|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:20:29   
škorpija
Ja bih dodala u torbu za porodilište i mp3 ili bilo šta drugo na čemu možete slušati muziku ili radio. Mene je to spasilo u sobi sa osam žena od koje su dvije imale trudove gotovo 12 sati. Fino slušalice u uši i ne čeujete gotovo ništa, poseno one urlike iz porođajne saleuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:24:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: škorpija

Ja bih dodala u torbu za porodilište i mp3 ili bilo šta drugo na čemu možete slušati muziku ili radio.


user posted image user posted image user posted image  zavisi kakav porod budeš imala, ako bude težak neće ti ništa na um pastiuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:25:52   
Visnja RR
imala sam ja i TV u sobi al mi nije palo na pamet da ga gledam pored moje mrvice...
a nosila sam i mp3... ama ni casopis nisam pogledala...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:27:26   
Skvo RR
Hehehe...ja i moja bebi smo skupa slusale muziku....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:29:25   
veeseelaa
ne kužim kad se za to ima vremena, ja se porodila naveče, ujutru vizita pa doručak pa izlazak kući, kad da čitam il gledam tv????

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:31:35   
Visnja RR
ja sam se porodila na CZ pa sam bila u bolnici jos 5 dana...
al kad imas bebicu pored sebe i kad samo dise ( a ne place) meni ko najljepsa muzika... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:33:40   
veeseelaa
e da, drugo je carski, prirodno kad rodiš ideš odmah sutra kući pa se nema vremena

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:35:19   
Visnja RR
CARSKI REZ: U bolnici se ostaje 5 -7 dana…
ulosci, vlazne maramice, mobitel+pinjac, obicne maramice, tabla analgina…
ostali toaletni pribor, peskir, petite beurre keks, sok od jabuke, slani krekeri (to je sve sto se smije jesti), nesto za citanje (?), paket pelena za bebu, plasticnu casu za sok, eventualno HIPP caj za dojilje I jednu kasikicu (ne pretjerivati sa cajem za dojilje jer I sok od  jabuke stimulise stvaranje mlijeka,, te bi mogla nastati hiperprodukcija sa posljedicnim zastojem I mastitisom).
Sve navedeno moze donijeti muz I daje med. sestri koja proslijed vama na odjel…
Bez obzira na nacin poroda u bolnicu ponijeti: dvije-tri spavacice, ogrtac ili dzemper, plasticne papuce ( koje ce se kasnije baciti), grudnjak za dojilje, vlazne maramice, papirne maramice, sapun, mali peskir, mobitel + punjac, tablu analgina, uloske, Purlan  kremu za bradavice…


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:39:03   
Skvo RR
Ja sam lezala dan prije poroda...porodila se drugi dan u 10:4Oh, izasla treci dan u 13:00....pa moram da priznam da mi je bilo malo dosadno....user posted image user posted image , ma salim se....toliko me je rana od epiziotomije bolila..da mi je to bio nacin da dignem misli sa toga...jer mi analgetici nisu pomagali....sve smo mi razlicite...A citala sam i novine...i knjigu dobro se sjecam dan prije poroda...kada mi je poceo curiti vodenjak..ja sam citala Hiljadu sjajnih sunaca....literatura za bezbolniji porod....meni npr...kada me bilo sta boli, ukljucujuci i ocigledno porodjajni bol mora biti nesto da mi skrene misli.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:39:35   
škorpija
Ja sam rodila u jedan ujutro u srijedu pa sam kući mogla tek u četvrtak, a moje cimerke su sa svakom novopridošlom ženicom ponovo porod prežvljavale, a ja sam slušala parni valjak i čekala da mi donesu bebaća user posted image . Hvala bogu oko 10 ujutro su me prebacili u dvokrvetnu sobu gdje mi je cimerica bila žena koja je već rodila pa mi muzika više nije trebala

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: torba za porodiliste
17.5.2009 17:52:05   
veeseelaa
ja sam bila u boksu pored kojeg su stalno stalale porodilje i pricale na telefon, non stop su im zvonili telefoni a one se ko sklone kod mog boksa pa raspale.... jel te zvala ona? jel te zvala ova? jao rekoh Bože šta im je više

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: torba za porodiliste
12.7.2009 9:15:44   
poetesa
Za Tuzlanke i okolinu, pitanje: treba li u našem porodilištu imati svoje papuče ili oni daju???

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: torba za porodiliste
12.7.2009 11:35:21   
ena23
Moja se zava porodila skoro u tz i nisu joj dali ama bas nista da ponese unutra, a cini mi se ni papuce, oni su joj dali... opet bi bilo bolje da se jave i iskusne mame iz tuzle, jer ovo moje je "cini mi se..."

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: torba za porodiliste
12.7.2009 12:35:11   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: poetesa

Za Tuzlanke i okolinu, pitanje: treba li u našem porodilištu imati svoje papuče ili oni daju???



Oni ce ti dati divne smedje gumene papuce. user posted image
A imas na temi Porodiliste Tuzla nasa iskustva,pa iscitaj tu temu.
Sretno!user posted image

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: torba za porodiliste
18.12.2009 13:51:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Najvažnije:
1. zdravstvenu knjižicu, ovjerena
2. uputnica za porodilište
3. nalaze koje god imate
4. lična karta
5. novčanik

Zatim:
1. nekoliko paketa vatenih uložaka (najbolje VIR 80 ili slični jer su najmekši pa u slučaju epiziotomije ne grebu ranu) i nekoliko samoljepivih kao podloga
2. obična voda i krekeri ili neki suhi keksi
3. grožđana mast ili labello za usnice (ide i u rađaonu)
4. wc papir, papirnate i pogotovo vlažne maramice za ruke i sl
5. grudnjak za dojenje i jastučići za grudnjak
6. spavaćicu (ili dvije) sa dugmadima na prednjoj strani
7. ogrtač i papuče koje mogu u tuš
8. par čarapa
9. stvari za osobnu higijenu (četkica i pasta za zube, peškir, itd.)
10. mobitel i punjač
11. krema za ruke
12. deo bez mirisa ili s mirisom kojeg ćete koristiti cijelo vrijeme dok dojite
13. jednokratne gaćice (barem 2 komada)
14. Byvacin sprey za rane, nakon nužde i za rashlađivanje rane od epiziotomije
15. Traka ili gumica za kosu


Za izaći iz bolnice
1. pamučna benkica veličine 56 (dugih rukava)
2. gegice
3. pamučna kapica
4. Pampers pelena i tetra pelena
5. gaza ili podbradak
6. dekica (ukoliko je hladno ili vjetrovito)
8. nosiljku u kojoj ćete nositi bebu ili jastuk za bebu sa navlakom
Za mamu
Nešto od trudničke odjeće, pogodno za dojenje. Bolje suknja nego hlače


IZVORNA PORUKA: daca/maca

Ena23,
u Vojnu bolnicu ponesi sve zivo, sve je dopušteno. čak i mobitel možeš koristiti tokom "otvaranja", niko ti ne braniti  ( ja lično nisam koristila, jer su mi emocije radile, i nisam htjela nikoga čuti). Ponesi mlijeko malo (0,5l), sokić, nešto kalorično , nakon poroda da se najedeš. Imat ćeš 2 sata fore da se odmoriš, donesu ti BEBU,  i bebać od tebe ne ide dok ne izađete.  Ja sam se šokirala od sreće kad su mi ga donijeli, ali sam se kasnije ŠOKIRALA što bebu ne nose u BOX, jer je zamorno za ženu 24sata nadzirat bebu, koja doji  i pajki.  Ako bude carski rez , beba je kraj majke svih pet dana....to je onaj Rooming INN program...tako nekako...
Obavezno ponesi dekicu i jastučić  za bebu, da je možeš staviti kraj sebe u krevetić. Ja nisam to ponijela, i cijelo vrijeme moj maleni ležao je do mene na velikom krevetu, tako da se nisam imala gdje okrenuti. Ponesi Pampers 2 -NEWBORN BABY, pošto presvlačenje bebe ide u TVOJE pelene, a ako poneseš  i bademovu kremu, namazat će joj guzu.... 24sata ti može suprug dobaciti bilo šta, tako da se ne brineš...
Za Tebe ponesi standardno sve, jer u VOJNOJ ne daju ništa....
Ja sam se porodila u VOJNOJ prije 3 mjeseca, i ležala sam 24sata...Imam pozitivna iskustva sa osobljem i porodom, hvala Bogu...

DARIS 20022009




(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: torba za porodiliste
19.1.2011 19:40:49   
motorcycles
U 32. sedmici trudnoce sam.Cijelo vrijeme sam planirala prirodan porod,ali je u 27. sedmici iznenada krenuo porod,pa se sad trudnoca vodi kao rizicna.Jos mi se posteljica spustila dosta blizu usca,i na sve to beba je poprecno,tako da najvjerovatnije idemo na carski(U Vojnoj).
Znam da se ostaje 5 dana,zanima me samo da li je beba cijelo vrijeme uz mamu,koliko sestre pomazu,da li odmah bebi daju nadohranu,i da li moraju bas onako ruzno umotati bebu ili mogu ja da ponesem stvari pa je u to presvlacim?
Inace,imam nekih poznanstava u bolnici,ali ne bih to htjela da koristim,jer mislim da su sve porodilje zasluzile jednak tretman

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: torba za porodiliste
19.1.2011 19:53:01   
Anoniman
ja nisam na carski pa ne znam sta da ti kazem...tj da li je drugacije kada radjas prirodno i na carski...ja sam trazila bebu da spava sa mnom i spavala je...ti nosis samo pampersice a oni ih umotaju u one pelene...ne pitas se nista...meni su pomagale oko dojenja...one presvlace i hrane bebe...ni tu se ne pitas nista

(odgovor članu motorcycles)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: torba za porodiliste
19.1.2011 21:40:44   
salmy
IZVORNA PORUKA: motorcycles

U 32. sedmici trudnoce sam.Cijelo vrijeme sam planirala prirodan porod,ali je u 27. sedmici iznenada krenuo porod,pa se sad trudnoca vodi kao rizicna.Jos mi se posteljica spustila dosta blizu usca,i na sve to beba je poprecno,tako da najvjerovatnije idemo na carski(U Vojnoj).
Znam da se ostaje 5 dana,zanima me samo da li je beba cijelo vrijeme uz mamu,koliko sestre pomazu,da li odmah bebi daju nadohranu,i da li moraju bas onako ruzno umotati bebu ili mogu ja da ponesem stvari pa je u to presvlacim?
Inace,imam nekih poznanstava u bolnici,ali ne bih to htjela da koristim,jer mislim da su sve porodilje zasluzile jednak tretman

Prvi dan nije non- stop uz tebe,poslije jeste...odnesu je nahrane donesu umotanu i cjelo vrijeme je pored tebe.Jednu noc smo ih zamolile (da barem jednu noc  odspavamo) da ih odnesu,i ucinile su to! U sustini nisu lose....kako koja i kako su raspolozene!  Uglavnom ih one nose dva - tri puta i presvlace.Mozda sam mogla i ja ali sam se bojalauser posted image user posted image Pored mene je lezala zena kojoj su bebu presvalici u bodice,cak je i ona sama na krevetu presvlacila. Meni licno je odgovaralo sto su onako umotaneuser posted image
Ako imas poznanika  iskoristi sto da neuser posted image
sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: torba za porodiliste
20.1.2011 12:05:30   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: motorcycles

U 32. sedmici trudnoce sam.Cijelo vrijeme sam planirala prirodan porod,ali je u 27. sedmici iznenada krenuo porod,pa se sad trudnoca vodi kao rizicna.Jos mi se posteljica spustila dosta blizu usca,i na sve to beba je poprecno,tako da najvjerovatnije idemo na carski(U Vojnoj).
Znam da se ostaje 5 dana,zanima me samo da li je beba cijelo vrijeme uz mamu,koliko sestre pomazu,da li odmah bebi daju nadohranu,i da li moraju bas onako ruzno umotati bebu ili mogu ja da ponesem stvari pa je u to presvlacim?
Inace,imam nekih poznanstava u bolnici,ali ne bih to htjela da koristim,jer mislim da su sve porodilje zasluzile jednak tretman



ja sam u posljednje dvije godine imala dva carska u vojnoj.moj savjet ti je sto se prije ti trznes bice ti lakse, meni su drugog djecaka odmah donijeli poslije carskog i ostao je do navece i ponovo su ga donijeli ujutro i onda vise nije isao od mene osim na presvlacenje i vizitu.meni je najvise pomogla sestra senada ( oba puta) i oko dojenja i oko bebe.samo pitaj i binasa ce ti pomoci isto samo zamoli.a ima i mlada pokrivena dr. koja forsira dojenje i ona ce ti super pomoci.
ali u sustini kako ce se prema tebi ponasati zavisi koliko ces im biti simpaticna.
meni je sestra senada malenog cak oblacila u benkice , ali su ga druge motale jer im je tako lakse raditi sa bebama.
oni dohranjuju bebe vecinom ako puno placu, ali ne flasicom nego spricom tako da ti mozes beebu svakako staviti da doji.

e jedino ti je zeznuto ako te vikend zakaci tada se moras osloniti sama na sebe jer ih ima samo 2 u smjeni.

i da ne bude skroz ot spakuj sto vise ulozaka onih najobicnijih vir (pamucne) i pelene koje ces svakako nositi za bebu jer one najbolje sluze jer ne propustaju
sretno

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: torba za porodiliste
25.1.2011 11:40:54   
motorcycles
Hvala puno na odgovorima.Mozda  bi i meni bilo lakse da je beba onako umotana,da me ne ubije nozicama i rucicama :).
Mislim da cu pokusati roditi sa  spinalnom,pa da odmah dojim(vec dugo mi curi mlijeko pa se nadam da bar oko toga nece biti problema,zato sam pitala da li oni moraju nju odmah nahraniti ako ja imam mlijeko i zelim da dojim).Koliko sam shvatila,odmah da ponesem paket Pampersica?I da li treba jos nesto za bebu,kremice i sl. ili se oni oko toga pobrinu?
Uloske sam mislila uzeti one Boni sa mrezicom,jer sam ih vec koristila i bas mi odgovaraju.
Zanima me i koliko se mora lezati,kad se prvi put ustaje da se ide u wc,i malo glupo pitanje,ali ne znam  kako nositi ulozak ako imam kateter?user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: torba za porodiliste
25.1.2011 11:56:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: motorcycles

Hvala puno na odgovorima.Mozda  bi i meni bilo lakse da je beba onako umotana,da me ne ubije nozicama i rucicama :).
Mislim da cu pokusati roditi sa  spinalnom,pa da odmah dojim(vec dugo mi curi mlijeko pa se nadam da bar oko toga nece biti problema,zato sam pitala da li oni moraju nju odmah nahraniti ako ja imam mlijeko i zelim da dojim).Koliko sam shvatila,odmah da ponesem paket Pampersica?I da li treba jos nesto za bebu,kremice i sl. ili se oni oko toga pobrinu?
Uloske sam mislila uzeti one Boni sa mrezicom,jer sam ih vec koristila i bas mi odgovaraju.
Zanima me i koliko se mora lezati,kad se prvi put ustaje da se ide u wc,i malo glupo pitanje,ali ne znam  kako nositi ulozak ako imam kateter?user posted image

Osim pampresica ponesi vlazne maramice(kad noseuser posted image da ga presvuku das im pelenu i vlaznu maramicuuser posted image )Pa ja sam prva dva dana lezala,nisam nista jela samo cajuser posted image user posted image user posted image a umirala od gladiuser posted image A kateter je super stvar nemas veze kad ides i kolikouser posted image user posted image ja ih molila da ga ostave malo duze.A fino stavis ulozak nema problema nije strasno kako ti se cini. Cini mi se da ga skinu 2-3 danuser posted image
samo je meni bilo poslije cudno piskitiuser posted image user posted image user posted image user posted image hahahahhaha
A stolicu sam imala pa cim sam jelauser posted image user posted image
Ne brigaj bona nije tako strasnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: torba za porodiliste
25.1.2011 12:05:57   
motorcycles
Salmy,ma najvise me brine dojenje.A neko mi je rekao da te nakon 24 sata "tjeraju" da ustanes.Naravno da je bolje odmah ustati,ali bas da idem sa ranom svaki cas u wcuser posted image
I koliko cesto daju nesto protiv bolova?Vjerujem da je vec 3. dan podnosljivo

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: torba za porodiliste
25.1.2011 12:07:01   
motorcycles
Da i koliko cesto je potrebno mijenjati ulozak?user posted image
Ja ga inace mijenjam svako sat,a ne vjerujem da cu to bas biti u stanju...

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: torba za porodiliste
25.1.2011 12:12:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: motorcycles

Salmy,ma najvise me brine dojenje.A neko mi je rekao da te nakon 24 sata "tjeraju" da ustanes.Naravno da je bolje odmah ustati,ali bas da idem sa ranom svaki cas u wcuser posted image
I koliko cesto daju nesto protiv bolova?Vjerujem da je vec 3. dan podnosljivo



zašto te brine dojenje....
polako...
ono što ti ja sugerišem da odeš na teme o dojenju i smao malo pogledaš video klipove u postovima koji se odnose na pravlno dojenje...
i biće to oK.

bebu ti donesu i ti je staviš na grudi, budi slobodna d ababice i sestrice pitaš kako i šta...nemoj da se stidiš i nemoj da te mzakači neka nervozna koja ćže te ružiti...ako pokuša reci ja hoću, ja mogu i pomozi miuser posted image

A nakon CR ustaješ i prije 24 sata...pomognu ti sestrice....
opereš se presvučeš...
meni je katare duže stajao...al on ne mseta da imaš veš i uloške...ne brini...nemožeš ga ti lako izvući ne boj se.

ne ideš svaki čas u WC dok je katetr tu u njega vršiš nuždu malu...velika nužda se obavi kad ga skinu i kada si dobila da jedeš da možeš na veliku nuždu....

a sve da ti kataer skinu odmah sutradan...što bih ja voljela da rade jer je men izluđivao da se lijepo namjestim na onome visokom krevetu...jer sam pomala žena a bila debela tada pa nakak ko bure se valjtualauser posted image user posted image user posted image nije porblem nakon carskog ići u toalet...jeidno što zeza nakon zarskog je da legneš i da se ustaneš sa kreveta...to će te i kući zezati...ali ne brini brzo to prođe...ebo pročitaj temu toliko mama sa carkim rezom rodile tu su žive uživaju i pregurale su sve to...
nemoj sa strahod da ideš pogotovo što za strah nemaš potrebe zaistauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: torba za porodiliste
25.1.2011 12:14:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: motorcycles

Da i koliko cesto je potrebno mijenjati ulozak?user posted image
Ja ga inace mijenjam svako sat,a ne vjerujem da cu to bas biti u stanju...



ama sa početka staviš po 2-3 uloška...
ka snije svako 2 sta možda i tri opet po 2-3 staviš....

što si se toliko zabrinula koliko česzo uložak mjenjaš...
neko mjenja savko 5 sati neko svako pola sata...zavisi koliko se čistiš...
neko nosi uloške kući kad dođe i do mjeces dana a neko za 7 očisti se...

nije toliko zeznuto...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *