|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kad trudnica plače???
17.1.2009 18:34:25   
mnn
Znam i ja zaplakti kad mi mm kaže nešto...ja zaplačem bez veze...suze mi dođu...a ponekad se naljutim i onda plačem baš jako kao da su mi sve lađe potonule....jadan mm on me gleda tješi...nezna ni sam kako da mi pomogne...u početku je bilo teško jer sam stalno plakala i ljutila se...sad je puno bolje....

uh kaže mm jedva čekam da te to prođe...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Šta kad trudnica plače???
17.1.2009 19:15:44   
andji
Mnn ja sam plakala non stop u trudnoći,sve mi je smetalo i baš sam bila eksplozivna...ali to je normalno,većina žena se žali na ove simptome,mad sam po prirodi i ovako osjetljiva,nije me teško rasplakat i povrijedit,mada se nedam tako lakouser posted image user posted image user posted image user posted image samo se ti isplači

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Šta kad trudnica plače???
17.1.2009 19:19:30   
dalmatinka
Draga mnn
Placem i ja neka me netko krivo pogleda il ako se naljutim ja gotova placem kao da je sve gotovo,mm ludi jer nezna kako mi pomoci.
Prije nisam plakala ovoliko  u biti jako rijetko,al sada za svaku sitnicu.
Tjesim se da prode sve to kada rodim.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Šta kad trudnica plače???
17.1.2009 19:19:34   
mnn
čudno se nakad osiječam...nisam nikada toliko plakala u životu...nisam inače osjetljiva jako...znam se rasplakati kad me neko povrijedi...ali sada u trudnoči zaplačem i kad me netko krivo pogleda....eto zato kažu da je to drugo stanje...user posted image ...uh imaš ti pravo ma isplakati ču se za sva vremena...user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 12:51:52   
mamin_zivot
ma ja sam u trudnoci prava placiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 13:41:34   
delly
iskreno rijetko sam zaplakalauser posted image

ali zato se cerekam cijelo vrijeme user posted image user posted image
neku noc sam se pocela smijati jer nam je ostala samo 1 l mlijeka user posted image ja sam se toliko smijala da sam do suza dosla... i mm-a sam rasmijala...

ali ja se cijelo vrijeme smijem otkako sam user posted image user posted image user posted image user posted image svasta mi smjesno...
nekad iz cistog mira se smijem user posted image

a mozda sam prolupalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 16:42:36   
Mya_81 RR
Ja sam super sve podnosila (s obzirom na strogo mirovanje)...sto bi se reklo idealna trudnica...ali sve do neki dan user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo me u nekoj cudnoj i odvratnoj fazi kad bih samo plakala i strasno me sve zivcira da bih samoj sebi kosu pocupala...i poludim od muke u situacijama kad neko mora uraditi nesto umjesto mene jer ja ne mogu....osjecam se bas jadno.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Ali eto, nije mi ostalo jos puno user posted image



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 16:50:39   
bebana27
ja sam se nesto rastuzilauser posted image .fale mi moji roditelji nisam ih vidjela od januara uzas jedva cekam da ih vidim pocela sam ih sanjavati jednostavno najvise zbog toga i zaplacem.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:02:43   
ns.mery
Mya 81 ja se pitam gdje si ti cio dan user posted image a ti nesto tuzna pa dosla ovde da se rahat isplacesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NEMOJ BITI TUZNA

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:09:15   
Mya_81 RR
Ma, moj tata je poslom vezan za internet, a kako sam ja na cuvanju kod njih, moram cekati da on prestane s poslomuser posted image user posted image user posted image user posted image ....a vjeruj mi jutros bi mi bas dobro doslo da sam mogla na internet da se ispusem jer mislim da dosad nisam imala goru zutu minutu user posted image user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:14:34   
ns.mery
nemoj biti tuzna milki svoju bebu user posted image u stomaku i pricaj sa njom pa te mozda oraspolozi Meni to upali svaki put kad pocnem plakati bez razloga ili vristati 

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:21:22   
Mya_81 RR
Morat cu definitivno isprobati nesto....jer ovako vise ne ide...doduse, vec duze vremena popodne nas dvije slusamo Mozarta za bebe i opustamo se...ali ipak ove svakodnevne teske ''borbe'' su me bas pocele iscrpljivati....jos nocu sve losije spavam tako da sam bas bas iscrpljena.....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:23:04   
Mya_81 RR
Bas sam joj sad pustila....odmah se pocne migoljiti.....preslatkooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:26:46   
ns.mery
ajde jos malo izdri, i ja u noci lose spavam i ustajem po 5ili6 puta i ne mogu da se namjestim i to me ubija u psihu ali tjesim se jos malo imamo

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:30:36   
Mya_81 RR
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ evo malo pozitivnih vibrica da izdrzimo i da ova 2 mjeseca prodju brzo i u sto ljepsem raspolozenju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:33:43   
ns.mery
sve ce ovo jos malo biti iza nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a nase user posted image bebe pored nas

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:36:58   
Mya_81 RR
Evo jedan veeeeeeeeliki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za to!!!!!!!!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 17:37:09   
ns.mery
I NECU VISE NA OVU TEMU O PLAKANJU TRUDNICA user posted image user posted image user posted image user posted image POSTANE MI LOSE 

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 22:39:48   
poetesa
ja sam se isto naplakala do sad i mm me tješio kako je znao, nekad je samo šutio i grlio me a nekad je postavljao suvišna pitanja tipa " kako ti je" user posted image   ....a onda jednom nakon strašnog izljeva mojih krokodilskih suza i neartikulisanih zvukova i on je promijenio taktiku i opomenuo me da tako štetim bebi ( na što sam ja još više cmizdrila :) i prepao me tako da sam odlučila ne plakati više bez obzira na uzrok! Nadam se da ću uspjeti

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Šta kad trudnica plače???
8.5.2009 22:44:57   
Anoniman
U prvoj trudnoći sam staaaaaaaalno plakala user posted image user posted image , ma i ako mi ko prst pokaže ja okinem, i dok ne oteknem u licu ne prestajem user posted image  a sad.... sad samo izvaljujem (ne znam odakle mi više "fix" ideja), cirkuzam i sve mi je smješno. Naleti mi D dan kad sam ters i ne raspoložena, al kad sve sumiram, "razvalih" se od smijeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poetesa)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Šta kad trudnica plače???
9.5.2009 14:10:36   
HannaS
E kod mene je pomijesano..i placem i smijem se.Najgore od svega je sto se ne znam zaustavit ni u jednom ni u drugomuser posted image user posted image user posted image I placem bez ikakvog razlogauser posted image
A tek kad se pocnem smijat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim da to lici na hororuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Šta kad trudnica plače???
16.5.2009 13:26:50   
ns.mery
Jutros sam se tako ljepo isplakala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bez veze, a sada mi dode da se smijem a i da placem user posted image user posted image user posted image user posted image Jesam li normalnauser posted image user posted image user posted image user posted image valjda ti hormoni  EVO SAD  OPET PLACEM user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Šta kad trudnica plače???
16.5.2009 17:51:37   
Anoniman
user posted image user posted image  izvini moram se nasmijati. I meni u zadnje vrijeme dođe da plačem al ono na glas ako ikako može user posted image  Hormoni, draga, hormoni.....

(odgovor članu ns.mery)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Šta kad trudnica plače???
16.5.2009 20:21:29   
Modesty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Šta kad trudnica plače???
10.6.2009 0:40:11   
Anoniman
drage moje,
ja sam prvom trudnocom ko luda se smijala... mislila sam da nikad prestati necu se smijati... ali sto je najkriticnije, moj smijeh oduvijek medju rajom je prozvan "slike ima tona nema"  user posted image user posted image  jer jednostavno kad bih se zacehnula od smijeha to je bilo tacno ovako kao ovaj smjesak user posted image  slike ima, vidite da se smijem, ali tona ni na mapi... kad sam zanijela, to je bio grohotan smijeh... eh da je postojalo kakvo dugme pa da se makar malo smanjim, jer sam izgleda nadoknadila sav onaj ton koji je falio...
medjutim, sada drugom trudnocom u prvih ova 3 mjeseca, placem ko blesava... razloga nema, jednostavno suze krenu i oplaaaaa... 29. maja u obdanistu bio ispracaj grupi djece koji ove godine krecu u prvi razred skole... naravno i moja curica je nastupala u priredbi... ja sam uspjela pogledati priredbu prvih 5 minuta a onda su suze navrle, pa placi pa placi... ljudi oko mene gledaju me, ali nista to meni ne smeta... potoci suza... po zavrsetku priredbe vratim se na posao... uspjela sam se smiriti na ulici, ali cim sam presla kapiju firme, potoci su ponovo nadosli i oplaaaaaa opet plac... kolegici sam samo rekla hormoni... i cijeli dan preplakala...

p.s. mene evo popusta, sad se sve vise smijem, moze biti da je krizni period iza mene...

(odgovor članu Modesty)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *