|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ruka podrske
2.12.2013 23:42:13   
Visnja RR
može ...ali trebaću nekog da me odveze sa svim stvarima

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Ruka podrske
2.12.2013 23:44:28   
mama75
Super! Cini mi se da sam vidjela da je tvoja "vozacica" stavila ponudu na BB, sigurno ce te povesti kao i svaki put do sada (emi)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Ruka podrske
7.12.2013 19:54:18   
Visnja RR
poruka naše forumašice:

mojoj starijoj curici sve odgovaara bas je sve sto njoj pase i sto ona nosi hvala forumasici koja je to izdvojila za moju curu hvala vam jos jednom

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Ruka podrske
26.12.2013 9:16:55   
irisss
Poklonila bih robicu za bebu do 6 mj.za curicu. Kako i kome nadam se da ćete me vi uputiti. Sve je super očuvano

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Ruka podrske
18.8.2015 12:38:54   
Visnja RR
Drage moje našoj forumasici smo opet potrebne ...

Ako imate ove knjige bila bi vam neizmjerno zahvalna

za III razred.
Čitanka Autori: Šejla Šehabović, Jasminka Šehabović; Izdavač - Vrijeme Zenica I NAM Tuzla 2.:
Moja matematika – Udžbenik i radna sveska Autori: Vildana Mujkić, Dijana Kovačević, Zarmen Hamidović; Izdavač - Vrijeme Zenica NAM Zuzla
3.Moja okolina – Udžbenik i Radna sveska Autori: Vildana Mujkić, Dijana Kovačević, Zarmen Hamidović; Izdavač - Vrijeme Zenica NAM Tuzla
4.Muzička / glazbena kultura Autor: Refik Hodžić; Izdavač - Vrijeme Zenica i NAM Tuzla
5. Engleski jezik - III_razred English Adventure 1 – Pearson Longman
6. Vjeronauka za III razred osnovne škole Autori: Mina Pleh, Muamer Tinjak, Melika Nezirova; Izdavač – Sarajevo 2006, ElKalem

za IV:
1.Čitanka - „BOJA SREĆE“ Autor: Zehra Hubijar; Izdavač - Bosanska riječ - Sarajevo
2.. Matematika - Udžbenik i Radni list Autor: Boško Jagodić; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo
3.. Moja okolina - Udžbenik Autor: Samira Lugavić; Izdavač - Bosanska knjiga - Tuzla
4.Muzička kultura – Udžbenik Autor: Selma Ferović; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo
5.Engleski jezik DIP IN 4 – Udžbenik i Radna bilježnica Autori: Mirela Vasić, Zerifa Kazazović; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo 6.Vjeronauka Autor: Hazema Ništović; Izdavač - EL KALEM

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Ruka podrske
18.8.2015 15:50:55   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Drage moje našoj forumasici smo opet potrebne ...

Ako imate ove knjige bila bi vam neizmjerno zahvalna

za III razred.
Čitanka Autori: Šejla Šehabović, Jasminka Šehabović; Izdavač - Vrijeme Zenica I NAM Tuzla 2.:
Moja matematika – Udžbenik i radna sveska Autori: Vildana Mujkić, Dijana Kovačević, Zarmen Hamidović; Izdavač - Vrijeme Zenica NAM Zuzla
3.Moja okolina – Udžbenik i Radna sveska Autori: Vildana Mujkić, Dijana Kovačević, Zarmen Hamidović; Izdavač - Vrijeme Zenica NAM Tuzla
4.Muzička / glazbena kultura Autor: Refik Hodžić; Izdavač - Vrijeme Zenica i NAM Tuzla
5. Engleski jezik - III_razred English Adventure 1 – Pearson Longman
6. Vjeronauka za III razred osnovne škole Autori: Mina Pleh, Muamer Tinjak, Melika Nezirova; Izdavač – Sarajevo 2006, ElKalem

za IV:
1.Čitanka - „BOJA SREĆE“ Autor: Zehra Hubijar; Izdavač - Bosanska riječ - Sarajevo
2.. Matematika - Udžbenik i Radni list Autor: Boško Jagodić; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo
3.. Moja okolina - Udžbenik Autor: Samira Lugavić; Izdavač - Bosanska knjiga - Tuzla
4.Muzička kultura – Udžbenik Autor: Selma Ferović; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo
5.Engleski jezik DIP IN 4 – Udžbenik i Radna bilježnica Autori: Mirela Vasić, Zerifa Kazazović; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo 6.Vjeronauka Autor: Hazema Ništović; Izdavač - EL KALEM



višnja knjiga nemam, ali ako treba robice za curice uvijek od L ima nešto, ako bude neka akcija u tom pogledu piši mi na FB jer ovdje slabo ulazim sa mobitela

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Ruka podrske
9.9.2015 20:35:22   
Visnja RR
nasa forumasica je dosla do knjiga

a knjizari Exclusive hvala sto su obezbjedili skolski pribor za skolarce nase forumasice user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Ruka podrske
9.9.2015 20:37:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nasa forumasica je dosla do knjiga

a knjizari Exclusive hvala sto su obezbjedili skolski pribor za skolarce nase forumasice user posted image


hvala divnim prtedivnim iz excluzive user posted image

jojjjjjj jučer sma na nju pomislila ...kontam imam neke ruksake...dal joj trebaju...


javni nam jel joj fali nešto zlatnicama koje fino uče...

da nabavimo :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 433
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *