|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 [51] 52   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 15:12:16   
muaaa

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom user posted image user posted image user posted image

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastavitiuser posted image user posted image user posted image

odgledah davno drugi dio ali cini mi se da ce se zakomplikovati sa Aninim bivsim sefom (onaj sto se zaljubio u nju pa Sivi kupio i njega i firmu mu user posted image user posted image ).
Kao kroz maglu se sjecam bio neki vatromet na kraju a onaj pali sliku neku (ne sjecam se ko je na slici)
tu se dalo naslutiti da ce im zagorcati zivot u trecem dijelu user posted image user posted image
A ni ona Kim Besinger ne izgleda kao da ce ih ostaviti na miru user posted image

Da ima to sa sefom,ali nesto vise se desava...pretvara se krimicuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1251
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 15:20:12   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom user posted image user posted image user posted image

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastavitiuser posted image user posted image user posted image

odgledah davno drugi dio ali cini mi se da ce se zakomplikovati sa Aninim bivsim sefom (onaj sto se zaljubio u nju pa Sivi kupio i njega i firmu mu user posted image user posted image ).
Kao kroz maglu se sjecam bio neki vatromet na kraju a onaj pali sliku neku (ne sjecam se ko je na slici)
tu se dalo naslutiti da ce im zagorcati zivot u trecem dijelu user posted image user posted image
A ni ona Kim Besinger ne izgleda kao da ce ih ostaviti na miru user posted image

Da ima to sa sefom,ali nesto vise se desava...pretvara se krimicuser posted image user posted image

ja ne citah knjige samo film gledala user posted image
vala u filmu koliko se sjecam nema nesto bas puno prostora nekog dubljeg da se zakuha izuzev to oko Kim Besinger (njegove bive sta vec user posted image ) i onog Aninog sefa
Akoi ima nesto onda je to nov, u prva dijela se ne da nasluti da ima bas neka duboka krimi radnja user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1252
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 15:53:39   
Visnja RR
u trećem djelu knjige Sivi postao papučar user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1253
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 16:43:37   
manuela RR
Samo da ubacim treći dio bas bajka oni na kraju okruženi dječicom 😂. ..
Ni S od sivog nema
...
Inače sto se Kim tiče njoj uloga bas paše 😅

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1254
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 19:02:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja ne razumijem pomamu za ovom knjigom, a posebno za filmom koji ne moze biti gluplji I losiji, od glume, dijaloga pa nadalje...user posted image


a to ti je tipičan dokaz da su žene zadržele tinejdžerke u sebi...( ne isključujek sebe jer sam i ja čitala sve tri knjige)

sve počne s bajkom "Ljepotica i zvjer" pa se obradovasmo kad naletisom na moderniju varijantu bajke ....a Sivi je moćna zvjerka...lijep, prebogat, perverzno/moćan, a samo pred njenim nogama puzi..zar to nije san svake žene user posted image
kako naslov kaže bajka

opuha li ti Azel sinoć u Wisi? user posted image

Nisam ja nego co'ek u mene user posted image ma sta ja znam, nisam ja nikad bila u tim filmovima, vec vise u stilu neke romantike I gotive na drugi nacin. Ona je bogami pod njim dosta puzala, ne volim ja nikakve sado mazo odnose user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1255
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.11.2017 19:05:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom user posted image user posted image user posted image

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastavitiuser posted image user posted image user posted image

odgledah davno drugi dio ali cini mi se da ce se zakomplikovati sa Aninim bivsim sefom (onaj sto se zaljubio u nju pa Sivi kupio i njega i firmu mu user posted image user posted image ).
Kao kroz maglu se sjecam bio neki vatromet na kraju a onaj pali sliku neku (ne sjecam se ko je na slici)
tu se dalo naslutiti da ce im zagorcati zivot u trecem dijelu user posted image user posted image
A ni ona Kim Besinger ne izgleda kao da ce ih ostaviti na miru user posted image

Meni je drugi dio bio u rangu spanske sapunice. Doduse, vise sam tipkala na mob.nego sto sam pratila film, toliko mi je bilo zanimljivo user posted image a sto se knjige tice, dosla sam do 4.poglavlja druge knjige I stvarno vise nisam mogla citati I gubiti vrijeme na tu glupost

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1256
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
29.11.2017 9:49:36   
Visnja RR
sinoć odgledah prva dva djela 1 filma.... bez tona ....user posted image


pa eto....da mu stave neprozirnu kesu na glavu mogao bi proći...i da mi nije onako bijela koža---malo bih ga ali samo malo osunčala user posted image
a ona ...ok je ....i treba da bude običa cura...

knjiga jača od filma ...ili da ipak pustim i ton....user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1257
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
29.11.2017 9:52:18   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sinoć odgledah prva dva djela 1 filma.... bez tona ....user posted image


pa eto....da mu stave neprozirnu kesu na glavu mogao bi proći...i da mi nije onako bijela koža---malo bih ga ali samo malo osunčala user posted image
a ona ...ok je ....i treba da bude običa cura...

knjiga jača od filma ...ili da ipak pustim i ton....user posted image

user posted image user posted image user posted image
meni je soundtrack odlican, neke sam pjesme i poskidala user posted image user posted image

zao mi vas koji ste citali knjigu...vidim knjiga vam ubila film totalno user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio LieToMe RR -- 29.11.2017 9:53:11 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1258
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
29.11.2017 9:55:49   
Visnja RR
hahaha pa kao i sve knjige

još davno me na to upozorila knjiga "ptice umiru pjevajući" ...mnogo jača od filma ...

evo sad se i moja Asja uvjerila čitajući Čudnovate zgode šegrta Hlapića.... nakon knjige je gleala film ( ne preporučujem obratno) i našla bezborj nepravilnosti i ušminkanu situaciju...
knjige su uvijek vjerodostojnije


a i Sivi ljepši u mojoj mašti...mada mu glavu i nisam dala u mašti definisanu.... jedino nije plav i bebast...al nije ni pregrub tj sirov....onako pametnobezobrazna faca user posted image kuku

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1259
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
29.11.2017 9:59:08   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom user posted image user posted image user posted image

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastavitiuser posted image user posted image user posted image




ooo vidi ove male ....čuj odkud mi....pa ja naišla na Mr. Sivog u verziji Mr. Bean pa mi bilo smješno...zamisli da Mr:bean glumi Sivog .... erotika zdravo! da oplačeš od smjeha

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1260
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
9.2.2018 12:56:57   
Daenerys
I šta kažete na zadnji dio trilogije?user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1261
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
9.2.2018 13:26:37   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Daenerys

I šta kažete na zadnji dio trilogije?user posted image

nisam citala user posted image cekam da bude dostupno za ove sire populacije za pogledat...vala ne isla maksuz za to u kino user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 1262
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
9.2.2018 17:01:16   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Daenerys

I šta kažete na zadnji dio trilogije?user posted image

Prvi dio je bio ok...i 2. dio je obećavao..al treći mrtva limunada...
film vjerovatno nikad neću gledati...glumc mi je bezličan..

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 1263
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
9.2.2018 20:14:47   
Blue rose RR
Ja nisam gledala film, niti cu vjerovatno. Cekala sam da izade cijela trilogija pa da u cugu odgledam. Ali nakon loših recenzija ipak cu ostaviti svoju fantaziju takva kakva je bila nakon citanja knjige. Da bezze ne kvarim utisak:)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1264
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
9.2.2018 21:18:43   
salmy
Sutra u 21 na RTL 50 nijansi oslobodjen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1265
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
12.2.2018 15:30:05   
salmy
jao zene glupog filma

sto je glup al dosadan...mi prebacili kanal u neka doba...
steta pokvarili su sam utisak knjige..a glumac isto neki papak iz pizdicauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1266
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
12.2.2018 15:32:41   
Blue rose RR
hahahhaa rekoh ja, ne gledajte film pokvarit ćete knjigu :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1267
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
12.2.2018 15:34:43   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

jao zene glupog filma

sto je glup al dosadan...mi prebacili kanal u neka doba...
steta pokvarili su sam utisak knjige..a glumac isto neki papak iz pizdicauser posted image


zna žena

jest vala gadan

zato ja neću da kvarim knjigu..i sjećanje na naše mahnitanje na RR kad smo čitale user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1268
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
12.2.2018 15:42:33   
salmy
mene bilo stid user posted image
bas odvratan osjecaj koliko je zena potlacena i jadna..
stvarno kriza...kad je mm rekao meni zao njeuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1269
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
23.4.2018 8:41:34   
LieToMe RR
odgledah treci dio user posted image user posted image
treci dio najblize opsiu: sapunica, triler, akcija, drama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1270
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
23.4.2018 8:48:01   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

odgledah treci dio user posted image user posted image
treci dio najblize opsiu: sapunica, triler, akcija, drama user posted image user posted image user posted image


zar je snimljen 3. dio?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1271
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
23.4.2018 8:53:51   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

odgledah treci dio user posted image user posted image
treci dio najblize opsiu: sapunica, triler, akcija, drama user posted image user posted image user posted image


zar je snimljen 3. dio?

user posted image user posted image user posted image
premijera kao i prva dva bila 14.2. ove godine, samo bio los snimak, uganjah perfektan snimak...ali zivota mi isto sapunica, puna akcije i skupih lokacija Monako, Pariz... Jahte, avioni... luksuz na sve strane, vjencanica, stan...

Mislim nije lose u moru losih filmova bilop je daj sta das ali prvi dio mi je najbolji...u ovom se haman i ne pofatase kako treba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1272
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
24.4.2018 23:09:15   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

odgledah treci dio user posted image user posted image
treci dio najblize opsiu: sapunica, triler, akcija, drama user posted image user posted image user posted image


zar je snimljen 3. dio?

user posted image user posted image user posted image
premijera kao i prva dva bila 14.2. ove godine, samo bio los snimak, uganjah perfektan snimak...ali zivota mi isto sapunica, puna akcije i skupih lokacija Monako, Pariz... Jahte, avioni... luksuz na sve strane, vjencanica, stan...

Mislim nije lose u moru losih filmova bilop je daj sta das ali prvi dio mi je najbolji...u ovom se haman i ne pofatase kako treba user posted image user posted image user posted image

Istog sam misljenja . 1.dio najbolji ..drugi katastrofa user posted image 3. Mi se ni ne gleda user posted image
Gledala samo trailer i previse mi je user posted image prwviseee ..nadmasio citav holivud user posted image bezzeuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1273
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
16.11.2018 23:40:19   
manuela RR
Trenutno na rtl prvi dio

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1274
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
17.11.2018 0:03:52   
Visnja RR
ahahahahha..... pa pored Pinkovih zvjezdica da gledamo gospodina Sivog user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 50 [51] 52   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 [51] 52   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *