|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 8:48:55   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ooo jel to snimljen i drugi dio??? Ništa ja to ne znam

a vidim nije se samo čitalo nego i hodalo user posted image


sta drugi evo najavili i treci sad u februaru user posted image user posted image user posted image
sta cito...hodo user posted image user posted image user posted image

50 shades of gray
50 shades darker
50 shades freed (oslobodjajuce) sad u najavi, izasao i trejler...meni malo lici na trilier vise nego na erotiku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1226
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 8:56:20   
Visnja RR
jesu li isti glumci?

ma meni ona i nije loša...kontam i teba da bude obična cura ...ali njega nikako ne mogu sažvakati...ne bih ga nikako mogla nazvati Sivi nego Mrljavi :)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1227
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:08:53   
manuela RR
Ooo Višnja nije valjda da nisi gledala drugi dio....
Ccc...
Isti su glumci. ..
Glavni pogotovo user posted image
Sad će i treći u februaru. ..

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1228
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:12:17   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jesu li isti glumci?

ma meni ona i nije loša...kontam i teba da bude obična cura ...ali njega nikako ne mogu sažvakati...ne bih ga nikako mogla nazvati Sivi nego Mrljavi :)


meni bi recimo vise u ovu ulogu pasao Michael Fassbender (opez ja sa njim user posted image user posted image ) ili mozda cak i Jude Law, ili mozda Nikolaj Costas-Waldau
nisam citala knjige i mozda je to i bolje, nemam nikakvu predstavu ni o njemu ni o njoj

inace, ako se knjiga ekranizuje a procitala sam knjigu izbjegavam film u sirokom luku
ako nisam citala knjige onda dobro jest user posted image user posted image

Mama mi ej recimo bila razocarana sa Snowmanom jer je citala knjigu, ja nisam stigla procitati...ali bila je odusevljena Michael Fassbenderom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1229
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:13:27   
ziel
Ja jos nisam ni jedan dio odgledala user posted image
Bas idem u korak s vremenom user posted image

Nesto mi se nije dalo.

Ima li neki link online da se moze pogledati bar prvi dio?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1230
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:14:10   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ooo Višnja nije valjda da nisi gledala drugi dio....
Ccc...
Isti su glumci. ..
Glavni pogotovo user posted image
Sad će i treći u februaru. ..


Ma meni je skroz ok film, valjda kao sto rekoh nisam citala knjige, nista nisam ocekivala
Malo vuce na tinejduzersku sapunjaru user posted image user posted image

Kriterije za filmove sam oborila skroz onaj period kad sam morala mirovati i cuvati trudnocu sa L. 2 mjeseca sam ja lezala i dnevno po 8-10 sati gledala filmove i serije
Kad se sjetim samo user posted image user posted image toliko smo iscrpili sve dobre filmove da sam na kraju spala na Gossip girl i One vampirske dnevnike user posted image user posted image user posted image
Od tad su mi se kriteriji poremetili totalno user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 1231
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:17:02   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Ja jos nisam ni jedan dio odgledala user posted image
Bas idem u korak s vremenom user posted image

Nesto mi se nije dalo.

Ima li neki link online da se moze pogledati bar prvi dio?


ja imam instaliran popcorn, tu imas filmova na pretek pa cak i novijih (do duse malo losijih snimkova) titlovi obicno budu ako se ne poklapa ja skinem sa titlovi.com, ucitam posebno i gledam
pogotovo sto je mom muz frik pa nam je na veliki tv skopcao centralnu jedinicu pa nam tv dodje kao veliki komp pa je uzitak gledati film user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1232
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:22:02   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Ja jos nisam ni jedan dio odgledala user posted image
Bas idem u korak s vremenom user posted image

Nesto mi se nije dalo.

Ima li neki link online da se moze pogledati bar prvi dio?



evo ukucah

4 djela 1. filma

http://www.dailymotion.com/video/x5jlbbq

kolko je to pametno u trudnoći gledati :))))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1233
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:26:00   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: ziel

Ja jos nisam ni jedan dio odgledala user posted image
Bas idem u korak s vremenom user posted image

Nesto mi se nije dalo.

Ima li neki link online da se moze pogledati bar prvi dio?



evo ukucah

4 djela 1. filma

http://www.dailymotion.com/video/x5jlbbq

kolko je to pametno u trudnoći gledati :))))

user posted image user posted image user posted image user posted image
ama zar joj nije lakse instalirati popcorm pa gledati brate sve odjednom
ima i drugi dio neki dan upratih dok sam trazila American assassin
Ima i drugi dio Bad moms ali los snimak

Muz jos nije gledao Snowmana ali nigdje dobrog snimka
Skontala sam da sam samo zadnjih mjesec dana odgledala 3 filma sa Michael Fassbenderom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1234
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:29:28   
LieToMe RR
E ko hoce "erotski"-psihotriler a nije gledao preporuka za Dangerous method sa Keirom Knightley, Viggo Mortensenom i naravno Michael Fassbenderom (znam da sam dosadna ali nije do mene covjek glumi u svim dobrim filmovima user posted image user posted image user posted image )

Namjerno je pod navodnicima ne znam kako da ga smjestim, na imdb-u su rekli da je romansa user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1235
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 9:56:50   
manuela RR
Vi hoćete izgleda da ženi porod krene user posted image

LiToMe bolje sto nisi čitala knjige nego samo film...
Jer knjige su puuuuno bolje. ..i onda stvoris ti u glavi kako bi sta trebalo da izgleda i onda te film samo razočara. ..
Mislim ni meni nije loš prvi dio ...
Samo što Višnja reče nikako mi glumac nije za ovu ulogu. ..


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1236
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 10:03:24   
aidana

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jesu li isti glumci?

ma meni ona i nije loša...kontam i teba da bude obična cura ...ali njega nikako ne mogu sažvakati...ne bih ga nikako mogla nazvati Sivi nego Mrljavi :)


meni bi recimo vise u ovu ulogu pasao Michael Fassbender (opez ja sa njim user posted image user posted image ) ili mozda cak i Jude Law, ili mozda Nikolaj Costas-Waldau
nisam citala knjige i mozda je to i bolje, nemam nikakvu predstavu ni o njemu ni o njoj



Ovi tvoji prijedlozi su prestariuser posted image user posted image
Christian Grey ima 28 godinauser posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1237
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 10:05:25   
Daenerys

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

ja imam instaliran popcorn, tu imas filmova na pretek pa cak i novijih (do duse malo losijih snimkova) titlovi obicno budu ako se ne poklapa ja skinem sa titlovi.com, ucitam posebno i gledam
pogotovo sto je mom muz frik pa nam je na veliki tv skopcao centralnu jedinicu pa nam tv dodje kao veliki komp pa je uzitak gledati film user posted image


Ovako smo i mi sebi naštimali-uživancija user posted image user posted image

50 nijansi čitala i gledala.Nisam imala velika očekivanja, pa se nisam ni razočarala.

I ja sam zamišljala drugačije "Sivog"....ha valjda smo sve user posted image user posted image Jamie Dornan nije loš. Za ovu ulogu mu paše samo tijelo.Možda da mu stave neku kesu na glavu user posted image Baš je baby face

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1238
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 10:10:01   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jesu li isti glumci?

ma meni ona i nije loša...kontam i teba da bude obična cura ...ali njega nikako ne mogu sažvakati...ne bih ga nikako mogla nazvati Sivi nego Mrljavi :)


meni bi recimo vise u ovu ulogu pasao Michael Fassbender (opez ja sa njim user posted image user posted image ) ili mozda cak i Jude Law, ili mozda Nikolaj Costas-Waldau
nisam citala knjige i mozda je to i bolje, nemam nikakvu predstavu ni o njemu ni o njoj



Ovi tvoji prijedlozi su prestariuser posted image user posted image
Christian Grey ima 28 godinauser posted image

kako bolan Michael Fassbender prestar user posted image
Kod muskaraca je tanka ta linija, sem toga ovaj Gray izgleda ko pubertetlija, trebao bi da bude neko zreliji koga je zivot malo trao pa izgleda odraslije, zrelije... mocnije...ono da mu padas pred noge i kazes uzmi me user posted image user posted image
Zato je Michael Fassbender idealan primjer za kandidaturu user posted image user posted image
Nema covjek ni 40 ljeta a izgleda kao dobar dan user posted image
Sto bi rekla Galicia sama bi mu dala user posted image user posted image user posted image user posted image

Bem ti film, kod mene gori na poslu a mi o 50 nijansi sive i Michael Fassbenderu user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1239
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 10:11:23   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Daenerys


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

ja imam instaliran popcorn, tu imas filmova na pretek pa cak i novijih (do duse malo losijih snimkova) titlovi obicno budu ako se ne poklapa ja skinem sa titlovi.com, ucitam posebno i gledam
pogotovo sto je mom muz frik pa nam je na veliki tv skopcao centralnu jedinicu pa nam tv dodje kao veliki komp pa je uzitak gledati film user posted image


Ovako smo i mi sebi naštimali-uživancija user posted image user posted image

50 nijansi čitala i gledala.Nisam imala velika očekivanja, pa se nisam ni razočarala.

I ja sam zamišljala drugačije "Sivog"....ha valjda smo sve user posted image user posted image Jamie Dornan nije loš. Za ovu ulogu mu paše samo tijelo.Možda da mu stave neku kesu na glavu user posted image Baš je baby face

sad upravo napisah a nisam vidjela tvoj komentar
po meni (koliko skontah u filmu) imao je tesko djetinjstvo, zivot je trebao ostaviti neki drag na onom djecackom licu. po meni bi znaci trebao neko malo zreliji, ko je puno prosao u zivotu...a ona mladjahna poletna user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 1240
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 10:12:58   
Daenerys
user posted image user posted image user posted image

Možemo li zaključati ovu temu na par sati. Ne mogu joj se posvetiti-ovdje su mi i FBA i predrevizija naka user posted image user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1241
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 10:19:22   
aidana

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jesu li isti glumci?

ma meni ona i nije loša...kontam i teba da bude obična cura ...ali njega nikako ne mogu sažvakati...ne bih ga nikako mogla nazvati Sivi nego Mrljavi :)


meni bi recimo vise u ovu ulogu pasao Michael Fassbender (opez ja sa njim user posted image user posted image ) ili mozda cak i Jude Law, ili mozda Nikolaj Costas-Waldau
nisam citala knjige i mozda je to i bolje, nemam nikakvu predstavu ni o njemu ni o njoj



Ovi tvoji prijedlozi su prestariuser posted image user posted image
Christian Grey ima 28 godinauser posted image

kako bolan Michael Fassbender prestar user posted image
Kod muskaraca je tanka ta linija, sem toga ovaj Gray izgleda ko pubertetlija, trebao bi da bude neko zreliji koga je zivot malo trao pa izgleda odraslije, zrelije... mocnije...ono da mu padas pred noge i kazes uzmi me user posted image user posted image
Zato je Michael Fassbender idealan primjer za kandidaturu user posted image user posted image
Nema covjek ni 40 ljeta a izgleda kao dobar dan user posted image
Sto bi rekla Galicia sama bi mu dala user posted image user posted image user posted image user posted image

Bem ti film, kod mene gori na poslu a mi o 50 nijansi sive i Michael Fassbenderu user posted image user posted image


Proguglah ga...40 godina... Ne izgleda on meni bas kao da ima manje od 30 godina, ali daleko od toga da nije dobar user posted image Ne bih da ga uvrijedim. user posted image Da imas viska slobodnog vremena garant bi pokrenula neki BiH Michael Fassbender fan clubuser posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1242
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 10:22:46   
aidana
Slozicemo se da svi imamo svoju zamisao kako bi trebao izgledati....a slozicemo se i da ga vecina nije zamisljala kao Jamie Dornan.user posted image Ali ima covjek isklesano tijelo sto jest jest, o glavi bi se dali diskutovatiuser posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1243
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 10:25:21   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jesu li isti glumci?

ma meni ona i nije loša...kontam i teba da bude obična cura ...ali njega nikako ne mogu sažvakati...ne bih ga nikako mogla nazvati Sivi nego Mrljavi :)


meni bi recimo vise u ovu ulogu pasao Michael Fassbender (opez ja sa njim user posted image user posted image ) ili mozda cak i Jude Law, ili mozda Nikolaj Costas-Waldau
nisam citala knjige i mozda je to i bolje, nemam nikakvu predstavu ni o njemu ni o njoj



Ovi tvoji prijedlozi su prestariuser posted image user posted image
Christian Grey ima 28 godinauser posted image

kako bolan Michael Fassbender prestar user posted image
Kod muskaraca je tanka ta linija, sem toga ovaj Gray izgleda ko pubertetlija, trebao bi da bude neko zreliji koga je zivot malo trao pa izgleda odraslije, zrelije... mocnije...ono da mu padas pred noge i kazes uzmi me user posted image user posted image
Zato je Michael Fassbender idealan primjer za kandidaturu user posted image user posted image
Nema covjek ni 40 ljeta a izgleda kao dobar dan user posted image
Sto bi rekla Galicia sama bi mu dala user posted image user posted image user posted image user posted image

Bem ti film, kod mene gori na poslu a mi o 50 nijansi sive i Michael Fassbenderu user posted image user posted image


Proguglah ga...40 godina... Ne izgleda on meni bas kao da ima manje od 30 godina, ali daleko od toga da nije dobar user posted image Ne bih da ga uvrijedim. user posted image Da imas viska slobodnog vremena garant bi pokrenula neki BiH Michael Fassbender fan clubuser posted image


realno kad je film sniman imao je 37-36 sta fali 10 godina gore dole user posted image user posted image user posted image
ja opet nekako kontam treba neko ko ima na licu oziljke toga svega sto je prosao (a nisam citala knjige vjerovatno su bolje napisali) ja po ono malo sekvenci o kojima jepricao o sebi u prvom i drugom dijelu skontah da je imao pravo tesko djetinjstvo a to bi trebalo da ostavi neke oziljke tipa malo grubosti u faci, malo ozbiljnije i zrelije crte

Ma machial Fassbender mi pade onako na pamet gledala sam frisko 2 filma user posted image mogao bi se iskopati jos neko a da ne izgleda baby face

Nemam ja vremena za te fan clubove...djecija masta moze svasta user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1244
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 11:42:56   
manuela RR
....
Ja sam zamišljala sivog nešto poput Kenan Imirzalıoğlu s obzirom da je on turski glumac neka američka varijanta na njega 😍
Nevezano za godine. ..😍
Ima neto mistino u pogledu ...

< Poruku je uredio manuela RR -- 28.11.2017 11:44:24 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1245
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 12:52:27   
teacher75
Ja ne razumijem pomamu za ovom knjigom, a posebno za filmom koji ne moze biti gluplji I losiji, od glume, dijaloga pa nadalje...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 1246
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 12:56:18   
teacher75
Slazem se za michaela da je hot, posebno u filmu Shame user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1247
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 14:59:15   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja ne razumijem pomamu za ovom knjigom, a posebno za filmom koji ne moze biti gluplji I losiji, od glume, dijaloga pa nadalje...user posted image


a to ti je tipičan dokaz da su žene zadržele tinejdžerke u sebi...( ne isključujek sebe jer sam i ja čitala sve tri knjige)

sve počne s bajkom "Ljepotica i zvjer" pa se obradovasmo kad naletisom na moderniju varijantu bajke ....a Sivi je moćna zvjerka...lijep, prebogat, perverzno/moćan, a samo pred njenim nogama puzi..zar to nije san svake žene user posted image
kako naslov kaže bajka

opuha li ti Azel sinoć u Wisi? user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.11.2017 15:00:24 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1248
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 15:07:26   
muaaa
Oooo otkud vas na Sivom user posted image user posted image user posted image

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastavitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1249
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 15:10:54   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom user posted image user posted image user posted image

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastavitiuser posted image user posted image user posted image

odgledah davno drugi dio ali cini mi se da ce se zakomplikovati sa Aninim bivsim sefom (onaj sto se zaljubio u nju pa Sivi kupio i njega i firmu mu user posted image user posted image ).
Kao kroz maglu se sjecam bio neki vatromet na kraju a onaj pali sliku neku (ne sjecam se ko je na slici)
tu se dalo naslutiti da ce im zagorcati zivot u trecem dijelu user posted image user posted image
A ni ona Kim Besinger ne izgleda kao da ce ih ostaviti na miru user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *