|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji frizerski saloni
26.9.2012 10:29:07   
sarisari

ako je Stef mm se sisa kod njega pa znam da je sada presao u neki drugi salon na Ilidzi, neki dan mm bio kod njega ali nisam ja isla pa ne znam kako se zove salon

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Najbolji frizerski saloni
29.9.2012 19:20:38   
bananica

IZVORNA PORUKA: sarisari



ja se farbam i sisam svaka od prilike 2,5-3 mjeseca jer cesce nemam potrebu s obzirom da mi je farba ista kao i moja prirodna boja kose samo se farbam iz razloga sto imam malo sijedih pa da prekrije a to se nista ne vidi prije tri mejseca, inace mi je duga ravna kosa tako da se u medjuvremenu samo odem isfenirati i oprati kosu to je 15-20 KM, a ja bih bas voljela da mogu manje da trosim na sebe meni nekako sve treba, sve moram uraditi i bas ono lijepo izgleda kada se srede nokti, frizura, pedikir + kozmetika,ali iskreno nekada mi bude i zao toliko novca pa sama sebe reduciram user posted image

bananica je li ti frizer u Madoni bio možda Stefan



jesteuser posted image



draguljce, jesi li se osisala???

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Najbolji frizerski saloni
22.10.2012 14:52:16   
Amelaa RR
Ja se do kraja sedmice sisam...drasticna promjena...kosa je sada do pola ledja .. sisam se krace... Idem kod Ensara Dervisbegovica, salon Ensar " Hair with charcter " jer fakat kad su u pitanje vece promjene nemam brige kad on sisa...



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Najbolji frizerski saloni
22.10.2012 20:33:29   
M kao Mama
Funky ošišal se ti, i ja imam kosu kao tii jedini lijek ti je redovno feniranje, mila moja, nema te frizure koja može biti lijepa ili pod konac bez strulne ruke, ilikratka frizurica neka, e onda tine treba četka

inače i ja sam zadnij 10 godina u Kensu i svaka čast, za Kenu, ali bome i ostale cure, a posebno za moju kumu dragu

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Najbolji frizerski saloni
24.10.2012 23:02:21   
leona81

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ja se do kraja sedmice sisam...drasticna promjena...kosa je sada do pola ledja .. sisam se krace... Idem kod Ensara Dervisbegovica, salon Ensar " Hair with charcter " jer fakat kad su u pitanje vece promjene nemam brige kad on sisa...




:) i ja...morat cu uskoro opet

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Najbolji frizerski saloni
5.12.2012 0:16:43   
mamamiaa
Najbolji frizerski salon "Besic"
Nakon sto su me unakazili u Importane centru, salonu ks exlusive, cije ime nije vrijedno pomena jer su tamo zaposlena djecurlija koja nemaju pojma sa pojmom, ne samo to, nego uopce nemaju diplomu frizera, Besic je sve to profesionalno popravio, nakon onoga sto su mi uradili u Ks tesko ko bi mogao to popraviti sem profesionalca, a cijene su pristupacne, a i ostali uposlenici i ucenici rade profesionalno, sve pohvale ;)user posted image

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Najbolji frizerski saloni
5.12.2012 0:17:52   
leona81
nikad cula

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamamiaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Najbolji frizerski saloni
5.12.2012 0:19:38   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mamamiaa

Najbolji frizerski salon "Besic"
Nakon sto su me unakazili u Importane centru, salonu ks exlusive, cije ime nije vrijedno pomena jer su tamo zaposlena djecurlija koja nemaju pojma sa pojmom, ne samo to, nego uopce nemaju diplomu frizera, Besic je sve to profesionalno popravio, nakon onoga sto su mi uradili u Ks tesko ko bi mogao to popraviti sem profesionalca, a cijene su pristupacne, a i ostali uposlenici i ucenici rade profesionalno, sve pohvale ;)user posted image



e, dobro nam došla na RR, i baš na ovu temu, ako nije tajna gdje radi taj tvoj Bešić, baš ovih dana kanim se na pramenove, pa kad ga toliko hvališ, da isprobam

(odgovor članu mamamiaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Najbolji frizerski saloni
5.1.2013 12:06:49   
ajla86
trebam preporuku...ko u sarajevu radi pramenove na crnu kosu....one svjetle skroz....davno nekad mi je Elvir izvlacio sive i vrh vrhova su bili....al sad nikako da ga uganjam.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Najbolji frizerski saloni
5.1.2013 12:13:25   
bananica
https://www.facebook.com/pages/Beauty-Center-Ajex/377156799031450

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.1.2013 13:50:23   
lana32
Pozdrav
Ima li neko da mi preporuči frizerku ili frizera koji zna da kvalitetno odradi mini val ? Hvala unaprijed na preporukama. Ps Odnosi se na Sarajevo

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.1.2013 14:33:43   
SailorMoon
Ja kad sam u SA sisam, farbam, pramenove ma sve radim kod Ada Karisika u Studiu Morgan i pre pre zadovoljna sam.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Najbolji frizerski saloni
20.3.2013 10:38:39   
primula
Zna li neko u koji frizerski salon je presao Stefan, radio u Madonni na Ilidži?

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Najbolji frizerski saloni
2.4.2013 20:31:54   
primula
Pa zar ne zna niko? user posted image

(odgovor članu primula)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Najbolji frizerski saloni
2.4.2013 20:38:00   
draguljče

IZVORNA PORUKA: primula

Pa zar ne zna niko? user posted image


Evo: https://www.facebook.com/pages/Beauty-Center-Ajex/377156799031450


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu primula)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Najbolji frizerski saloni
2.4.2013 20:57:05   
primula
Draguljče hvala ti puno!!!

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 10:52:39   
Dz3ni
Ima li neko ko zna dobrog frizera da dobro radi kratke frizure? Šišam se na kratko već dugo ali u zadnje vrijeme kako sam prestala ići kod "uobičajenog" frizera (koji je stvarno maestralno obavljao svoj posao, ali iz privatnih razloga više ne želim kod njega), šišam se bukvalno gdje stignem, tj. prvi salon koji ugledam kad odlučim da je vrijeme za šišanje... Nakon zadnjeg puta rekla sam nema šanse da više odem nekom neprovjerenom, samo se iznerviram kad vidim kako su me ošišali...ma ni blizu onome što ja hoću, a još lijepo objasnim, jedino još da ja uzmem makaze. Vjerovatno znaju one koje se na kratko šišaju kakva je situacija sa Sarajevskim frizerima i kratkim ženskim frizurama...Bogu plakati, stvarno ko ne proba ne zna. HB pa kosa brzo raste.

Ovo je otprilike ono što želim i imam donekle na glavi http://www.dhaircut.com/wp-content/uploads/2012/11/short-blonde-hairstyles-9.jpg
Možda meni treba frizer za muške frizure user posted image user posted image

(odgovor članu primula)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 11:40:20   
MicoTico
Dz3ni,
i ja imam kratku frizuru i prezadovoljna sam svojim frizerom. i kad sam dugu kosu imala, uvijek sam kod njega išla i prezadovoljna iz salona izlazila. Ne mijenjam ga nizašta.user posted image
Ja sam u BL, pa ti sigurno ne odgovara, ali eto ... morala sam pohvaliti svog Igora iz Glamoura, definitivno to zaslužujeuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 12:52:45   
Dz3ni
Blago tebi i BL user posted image I ja sam donedavno išla samo i isključivo kod Nermina u Hrasnom (hair studio "Nermin" drži) i stvarno je dobar nema šta, ali brate na svoju ruku je sa farbama. Meni zadnji put na ovu plavu, skoro bijelu izvukao pramenove nekakve smeđe-ljubičaste, ma ne znam ni koja je ono boja bila. I to ja nisam ni htjela pramenove nikakve nego njemu neki momenat inspiracije naletio user posted image samo šapnuo onoj djevojci šta da mu zamuti, ja nisam ni skontala da je za mene to pošto je bilo još mušterija...i hop u dva poteza upropasti divnu frizuru. Možda bi se nekome i svidjela ta frizura, ali ja sam stvarno prerasla te pubertetske ekscentričnosti. Kad sam došla kući, okinula plakati, otišla do najbližeg DM-a, uzela smeđu i prefarbala se u neki pokušaj prirodne boje...
Sad opet pokušavam postići plavu, a kod njega sam rekla nikad više! user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 15:18:07   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Blago tebi i BL user posted image I ja sam donedavno išla samo i isključivo kod Nermina u Hrasnom (hair studio "Nermin" drži) i stvarno je dobar nema šta, ali brate na svoju ruku je sa farbama. Meni zadnji put na ovu plavu, skoro bijelu izvukao pramenove nekakve smeđe-ljubičaste, ma ne znam ni koja je ono boja bila. I to ja nisam ni htjela pramenove nikakve nego njemu neki momenat inspiracije naletio user posted image samo šapnuo onoj djevojci šta da mu zamuti, ja nisam ni skontala da je za mene to pošto je bilo još mušterija...i hop u dva poteza upropasti divnu frizuru. Možda bi se nekome i svidjela ta frizura, ali ja sam stvarno prerasla te pubertetske ekscentričnosti. Kad sam došla kući, okinula plakati, otišla do najbližeg DM-a, uzela smeđu i prefarbala se u neki pokušaj prirodne boje...
Sad opet pokušavam postići plavu, a kod njega sam rekla nikad više! user posted image


user posted image user posted image user posted image
mrzim kad rade na svoju ruku..

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 15:39:26   
teacher75
I ja to mrzimuser posted image kad se sjetim prosle godine frizer u frizerskom salonu AS, i to frizer koji je kao neko ime i ide po takmicenjima, unakazio me- umjesto paza na svoju ruku me osisao stepenasto, uzas jedan, a ja uopce nemam kosu za stepenastu frizuru, izgledala sam ko ocerupana kokos, jos mi za samo sisanje i feniranje naplatio 30kmuser posted image a to sisanje je trajalo bukvalno 10 minuta nakon kojih se on ispario i ostavio radnicu da me fenira i gleda moje tuzno i nezadovoljno lice

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 15:44:54   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Blago tebi i BL user posted image I ja sam donedavno išla samo i isključivo kod Nermina u Hrasnom (hair studio "Nermin" drži) i stvarno je dobar nema šta, ali brate na svoju ruku je sa farbama. Meni zadnji put na ovu plavu, skoro bijelu izvukao pramenove nekakve smeđe-ljubičaste, ma ne znam ni koja je ono boja bila. I to ja nisam ni htjela pramenove nikakve nego njemu neki momenat inspiracije naletio user posted image samo šapnuo onoj djevojci šta da mu zamuti, ja nisam ni skontala da je za mene to pošto je bilo još mušterija...i hop u dva poteza upropasti divnu frizuru. Možda bi se nekome i svidjela ta frizura, ali ja sam stvarno prerasla te pubertetske ekscentričnosti. Kad sam došla kući, okinula plakati, otišla do najbližeg DM-a, uzela smeđu i prefarbala se u neki pokušaj prirodne boje...
Sad opet pokušavam postići plavu, a kod njega sam rekla nikad više! user posted image


user posted image user posted image user posted image
mrzim kad rade na svoju ruku..


Možeš misliti te smjelosti... A šteta, super šiša pogotovo ove kratke što ja volim i zna prilagoditi frizuru obliku lica pravo, pa čak zna i boju koja ti stoji potrefiti, ali eto...voli momak experimentisati user posted image


(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 15:58:23   
Hannica

IZVORNA PORUKA: teacher75

I ja to mrzimuser posted image kad se sjetim prosle godine frizer u frizerskom salonu AS, i to frizer koji je kao neko ime i ide po takmicenjima, unakazio me- umjesto paza na svoju ruku me osisao stepenasto, uzas jedan, a ja uopce nemam kosu za stepenastu frizuru, izgledala sam ko ocerupana kokos, jos mi za samo sisanje i feniranje naplatio 30kmuser posted image a to sisanje je trajalo bukvalno 10 minuta nakon kojih se on ispario i ostavio radnicu da me fenira i gleda moje tuzno i nezadovoljno lice

A zasto se nisi posvadjala? user posted image Meni ako samo cenat skrati vise nego sto treba ja se zalim.user posted image I 5 puta naglasim ovako zelim,ovako ne zelim. Frizerka me za svaki pramen kose pita jel ovoliko treba.user posted image Uglavnom opet ne budem zadovoljna ali sta bi,valjda naletim na pravog frizera jednog dana.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 16:11:37   
animagical

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Ima li neko ko zna dobrog frizera da dobro radi kratke frizure? Šišam se na kratko već dugo ali u zadnje vrijeme kako sam prestala ići kod "uobičajenog" frizera (koji je stvarno maestralno obavljao svoj posao, ali iz privatnih razloga više ne želim kod njega), šišam se bukvalno gdje stignem, tj. prvi salon koji ugledam kad odlučim da je vrijeme za šišanje... Nakon zadnjeg puta rekla sam nema šanse da više odem nekom neprovjerenom, samo se iznerviram kad vidim kako su me ošišali...ma ni blizu onome što ja hoću, a još lijepo objasnim, jedino još da ja uzmem makaze. Vjerovatno znaju one koje se na kratko šišaju kakva je situacija sa Sarajevskim frizerima i kratkim ženskim frizurama...Bogu plakati, stvarno ko ne proba ne zna. HB pa kosa brzo raste.

Ovo je otprilike ono što želim i imam donekle na glavi http://www.dhaircut.com/wp-content/uploads/2012/11/short-blonde-hairstyles-9.jpg
Možda meni treba frizer za muške frizure user posted image user posted image

na petom spratu bbi ima salon, znam da onaj momak super sisa i kratke frizureuser posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Najbolji frizerski saloni
7.4.2013 16:13:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: teacher75

I ja to mrzimuser posted image kad se sjetim prosle godine frizer u frizerskom salonu AS, i to frizer koji je kao neko ime i ide po takmicenjima, unakazio me- umjesto paza na svoju ruku me osisao stepenasto, uzas jedan, a ja uopce nemam kosu za stepenastu frizuru, izgledala sam ko ocerupana kokos, jos mi za samo sisanje i feniranje naplatio 30kmuser posted image a to sisanje je trajalo bukvalno 10 minuta nakon kojih se on ispario i ostavio radnicu da me fenira i gleda moje tuzno i nezadovoljno lice

A zasto se nisi posvadjala? user posted image Meni ako samo cenat skrati vise nego sto treba ja se zalim.user posted image I 5 puta naglasim ovako zelim,ovako ne zelim. Frizerka me za svaki pramen kose pita jel ovoliko treba.user posted image Uglavnom opet ne budem zadovoljna ali sta bi,valjda naletim na pravog frizera jednog dana.user posted image

kako cu se posvadjati kad je pobjegao, a dok me sisao nisam vidjela sta radi jer sam bila skinula naocaleuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *