno kuhanje, zatim jelenat i njeni savjeti u svaka doba, bas je bila od pomoci mnogo puta...fali i semica i hannica, stara raja s trudnickih tema.... a sjecam se i nekih jos iz cekaonice...one su mi posebno drage


idacha i njen humor, gamelli sa blizancima user posted image , ove drage žene što Animagical nabroja..
a bile su na temi i Rimljanka, Entinte, Mersiha,Gagach, Ašoni....
Cickolini se rijetko javi..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *