|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udarci u glavu...
1.4.2009 10:17:03   
mamine oci
moj sin je toliko nestasan da u sekundu stigne ni ja neznam gdje udario se bezbroj puta u glavu i sakiput mi ga je zao imao je i povreda al nikako da se smiri u posljednje vrijeme kad se naljuti on namerno udari glavom o vrata ili zid sprecavamo ga i ja i muz koliko mozemo ja i nesjedim po cjeli dan trcim za njim al imam ponekad utisak sto ga vise pazim i cuvam sve nesto trci na njega pa i ti udarci u glavi pusa za sve nase male zvrk bebe.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Udarci u glavu...
8.4.2009 1:29:34   
lely
Sto mi je ovo nesto poznato....hm....
Moj Anes se najcesce udari u glavu,mada ti udarci nisu starsni,mislim nisu jaki,ali se odma zacrveni,ja stavim putera i ne pojavi se modrica ni cvoruga.
Kada je imao 11mj,udario se o ivicu komode,pojavila se modrica i na djelu gdje se udario mali podljev,plakao je jako.Mislila sam ga voditi dr.,ali poslije toga je bio veseo i opet raspolozen za igru,tako da nisam.
Ostao mu je mali oziljak,a posto on ima dvije izrazene smijalice tu na celu zovemo trecomuser posted image user posted image user posted image .Hvala Bogu pa se sve dobro zavrsilo.
Inace me bas strah tih udraca,a cula sam (e sad nisam sigurna koliko je to tacno) da glava pamti udarce i da se mogu odraziti na zdravlje kasnije.
Sta vi mislite o tome,jel jos neko to cuo?Pitam posto nisam sigurna koliko je to tacno.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Udarci u glavu...
27.4.2009 12:10:57   
D_K
eh evo i ja da prijavim 5 savova na glavi kod starije kcerkice.. danas joj skidamo konce - bice dreke kao sto vidim..
kad citam vasa iskustva vidim da nisam jedina koja sve ovo prolazi..
mi cemo svojim kupiti kacige i stitnike sa sve isturene dijelove tijela i hajde u igru :)

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Udarci u glavu...
27.4.2009 12:17:55   
jasmina_mm

IZVORNA PORUKA: mamine oci

moj sin je toliko nestasan da u sekundu stigne ni ja neznam gdje udario se bezbroj puta u glavu i sakiput mi ga je zao imao je i povreda al nikako da se smiri u posljednje vrijeme kad se naljuti on namerno udari glavom o vrata ili zid sprecavamo ga i ja i muz koliko mozemo ja i nesjedim po cjeli dan trcim za njim al imam ponekad utisak sto ga vise pazim i cuvam sve nesto trci na njega pa i ti udarci u glavi pusa za sve nase male zvrk bebe.


mamine oci meni svekrva kaze da je i MM kada je bio mali stalno udarao glavom i da to naidje period i prodje. to je samo jedna od faza nasih bebica

I moj je sin neki dan krenuo da se popne na tabure i pao i dvije cvorugice naglavi i ogrebotinu ispod usne je dobio. Ja isto stalno strepim nad njim jer je kao zvrk nema gdje ne stigne. Najvise me je strah sto kako god padne najcesce se udari u glavu i strah me je posljedica. Ne mislim da sam nemarna majka jednostavno nekad ne uhvatim ga na vrijeme ali vjerujem da nisam jedina...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Udarci u glavu...
27.4.2009 12:21:27   
Blue rose RR
Mnogo poljubaca Merjemi, i da što bezbolnije prođe vađenje konaca. user posted image
Mi još uvijek nemamo problema sa udarcima u glavu, i uopšte padanjem.
Iako je nespretna (gledano mojim očimauser posted image ), nema padova koji bi ostavili ožiljke  na njoj.
Prije dva mjeseca sam gledajući kikicu kako silazi niz kućne stepenice, i misleći da će se svakog časa polomiti, izgubila i sama ravnotežu, te sam se skljokala niz stepenice. Odpečatala sam pošteno, pet-šest stepenaca.
Nosila sam prelijepu ljubičastu fleku na svojoj "cijenjenoj" haman mjesec dana.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Udarci u glavu...
27.4.2009 12:25:33   
D_K
ma znam ja da je tebi lakse sto si ti pala nego da je ona ali eto sta ces - tebi bilo zapisano da se ugruhas :((
ja cu morati dato sadake u Merjemino ime - za ovaj 'dogadjaj' posebno jer kako god nesto bilo grozno ipak je moglo biti i gore - da je pogodila sljepocnicu ili oko - uff strah me je i pomisliti..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Udarci u glavu...
27.4.2009 12:29:26   
Blue rose RR
Haj šuti ne prizivaj nesreću.
Neka se na tome završilo i ne ponovilo nikome.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Udarci u glavu...
27.4.2009 12:34:48   
D_K
ma ja ti kad pricam nekome ovaj dogadjaj kazem hvala Bogu moglo je i gore biti a ljudi me cudno gledaju - cuj moglo je i gore a 5 savova na glavi user posted image .. samo sadaku podijeliti i ne ponovilo se..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Udarci u glavu...
28.4.2009 14:03:09   
hanabanana
Da skidanje šavova prodje što bezbolnije.
U biti to i ne boli, malo je neugodno.....ovo iz iskustva djeteta koje je tri puta šilo glavu, jednom ruku i jednom bradu. Malo je reći da sam bila " nestašna "

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Udarci u glavu...
29.4.2009 11:59:31   
D_K
ooo pa ti si bila praaava mirnica..
ja sam svojoj Merjemi prognozirala jos ovakvih 'dogadjaja' jer se ona ne smiruje i ne benda puno nasa stalna upozorenja.. finalni report svih njenih nestasluka cu moci sastaviti tek kad postane punoljetna pa cu bas da uporedim i da vidim je li bilo teze tvojoj mami ili meni :))
tjesi me sto u svemu ima i dobrih strana - ona je jako radoznala i ne da da se sputava sto joj moze u zivotu biti od koristi ali..

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Udarci u glavu...
29.4.2009 13:32:48   
hanabanana
Tek kada je moja Hana prvi put dobila temperaturu mogla sam sagledati šta su moji roditelji morali preživjeti vodajući me po hirurgiju. ONi su bili brižljivi, ali ja sam bila živa duha. ALi istini za volju, dva puta mi je sestra razbila glavu, namjerno, i jednom bradu. user posted image

Znam da me je čak i hirurg kada me sreo u gradu pitao: Oo, pa nismo se dugo vidjeli. user posted image user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Udarci u glavu...
29.4.2009 15:02:23   
D_K
joj to je legendarna fora!! cuj oooo pa nismo se dugo vidjeli - super fora..
e i meni ce biti tako sa mojom mirnicom :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Udarci u glavu...
20.7.2009 20:46:11   
mamine oci
moj fatih je maloprije zadobio udarac u glavu user posted image dok smo se setali parkom on je potrcao a curica koja se ljuljala na ljljasci bas ga je dobro udarila dobio je cvorugu na glavu i par modrica na licu user posted image stavila sam mu obloge i bas sam tuzna zbog njega on onako mali a sam u modricamauser posted image ,curica koja se ljuljla negdje oko 10god malo sam je na ruzila pa mi kasnije bilo zao mada nisam bila griba samo sam joj rekla da gleda jer i prije mene jedna nana mi prica sta kaze sve neradi na ovoj ljuljaski hoce da je prevrne i eto neprodje minut moj mali zvrk se srusi na zemlju sta da radim sem obloga imateli kakav savjet

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Udarci u glavu...
20.7.2009 20:49:07   
remzy
a jojjjj,
e pa bas mi je zao malenog
nadam se da ce ubrzo biti bolje
drzim vam fige i saljemo vam jedan veliki pozzzzzdrav


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Udarci u glavu...
20.7.2009 20:50:31   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: remzy

a jojjjj,
e pa bas mi je zao malenog
nadam se da ce ubrzo biti bolje
drzim vam fige i saljemo vam jedan veliki pozzzzzdrav


hvala remzy i jos jodnom dobronam dosla ponovouser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Udarci u glavu...
20.7.2009 20:52:36   
juni
Zao mi je djecaka, ali djeca su djeca i ne prodje ni jedno dijete bez udaraca i cvoruga. Sjecam se sestre, kao dijete je bila nestasna pravo, redovno udarci u glavu, lomljenje ruke, sivanje ruke, padova milion ... Ali sve prodje, zato nemoj se sekirati. Ljubi nestasnog djecaka od nas user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Udarci u glavu...
20.7.2009 20:56:13   
remzy
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: remzy

a jojjjj,
e pa bas mi je zao malenog
nadam se da ce ubrzo biti bolje
drzim vam fige i saljemo vam jedan veliki pozzzzzdrav


hvala remzy i jos jodnom dobronam dosla ponovouser posted image user posted image



joj mamine oci ,ma TI  si srce ,i to veliko i veliko hvala na dobrodoslici


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Udarci u glavu...
22.7.2009 11:15:28   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mamine oci

,curica koja se ljuljla negdje oko 10god malo sam je na ruzila pa mi kasnije bilo zao mada nisam bila griba samo sam joj rekla da gleda jer i prije mene jedna nana mi prica sta kaze sve neradi na ovoj ljuljaski hoce da je prevrne i eto neprodje minut moj mali zvrk se srusi na zemlju sta da radim sem obloga imateli kakav savjet


Ne znam zašto si ružila curicu.....nije ona kriva. I moje je dijete udarila ljulja, i mogla sam samo ružiti sebe, zahvaljujući mojoj nepažnji moje je dijete dobilo ljuljom u glavu, samo sam ja kriva a ne dijete koje se ljuljalo. Nije dijete koje se ljulja dužno da pazi da ne udari moje dijete.

Svakako se nadam da je maleni dobro.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Udarci u glavu...
22.7.2009 12:34:40   
mamine oci
niasi bila tu tako da neznas ko je kriv ja sam je u trenutku kad sav vidjela djete krvavo naruzila ali kasnije izvinula  jer mi je bilo zao niko nije kriv trenutak nepaznje svakom moze da se desi ali kad vidis modro i krvavo djete nemozes da ostanes ravnodusna a prije mene je ta ista cura bila upozorena od drugih nana i mama da netreba da se ljulja tako kako se ljuljla meni je krivo da sam je naruzila jer nisam svadjalica ali tako je sad bilo ucinjenom poslu nema mahane bitno je da je sad sve ok.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Udarci u glavu...
22.7.2009 12:41:36   
tea lana
mamine oci ja tek sad vidjela sta se desilo nadam se da je Fatih moj drugar sad bolje i da su mu modrice spale,ja cesto poslije takvih udaraca i modrica namazem kremu Gavez koja je bas za to i ubrzo podlijevi nestanu ili ako su veci umanje se.A i ja bi reAGOVALA KAO TI NAGONSKI I INSTIKTIVNO.jER MOJU lANU JE DJEVOJCICA KOJOJ JE TADA BILO 5 GODINA a Lani 1godina gurnula tako da je moja Lana bila sva oblivena krvlju iz nosa,majka te curice nije reagovala ni cim,a ja onako u huji pridjem i dijete gurnem,kasnije mi je bilo krivo sto nisam majku jer dijete nije krivo koliko je ona.user posted image user posted image user posted image za Fatiha od nas dvije.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Udarci u glavu...
22.7.2009 12:45:44   
mamine oci
hvala tea lana  sad je fatih dobro slala sam ti poruke na mobilni ali neznam jel ti stizu,velika pusa za lanu pa se vidimo uskoro...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Udarci u glavu...
22.7.2009 13:17:59   
tea lana
mob u defektu Lana ga sredila ne radi vec 4 dana.Nadma se da cu stici ga popraviti do kraja sedmice.Ako je nesto hitno nazovi na kucni ili posalji pp

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Udarci u glavu...
22.7.2009 14:07:52   
dinaa
Mamine oci bas mi je zao Fatiha nadam se da je sada dobro,a naravno da bi starija djeca trebala biti malo pazljivija kad su u blizini mala djecica,ja svom starijem sinu uvijek skrecem paznju na to kad je na biciklu ili ljuljacki.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Udarci u glavu...
22.7.2009 14:19:42   
HanaBana
Mamine oci, pravo mi je zao Fatiha...nadam se da mu je danas puno bolje....I ja bih isto reagovala....moje dijete je meni najmilije i to je sve normalno...nemoj samo da se sekiras i brines puno...Fatih ce se oporaviti i sve to zaboraviti...proce i ranica i bice on super...Jubimo ga Hancica i ja!!!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Udarci u glavu...
22.7.2009 14:22:48   
mamine oci
dinaa HanaBana hvala puno bolje je fatih odmah sam mu stavljala obloge,pusa za vasu djecu

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *