|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
2.11.2008 9:41:52   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e hvala draga odoh sad da kupim...
btw stigla porodiljska nadoknada ...
bili su vrlo dragi i poslali 460 km ...jeeee user posted image


E super, valjda ce ih biti i u DMu na Grbavici, meni Alipasino daleko.
 
A sto se tice porodiljske nadoknade - nas juce cijeli dan nije bilo kuci. Ako vas postar ne nadje, da li dodje neki drugi dan ili sastave oba iznosa pa dobijete sljedeci mjesec?

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
2.11.2008 19:13:39   
Visnja RR
mozda ce doci jos jednom...ako opet nema nikog ostavice obavjest da novac podignes u posti  u roku od 5 dana

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
2.11.2008 19:25:58   
ElmaB
Suzana, dodje on ponovo, a naknada nije jos bila. Ja mislim da ce ove sedmice, jer ne bude ona uvijek uz penziju!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
2.11.2008 20:18:11   
Visnja RR
ElmaB meni je bila juce... 460 kmuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
3.11.2008 18:29:15   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

djevojcice, ako neka od vas bude vidjela ovu zdjelicu sto je triplemama i jasmina-mm imaju neka prijave... user posted image


Visnja, ja danas bila u DM-u, i u onom u gradu, a bila sam i na alipasinom, kupili smo ovu plavu zdjelicu i kasikice... 
Super su mi user posted image   user posted image   Mislim da je zdjelica bila oko 4 KM i nesto....
Ove zdjelice imaju jos u zutoj i roza boji, i bas su mi slatke user posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
3.11.2008 18:33:40   
Visnja RR
Ama bona kupila sam na AP danas user posted image  
Naravno roze zdjelicu... i one tri cetkice za zube... i pelene DM ...
moram smizlu pocastiti njenim parama -(ja porodijsku nadoknadu smatram njenim) ...danas joj je 7 m user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.11.2008 9:54:22   
Suzana
I meni juce nadoknada dosla! user posted image

A sto se tice ovog DMa na Grbavici i zdjelica, nema, niti su ikada culi za njih!

Idem ja u subotu kod mame u grad, DM vidim s prozora, pa cu tamo da potrazim!

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.11.2008 9:58:35   
ziki
Suzana, gdje se nalazi taj DM na Grbavici, da kažem sestri da mi taamo kupi plelene, bar da je malo manje mučim

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.11.2008 10:22:04   
jasmina_mm
ziki DM na Grbavici ti je domah pored pijace i pekare Grbavica tu je nekda bila radnja LPS....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.11.2008 10:28:36   
ziki
hvala  jasmina, to jo je pravo blizu. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.11.2008 10:31:03   
jasmina_mm
nema na cemu vidim suzana odsutna pa rekoh da ja odgovorim user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.11.2008 12:03:40   
ElmaB
Suzana, u Turbo limacu imas super ponudu svih tih stvari i uopste nije skupo! Ne znam zasto insistiras na DM-u, kada je u TL extra. Pogledaj!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.11.2008 12:54:31   
Suzana
Elma,
 
DM mi je blizu a TL mi nikako nije na ruku. Jedino vikendom kada odem mami, a tada su nevidjene guzve. Bas sam sad u subotu usla, trazila one siperke, 10 min. na kasi stajala.


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.8.2009 14:28:42   
shejla
cao zene....
evo i nama se blizi 6 mjeseci, pa vec gledam po radnjama (i internetu) opremu za jelo. Ova tema je super, samo me zanima, a vidim niko ne spominje, da li ove posudice koje ste kupili u DM-u i TL-u mogu da se griju? Ono u serpu vruce vode, pa da se hapica malo podgrije, da li su te posudice namjenjene za to??? Ako ne, kako grijete one gotove hapice, a necete cijelu teglicu???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.8.2009 14:51:14   
veeseelaa
shejla ja sam toga nakupovala bruku a i dobila hejbet i vjeruj mi rijetko šta koristimo, mala jede iz standardnih tanjira a hranimo je običnom malom kašikicom za kafu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.8.2009 15:03:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: shejla

cao zene....
evo i nama se blizi 6 mjeseci, pa vec gledam po radnjama (i internetu) opremu za jelo. Ova tema je super, samo me zanima, a vidim niko ne spominje, da li ove posudice koje ste kupili u DM-u i TL-u mogu da se griju? Ono u serpu vruce vode, pa da se hapica malo podgrije, da li su te posudice namjenjene za to??? Ako ne, kako grijete one gotove hapice, a necete cijelu teglicu???


moja kuma je skontala pravo dobro rjesenje
ona bi usula u posudu za led klopu i zaledila...i kockicu dnevno izvadi pa je u mikrovalnoj otopi

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.8.2009 15:04:16   
Anushka
od svega za hranjenje bebca uzeli smo mu kompletic plasticnih kasikica kao bas za bebe i tim ga hranim ali ne uvijek, koristimo i kasicice za kafu. Ono sto je bas od koristi je stapni ili rucni mikser, a hranu mu spremam u porculanskim zdjelicama iz kojih i ja jedem pahuljice ili homemade puding, sladoled isl. Najnormalnije. I prepoznaje ih razgalami se kad me vidi da ja jedem iz nje a njemu ne damuser posted image  Jedno vrijeme sam imala maksuz dzezvu za njega da prokuham ili ugrijem vodu pa sam uzela jednu inox serpicu za njegove obroke i grijanje vode mlijeka i sl. Ugrijem tako sto stavim teglicu u casu ili nesto sl i potopim u vrucu vodu. A obicno sve pojede, sto ne pojede on pojedem ja i nema problema. Kad poraste i bude prepoznavao likove tipa hocu tanjir spajdermen i sl onda cu mu i uzimati te djecje, a do tada nema potrebe.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
13.8.2009 14:02:18   
emma.L
Ako bebači imaju probleme sa bolnim desnima u vrijeme nicanja zubića, Chicco je zakon, ovo iz iskustva. Imamo malu, dublju kašičicu duge drške sa latex vrhom, a i silikonsku koja je plitka i dosta široka i tek nedavno smo je počeli koristiti. A kupila sam i ove u DM-u, sad se već ne buni iako su čvrste i lupkaju o zubiće. A serviram joj i podgrijavam u Avent kontejnerima za mlijeko (malo su promijenili svrhu- u njima joj i zamrzavam porcije juhe i mesa user posted image ) ili u našim zdjelicama za pahuljice. E sad kad krene sama pokušavati voljela bih joj kupiti neki lijep set, ali od čvrste plastike, jer već vidim kako će to izgledati i gdje će sve biti u početku user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.1.2010 16:39:01   
bebacha
nije bas najbolja tema al et,nema druge.interesuje me jel ima neko ovu casu i kakva je.   
http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-12961806.aspx



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.1.2010 16:43:53   
dana3
Imam je ja.kupila sinu i nece ni da pokusa da pije jer se slamka moze skinuti i namontirati kljun.
to je vise eto dizajna radi nego sto je prakticna

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.1.2010 16:47:13   
bebacha
e pa zbog toga i pitam.nikako da joj nadem odgovarajucu casu a krajnje je vrijeme da izbacimo flasicu.ima pet casa na furku slamcice ili kljuna al nije nije dobra.il cep spada ili prosipa negdje,svaka ima neku manu.ova mi se bas svidjela a i ona voli ovu maci Kitty al ipak onda nista od nje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
5.1.2010 16:51:03   
dana3
bebacha-nisam zapamtila proizvodjaca ali ima casa sa kljunom koji je silikonski cini mi se,mekahan.Ja sam kupila Aventovu-jer ima i flasice te pa sam morala vratiti cucu na casu, bole ga desni pa ne moze da pije a u medjuvremenu dajem vodu iz obicne djecije plasticne case.manji joj je obim pa naspem malo vode i dam da sam pije-jeste da sev prospe ali eto, trenutno je casa sa cuclomuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 72
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *