|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje kupiti volan i korpu
7.11.2008 0:46:01   
stella
Jao i mi imamo problem sa igrackama.A i ne imali kad nemozemo odoliti igrackama.user posted image
Veceras usli u prodavnicu da kupimo neku sitnicu,a izasli sa tri nove igracke.
Ove velike plisane nece ni da pogleda.Samo gleda ove sitne i da ih strpa usta.
I skontala sam da cu u sobi napraviti jednu policu i poredati ove velike igracke a za ove sitne cemo napraviti drvenu kutiju(Ima slika sa Haninog rodjendana)pa cemo najvjerovatnije takvu napraviti.A ako ne onda cemo kupiti ovu neku ljepsu jer nam se kinez ofucao i poderao jedva stoji na nogamauser posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: gdje kupiti volan i korpu
7.11.2008 0:48:12   
stella
A od bake je dobila prekrasnu fotelju,sjedila je dvije minute u njoj dok nije skontala da moze sama ustatiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: gdje kupiti volan i korpu
7.11.2008 10:16:32   
rozi
Kad ste vec o kutijama za igracke, ja sam neki dan u Azelu kupila platnenu kutiju za igracke, nije nesto velika, ali moze stati dosta sitnica i sto je najbitnije mogu je prati u masiniuser posted image . Kosta 10 km. Slatka je , izgleda kao brodic user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: gdje kupiti volan i korpu
8.11.2008 10:25:34   
Emina*
Mi kupili u Penny-ju, sad zasad je super...
Ista ona kao i kod kineza, samo sto je 2 KM user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: gdje kupiti volan i korpu
17.10.2009 19:48:45   
acudesa
ne vidjeh da je iko našao volan, i meni treba onaj što se montira na sjedište u autu-pa ako koja zna neka javi

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: gdje kupiti volan i korpu
17.10.2009 20:42:43   
Anoniman
i meni treba taj volan. ako neko zna nek javi,

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: gdje kupiti volan i korpu
3.6.2010 21:20:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

prenos postova
IZVORNA PORUKA: Mala Matea

Prije svega pozdrav svima, a onda molim za informaciju sve one koji zive u Sarajevu. Stigli smo iz Kanade ovdje u posjetu sa bebom od ' mjeseci i zeljeli bi da joj kupimo nesto slicno hodalici ali u stvari nije hodalica jer na dnu nema tockica. Na Engleskom se to sto trazimo zove saucer i izgleda kao krug, u sredini je sjediste koje se okrece za 3'0 stepeni, okolo su igracke, tako da beba moze da sjedi i da se igra ali ne moze da hoda u tome.
Molim one koji zive u Sarajevu da mi kazu gdje se nalaze prodavnice djecijih igracaka i da li ovdje uopste moze da se nadje to sto trazimo.
Veliko hvala.

IZVORNA PORUKA: Emina*

Mi to imamo, ali trenutno je kd moje sestre, i kad god odemo kod nje (a to je jako cesto), on bude u tome... Ako mislimo na isto, u to moze beba i da skace i da se okrece, ali se to ne pomijera s mjesta.. Ima svasta nesto na sebi, od zveka i svega...  Mislim da mislimo na isto...  Koliko se sjecam, oni su to dobili na poklon, i to davno...  Ako hoces pitat cu je, mozda ona zna, pa ako ti niko prije ne javi nista, javim ti ja...

IZVORNA PORUKA: mamina cura

Moram te razocarati da to neces naci u Sa. Jedino ako nadjes kakvog Grunfa sigurno bi ti pomogao


IZVORNA PORUKA: camm

ni ja to nigdje nisam vidjela
a mozes pogledati u nekim radnjama ima ih dosta u gradu.

IZVORNA PORUKA: camm

a sto nisu tu donjela vamo
znas svakako da ovdje nema pola toga kao tamo.

IZVORNA PORUKA: ivany

Ja sam to vidjela na dobrinji u radnji BABY SHOP preko puta DM-a,ne znam jel mislimo na isto,ali takvo je kao što si opisala mislim ja sam skontala da je to to.

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Zvuci mi kao super stvar... kud ranije nesazna za to ja mislim da bih se mojoj maloj to svidilo pravo...

Evo nasla sam sliku kakvih ima i sta je to odprilike...

user posted image

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ta radnja na Donrini preko puta DM, mi nije nešto, pogledajte samo zemlju projetkla, ne zazirem od Turkee, malezije ili Kine, ali mrzim kada mi neko prodaje IZVINITE SADA NA OVOM IZRAZU M... za bubrege, a ta radnja je takva. Znači stavili su cijene tri puta veće, od realnih. Dosta njihove odjeće za curice sam našla na pijaci, pa ako sam se odlučila za tu trenerku ili slično, više je volim platiti 15 km, nego 38 i slično.

A igračke najviše kupujemo u TL

IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Mislim da sam ovakvu slicnu vidjela u Turbo limacu. Pa, pogledajte, mozda zaista ima!

IZVORNA PORUKA: nedo

u turbo limacu na Dobrinji tacnije u merkatoru







_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *